HCL.HR

Mario Kart 8

  • 152 Odgovora
  • 58528 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #45 : 03. Svibanj, 2014., 18:37 »
Skini video što sam stavio, pogledaj pa se javi :piva:

Pogledao sam, izgleda da ti pamet stane i jedva cekam 7.10. da probam free verziju.
Znam da su ovo 2 potpuno razlicite igre, ali meni je MK jedan od najboljih serijala ikada.
Ja zbog njega sad razmisljam dali uzet jos i Wii U(ok, volio bi odigrat i super mario 3d world).
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2014., 18:52 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #46 : 03. Svibanj, 2014., 18:48 »
Ja se nadam da će većina kupiti igru, a možda i dobijemo nove kupce Wii U konzole, pa se nadam i organiziranju nekog HCL privat turnira, pošto ima takva omgučnost. :piva:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #47 : 03. Svibanj, 2014., 18:49 »
Ma upravo to govorim, oni uopće nisu isti žanr. Mario Kart je karting igra u čijem je prvom planu zabava i spačke. Na drugu stranu, Driveclub udara na vizuale i kombinaciju arkadno-simulacijske vožnje koja zna biti odlična ako se dobro balans odradi.

Rado bih odigrao novi Mario Kart da imam priliku, a i uzeo bih Wii U kao drugu konzolu da imam novaca :ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #48 : 03. Svibanj, 2014., 18:58 »
Ma upravo to govorim, oni uopće nisu isti žanr. Mario Kart je karting igra u čijem je prvom planu zabava i spačke. Na drugu stranu, Driveclub udara na vizuale i kombinaciju arkadno-simulacijske vožnje koja zna biti odlična ako se dobro balans odradi.

Rado bih odigrao novi Mario Kart da imam priliku, a i uzeo bih Wii U kao drugu konzolu da imam novaca :ementaler:

Mene zeza sta neznam sto bih prije igrao, a od konzola imam:
GBA, DS lite, DSi XL, 3DS, 3DS XL, PSP, Vitu, Wii (GC kompatibilan) i PS4, uz sve to jos se igram i na PCu i tu i tamo na mobu...
Nemoram ti govorit da mi se skupila stvarno hrpa igara koje nisam odigrao a zelio bih...
Na viti ima sigurno 10ak igara koje sam kupio na snizenjima, na 3DSu mi se skupila hrpa (imam oko 50 igara za 3DS :ementaler: ).
Na PS4, sam trenutno OK, ali samo zato jer nemam puno igara :mrgreen: BTW sljedeci tjedan bi mi trebao doci infamous, trenutno sam na G.O. pa cu ga vjerovatno odigrat kako treba.
E sad jos na sve to Wii U...neznam, ali mario world i mario kart me vec tako opako vuku, jednostavno si nemogu pomoc, obozavam te igre, a djep mi pati zbog toga :wildboy:

EDIT: Imao sam i PS2 i prodao ga i sad placem zbog toga. :fpalm:
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2014., 19:03 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #49 : 03. Svibanj, 2014., 18:58 »
Driveclub će biti zaista inpresivna igra, nadao se da će i gamepley biti na tom nivou.
Ali M.K.8 će biti za zabavu uz društvo, opuštanje poslije stresa. hehe :D

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #50 : 03. Svibanj, 2014., 19:01 »
Ma upravo to govorim, oni uopće nisu isti žanr. Mario Kart je karting igra u čijem je prvom planu zabava i spačke. Na drugu stranu, Driveclub udara na vizuale i kombinaciju arkadno-simulacijske vožnje koja zna biti odlična ako se dobro balans odradi.

Rado bih odigrao novi Mario Kart da imam priliku, a i uzeo bih Wii U kao drugu konzolu da imam novaca :ementaler:

Mene zeza sta neznam sto bih prije igrao, a od konzola imam:
GBA, DS lite, DSi XL, 3DS, 3DS XL, PSP, Vitu, Wii (GC kompatibilan) i PS4, uz sve to jos se igram i na PCu i tu i tamo na mobu...
Nemoram ti govorit da mi se skupila stvarno hrpa igara koje nisam odigrao a zelio bih...
Na viti ima sigurno 10ak igara koje sam kupio na snizenjima, na 3DSu mi se skupila hrpa (imam oko 50 igara za 3DS :ementaler: ).
Na PS4, sam trenutno OK, ali samo zato jer nemam puno igara :mrgreen: BTW sljedeci tjedan bi mi trebao doci infamous, trenutno sam na G.O. pa cu ga vjerovatno odigrat kako treba.
E sad jos na sve to Wii U...neznam, ali mario world i mario kart me vec tako opako vuku, jednostavno si nemogu pomoc, obozavam te igre, a djep mi pati zbog toga :wildboy:






Disc0 ti si legenda! :piva:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #51 : 03. Svibanj, 2014., 19:02 »
Driveclub će biti zaista inpresivna igra, nadao se da će i gamepley biti na tom nivou.
Ali M.K.8 će biti za zabavu uz društvo, opuštanje poslije stresa. hehe :D

Ma to, MK je cista arkada sa abnormalnom igrivoscu, iskreno GC i Wii nastavci mi nisu nesto ali zato DS i 3DS ubijaju.
Uz MK obozavam i oldskul Ridge Racer.
Nadam se da ce i Driveclub bit odlican, inace grafika mi je na zadnjem mjestu.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #52 : 03. Svibanj, 2014., 19:04 »
Ma upravo to govorim, oni uopće nisu isti žanr. Mario Kart je karting igra u čijem je prvom planu zabava i spačke. Na drugu stranu, Driveclub udara na vizuale i kombinaciju arkadno-simulacijske vožnje koja zna biti odlična ako se dobro balans odradi.

Rado bih odigrao novi Mario Kart da imam priliku, a i uzeo bih Wii U kao drugu konzolu da imam novaca :ementaler:

Mene zeza sta neznam sto bih prije igrao, a od konzola imam:
GBA, DS lite, DSi XL, 3DS, 3DS XL, PSP, Vitu, Wii (GC kompatibilan) i PS4, uz sve to jos se igram i na PCu i tu i tamo na mobu...
Nemoram ti govorit da mi se skupila stvarno hrpa igara koje nisam odigrao a zelio bih...
Na viti ima sigurno 10ak igara koje sam kupio na snizenjima, na 3DSu mi se skupila hrpa (imam oko 50 igara za 3DS :ementaler: ).
Na PS4, sam trenutno OK, ali samo zato jer nemam puno igara :mrgreen: BTW sljedeci tjedan bi mi trebao doci infamous, trenutno sam na G.O. pa cu ga vjerovatno odigrat kako treba.
E sad jos na sve to Wii U...neznam, ali mario world i mario kart me vec tako opako vuku, jednostavno si nemogu pomoc, obozavam te igre, a djep mi pati zbog toga :wildboy:






Disc0 ti si legenda! :piva:

Ne, ja sam debil koji trosi previse love na igre :bonk:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #53 : 03. Svibanj, 2014., 19:08 »
Ma i meni, ne bih bio fan indie igara da sam toliki poklonik grafike :mrgreen:

No ipak je oku ugodnije ako izgleda sve fino i ispeglano. Što se tiče konzola, lijepa kolekcija, moja je dosta kraća: SNES, N64, GB, DS Lite, Wii i sada PS4 :)

Ja se i dan danas znam zabaviti na Mario Kart 64 s dva kontrolera :)


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #54 : 03. Svibanj, 2014., 19:20 »
Ma i meni, ne bih bio fan indie igara da sam toliki poklonik grafike :mrgreen:

No ipak je oku ugodnije ako izgleda sve fino i ispeglano. Što se tiče konzola, lijepa kolekcija, moja je dosta kraća: SNES, N64, GB, DS Lite, Wii i sada PS4 :)

Ja se i dan danas znam zabaviti na Mario Kart 64 s dva kontrolera :)



Za mene postoje dvije igre koje uvijek mogu igrat bez da mi dosade, i svako tolko ih odigram, a to su Tetris i Mario Kart DS.

A sto se tice indija, Vita  i PS4 su me uvjerili da su to ustvari odlicne igre, samo jeftinije :hiha:

Resogun FTW :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #55 : 04. Svibanj, 2014., 11:31 »
Mario Kart 8 Media Event :D

« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2014., 00:09 ReaLitieS-101 »

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #56 : 05. Svibanj, 2014., 15:06 »
Za mnoge koji nisu vjerovali M.K.8 1080p 60fps. :D
Mislim da je i Igor  jednom  rekao da nema šanse da M.K.8 bude više od 720p, pa eto potvrđeno od strane Eurogamera 1080p 60fps. Ponavljam, grafika za pravog igraća ne bi trebala biti ključan faktor u igrama!
Davno sam rekao da ako pravilno koristiš Wii U kod programiranja možeš postići vrhunske grafike koja nikog ne ostavlja ravnodušnim, eto M.K.8 to potvrđuje. Jedva čekam E3 i nova iznenađenja! ;-)

http://www.eurogamer.net/articles/2014-04-03-gorgeous-mario-kart-8-retro-tracks-compared-to-originals

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #57 : 05. Svibanj, 2014., 16:07 »
Otprilike 100% sam siguran da će uskoro ispravit tu grešku u članku. :hiha:

720p/60fps, sigurno.

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #58 : 05. Svibanj, 2014., 21:36 »
Otprilike 100% sam siguran da će uskoro ispravit tu grešku u članku. :hiha:

720p/60fps, sigurno.



Još uvijek nisu ispravili tu grešku u članku, sram ih bilo :ementaler:
Ja, a koliko znam i ti Igore smo bili na gamescomu 2013, isprobali M.K. 8, ne znam kako ti, ali ja moram priznat da sam bio impresioniran igrom u svim segmentima. Iskreno i da radi u 720p upskaling na 1080p  to izgleda odlično i meni nema baš velike razlike od 1080p bez upskalinga. Neznam ni zašto sumnjaš u Wii U moć, sam si napisao da ima tu još nečega, i da nije u potpunosti razotkriven GPU, ostalo je još nedorečenih stvari. Mad Studios je za sada jedini vanjski studio koji se primio posla i ima samo hvale za Wii U, kažu da će pokazati skrivenu moć konzole, tako da ne vidim u čemu je problem. Možda je konzola stvarno sposobna na veće stvari od poznatog do sada. Wii U ima jednu veliku manu, a to je što se igre na tu konzolu moraju portati sa mnogo dodatnog truda koji košta mnogo novaca, i za sada se nitko nije ni potrudio napraviti bolji port osim Criteriona i moramo priznati da je to izgledalo dobro. I za kraj, ako sve nadolazeće igre iz Nintenda budu u toj kvaliteti poput M.K.8, ulaaaaaa.. ;-)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #59 : 06. Svibanj, 2014., 12:01 »
Nema više nedorečenih stvari - dovoljno je vremena prošlo da smo dobili dovoljno primjera raznih igara za Wii U da znamo što konzola može, a što ne može. Jasno je primjerice da igra poput Mario Karta ne može biti u nativnoj 1080p rezoluciji i održati stabilan 60 fps na Wii U konzoli, pogotovo u split-screenu. Svi MK8 screensi su bili u 720p, svi traileri u 720p, sve Wii U igre do sad izašle jasno su upućivale na to da je 720p najoptimalnija rezolucija za hardver Wii U konzole. Tako da bit će u 720p. Eventualno upscaleano na 1080p.

I ne, nitko ne govori da izgleda loše - dapače, izgleda odlično. Al daj se čovječe saberi malo s tim forsanjem toga da Wii U ima veliku skrivenu moć. Ima ponešto snage, može imat neke vrlo lijepe igre, ali ne može radit čuda. I to je okej. Igre izgledaju dobro, neke čak i odlično, pa kog briga koliko je stvarno jak? Project Cars će bit najružniji na Wii U konzoli... izgledat će to i dalje odlično, lijepa je to igra, vjerojatno  će čak vizualno biti i dosta blizu ostalim konzolama, ali sigurno će se primjetit da izgleda malo lošije nego na ostalim platformama. Mislim, logika. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9