HCL.HR

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

  • 18 Odgovora
  • 4773 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« : 04. Rujan, 2012., 10:32 »

HCL vijest

Na 25 godišnjici očekivao sam da će reći nešto o Versus XIII, a na kraju stigla najava za ovo. Ima ovdje netko da se hajpa na još jedan FF XIII dodatak?

LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII Motomu Toriyama Annnouncement Presentation

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #1 : 04. Rujan, 2012., 10:48 »
Nemam pojma koji kurac misle u Square-Enixu.
Ovo vise nije FF serijal, sad je Lightning Fantasy ili sto vec. Ocekujem jos jedan besmisleni mindfuck od price.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #2 : 04. Rujan, 2012., 10:50 »
mrzim nastavke u glavnom serijalu FF, priča treba biti ispričana u jednom nastavku, a ne je ovako nepotrebno razvlačiti, tumbs down for square  :fpalm:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #3 : 20. Prosinac, 2012., 11:55 »
Trailer stigao.

[Trailer] Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Sve sto imam za reci je da nisam niti malo impresioniran. Meh kompletno. :wildboy:

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #4 : 23. Prosinac, 2012., 15:04 »
Nezz meni djeluje okej, ako bude ko xiii-2 meni sasvim okej. Ne ockeujem spektakle kao da je novi nastavak u glavnom serijalu al ocekujem fini close up ove price i napokon da prikazu vise FFXV za next gen kad zavrse sa trinaesticom. (versus vise ne dozivljavam)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #5 : 23. Prosinac, 2012., 15:30 »
ja se jedino nadam da će novi ff xv biti po uzoru na agni tech demo
Agnis Philosophy
i da, gdje je faking versus :wildboy:

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #6 : 23. Prosinac, 2012., 19:05 »
Versus je prebacen na next gen ili je scrappan skroz. Ako se mene pita jab ga skrepo jer inace ti dugogodisnji razvoji otidju po krivu (khm duke) i nek dobre ideje iskoriste za petnaesticu. A sto se agni tice, super je ideja, al premalo mi je final fantasyja u tome. ja hocu nesto u stilu devetke u HD glory <3 zamisli to :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #7 : 24. Prosinac, 2012., 01:46 »
ja se samo nadam povratku u okruženje bez puno tehnologije (tipa 6 ili 9), ali da, slažem se, meni je tematski ff9 najljepši od svih ff-ova
i najvažnije, dobar glavni negativac (kefka, sephirot)

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #8 : 24. Prosinac, 2012., 14:02 »
Seymour je bio isto dobar, imao je legitimne razloge ajde. Iako Kuja> SVI:ementaler:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #9 : 24. Prosinac, 2012., 14:51 »
nez, Kuja nekako i može proći, ali Seymour mi nikada nije bio neki super lik. eh da, inače, od pozitivaca mi je najdraži Vivi. nezzz, savršen je <3

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #10 : 26. Prosinac, 2012., 17:47 »
VIvi <3333 ja bi ga najradije stisnuo od srece kad ga vidim. Divan je. Hocu takav HD ff sad :hiha2:
Npr Square bi nesto na tragu bravely defaulta mogao napraviti za Wii U <3

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #11 : 01. Veljača, 2014., 18:00 »
Skinuo danas demo (X360).

Prilično kratak, nažalost (kojih pola sata). Ako ništa drugo, barem nam daje uvid u to kakva će borba biti. I da, sviđa mi se. Borba. I Snow (djeluje ozbiljnije). I Lumina, onako na prvi pogled, se čini kao neka simpatična kučka. I soundtrack.

1-05 Chaos - Lightning Returns: Final Fantasy XIII Soundtrack


Jedino me zbunjuje što je na kraju demoa prikazan trailer sa Cloudovim Buster Swordom i odjećom; mislio sam da je to ekskluzivno za PS3 verziju. Hm.
Kupićese.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #12 : 01. Veljača, 2014., 18:12 »
Šteta što nemam PS3/X360, ovo bih definitivno zaigrao

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #13 : 01. Veljača, 2014., 18:38 »
Kontao sam da opišem malo borbu, ali moje bi objašnjenje zvučalo prilično... mutavo. Nije meni u krvi pisanje pozitivnih i korisnih komentara. :wildboy:

Samo ću reći ovo - kad sam vidio u prijašnjim trailerima koliko odjeće ima (odjeća = schemata iliti job) te da se može čak i boja mijenjati, smijao sam se. Sad mi nije smiješno. Nevjerovatno je zabavno to brzo mijenjanje schemate - uzmi Dragoona, sruši protivnika na pod, promijeni u Savior i udaraj mačem. PRE FAKIN DOBRO.
Sviđa mi se što svaka schemata ima svoju zasebnu ATB liniju, što znači da se kao primjerice Black Mage ispucaš, promijeniš u neki drugu i nastaviš borbu, a u međuvremenu se ATB za Black Mage-a lagano puni.


Kud ovakva borba nije bila u trinajstici od samog početka? :wildboy:

Odg: Lightning Returns: Final Fantasy XIII
« Odgovori #14 : 24. Studeni, 2014., 15:31 »
Nakon (prvih) 25 sati igre mislim da mogu slobodno reći kako je ovo najbolji dio u trilogiji. Meni. :ementaler:

Najbolji ATB u serijalu, najs soundtrack (iako lošiji od XIII-2), gomila side quest-ova i raznih sitnica za obaviti, donekle zanimljiva priča te vremensko ograničenje koje uopće nije problem kako neki govore - imam obavljena 3 glavna quest-a (od 4 ili 5 koliko ih je) i tek sam na 5. danu. Samo treba znati abjuzati chronostasis lol.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9