HCL.HR

Anketa

Što vam se sviđa više od newgen konzola?

PS3
8 (57.1%)
XBoX360
3 (21.4%)
Wii
1 (7.1%)
drugo...
2 (14.3%)

Ukupno Glasova: 14

Koje konzole imate, koje planirate kupit?

  • 24 Odgovora
  • 5890 Hitova
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #15 : 03. Veljača, 2009., 01:06 »
Imam burazov ps3.

Kupiću si iksboksa jer mi pwna ps3 :wildboy:
Inače još imam GBA, DS i ps2

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #16 : 03. Veljača, 2009., 01:14 »
lol pokusao sam poslje igranja warhawka na ps3 , odbacit na dvojkari DevilMC i totalno sam ugasio odmah.neznam zaš  :(

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #17 : 03. Veljača, 2009., 01:29 »
Meni je interesantno što svi pljuju po meni u ovome topicu a jedini sam ja odgovorio čovjeku svoje mišljenje dok ste svi ostali spamali samo moje mišljenje  :thumbs:

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #18 : 03. Veljača, 2009., 07:30 »
Zašto si na PC-u kad je to za debile? :thumbs:

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #19 : 03. Veljača, 2009., 07:40 »
Xbox 360 premium, ima novi sistem hlađenja i nemože se pregrijat, a uz to sada je izišla još novija konzola od moje sa novom matičnom koja je dvostruko bolja što se grijanja tice.....
Usporedbom sa xbox 360 elite, premium se skoro niti ne cuje, elite je puno glasnija ali samo radi cd-roma i radi dodatnog hladnjaka koje sadrži, dalje premium radi na manje struje od elite i arcade verzije a dokazano je da se grije bash zbog velikog napona koji adapter prosljeđiva na konzolu....
Te ako uzmeš u obzir sve oce stavke možeš samo zakljuciti da ljudi kao što je chosen kupuju konzole koje su jeftinije a ne razmišljaju o posljedicama, i chosenu do sada si pljuvao po pc-u a sada si poceo i po ixboxu, tako da izgleda za tebe nije niti konzola niti pc. A ukoliko vec neznaš instalirati drajvere na pc-u pa si se odlucio za kupovinu ixboxa onda se njega i drži a nemoj maštati o ps3 pošto ocito ni to nebi bilo dovoljno dobro za tebe, tj vjerovatno bi i njemu našao neku manu i nazvao ga smecem!

Sve u svemu odgovor na pitanje je: kupi ono što ti srce kaže  :D, što god kupiš neces pogriješiti, xbox je jeben za ekipno druženje ali još uvijek igram pucačine na pc-u, jebiga puno mi je bolje upravljat sa mišem nego sa xbox kontrolerom.
Za PS3 nemogu puno reci pošto sam malo igrao na njemu ali sigurno i on ima svoje prednosti a i mane!!!!!


« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2009., 08:48 TeeJay »
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #20 : 03. Veljača, 2009., 11:48 »
Zašto si na PC-u kad je to za debile? :thumbs:


ajde sva pametna pitanja mi postavljajte na pm i prekinite spamati temu više ok?

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #21 : 03. Veljača, 2009., 20:02 »
dodana anketa...

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #22 : 03. Veljača, 2009., 20:56 »
Postoji mogućnost da bum dobila PS3, a imala sam i PS, PS2 i još bi imala dvojku da mi je grom nie spržil  :wildboy: :wildboy:
A čak iam original Tekken 5 za njega  :wildboy: :wildboy: :očajavamdounedogled:

I PSP mi nebi bio loš  :ementaler:
Di si, di si :ementaler:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #23 : 03. Veljača, 2009., 23:25 »
 Kul bi bilo imat neku od konzola čisto onak za odigrat neke dobre igre koje ne izađu ili sakaju na pc-u al u bližoj budućnosti nemam namjeru ništa od njih kupovat. PC mi je trenutno i više nego dovoljan.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #24 : 04. Veljača, 2009., 00:12 »
imao sam wii i xbox 360.obe konze prodao,ne valja mi niti jedna od njih
plejku nabavljam kad izađe gran turismo,
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9