HCL.HR

Kane & Lynch 2

  • 30 Odgovora
  • 6128 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Kane & Lynch 2
« : 30. Svibanj, 2010., 11:06 »
Nakon fijaska oko gamespotove recenzije prvog Kane & Lyncha, zbog koje je recenzent gamespota navodno dobio otkaz, i nakon što je igra loše prošla i kod drugih kritičara (loše=osrednje zapravo), stiže nam i Kane & Lynch 2. Igrino puno ime je Kane and Lynch 2: Dog Days, trebala bi stići u kolovozu ove godine za PC, PS3 i X360 platforme.

"Dog Days fokusirat će se na priču psihopata Lyncha koji će u Šangaju ganjati zasad nepoznati izazov. Užarenu akciju na ulicama kineskog grada popratit će unikatni vizualni dizajn u stilu dokumentarnog filma. Kako će to doprijnjeti kvaliteti igre i hoće li se ona uspjeti izvući iz sivila prosječnosti u koje je zapao prvi dio, vidjet ćemo dakle krajem kolovoza. " -wyzard (HCL vijest)

Igra će puno nada polagati u svoje multiplayer modove, koji se čine prilično unikatnima i zanimljivima. Par trailera je izdano o svakom multiplayer modu. Mogli ste ih sve naravno pogledati kad su izašli na HCL-u, pa evo linkova.

VIDEO: Kane & Lynch 2: Fragile Alliance
VIDEO: Kane & Lynch 2: Cops and Robbers
VIDEO: Kane & Lynch 2: Undercover Cop

Osim navedenih videa, imamo naravno i sve dosad izdane screenshote iz Kane & Lyncha 2, pa bacite oko i na njih.

SCREENSHOTS: Kane & Lynch 2 [PC,X360,PS3] screenshots

I konačno, ako niste upoznati sa prvim Kane & Lynchom, evo naše recenzije igre.

RECENZIJA: Kane & Lynch: Dead Men

I što mislite o novome Kane & Lynchu? Kako vam se čine ovi multiplayer modovi? Jeste igrali jedinicu? Na E3-u ćemo nesumljivo dobiti i više informacija i o ovoj igri, pa očekujte u ovoj temi i linkove do naših vijesti kojima ćemo te novosti popratiti.

Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #1 : 30. Svibanj, 2010., 12:31 »
Nadam se da nitko neće ovaj put dobit otkaz radi igre. :hihi:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #2 : 21. Srpanj, 2010., 20:40 »
Upravo skidam demo!
Danas je bil novi EU PSN update i evo ga, Dog Days demo je tu!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #3 : 22. Srpanj, 2010., 00:08 »
Ajd baci onda neke dojmove kada probaš malo.

Meni se nekako ne sviđaju sve te boje i kako se razljevaju.
Jedinica mi je bila jako dobra igra. Od banke pa do bijega iz zatvora pa do meni još uvijek prejake scene s onim velikim kiperom na gradilištu. Tehnički nije bila nešto, bila je kratka i imala je bugove, ali je bila dobra TPS pucačina koju sam uspio proći u nekoliko dana pa onda još jednom. Prilično dobra priča i pucačine stalno. Što se tiče rece nisam znao da je čovjek dobio otkaz zbog toga, mislim stvarno. Nije hit, ali ne bih joj dao manje od 70-75. Znam da sam među rijetkima, ali meni je bila sasvim okej.

Za dvojku više-manje nakon svega viđenog očekujem isto. Neku li-la sredinu.


*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #4 : 22. Srpanj, 2010., 12:38 »
Demo ima singleplayer i multiplayer komponentu.
Single je po meni zabavniji jer je poprilično nabijen akcijom i odvija se u puno atraktivnijem okruženju od multi mape.
Sama single misija ne traje dugo ali dosta dobro upoznaje igrača s igrom.
Počinje u baru gdje se polomiti može skoro sve - treba dobro paziti iza čega se sklanjate jer većinu toga 2-3 šuta probiju, a onda ste naravno na redu vi.
Ne treba ni naglašavati kako je sačmarica zakon za bliske borbe.
Kasnije se izlazi van na ulicu i tu slijedi dosta veliki okršaj s policijom, tu treba igrati pametno i ne se zaletavati.
Automatska puška za daljinu i približavanje preko zaklona da bi nastupila sačma....
Može se koristiti i ljudski štit ali nisam naišel na neku korist od toga.
Dostupan je jedan multi mod u kojem je cilj ukrasti 4milje i pobjeći.
Nisam puno igral multi ali očito je da je tam potpuna zbrka - još kad napadnu i psi
Grafika solidna, nikaj posebno.
Meni se još uvijek više sviđa The Club.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #5 : 23. Srpanj, 2010., 10:00 »
Meni se još uvijek više sviđa The Club.

a jesi našao s čim ćeš uspoređivat... bar to nije bilo najveće tps govno unazad tri godine ili koliko već.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #6 : 23. Srpanj, 2010., 10:18 »
Pa nije ni K & L nikaj posebno.
Club je itekak zabavan kad se igra multiplayer.
Znam da sam po njegovom izlasku igral prek lana ili kak je već išlo, ne sjećam se više.
SP je šit slažem se, za razliku od ovog u Kane & Lynch, koji mi se puno više sviđa.

BTW, ovaj multi mod kaj su dali u demou valjda je najgori od svih kaj bude igra nudila.
Mislim da ovi sa PSN + imaju još neki bolji multi mod
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Nemesis

  • n00b
  • 3
    • Webastično.com
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #7 : 27. Srpanj, 2010., 21:15 »
Evo, igrao sam demo i razočaran sam. Iako je priča dobra i štimung dobro razrađen, razočaran sam malo u cijelu igru. Jednostavno mi čudno hendla. Neprijatelje je prelako ubiti tj. dosta su krhki, a hendlanje je dosta zajebano. Zapravo, ne mogu prstom uprijeti u problem, ali znam da postoji. Jednostavno igri fali ono nešto, neka punina...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #8 : 28. Srpanj, 2010., 08:49 »
Meni se sviđa vizualni stil. Jaka svjetla i efekti zamućivanja lica. Ne znam, šemica je. Prvi Kane and Lynch mi je isto dobar.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Nemesis

  • n00b
  • 3
    • Webastično.com
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #9 : 29. Srpanj, 2010., 10:20 »
Sad će snimati film Kane&Lynch, a glavne uloge bi trebale ići Bruceu Willisu i Jamieju Foxu

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #10 : 29. Srpanj, 2010., 12:23 »
i bit će smeće kao i svaki film rađen po igri ikad :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #11 : 29. Srpanj, 2010., 15:32 »
i bit će smeće kao i svaki film rađen po igri ikad :wildboy:

Slazem se..Kad pogledam film samo mi se zgadi igra.
Vidim kazu neki jedinica bila "losa",meni je bila sasvim solidna,dobra igra..
Ocekujem malo bolju graf. i jos par elemenata bolji u dvice i to je to. :piva:

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #12 : 29. Srpanj, 2010., 16:13 »
Meni je super,onak baš i izgleda kao film i ima prefora efekata.Probao sam i online i dosta dobra šema je sa krađom love i bježanijom kroz četiri minute.

Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #13 : 17. Kolovoz, 2010., 14:49 »
Evo, danas je izašla igra u USA(čitaj da je izašla i by RELOADED na poznata mjesta) :D

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Kane & Lynch 2
« Odgovori #14 : 18. Kolovoz, 2010., 14:33 »
To bi mogla bit kul igra. :wildboy:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9