HCL.HR

Lost: Via Domus (video game)

  • 18 Odgovora
  • 6305 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Lost: Via Domus (video game)
« : 27. Veljača, 2008., 20:24 »
http://lostgame.us.ubi.com/

Pogledajte malo. Nisam ni ja još sve istražio. Izgleda kulno. :approve
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2008., 13:17 Seengeer »

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Lost(video game)
« Odgovori #1 : 27. Veljača, 2008., 22:00 »
ne mogu jebeno vjerovat.. još davno dok sam pratio tu seriju zamišljo sam kako bih izveo igru iz nje.. i upravo sam je ovako zamislio, skroz.. samo što grafika saxa i serija mi također saxa pa neću se ni trudit igrat ovo sranje :mrgreen:

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Lost(video game)
« Odgovori #2 : 27. Veljača, 2008., 22:26 »
http://lostgame.us.ubi.com/

Pogledajte malo. Nisam ni ja još sve istražio. Izgleda kulno. :approve
Igra se zove Lost: Via Domus :ementaler:
Nadam se da će ownati, ali teško s obzirom da ne vidim na čemu će napraviti igru.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Lost(video game)
« Odgovori #3 : 27. Veljača, 2008., 22:27 »
Igra je izišla.  :wildboy:

*

Affirmative

  • Gost
Re: Lost(video game)
« Odgovori #4 : 27. Veljača, 2008., 22:37 »
jel imaš kompas u igri???

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Lost(video game)
« Odgovori #5 : 28. Veljača, 2008., 04:25 »
koliko sam skužio, oni rade igru po prve tri sezone, al ko iz vedra neba ubace novog lika

ne fanovi losta će skužiti kitu od priče

fanovi će popizditi jer je totalno loš lik upao usred završene radnje i mijenja ju
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Lost(video game)
« Odgovori #6 : 28. Veljača, 2008., 11:12 »
Gledao sam neki intervju gdje je tip objasnio zašto su to tako napravili. Uveli novog lika jel.

Kao da je bilo pre teško odlučiti kojeg lika od svih njih iz serije uzeti za glavnoga te kako su računali da uvijek neko od gledatelja ima drugog omiljenog lika iz serije, a osim toga željeli su ubaciti igrača igre u cijeli taj LOST svijet u jednom drugom ozračju gdje je i on dio ekipe koja je pala tim avionom. Računaju da su tim novim likom dobili na boljoj imerziji igrača u igru i kako će se dobiti jedinstveno LOST iskustvo na ovakav način.

Onak, nije loše objašnjenje  :ementaler: ... Ovako mi je i draže nego da su stavili da se igra sa nekim od standardnih likova...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Lost(video game)
« Odgovori #7 : 28. Veljača, 2008., 11:30 »
kaj ne bi bilo najbolje da uopće nisu radili lost igru :tired:

onak, napiši dobru radnju i probaj je ubaciti i prodati bez pedigrea, jebem vam zaradu
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Lost(video game)
« Odgovori #8 : 28. Veljača, 2008., 13:16 »
Kako je ovo pošlo danas će svaka serija imati svoju video igru. Neću se iznenaditi ako izaće igra one serija "Ne daj se Nina". :mrgreen:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Lost(video game)
« Odgovori #9 : 28. Veljača, 2008., 14:29 »
Kako je ovo pošlo danas će svaka serija imati svoju video igru. Neću se iznenaditi ako izaće igra one serija "Ne daj se Nina". :mrgreen:
već postoji..

ma ipak mi je pomalo kulna ova igra kad sam ju ovak već zamišljo.. al ne da mi se svejedno nekak igrat, hihi

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Lost(video game)
« Odgovori #10 : 28. Veljača, 2008., 14:35 »
Kako je ovo pošlo danas će svaka serija imati svoju video igru. Neću se iznenaditi ako izaće igra one serija "Ne daj se Nina". :mrgreen:
već postoji..

ma ipak mi je pomalo kulna ova igra kad sam ju ovak već zamišljo.. al ne da mi se svejedno nekak igrat, hihi

Zašto? Ja ću ovo igrat, ali neda mi se još skidat. Najdraži lik u seriji mi je onaj Eko i  Sawyer(ako se tako piše) radi njih ću igrati.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Lost: Via Domus (video game)
« Odgovori #11 : 28. Veljača, 2008., 14:38 »
nije mi nimalo napeto. Al to je valjda jer mi je serija dopizdila nakon prve sezone.
Nek neko javi dojmove  :winknkiss:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Lost: Via Domus (video game)
« Odgovori #12 : 28. Veljača, 2008., 18:50 »
aj ok, ja evo "kupujem" s neta, pa javim dojmove.. koliko sam vidio po komentarima na internetu, igra saka.. morat ću dat subjektivno mišljenje

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Lost: Via Domus (video game)
« Odgovori #13 : 28. Veljača, 2008., 18:58 »
aj ok, ja evo "kupujem" s neta, pa javim dojmove.. koliko sam vidio po komentarima na internetu, igra saka.. morat ću dat subjektivno mišljenje

A jebate, kad već prave zašto ne naprave nešto kvalitetno...

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Lost: Via Domus (video game)
« Odgovori #14 : 29. Veljača, 2008., 16:19 »
evo.. probao sam.. igra je ok, ništa baš spešl, al onak kak sam i očekivao da će bit.. napravljena je u obliku epizoda što je užasno iritantno i svakih 5 min se loadira pol sata, a konfa mi je daleko daleko od minimuma.. valjda je stvar principa i smušene mape džungle

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9