HCL.HR

Mario Kart 8

  • 152 Odgovora
  • 58521 Hitova
*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #90 : 16. Svibanj, 2014., 01:23 »
NintendoLife je dao 9/10, što me mrvicu zabrinulo, da zašto nije 10/10 :tired:
...ali onda vidjeh da su istu ocijenu dali i za Wii verziju, a nju dan danas zaigram - znači odlično :D



Ne moraš brinut, pročitaj zaključak i vidjeti ćeš da imaju samo riječi hvale. ;-)
Nekada su ocijene čudne, ali 9/10 je odlično, tim više da su svi dali odlične ocijene.
Koliko sam vidio česte su zamjerke na Battle Mode, dok se meni čini baš Ok ta promjena, ako je meni ok koji sam veliki obožavatelj baš battle moda, tada ne vidim u čemu je problem. Vidim i zamjerke da nema puno novosti na gempadu, novih inovacija, mislim da ima dovoljno, da ima više nebi bilo pošteno prema onima koji igraju na Wii U pro ili na nekom drugom gempadu. Tako da ako zanemarimo nebitno igra je više nego odlična. :D

Evo po meni najbolje recenzije :D

https://www.youtube.com/watch?v=gIAQJoqiNKQ

Pogledah recenziju - i tek sada kužim probleme sa Battle Modom. Iako - najiskrenije - u svim nastavcima, me najviše zaboli za taj battle mode, stvarno je poražavajuće da su ga zapravo sjebali u ovome. Kada uvidjeh to, definitivno se slažem sa ocjenom 8 od 10 od Wii Folder Josha.

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #91 : 16. Svibanj, 2014., 18:49 »
upravo sma se prednarucio igru kod monolitusa, jedva cekam da mi stigne :3 :clap: :clap:

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #92 : 16. Svibanj, 2014., 19:14 »
upravo sma se prednarucio igru kod monolitusa, jedva cekam da mi stigne :3 :clap: :clap:


monolitusa, ne znam, ja sam pokušao poslovati sa njima i odustao, nisu mi pouzdani :solidus:
Lijepo im rekao da mi pošalju na kućnu adresu i plaćam kod primitka, poštarina ih nek ne brine ali oni
ne žele, samo po svome, nismo našli zajednički jezik, mutno mi to. Neka ti sa srećom!
Imam HD od 200 GB i od sada na dalje ću sve igre skidati preko Eshopa, i onako ne mislim prodavati igre
od Nintenda koje ću da kupim. :D

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #93 : 16. Svibanj, 2014., 19:20 »
upravo sma se prednarucio igru kod monolitusa, jedva cekam da mi stigne :3 :clap: :clap:


monolitusa, ne znam, ja sam pokušao poslovati sa njima i odustao, nisu mi pouzdani :solidus:
Lijepo im rekao da mi pošalju na kućnu adresu i plaćam kod primitka, poštarina ih nek ne brine ali oni
ne žele, samo po svome, nismo našli zajednički jezik, mutno mi to. Neka ti sa srećom!
Imam HD od 200 GB i od sada na dalje ću sve igre skidati preko Eshopa, i onako ne mislim prodavati igre
od Nintenda koje ću da kupim. :D

meni ce poslat tiskom besplatnom dostavom pa mi je jos bolje, nadam se samo da nisu neki prevaranti.
gledao sam malo po njihovom profilu i cinili su mi se ok.
mislio sam ic kupit igricu u gamestop za 60 eu ali bilo me strah da ne odem bezveze do ita i da na kraju nemaju na raspolaganje

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #94 : 16. Svibanj, 2014., 19:52 »
"meni ce poslat tiskom besplatnom dostavom pa mi je jos bolje, nadam se samo da nisu neki prevaranti.
gledao sam malo po njihovom profilu i cinili su mi se ok"



O tome ti i pričam, ne vjerujem im. Meni su napisali da tako rade jer ne žele oštetiti stranku dodatnim
plaćanjem poštarine, a ja im lijepo rekao neka ih to ne brine i nisu htjeli, wtf.
Profilu, misliš facebook, e tome tek ne vjerujem ;)

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #95 : 16. Svibanj, 2014., 20:19 »
sad sam postao pitanje pod temom online "kupovina" da vidim dali je itko kupovao kod njih i dali su bili posteni :)

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #96 : 19. Svibanj, 2014., 12:23 »
Gledao sam malo recenzije i pari mi odlična igra.
Jedva čekam da Wii U propadne pa da si ga kupim na sniženju ili da Nintendo izbaci PC verziju.

:hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #97 : 20. Svibanj, 2014., 09:04 »
Gledao sam malo recenzije i pari mi odlična igra.
Jedva čekam da Wii U propadne pa da si ga kupim na sniženju ili da Nintendo izbaci PC verziju.

:hiha:



Sarkazam ili ne ali Wii U neće nikada propasti, dapače  ovu godinu će pokositi PS4 u Japanu a pogotovo XBO u cijelom svijetu :D Tvoje teorije o Wii U konzoli na kojima si davno izgrađivao reputaciju ovdje na HCL kao veliki znalac pasti će u vodu već drugom polovicom ove godine, već ionako polako blijede. ;)

Da nisi sposoban kao što jesi, znao bi da je Wii U odlična konzola, samo što mnogi to ne znaju :wildboy:
Sada imam i PS4, ubiti ima šogor, ima i Wii U i PS4. Isprobao sam Killzone Shadow Fall, Knack, mogu reći da su sranje a Killzon me nije ni po grafici impresionirao, mogu reći da mi se svidio jedino inFamous Second Son, ništa Extra ali je OK igra. Koliko sam primjetio prodaja PS4 i XBO je polako počela opadati, očito su hardcor fanboys pokupovali svoje omiljene konzole i sada se ovisi o igrama u budućnosti prodaje konzola, tako da svi imaju šanse.

Ako Nintendo najavi i napravi na E3 ono o čemu se ovih dana piše polako bi se mogla ploča okrenuti, jedino bi Philips mogao pomrsiti Nintendu račune, ali vjerujem da već imaju obranu na to smeće od firme. :solidus: :D

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #98 : 20. Svibanj, 2014., 12:36 »
Slika tvog mozga:
















hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #99 : 20. Svibanj, 2014., 12:38 »
Slika tvog mozga:



Za razliku od tebe ja ga barem imam ;) :mrgreen:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #100 : 20. Svibanj, 2014., 12:40 »
:hihi::ave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #101 : 20. Svibanj, 2014., 12:47 »
Stotinu i jedna stvarnost.....................................................................................

*

Mario007_HR

  • n00b
  • 4
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #102 : 20. Svibanj, 2014., 20:54 »
ja recimo nisam obraćao pažnju na recenzije, ali sam pogledao dosta gameplaya i ovo
Mario Kart 8 GAMEPLAY - Part #1 w/ Ali-A! - Mushroom Cup 150cc (MK8 Wii U)

tako da mogu da kažem pre dobra i pre zabavna igra :)
mislim da već sada Wii U ima dovoljno zanimljivih igara za kupnju konzole,
i kada bi se dogodilo to što kaže black_out mora da bi igraći sišli s uma.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #103 : 24. Svibanj, 2014., 12:59 »
Evo i službenih tech podataka

Očekivano, igra se pokreće u 720p bez AA, no zanimljiv je framerate, koji većinu vremena iznosi 59, a ne 60. Osim toga, kada igra 3 ili 4 igrača u split-screenu, dolazi do podjele FPS-ova naizmjenično, zbog čega gornji dio slike koristi 30 FPS-ova, a ispod preostalih 30 FPS-ova naizmjenično.
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2014., 13:01 kaisersephirot »

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #104 : 24. Svibanj, 2014., 23:25 »
Ozbiljno, kog boli k*? Igra izgleda stvarno predobro a GamePad ionako nema ni 720p ekran. Barem nama Nintendo fanovima takve stvari ne bi trebale ništa predstavljati
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9