HCL.HR

Loadout

  • 16 Odgovora
  • 6082 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Loadout
« : 09. Veljača, 2014., 16:47 »

Loadout, novi F2P TPS. Skinio sam neki dan i ostao ugodno iznenađen koliko je zapravo - zabavno. Igra se temelji na kreiranju različitog naoružanja, a developeri kažu da se mogu napraviti milijuni i milijuni različitih kombinacija. Sad koliko je to zapravo istina, ne znam jer sam tek počeo igrati i otključavati različite stvari, ali sama zamisao oko kreiranja je poprilično dobro napravljena.

Kreiranje kreće od odabira vrste oružja: rifle, rocket, pulse i beam te se to dalje širi na dijelove poput nišana, magazina, cijevi itd. Ja trenutačno testiram rakete koje mi je primarno, dok mi je sekundarno beam sa strujom. I stvarno, može se napraviti poprilično zanimljivih kombinacija. Evo trailer koji to malo u detalje objašnjava.

http://www.youtube.com/watch?v=ASJPZ1voLU4#t=51

Ono što je najbitnije, svi dijelovi za oružja se otključavaju bodovima koji se dobivaju igranjem, dok se novac troši samo na sređivanje lika. Može se izabrati između tri skina na koje se onda mogu stavljati različite gluposti.

Sam gameplay je poprilično brz i mora se dosta izbjegavati i skakati okolo. Najbliža usporedba bi bila s arena shooterima, dok je grafički slično TF2 i izgleda poprilično lijepo te nije zahtjevno. Koliko sam primjetio, postoje samo timski modovi poput capture the hammer, kill confirm, sakupljanje nekakvih plavih minerala i osvajanje točaka te se uvijek igra 4vs4.

Loadout - Gameplay Trailer [HD 1080P]

Kao što rekoh, poprilično zabavna je igra pa preporuka svima koji ne znaju što bi igrali.

Odg: Loadout
« Odgovori #1 : 09. Veljača, 2014., 19:00 »
Izgleda zanimljivo.
Kao sta si rekao slicno TF2,
mozda je skinem jednoga dana kada nadem vremena za jos jednu igru...
Igram ih dosta sada.

:bonk:


*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Loadout
« Odgovori #2 : 14. Veljača, 2014., 00:59 »
Igrao sam. Meni se ne sviđa. Tesko se prati fast-paced igra iz treceg lica.

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Loadout
« Odgovori #3 : 14. Veljača, 2014., 17:49 »
Igram tu i tamo s ekipom, ali imam osjecaj da ce prebrzo dosaditi; iako je igra fora napravljena.. Nema bas nekog sadrzaja u igri koji covjeka moze zadrzati na duze staze.
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: Loadout
« Odgovori #4 : 22. Veljača, 2014., 19:44 »
Instal.
Loged in.
Got pwned.
Loged out.
Deinstal.

Ah...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Loadout
« Odgovori #5 : 26. Veljača, 2014., 13:23 »
Nije loša, za odigrat na pola sata. Ali da, dosta monotono postane jer nema nešto puno sadržaja.

I ne čini mi se baš da se milijuni kombinacija oružja mogu slagati. Prije da su deseci kombinacija.
"Women don't respect salad eaters."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Loadout
« Odgovori #6 : 10. Ožujak, 2014., 16:40 »
Mda, "deseci" kombinacija zvuči točno. Možda i "tisuće" ako uračunamo kombinacije koje nemaju smisla jer ne čine oružje kakvo želiš boljim.

Ali opet, ovo je multiplayer igra i u kontekstu balansa je dosta zeznutno napraviti sustav gdje igrači sami mogu raditi svoje oružje, a da opet nije moguće napraviti nešto što je očito prejako.

Ianče, provao sam negdje dva-tri sata uz igru do sada, level 5 sam tek, ali sviđa mi se - za jedan F2P naslov čini se da ima dosta pošten model naplate sadržaja kroz te spacebuxe za promjenu izgleda lika i eventualno kupnju novih loadout slotova. Nije pay 2 win, jel.

Napravit ću video neki o igri u nadi da se malo pročuje za nju - je fino je dizajnirano sve, pogotovo likovi, sa puno stila i osjećaja za dobar dizajn, tako da igra dobro izgleda, a tehnički nije zahtjevna - igrat će se ugodno i na slabijim konfiguracijama današnjice. A i napucavanje je zabavno, modovi su dobri - valja.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Loadout
« Odgovori #7 : 10. Ožujak, 2014., 17:09 »
Jesu riješili problem sa serverima? Meni je bilo dosta puta da me nakon partije diskonekta i ne dobijem xp niti valutu pa sam obrisao.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Loadout
« Odgovori #8 : 10. Ožujak, 2014., 21:50 »
Nema više problema barem koliko sam vidio. Igram sa frendovima često imam negdje 20h, poprilično zabavno jedino party sustav baš ne radi kak spada pa nadam se da će popravit. Gamemodovi koji valjaju po meni su jackhammer(capture the flag samo imaš čekić s kojim možeš ubijat), death snatch(kill confirm) , blitz(zauzimanje zastavica) i zadnje extraction koji je po meni najgori.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Loadout
« Odgovori #9 : 10. Ožujak, 2014., 22:07 »
Extraction zahtjeva podosta timskog igranja, čak i više nego u Jackhammer.

Nego, objavljen je roadmap razvoja. Mislim da bi trebali ipak malo više mapa dodati.

A ovo što Ementaler kaže da pojedine kombinacije ne čine oružje boljim jer kombinacije nemaju smisla. Vidio sam poprilično čudnih kombinacija koje na prvu nemaju smisla, ali imaju kada ih se stavi u određeni mod. Recimo, koristiti rakete koje se rasprše nema smisla u Death Snatchu, ali ima u Blitzu.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Loadout
« Odgovori #10 : 10. Ožujak, 2014., 22:30 »
Slažem se da mapa ima premalo i po meni najbolje rješenje za to bi bilo da objave map editor i da community rade mape i svakih mjesec dana se odabere najbolja i doda se.

Što se tiče oružja ja koristim one shot rocket launcher i tesla beam, funkcionira super na svim gamemodovima. Istina je da bi se moglo neke specifične gunove radit za određeni gamemod ali ne vidim preveliku potrebu za time, za sada.
« Zadnja izmjena: 10. Ožujak, 2014., 22:33 zg_rider111 »


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Loadout
« Odgovori #11 : 10. Ožujak, 2014., 22:46 »
Fire beam mi je bio bolji nego Tesla. Pogotovo ako ima još malo hp pa ostaviš da ga vatra dokrajči.

Odg: Loadout
« Odgovori #12 : 19. Ožujak, 2014., 19:55 »
tko igra nek me doda nick Diebalo94

Odg: Loadout
« Odgovori #13 : 04. Travanj, 2014., 21:35 »
Odlična igra i uz to još je besplatna...
Sretno svima i pokušajte igrati nečete se razočarati :clap::clap:

Odg: Loadout
« Odgovori #14 : 05. Travanj, 2014., 14:17 »
Jel samo meni u game type piše Anhiliation i ništa više? Može pomoć? :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9