HCL.HR

Mass Effect 2

  • 207 Odgovora
  • 40300 Hitova
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #75 : 29. Siječanj, 2010., 23:22 »
Ati hitlera 2 MILIJUNA prodanih komada  =D> ,pa ovo je premocno...hehe sad sam siguran da ce trica biti i za PC :clap:

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #76 : 30. Siječanj, 2010., 11:03 »
Ja ne znam da odmah idem igrati dvojku ili prije da odigram jedinicu    :solidus:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #77 : 30. Siječanj, 2010., 11:06 »
Svakako prvo jedinicu. Inace ces imati rupe u radnji tj. neki djelovi dvice ti nece bas biti jasni ;)
The greatest teacher, failure is.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #78 : 30. Siječanj, 2010., 13:16 »
Ispravak, 29 sati. Onako normalno, kezualno igranje, valjda ima potencijala za vise ako radis i sve side questove.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #79 : 30. Siječanj, 2010., 20:20 »
Meni se najviše sviđa onaj novi implementirani paragon/renegade potezi gdje se može birati u sekundi očeš li nekoga ubiti ili ostaviti na životu, uz druge dobre/loše radnje  :hiha:
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2010., 12:45 Belastc »

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #80 : 03. Veljača, 2010., 17:12 »
Dali bi mi tko mogao please na pm poslati link gdje da skinem engine u kojem se radila ova igra? I ako može RS link, mogu skidati 2MB/sec pa da mi skine što brže.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #81 : 03. Veljača, 2010., 17:36 »
Neznam baš dali ga igdje ima za download...

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #82 : 03. Veljača, 2010., 21:55 »
Dali bi mi tko mogao please na pm poslati link gdje da skinem engine u kojem se radila ova igra? I ako može RS link, mogu skidati 2MB/sec pa da mi skine što brže.

Mass Effect 2 je kao i jedinica raden na Unreal Engineu 3. Ono sto cete obradovati je to da je od kraja prosle godine kompletni alat UE3-a poznat kao Unreal Development Kit dostupan svima za besplatan download.
Jako pohvalna stvar od Epica posto se inace licenciranje enginea masno naplacuje. Unreal Engine 3 jedan od najpoznatijih i najkoristenijih enginea danasnjice. Prilagodivost za razlicite platforme je velika te ukoliko pratis nase vijesti, mogao si pročitati da ce na njemu biti moguće izrađivati aplikacije i za iPhone.
Eto, nadam se da sam ti pomogao. Na ovom linku mozes naci tutoriale.

Inace, pravljenje igara u tome je jako kompleksno. Preporucam ti(ako se mislis ozbiljnije "igrat" s time) da ides po redu od najosnovnijih stvari. Ako ikada nesto sklepas u njemu, pohvali se ovdje ;)
The greatest teacher, failure is.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #83 : 03. Veljača, 2010., 23:11 »
 :ave: :hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #84 : 04. Veljača, 2010., 20:07 »
Pošto sam završio jedinicu, zanima me gdje se implenetira save iz prvog djela?!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #85 : 04. Veljača, 2010., 22:56 »
Okej, presao. Za oko 22h, a sve questove sam zavrsio. Kratko :wildboy:

Sad prica.


SPOLJERI


Dakle jedinica, reaperi ovo ono, dolaze svakih mnogo godina, unistavaju sve, i jedan (JEDAN) ostaje ko neki triggera za sljedeci dolazak. Znaci ne mogu doci bez tog jednog valjda.
Taj jedan je Sovereign. I onda nije. Znaci, reaperi su ownani zauvijek? To bi bio logican zakljucak, samo sto ocito nisu. I samo sto ocito nije bio samo taj jedan reaper nego jos i jedan (WTF). Pa onda jos jedan, i jos pola (koji je onak, napravljen od topljenih ljudi :hihi:).

Pa onda kraj, reaperi su se probudili i dolaze kod nas, jel. A kako misle doci inace, Citadel ono, ne radi. Osim toga, nemaju reapera koji ce im otvorit put. Al ne. Oni dolaze.










Prica dakle, je veliki fejl :wildboy:

Najbolja igra Biowarea. Popravili sve bugove. Ah, super. Zato sad nema jebenih oklopa i ima samo 3 assault rajflova. Jako zanimljivo :wildboy:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #86 : 04. Veljača, 2010., 23:41 »
nisu popravili sve bugove

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #87 : 05. Veljača, 2010., 01:14 »
Dobro, tako su rekli, da su popravili sve bugove. Ko da ja vodim racun o tome :wildboy:

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #88 : 05. Veljača, 2010., 17:45 »
počeo igrat. lajkam :)

doktor :)))))))))))))))))


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9