HCL.HR

Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio

  • 16 Odgovora
  • 4363 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« : 20. Rujan, 2009., 19:50 »
eto, još nismo ni rujan otpratili kako treba, ali valja se pripremit za pravu navalu hitova.

Datumi izlaska igara u listopadu




Dobri stari PC ovog mjeseca definitivno ne zaostaje za konzolama, barem što se brojnosti igara tiče. Pored klasičnih godišnjih edicija (NBA, PES, FIFA, FM), tu je i par ekskluziva među kojima se ističu Risen i Cities XL. Pored ovih naslova, listopad nam donosi dugoočekivani hit Borderlands, kao i nekoliko potencijalno zabavnih igara tipa Alpha Protocol, Operation Flashpoint 2 te Tropico 3.



Microsoftova konzolaška uzdanica bogato se pripremila za završni kvartal godine. Uz gotovo sve značajnije igare koje smo spomenuli u uvodu PC platforme, X360 dolazi s nekoliko snažnih ekskluziva. Forza Motorsport 3 već se duže vrijeme iščekuje među fanovima racing žanra, a ljubitelji GTA franšize krajem mjeseca moći će se počastiti potpuno novom epizodom zvanom The Ballad of Gay Tony.



Korisnici Sonyeve Playstation 3 konzole, čiji je broj u naglom porastu zbog sniženja cijene, početak jeseni vrlo vjerojatno će provesti uz izuzetno kvalitetne ekskluzive kojima hypea ne nedostaje. Uncharted 2: Among Thieves stiže bolji, veći i ljepši nego ikada, a tu su još i Demon Souls te novi Rachet & Clank. Listu upotpunjuju šarmantni Brutal Legend i nemilosrdni Tekken 6, pa stoga ne treba biti izbirljiv.



Tko se još uvijek igra na PS2 konzoli najvjerojatnije je nostalgičar. Ipak, novi PS2 naslovi i dalje izlaze, poglavito sportske igre na godišnjoj bazi. Ovog mjeseca izdvojit će se DJ Hero te PSP port Motorstorm: Artic Edge.



Čini se kako je deseti mjesec 2009. godine uvod u nikad bogatiju ponudu PSP naslova. Napokon ćemo dočekati i taj nedosanjani san o handheld Gran Turismu, a očekuju nas i drugi zanimljivi hitovi poput novog Football Managera i poboljšanog porta GTA: Chinatown Wars-a.



Wii možda nije značajnije zastupljen velikim naslovima, no to ne znači da se ovaj mjesec nema što igrati. Sudeći po prethodnim najavama, zanimljivi su nam Spore Hero i Konamijev Walk It Out, a pored njih tu su stare uzdanice Mario & Sonic at Olympic Winter Games te četvrta epizoda preporođenog Monkey Island serijala.



Igranje u pokretu na NDS konzoli stavljeno je u drugi plan dolaskom jeseni. Ne očekuje nas ništa inovativno ili iznenađujuće, no to možda i nije toliko loše. Avanturisti bi svakako trebali provjeriti CSI: Deadly Intent, a fanovi igara za opuštanje cijenit će Space Invaders Extreme 2. Kao najveći hit ističe se Might and Magic: Clash of Heroes.



dakle... što ćete igrati? što nećete? oko čega se još uvijek dvoumite? PES ili Fifa, Gran Turismo ili Forza, HDZ ili SDP? ajdmo, postovi --->

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #1 : 20. Rujan, 2009., 20:12 »
Risen?! Nabavljam obavezno... iznenadio me release date, jedva čekam. Uz to ću još nabaviti par ovih sportskih, i naravno Monkeya novog.

Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #2 : 20. Rujan, 2009., 20:32 »
Od igara za PC koje izlaze u 10. mjesecu obavezno moram odigrati:

Borderlands, Tropico 3, PES 2010 i možda NBA 2K10 :D

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #3 : 20. Rujan, 2009., 20:37 »
NBA 2K10  :thumbs: :thumbs:  Fenomenalna stvar 2 dana prije rođendana, ne treba mi ništa drugo....

....a tu je i PES 2010 :thumbs:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #4 : 20. Rujan, 2009., 21:22 »
Brutal Legend da imam PS3/X360. Ovako ništa.



Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #5 : 20. Rujan, 2009., 21:29 »
Brutal Legend da imam PS3/X360. Ovako ništa.
Ma daj! Šališ se!?
Pogledaj koliko odličnih igara za PC dolaze, nevjerovatno. Kako ću prat po enbijeju ili po Borderlands-u, a i po Operation Flashpoint-u 2!
Jea.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #6 : 20. Rujan, 2009., 21:34 »
Sad sam se sjetil da mi nekaj fali:

U popisu fali RACE On, 22.10.2009., PC
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #7 : 20. Rujan, 2009., 21:58 »
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising definitivno. Nada se da je bar približno dobar kao jedinica. \:D/

Za ostalo ću još vidjet, al u svakom slučaju ima podosta toga zanimljivog da se odigra. =D>
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #8 : 20. Rujan, 2009., 22:00 »
mario and sonic at the winter olimpic games,space invader extreme 2 i novi motorstorm za nažalost već polako zaboravljeni ps2
Tražim pin codove nintendovih igara i konzola za nintendo club.brojeve na pm ili email.hvala unaprijed!

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #9 : 20. Rujan, 2009., 22:22 »
BORDERLANDS !!!!!!  \:D/ \:D/ \:D/

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #10 : 20. Rujan, 2009., 22:50 »
fifa 10, pes 10, nba2k10, Borderlands i mislim da bi to bilo to... :)

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #11 : 20. Rujan, 2009., 23:59 »
Pes 2010 sigurno, eventualno nba i borderlands  :ementaler:

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #12 : 21. Rujan, 2009., 08:56 »
Risen, Borderlands, Alpha Protocol, Lucidity i Dyson ću isprobat... to je to mislim.

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #13 : 27. Rujan, 2009., 11:59 »
Za mene samo Operation Flashpoint 2, ako bude para uzmem preko game.co.uk
ceka se studeni (mw2) i prosinac (dirt2).

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Listopad 09: Tko se nije igro', magarac je bio
« Odgovori #14 : 27. Rujan, 2009., 15:58 »
Nemoj se prvise nadati za pc platformu..
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2009., 17:11 wyzard »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9