HCL.HR

Mass Effect 2

  • 207 Odgovora
  • 40321 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #195 : 12. Prosinac, 2010., 14:39 »
Rivajv!

Nego, bas ovih dana ponovno krenuo prelaziti igru sa svim dostupnim DLC-ovima.
Pa da spomenem neke vrijedne spomena.

ME2 kao igra rula jos vise sa svim DLC-ovima, ali zadnji DLC rula abnormalno.

Lair of the Shadow Broker
Prosjek je 2 sata za zavrsiti tu misiju, ali ima jebenog sadrzaja. I cini mi se da je ovaj DLC po tezini iznad zadnje misije igre.
Uglavnom, graficki je prejeben, upoznaje se i jedna nova vrsta u igri, ima hrpa sitnica koje mozete pregledavati nakon zavrsetka misije. Prica je isto jako dobra. I ponovno cete se boriti rame uz rame sa Liarom. <3
Plus, usudio bih se reci, ima najizazovnijeg bossa u cijeloj igri, a nije ni zadnji boss misije. Bas freneticna, brza borba. Odusevilo me.
Jedan veliki awe za taj DLC.

Overlord
Solidan, ali nista posebno zapravo. Maaaalo iznad razine side misija u samoj igri, ali uz par dodataka.
U dijelovima misije upravljate Hammerheadom po povrsini planeta i imate poprilicno velik otvoren prostor za to. Pitam se hoce li takvo nesto ubaciti u ME3 kao osnovnu mehaniku na planetama, svidjelo bi mi se.

Firewalker
Ne znam, dosadan. 3 misije u kojima upravljate cisto Hammerheadom da bi dobili neki uuu Prothean artifakt, koji na kraju nista ne znaci u igri. Ali barem se kuzi koliko je upravljanje vozilima bolje u ME2 nego u ME1.

Kasumi
Kao DLC mi je prosjecan. Dobra pozadina, solidna prica, Kasumi kao lik kul, ali izvedba je nekako mlaka.
K tome mi je Kasumi prakticki najjaci lik za pocetak igre zbog Shadow Strike skilla. Nenormalno rula. I novi submachine gun je isto kul.


Firepower pack
Kao 3 nova oruzja, sto bi trebalo biti jadno po defaultu. Al' nije. Poprilicno je dobro balansirano, oruzja nisu prejaka i zabavna su.
Heavy pistol sa plavim laserskim nisanom, zbog kojeg igra jako podsjeca na RE i poprilicno ga je zabavno koristiti. Steta samo sto ima mizernu brzinu paljbe. Ali zelim da u ME3 uvedu customizaciju oruzja i da omoguce da na sve mozemo stavit laserske nisane. Irudami. Rula tako igrat.
Assault rifle sa pojedinacnom paljbom, poluautomatski. Precizno, snazno. Zvuk paljbe odlican, gust igrat s njim.
I Geth Shotgun. Ako su vam neki likovi koji su imali samo Shotgun/Pistol u opremi bili beskorisni u nekim misijama, s ovim ce definitivno biti korisni. Kao oruzje za igraca mi je bilo u rangu nekog heavy weapona, posto mozete chargeat shot. Na normal tezini definitivno prejako oruzje.
Ali pack je ocito namijenjen onima koji su vec nekoliko puta odigrali igru. Oruzja su jaka, ali podosta ogranicena streljivom.
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2010., 15:27 Yuri »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #196 : 14. Prosinac, 2010., 12:37 »
Aj thx na ovom replyu :hug
Ja bas jucer zavrsio igru te sam od DLC-ova odigrao jedino ovaj najbolji Lair of Shadow Broker. Sad si me fino informirao za ostatak dodataka  :piva:
The greatest teacher, failure is.

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #197 : 14. Prosinac, 2010., 14:06 »
jel najavljen nekakav ME2 goty? sa dlcovima uključenima?  :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #198 : 14. Prosinac, 2010., 14:53 »
Zasad ne. Jos se zapravo ni sluzbeno mislim ne zna hoce li biti jos DLC paketa ili je to to.

Kad ih izdaju sve, vjerojatno ce napraviti isto kao i sa Dragon Age, izdati neki Ultimate Edition paket ili nesto.

Govorili su da bi ME2 DLC paketi trebali povezati pricu izmedu 2. i 3. nastavka, a od Shadow Brokera nije nista izaslo vise.
Pa ili spremaju nesto veliko opet poput Shadow Brokera, ili ne spremaju nista uopce.

Plus, evo uskoro ME2 izlazi za PS3 isto, vjerojatno se fokusiraju zasad na taj port.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #199 : 24. Veljača, 2012., 22:48 »
Započeo sam sa igrom nedavno ne znam šta da kažem igra rula jebeno :ave:. I jedno pitanje:isplati li se potrošiti gigabajte na DLCeove :solidus:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #200 : 25. Veljača, 2012., 08:21 »
Prosinac 14., 2010. ---> Veljača 25., 2012. :wildboy:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #201 : 25. Veljača, 2012., 11:21 »
Da i? :solidus: Jel trebao otvorit novi topik,,,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #202 : 25. Veljača, 2012., 11:33 »
pajko, jebemu  :fpalm:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #203 : 25. Veljača, 2012., 12:37 »
Care isplati se.  :ementaler:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #204 : 25. Veljača, 2012., 12:53 »
Započeo sam sa igrom nedavno ne znam šta da kažem igra rula jebeno :ave:. I jedno pitanje:isplati li se potrošiti gigabajte na DLCeove :solidus:

Lair of the Shadowbroker mi je ostao u sjećanju kao najbolji, a možeš odigrat i zadnji DLC (Arrival) jer povezuje priču sa trečim nastavkom. Ostalo je više manje meh.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #205 : 25. Veljača, 2012., 13:12 »


"Ostalo je više manje meh."

Overlord je također dosta dobar, bolji od Arrivala svakako, a to što je Arrival uvod u trojku... otom potom... jer nema nikakve odluke koja se prenosi u trojku, te je kraći od Overlorda. Bolje je da odigrati Overlord, a Arrival pogledati na jubito.
Screw you guys, I`m going home!

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #206 : 25. Veljača, 2012., 15:11 »
Probat ću Lair of the Shadow broker pa vidit za druge tnx na odgovorima ;)

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #207 : 26. Veljača, 2012., 13:03 »
Ja nisam ni skuzio da su to DLC jer sam ih sve dobio uz igru. Sve u svemu igra rula.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9