HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96332 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #135 : 20. Veljača, 2012., 23:22 »
Odličan komentar korisniče SLavko51.
U potpunosti se slažem.

 ;)
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #136 : 20. Veljača, 2012., 23:47 »
 :D :D :D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #137 : 21. Veljača, 2012., 15:38 »
Produžena verzija zadnjega trailera:

.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #138 : 21. Veljača, 2012., 16:54 »
ako je trailer ovako dobar, onda ce igra biti VRH

Nema price demo je strava samo neznam za cega da uzmem igru to me sad najvise muci.
pc-grafika
ps- nastavak na 2 dio
xbox-kinect support

Plz help.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #139 : 22. Veljača, 2012., 10:24 »
Pa di vise volis igrat?
Ja uzimam za PC,nastavlja mi se na save iz prvog i drugog djela i tak to...

Trailer je zakon,dani postaju sve duzi  :wildboy:

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #140 : 22. Veljača, 2012., 19:09 »
Nisam igrao 1 dio, prije par dana kupio sam 2 dio i presao ga na ps3 jer nije bilo za pc, a stvarno sam za pc htijeo. Pa vidio da xbox ima kinect support to me sad muci inace bi za pc uzeo, pa makar i bez save-a.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #141 : 22. Veljača, 2012., 21:57 »
Veeliko razocaranje,znaci izaci ce day one DLC zvan From Ashes,kostat ce 10$ a bit ce besplatan ljudima s Collector Editionom...I nemam nis protiv toga,platili su vise i moraju dobit nesto,ali zasto day one DLC?

Doslovce nesto sto je trebalo biti u igri ali je izbaceno da bi zaradili vise love....Veliki minus Bioware  :wildboy:

« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2012., 08:36 Kveki »

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #142 : 22. Veljača, 2012., 22:03 »
prasao sam demo , singl mi se cini dobra prica , a multy postane dosta dobar nakon nekog vremena a nakon jos vise vremena se zasitis

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #143 : 23. Veljača, 2012., 01:13 »
Upravo odigrao demo, i mogu reči da sam ostao dosta razočaran viđenim.

Igra je čisti TPS sa nekima elementima RPG-a, a uzalud se ja nadao da će biti više kao prvi dio. Pokreti likova su prebrzi i nerealni te izgledaju dosta jadno i neuvjerljivo, čak i za akcijsku igru. Neki likovi (poput Andersona) izgledaju dosta čudno i čine se "plastični", a pogotovo mi ide na živce onaj James Vega koji izgleda kao neki bodybuilder, a ne pravi vojnik (mislim Bioware... ne morate stavljati samo stereotipne likove, malo mašte i kreativnosti ne bi škodilo). Probo sam malo i multiplayer, ali nisam izdržao više od 10 min. jer se svodi na glupavo ubijanje hordi neprijatelja, i definitivno mu nije mjesto u Mass Effectu.


Screw you guys, I`m going home!

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #144 : 23. Veljača, 2012., 01:32 »
Okej, ovo s day one DLC-ima već prelazi granice, ono.  :tired:

Ovo s Mass Effectom će biti možda i najgori primjer DLC kurvanja. Čak gore od Alan Wakea.
Piratizirat ću to govno bez imalo grižnje savjesti.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #145 : 27. Veljača, 2012., 11:55 »
Novi cinematic trailer:

Mass Effect 3 "Fight" Trailer
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #146 : 27. Veljača, 2012., 11:59 »
Upravo odigrao demo, i mogu reči da sam ostao dosta razočaran viđenim.

Igra je čisti TPS sa nekima elementima RPG-a, a uzalud se ja nadao da će biti više kao prvi dio. Pokreti likova su prebrzi i nerealni te izgledaju dosta jadno i neuvjerljivo, čak i za akcijsku igru. Neki likovi (poput Andersona) izgledaju dosta čudno i čine se "plastični", a pogotovo mi ide na živce onaj James Vega koji izgleda kao neki bodybuilder, a ne pravi vojnik (mislim Bioware... ne morate stavljati samo stereotipne likove, malo mašte i kreativnosti ne bi škodilo). Probo sam malo i multiplayer, ali nisam izdržao više od 10 min. jer se svodi na glupavo ubijanje hordi neprijatelja, i definitivno mu nije mjesto u Mass Effectu.




zaboravio si da je online igra potpuno neuravnotezena , jednom mi ispadne da igram sa ljudima od kojih su svi preko 10-og lvl-a na HARD , a nekad mi ispadne da su svi pvi ili drugi

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #147 : 27. Veljača, 2012., 14:27 »

zaboravio si da je online igra potpuno neuravnotezena , jednom mi ispadne da igram sa ljudima od kojih su svi preko 10-og lvl-a na HARD , a nekad mi ispadne da su svi pvi ili drugi

O cem ti pricas ?
Molim te prestani dezinformirat ljude ovdje i vrati se u svijet Call of Dutya ili odakle si vec ispao...Tezinu biraju ljudi sami i ulazis u server na toj tezini...U ovoj igri lvl tvog charactera nema veze sa tvojim skillom jer svaka klasa raste zasebno...A skill nije ni vazan vec teamwork,to je poanta multija,zato ne postoji pvp komponenta...Teamwork,zasto je onda uopce bitno koji je ko lvl?

Inace ovako glasi prva recenzija ukratko od ME3,al ima ponesto spojlera pa pazite ako citate :

-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
-90 minutes of cutscenes
-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale
-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices after importing a save-game from ME2- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them
-SPOILER: In order to rally allies, we search for a cure for the Genophage, build a Prothean weapon, disarm a Cerberus bomb before it destroys half of a moon, and are even inserted virtually in a computer program
-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives
-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on
-There's an interesting sequence after the end credits
-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“) feels very much like ME1
-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal
-Balancing isn't optimal
-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.
-The AI, on the other hand, is still not very advanced
-SPOILER: You are going to visit Krogan ruins, a Geth ship and the Turian moon Palaven, among others
-There are multiple turret sections which aren't very well directed
-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on
-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat
-The new melee option is fun, but a little overpowered
-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody
-Great dynamic soundtrack and sound-effects
-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy

In summary, the game builds on the strenghts of ME2 and takes some notes from ME1 to create the most compelling experience in the franchise yet.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #148 : 28. Veljača, 2012., 10:31 »
-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
Znaci isti glupi Dragon Age/ME2 princip? :wildboy: I naravno da pretjerivaju sa duljinom, nema sanse realno.

Ne znam, nisam nahajpan uopce. I sto je do pitanja PS3/Xbox/PC, mislim da nema smisla igrati sa gamepadom jer je igra prakticki shooter.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #149 : 28. Veljača, 2012., 17:15 »
A realno igra bu trajala kojih 25-30h

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9