HCL.HR

Mario Kart 8

  • 152 Odgovora
  • 58523 Hitova
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #60 : 06. Svibanj, 2014., 16:46 »
Po tvojem je prošlo dosta vremena, a koliko to? :wildboy:
The Last of Us ti je primjer, u samom zalasku konzole dobili najljepšu igru na PS3.
Wii U je takva konzola da sa godinama mogu povećavati kvalitetu grafike, isto kao što je to bio slučaj sa PS3/Xbox360, dok to neće biti slučaj sa PS4/Xbox1.
Već je više izvora kroz razgovor navelo da će biti 2 player: 1080p 60fps, 4 player: 1080p 30fps, ali dobro, nebitno. Može i u 480p, to su samo statistike, pošto sam igrao i vidio u živo M.K.8 ja sam tim slikama  impresioniran više nego onime što sam do sada vidio od PS4, a kamoli XBO. Uživo na gamescomu mi je M.K. 8 bio vizualno primamljiviji od Forze 5. Ali zašto sam impresioniran Wii U, jer M.K.8 do sad samo po magiji je mogao izgledati tako na konzoli koja troši 35W, i još zauzimati samo 4 GB veličine. :solidus: :D

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #61 : 06. Svibanj, 2014., 16:46 »
Heh, split screen na TV-u kažeš. Ja se nadam da će omogućit da jedan igrač igra na Gamepadu, drugi na TV-u. Ono, idealno za nekakav co-operative prelazak cupsa.
Igra zbilja izgleda dobro, ne bi očekivao to od Mario Karta. Ipak, uskočio je Retro. Još da su bar digli malo brzinu (sve Mario Kart igre su užasno spore IMO, a staze šiiiiiroke, i to ne čak spore u usporedbi s ozbiljnijim racing igrama, nego i u usporedbi s igrama istog tipa (Sonic & Sega All-Stars, Crash Racing i sl)).
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #62 : 06. Svibanj, 2014., 17:24 »
Po tvojem je prošlo dosta vremena, a koliko to? :wildboy:
The Last of Us ti je primjer, u samom zalasku konzole dobili najljepšu igru na PS3.
Wii U je takva konzola da sa godinama mogu povećavati kvalitetu grafike, isto kao što je to bio slučaj sa PS3/Xbox360, dok to neće biti slučaj sa PS4/Xbox1.
Već je više izvora kroz razgovor navelo da će biti 2 player: 1080p 60fps, 4 player: 1080p 30fps, ali dobro, nebitno. Može i u 480p, to su samo statistike, pošto sam igrao i vidio u živo M.K.8 ja sam tim slikama  impresioniran više nego onime što sam do sada vidio od PS4, a kamoli XBO. Uživo na gamescomu mi je M.K. 8 bio vizualno primamljiviji od Forze 5. Ali zašto sam impresioniran Wii U, jer M.K.8 do sad samo po magiji je mogao izgledati tako na konzoli koja troši 35W, i još zauzimati samo 4 GB veličine. :solidus: :D

Pa naravno da ti je bio MK8 primamljiviji kad si Nintendo fanboy :hihi:

Ja isto volim Nintendo, Wii U mi je skroz okej, ali ajde molim te prestani više trovat forum tim nelogičnim i najčešće potpuno netočnim fanboy postovima napisanima samo da pokušaš obojati Wii U u neke pobjedničke boje. Pričaš o tome da je Wii U takva konzola da će se moći dugoročno moć bolje iskorištavati u vizu grafike nego PS4/XB1 - jel ti išta znaš o hardveru/developmentu uopće? Jer to nema smisla nikakvog. Pobrkao si lončiće čovječe.

Znaš već da ti ovakvo nešto po stoti put pišem. Pa daj shvati više da je iritantno kako braniš Nintendo konstantno takvim postovima, čak i kad ga nitko ni ne napdada. Samo budi realan malo, uživaj u raspravi o igri i prestani s takvim fanboy postovima, nikoga ovdje ne moraš uvjeravat u ništa.

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #63 : 06. Svibanj, 2014., 17:51 »
Ja ni ne želim uvjeriti nikog u nešto što su već davno izabrali u lijepoj našoj a to je PS konzola, definitivno broj 1. u Hrvata. Da smo godinama bogati kao švicarci ili Japanci nebi to sigurno bio slučaj. Shvatiti ćeš što sam ti htio reći! ;-) Ja ne ulazim u tvoje programerske sposobnosti, kao recenzist HCL portala si super, i mislim da se ti i drži samo toga, a procjenu Hardvera i programiranja na istom ostavi stručnjacima, koji se time bave.
Ja nisam neki programer, ali sam vrsvi hardver stručnjak jer iza sebe imam jedno 500 popravljenih konfiguracija, i servisa PC računala, tako da znam što se može a što ne. End of story ( za mene ovaj razgovor završio, a i ovo je tema o M.K.8, a ne o hardveru Wii U) Za sam kraj, za mene 720p/1080p ne znači ništa, igre izgledaju dobro na sve tri konzole, i po stoti put ja pišem da grafika nije mjerilo kvalitete igara. :D Da mi je to važno igrao bi se samo na PC

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #64 : 06. Svibanj, 2014., 17:55 »
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2014., 20:16 [proGABBEing] Ixy »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #65 : 06. Svibanj, 2014., 18:35 »


:hiha:

A sad ozbiljno. Što prije shvatiš da je Wii U hardwareovski inferioran u odnosu na PS4/Xbox One, prije ćeš prestati pisati ovakve izjave:

Citat:
Wii U je takva konzola da sa godinama mogu povećavati kvalitetu grafike, isto kao što je to bio slučaj sa PS3/Xbox360, dok to neće biti slučaj sa PS4/Xbox1.

Da popraviš trilijun računala ovakva izjava ti nema mjesta :wildboy: PS4 i Xbox One igre će uvijek imati bolje multiplatformske naslove. Normalno, nitko tko je kupio Wii U ne očekiva vrhunac grafike, nego ultra zabavne ekskluzive koje izlaze samo za tu konzolu.

Mario Kart 8 izgleda lijepo. Jednostavno ostani na tome, pusti uspoređivanje s PS4/Xbox One :wildboy:

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #66 : 06. Svibanj, 2014., 19:21 »
Da popraviš trilijun računala ovakva izjava ti nema mjesta. Možda sam malo pretjerao, ajde, ali samo kažem da se na PS4 i Xbox1 već u samom startu da iskoristiti maksimum konzole, a sada dali će to i učiniti je 1000 naprama 1.
Isto tako Wii U je nešto kompliciraniji za programiranje i samim tim će jako malo programera se odlučiti da ulože toliki trud ako ne vide profit, jer se danas sve svodi na to kod večine 3rd izdavaća, pohlepa uništava gaming kakvog ga poznajem. Ne velim da Wii U nije slabija konzola, ali isto tako može iznenaditi ako se pravilno koristi, u potpunosti, i  iskoristi kompletan njegov potencijal.

PS4 i Xbox One igre će uvijek imati bolje multiplatformske naslove. OK i to stoji, ja nikada i ne pričam o  multiplatformskim naslovima, jer su one potpomognute od strane Sonya i Micr.. a Nintendo je davno rekao da neće uložiti ni kune u 3rd pr. i njihov dodatni sadržaj, isto tako da neće nikada platiti exkluzivne igre za svoje sustave.

Normalno, nitko tko je kupio Wii U ne očekiva vrhunac grafike, nego ultra zabavne ekskluzive koje izlaze samo za tu konzolu. Eto tu se slažemo u potpunosti! Zakon mi čitati kada me netko nazove fanboyom zato što čvrsto stojim iza nekog za kog vidim da su mu igre zabavne, daleko zabavnije od konkurencije.
 
Mario Kart 8 izgleda lijepo. Jednostavno ostani na tome, pusti uspoređivanje s PS4/Xbox One. Moje uspoređivanje i ne postoji, sve je počelo što sam stavio malo ulja na vatru oko vizuala M.K.8 i 1080p 60 fps.
Na kraju nisam to ni izmislio nego samo prenio iz eurogamera. Isto tako ja nisam taj koji govori da će ista igra na Wii U izgledati vizualno naj bolje, a još manje onaj šta govori da će igra na Wii U izgledati najružnije, sve će igre izgledati lijepo, svaka zasebno i po mogućnostima na svojim konzolama. Ako me shvaćaš.. ;)
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2014., 19:24 ReaLitieS-101 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #67 : 06. Svibanj, 2014., 20:05 »
Jedino što je gore od fanboya je neinformirani fenboj. ;)

Tipa ovo:

Nintendo je davno rekao... da neće nikada platiti exkluzivne igre za svoje sustave.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #68 : 06. Svibanj, 2014., 20:09 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #69 : 06. Svibanj, 2014., 20:14 »
MOAR


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #70 : 06. Svibanj, 2014., 20:45 »
Jedino što je gore od fanboya je neinformirani fenboj. ;)

Tipa ovo:

Nintendo je davno rekao... da neće nikada platiti exkluzivne igre za svoje sustave.

(Klikni za pregled slike.)





Bravo informirani! Pa ovo je nešto sasvim drugo, Nintendo financira ovu igru, a to nije isto kao kada netko poput Sonya da novce za neku igru da dobi exclusivu. Ma ubiti, odustajem!
I koliko sam shvatio  Platinum Games želi raditi igre za Nintendo, možda nešto poput Monolith Soft's, zato je to nešto drugo. A UBI, EA i slični su pak nešto drugo, da je Nintendo platio za Rayman Legends, vi ga nikada nebi igrali na drugim konzolama. I sada kidam, imam pametnija posla od ovakvih gluparija koje ne vode nikuda. :-P
« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2014., 20:46 ReaLitieS-101 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #71 : 06. Svibanj, 2014., 20:49 »
Citat:
Pa ovo je nešto sasvim drugo, Nintendo financira ovu igru, a to nije isto kao kada netko poput Sonya da novce da za neku igru da dobi exclusivu.

Da, Nintendo financira da iziđe na sve konzole :hihi:

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #72 : 10. Svibanj, 2014., 18:17 »
« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2014., 18:22 ReaLitieS-101 »

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #73 : 11. Svibanj, 2014., 18:30 »
Jel itko zna hoće ShopTo dostavit Mario Kart 8 limited edition u Hrvatsku. Negdje je na stranici pisalo da im makimalna težina pošiljke izvan UK je 1kg a sad nemrem to nać. Tako mi je bilo sa AC4 Buccaneer edition sa GAME nije javljalo nikakav problem i uzeli pare i onda kad je trebalo poslat su tek tad rekli da ne mogu slat toliki paket van UK. Uglavnom jel ima to manje od kilu oće bit problema s tim?
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #74 : 11. Svibanj, 2014., 19:01 »
Tezi 998g, ak racunaju sa pakovanjem, onda prelazi 1kg. Najbolje bi bilo da ih kontaktiras i pitas.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9