HCL.HR

Kingdom Come: Deliverance

  • 102 Odgovora
  • 40016 Hitova
*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #75 : 16. Veljača, 2018., 18:39 »
Neznam bil je uzeo, de vi koji igrate  iznesite još toga na stol, isplati li se imalo novca kojeg traže za nju
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2018., 03:47 Kegdon »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #76 : 16. Veljača, 2018., 19:12 »
Trenutno ne bi preporučio, nažalost - negdje za godinu dana će biti vrhunska igra nakon jedno 5-6 većih patcheva i community modova.

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #77 : 16. Veljača, 2018., 19:46 »
Pozdrav,
jel netko zaigrao ovaj naslov na ps4 ? Igra me jako privlači, napokon neki RPG smješten u realne okvire, bez zmajeva itd (dont get me wrong, skyrim je zakon) ali čujem da je dosta buggovit. Kakvo je stanje sa stabilnoscu na ps4 ? Čisto da ne bacim 450 kn u vjetar.

živjeli

edit: fuck it..kupio sam ga..javim dojmove za par sati
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2018., 09:50 SanKa »

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #78 : 17. Veljača, 2018., 09:09 »
Hoće li biti recenzija ?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #79 : 17. Veljača, 2018., 10:52 »
Krivo mi je jedino što nema češkog audija.

Misliš... Škode?

OPA!

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #80 : 17. Veljača, 2018., 11:18 »
Sustav optuživanja za lopovluk je prekomičan u ovoj igri.

Ukradem konja nekog iz pet sela udaljenog, nitko me ne vidi. Dojašem u grad, svi znaju da je konj ukraden. Najbolje od svega, dođem kod lika kojemu prodajem ukradene stvari, i koji mi daje misije za krađu stvari, i popnem se na ukradenog konja, a taj konj od lika koji je isto tako lopov, još i veći, ide zvat stražare jer sam ja ukrao konja :loludara:

Loše... Sve mi se čini da ova igra nije trebala izaći još minimalno 6 mjeseci kao "gotov" proizvod. Shvatio bih early access, ali kao 1.0 mislim da su fulali,

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #81 : 17. Veljača, 2018., 11:20 »
Istina je... dosta oscilira fps. Najbolje ti je pričekati mjesec-dva s ovom igrom da ju pokrpaju, što developeri, što fanovi.

Tnx! Mislim da ću je zaobići skroz do jeseni/zime ove godine. Jednostavno ne mogu svojom kupnjom podržavati ne dovršene proizvode.

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #82 : 17. Veljača, 2018., 20:13 »
odigrao sat vremena zasad na ps4...stabilno, bez trzanja , bugova, allah dao da tako ostane.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #83 : 17. Veljača, 2018., 21:27 »
Meni je igra odlična... Došao u Sasau i kako se neki sporedni kvestovi razvijaju to je super... Sviđa mi se npr šta sam došao po jednu krunu, našao dio za nju i kruna nije odmah gotovo već mi tip kaže da dođem sutra navečer... Pa pijanka sa popom u Uzhitzu...
Prošlo mi je igrinih 20 dana i moj Henry je još jadan sav nikakav...
Inače lik je super, kao i njegov voice acting; totalno pogođen da predstavlja nekog seljaka iz tog vremena... Ai i ostali likovi su odlični - tu su mi očekivanja daleko prešišana!  :thumbs:

U 20 sati sam imao jednu leteću kravu od bugova i jedan CTD.

Jedna štenja prema sasmostanu...



Kome se ne žuri neka slobodno pričeka patch koji dolazi za kakvih tjedan dana jer igra može postat samo bolja...

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #84 : 18. Veljača, 2018., 09:28 »
Da li je istina sto neki pisu o praznom svijetu, tj. da se gotovo nikada ne naleti na kakvu zivitinju u sumi, ili covjeka na putu?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #85 : 18. Veljača, 2018., 12:24 »
Da li je istina sto neki pisu o praznom svijetu, tj. da se gotovo nikada ne naleti na kakvu zivitinju u sumi, ili covjeka na putu?

Malo je isprazan, ali nije baš da ne naletiš na ništa zanimljivo. Ima i životinja i zasjeda i kojekakvih drugih situacija.

U 20 sati sam imao jednu leteću kravu od bugova i jedan CTD.

Sretniče. Mene bugira na sve strane. Zapinjem po hodnicima, ostaju mi zvukovi otkucavanja sata, cliping posvuda, apsolutno ništa podlo ne mogu napravit a da netko ne sazna za to, ili me kažnjavaju zbog skroz nejasne stvari tipa tri sata kasnije.


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #86 : 18. Veljača, 2018., 12:58 »
Nemoš vjerovat, nisam imao niti cliping likova osim kada je jednom Bernard prošao kroz mene...
Šta se tiče likova i događaja... Pa nebi falilo više ljudi na ulicama gradova, ali u samostanim ai dvorcima ih ima definitivno više...

Stvar je šta ih je dosta u interijerima i rade svoj posao:



Inače, kada sam vidio cijene kod armorera u Sasau razmatram da moj pošteni Henry postane lopov  :hihi:


____________

Inače velike pohvale na 21:9 podršci!
Kako imam taj format monitora vidim da se je developer potrudio i napravio potpunu podršku zua isti za razliku od mnogih AAA devova!
Bravo Warhorse  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #87 : 19. Veljača, 2018., 13:52 »
sirotinja  :mrs:

Doduše, meni se posrećilo. Prvo što sam napravio kad sam došao u Rattay jest otpješačio do Neuhofa, ukrao konja i odjahao u nepoznato... Na jednom putu našao kamp, napušten. Pogledam u kovčeg, otključan, pogledat unutra... ono što sam vidio iduće šokiralo me!

Neću spoilat, ali recimo da sam uz vrlo malo muke i komplikacija napunio džepiće sa oko 3K groschena, a pritom sam se i obukao da mi nitko ništa ne može.

Kad sam apotekaru došao otplatit dug od pišljivih 50 groschena, reko sam mu KEEP THE CHANGE YOU FILTHY ANIMAL, okupaj se.

Naravno, novac me nije promijenio i pokrao sam kasnije još dosta ljudi.

Doduše, kasnije sam na netu našao priče da su igrači naletili na isto, ali da je kovčeg bio zaključan. Eto, posrećilo mi se, ne znam.
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2018., 13:54 wyzard »

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #88 : 20. Veljača, 2018., 10:03 »
sirotinja  :mrs:

Doduše, meni se posrećilo. Prvo što sam napravio kad sam došao u Rattay jest otpješačio do Neuhofa, ukrao konja i odjahao u nepoznato... Na jednom putu našao kamp, napušten. Pogledam u kovčeg, otključan, pogledat unutra... ono što sam vidio iduće šokiralo me!

Neću spoilat, ali recimo da sam uz vrlo malo muke i komplikacija napunio džepiće sa oko 3K groschena, a pritom sam se i obukao da mi nitko ništa ne može.

Kad sam apotekaru došao otplatit dug od pišljivih 50 groschena, reko sam mu KEEP THE CHANGE YOU FILTHY ANIMAL, okupaj se.

Naravno, novac me nije promijenio i pokrao sam kasnije još dosta ljudi.

Doduše, kasnije sam na netu našao priče da su igrači naletili na isto, ali da je kovčeg bio zaključan. Eto, posrećilo mi se, ne znam.

cuo sam za taj kamp. koga zanima, ima na redditu slika lokacije tog nebranjenog kampa sa tonom blaga.

ja sam na ps4 prou dosad vidio samo jedan bug. u talmbergu. nestao mi je zid od kuhinje i nestale su mi teksture jedne zgrade. što se tiče te misije kako pobjeći iz dvorca. mrtvo sjebano je. za početak, lockpickanje je na konzolu apsolutno nemoguće. ako to ne poprave sa patchom ne znam što će bit. znači nisam mogao nabaviti armor da ga jebeš. ili slomim sve lockpickove ili me uhvati davish ili čuvar. znam da se na taj način može otić iz dvorca, ali onda ostanem bez svega. nadalje, stephanie mi prvi put uopce nije lovu ponudila, valjda neki bug...i onda sam loadao stalno da probijem bravu, i u ocaju sam poceo setat po dvorcu i odjednom onaj toranj je postao otkljucan. udjem unutra i nakatu u škrinji nađem sve. cijelo armor :D  ali sam najebao kad sam pokusao ukrast konja pa sam morao skocit s mosta i bjezat po selu...sad sam napokon dosao do skalitza na sahranu. ubio par bandita i to je to. i da, pao sam izmedju nekih stijena, i nisam se mogao izvuc. srecom save je bio malo prije.

igra mi je zasad odlicna. malo frustrira ta realnost, ali refreshing je

*

SanKa

  • *
  • 31
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #89 : 21. Veljača, 2018., 10:22 »
jel netko imao ovaj bug ? U rattayu kad me Peshek uči pickpockettanje, probavam negdje 10ak puta ga opljačkati, naravno ne uspijem jer je na konzoli nemoguće teško lockpickat i pickpockettat, i lik me u jednom trenu optuži za lopovluk, počne se derat i zbriše u gradu. Odem za njim i uhite me. WTF

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9