HCL.HR

Mass Effect Andromeda

  • 189 Odgovora
  • 59205 Hitova
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #165 : 03. Travanj, 2017., 17:05 »
Ok, hajmo svi malo smiriti strasti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Nekome se sviđa igra, a nekome se ne sviđa igra. Svatko ima svoje pluseve i svoje minuse po kojima sam ocijenjuje igru.
Ovo sve što je izgovoreno su subjektivni stavovi i mišljenja. I nemojte se vrijeđat jer niste djeca iz vrtića.
Ovo je u stilu: "Vi ste idioti i debili jer ja volim samo crni kruh, a vi jedete raženi..."


Ne vrijeđajte se međusobno zbog vidno subjektivnih stavova jer nismo svi isti i Bogu hvala da je tako jer bi u suprotnom bilo jadno, dosadno i "idiotski".  :hiha2:

Apsolutno se slazem! No ne mogu stalno biti imun na isfrustrirane mamlaze. Ponekad na provokaciju jednostavno moram odgovoriti provokacijom. No, hajde da se vratimo igri...

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #166 : 03. Travanj, 2017., 18:42 »
Ok, hajmo svi malo smiriti strasti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Nekome se sviđa igra, a nekome se ne sviđa igra. Svatko ima svoje pluseve i svoje minuse po kojima sam ocijenjuje igru.
Ovo sve što je izgovoreno su subjektivni stavovi i mišljenja. I nemojte se vrijeđat jer niste djeca iz vrtića.
Ovo je u stilu: "Vi ste idioti i debili jer ja volim samo crni kruh, a vi jedete raženi..."


Ne vrijeđajte se međusobno zbog vidno subjektivnih stavova jer nismo svi isti i Bogu hvala da je tako jer bi u suprotnom bilo jadno, dosadno i "idiotski".  :hiha2:

Potpisujem, na ovom forumu je to stvarno nepotrebno  :thumbs:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #167 : 03. Travanj, 2017., 19:19 »
Zar stvarno moraš nazivati nekoga idiotom zato što se ne slaže sa tvojim mišljenjem :( Svatko ima svoj osobni stav u vezi nečega, molim te drži se kvalitetne diskusije bez etiketiranja, jer tvoje razmišljanje o igri ne čini se bolje ako usput pljuješ po osobama kojima se igra sviđa.

I ne, nisam nikakav fanboj koji staje u obranu igre, ni meni se ne sviđa smjer s kojim je igra krenula, no to opet nije razlog za vrijeđanje osoba kojima se ova igra sviđa.

Trebao sam staviti da citiram Joe-a, ali mi se nije dalo prevoditi sve što je rekao, pa sam skratio na idiot jer je na to i mislio. Ali evo citiram sa prevodom: "Ako dajete devetku ili desetku ovog igri, jebeno ste puni govana i nemate pojma šta pričate". Komplet komentar je neki miks citiranja, ali eto ispao je kao da prozivam da ste idioti. Joe vam to govori, ne ja :D


@iris94

Odrasti čovječe.
Znam hrpetinu fanova trilogije koja je 25+ godina u gamingu koji hvale igru unatoč očitim manama i kažu da je ovo stari dobri Mass Effect.
Nema potrebe nekog nazvat idiotom, samo zato, jer si si ti posložio u glavi da ćeš ti dat 60€ samo za apsolutnu igretinu bez mane.

Gore objašnjeno da nikoga konkretno ne zovem idiotom. Znam i ja hrpu fanova kojima je smeće pa ne vidim koliko je to relevantno.


https://www.youtube.com/watch?v=YJARrs0hrZQ

Brat Joe je dao 6/10 i potvrdio moje riječi. Za fanove Bioware-a i fanove njihovih RPG igara, ovo je fail. Za fanboyeve i noviju generaciju koja se ne razumije u to što je Bioware bio, za njih je ovo odlično. Ali čak i da ste idiot koji je dao 60E za nedovršen proizvod 7/10 je maksimala neka. Devetke i desetke? Idiot ste :D

Jedini "idiot" ovdje si, cini se, ti.  :thumbs:

Zar stvarno želiš da se prepucavamo ko je idiot, jer ja eto imam više ovih žutih kvadratića, tako da ćeš prije mene ispasti  :mrgreen:  Ae sad na spavanje.


Nemoj njega dirat brate ON ima trgovinu elektronske opreme i curu poznatog youtubera brate mora da je u pravu  :ave:

OT: Otkako je vani baš niš ne gledam previše i ne osvrćem se previše, sudit ću kad odigram i prođem cijelu sam.

Ne vidim koliko su te stvari relevantne da se dovode u diskusiju. Djevojku sam spomenuo u par postova gdje je bila promocija youtube kanala, sastavljanja računara itd itd. A da imam trgovinu je također spomenuto u pogodi gdje? Market dijelu foruma i u komentaru koji je napisao da sam mesar. Ali hvala ti što budno pratiš moje komentare i pamtiš šta pišem. Drago mi je da vidim da nemaš vlastitih kvaliteta u životu pa pratiš "moje" da tako kažemo. Bok.


https://www.youtube.com/watch?v=YJARrs0hrZQ

Brat Joe je dao 6/10 i potvrdio moje riječi. Za fanove Bioware-a i fanove njihovih RPG igara, ovo je fail. Za fanboyeve i noviju generaciju koja se ne razumije u to što je Bioware bio, za njih je ovo odlično. Ali čak i da ste idiot koji je dao 60E za nedovršen proizvod 7/10 je maksimala neka. Devetke i desetke? Idiot ste :D

Ti si stvarno nadišao sam sebe, pa čak i svoje prijašnje komentare.
Predlažem da se preseliš na index, dnevno i slične kvalitetne sajtove.
Istina, oni raspravljaju o partizanima i ustašama, ali definitivno tvoj nivo komunikacije i argumenata.

Moj nivo komunikacije? Imam dovoljno kvalitetnih i relevantnih komentara da mogu dati i koji na ovaj fazon. Moderatori su tu da ocijene koliko je relevantno. Nikoga konkrektno nisam prozvao, za razliku od teb, pa ti predlažem da preskočiš internet uopšte i nađeš neki čošak u nekoj sobi da ti bude "sigurna zona". Da neko ne povrijedi tvoje osjećaje :)


Ok, hajmo svi malo smiriti strasti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Nekome se sviđa igra, a nekome se ne sviđa igra. Svatko ima svoje pluseve i svoje minuse po kojima sam ocijenjuje igru.
Ovo sve što je izgovoreno su subjektivni stavovi i mišljenja. I nemojte se vrijeđat jer niste djeca iz vrtića.
Ovo je u stilu: "Vi ste idioti i debili jer ja volim samo crni kruh, a vi jedete raženi..."


Ne vrijeđajte se međusobno zbog vidno subjektivnih stavova jer nismo svi isti i Bogu hvala da je tako jer bi u suprotnom bilo jadno, dosadno i "idiotski".  :hiha2:

 :ave:  :ave:  :ave:

Čovjek zna šta govori. Stavovi su subjektivni i nema potrebe da se uvrijedite. Ako ne možete da se nosite sa komentarom jednog stranca kojeg vjerovatno nikad nećete vidjeti u stvarnom životu(mene), onda si ugasite internet.



Nadam se da je to dovoljno odgovora. Pazio sam da nikoga ne uvrijedim i da poštujem pravila foruma. Podijelio sam link u napisao ukratko Joe-ovo mišljenje, koje je eto bilo i moje prije nego je njegova recenzija izašla. U slučaju da vas vrijeđa kako vas je nazvao u videu, možete da se obratite moderatorima HCL foruma da zabrane postavljanje njegovih recenzija da vam ne povrijede osjećaje. I ako moderatori mogu obrisati sve ove gluposti koje smo napisali za 24h dok raja pročita sve ovo, pa da ponovo na kulturniji način postavim recenziju.



Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #168 : 03. Travanj, 2017., 22:32 »
A stvarno si se uhvatio tog Angry Joea kao pijan plota. OK, on je da igri 6/10..Ali odi na Wikipediju i provjeri malo recenzije, vidjet ces da je dosta recenzenata dalo igri ocjenu 8 ili vise. Po tvome i Joevom, oni nemaju pojma o svome poslu, igrama, i idioti su.

Takoder mi nije jasno kako si formirao takvo snazno negativno misljenje o igri koju nisi ni igrao kako treba?

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #169 : 03. Travanj, 2017., 23:31 »
Na stranu bilo čije ocjene, tako i "Đoove"- ja se slažem 100% sa svime što je rekao u ovoj receniji.
Da se razumijemo, ne slažem se puno puta sa njime ali ovdje me pogodio.

Imam igru day one od frenda i ne mogu se natjerati da ju igram duže od pola sata.
Ja, koji sam prva tri nastavaka odigrao nekoliko puta sa 100% prolaska.

Meni je ovo najviše razočaravajuća igra godine. Igra je 8ica kao igra ali kao ME i ono što
ME serijal meni predstavlja je 5ica od 10.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #170 : 04. Travanj, 2017., 19:55 »
Jos se dvoumim oko kupovine ove igrice,procitao recenziju odnosno vise njih ali opet ne mogu konacno odlucit,propustio sam isto nekih dobrih naslova pa bi mozda prije njih mada me i ova ME andromeda privlaci,neke vase preporuke oko ove igre

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #171 : 04. Travanj, 2017., 20:59 »
Jos se dvoumim oko kupovine ove igrice,procitao recenziju odnosno vise njih ali opet ne mogu konacno odlucit,propustio sam isto nekih dobrih naslova pa bi mozda prije njih mada me i ova ME andromeda privlaci,neke vase preporuke oko ove igre

Ja preporucam. Igra je stvarno dobra. No, ako ipak nisi siguran, a zelio bi ju odigrati, predlazem da pricekas kakav popust.

« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2017., 23:39 [CRO]Revan »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #173 : 05. Travanj, 2017., 02:31 »
Jos se dvoumim oko kupovine ove igrice,procitao recenziju odnosno vise njih ali opet ne mogu konacno odlucit,propustio sam isto nekih dobrih naslova pa bi mozda prije njih mada me i ova ME andromeda privlaci,neke vase preporuke oko ove igre

Ako si igrao baš svaki naslov od Bioware-a i očekuješ provjerenu kvalitetu od njih, razočarat ćeš se i preporučujem da čekaš neki sale kao što većina nas i planira. Ipak je nemoguće da ne odigraš naslov od Bioware-a, ali pod tom pretpostavkom, preporučujem ili neku "goty" verziju igre koja će vjerovatno biti, ili deep sale gdje je igra 5-15 eura.

U slučaju da nisi igrao dosadašnje igre Bioware-a, voliš mmorpg igre, i gameplay + otvoreni svijet su ti najbitniji detalji u igri, andromeda je vjerovatno igra napravljena za tebe. Slobodno pokupi i uživaj. Najbolje da napišeš šta si još mislio kupiti pa se dvoumiš gdje da daš novac. Možda su te druge igre bolje :)

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #174 : 05. Travanj, 2017., 11:44 »
U stvari nisam nikada igrao ni jedan ME pa sam mislio kupit ovaj, dvoumim se da ipak prije odigram Fallout 4,Mad Max-a, MGS Phantom pain i ground zero koje sam takodjer propustio.
Pa ne znam bili prije njih ili da mozda ME Andromedu kupim. Za nadolazeci godisnji kojeg sam voljan potrositi na jedan dobar naslov.
ME andromedi je malo spustena cijena mada mi to ne igra neku ulogu ako je igra kvalitetna i dobro napravljena cijena je manje bitan faktor.
Pa eto neznam koji bi od ovih naslova bio dostojniji mog vremena, zahvaljujem se na odgovorima


Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #175 : 05. Travanj, 2017., 14:20 »
U stvari nisam nikada igrao ni jedan ME pa sam mislio kupit ovaj, dvoumim se da ipak prije odigram Fallout 4,Mad Max-a, MGS Phantom pain i ground zero koje sam takodjer propustio.
Pa ne znam bili prije njih ili da mozda ME Andromedu kupim. Za nadolazeci godisnji kojeg sam voljan potrositi na jedan dobar naslov.
ME andromedi je malo spustena cijena mada mi to ne igra neku ulogu ako je igra kvalitetna i dobro napravljena cijena je manje bitan faktor.
Pa eto neznam koji bi od ovih naslova bio dostojniji mog vremena, zahvaljujem se na odgovorima

Fallout 4 je super. Mad max je meni, osobno, bio ok. Nista specijalno. Igra za malo ubit vrijeme. MGS je, takoder, odlican. Andromeda bi meni bio prvi na toj listi. Ali gle, ja volim SF, space opere, Star wars, Star trek...  :geek: Objektivno, ako te zaboli za stvari o kojima internet bruji, ako se ne zamaras s tudim misljenjima i samo zelis kratak i jasan odgovor; Da! Andromeda je dobar naslov za potrosit godisnji. Nisi morao igrati prijasnje nastavke da bi bio u toku. Trebat ce ti neko vrijeme da skuzis inventory, craftanje, modanje, bla, bla, bla... Ali kad si tranu, vise nema van!  :thumbs:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #176 : 05. Travanj, 2017., 19:25 »
MGS je najbolja opcija tu.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #177 : 05. Travanj, 2017., 22:48 »
Ja sam fan Mass Effecta i opcenito BioWare-ovih igara, i Andromeda je super igra. Od te liste koju si naveo, jedino bi se MGS Phantom Pain mogao mjeriti s njom po kvaliteti, ali zbog zbrkanog zadnjeg chaptera ja bi ipak odabrao Andromedu. :D

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #178 : 06. Travanj, 2017., 13:22 »
Konspiracija opet razvaljuje

iznenađujuće brzo  :geek:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #179 : 06. Travanj, 2017., 20:24 »
Sa novim patchom promjenjeni shaderi na očimai licu:



Prije / posle



Ponovno je nedovršena AAA igra je puštena na tržište!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9