HCL.HR

Max Payne 3

  • 380 Odgovora
  • 91327 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #270 : 10. Lipanj, 2012., 15:19 »
Upravo krenuo igrat, i stvarno boguje opako... Iako će igra puno interesantnija biti onima koji nisu igrali prva dva dijela, iz razloga jer nama veteranima je bullet time i to sve već dobra poznanica pa nije nešto preinteresantan. Al igra je stvarno brutalna, kako obožavam likove kokat u ruke i noge :D

Također, igram na 1680*1050, sve na high postavkama, i vrti jako dobro, nema trzanja :piva:
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2012., 18:37 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #271 : 10. Lipanj, 2012., 18:58 »
Al igra je savršeno optimizirana. Za to moramo skinut kapu Rockstaru. :ave: :ave:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Max payne 3
« Odgovori #272 : 11. Lipanj, 2012., 20:12 »
Ovako, imam geforce 9400 GT 512, a jedan covjek ima 9500 gt, nije ogromna razlika i on igra na max, tu negdje, a meni nece da  promjeni rezoluciju u ovoj igri, stavio sam sve na ultra low, anisotropic filtering off, a rezoluciju cim promjenim sa 800x600 vise od 60 ghz odma izbaci auto detect i crn ekran, a 1024 da ne govorim, kada je trebalo instalirati igru bio je directx i visual c++, dx sam instalirao a c++ nisam posto ga vec imam, tako da mi je izbacilo repair ili uninstall, da li to moze biti razlog?Ponekad mi se crashuje i mozda je to razlog, jer je rezolucija uzasno premalena.EFLC sam igrao na 1024, isti je engine mada je max payne 3 malo bolje optimiziraniji.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #273 : 11. Lipanj, 2012., 21:42 »
Malo sam igro danas i nije mi bas nes. Ko da igram call of duty. Nezz, nisam zadovoljan  :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #274 : 11. Lipanj, 2012., 23:33 »
 :wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #275 : 12. Lipanj, 2012., 00:15 »
Di si cod izvuko?  :wildboy: Meni igra boguje.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #276 : 12. Lipanj, 2012., 00:17 »
Bar nije prvi ikad s takvom opaskom o igri.  :hiha2:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #277 : 12. Lipanj, 2012., 07:59 »
Igra mi je bila odlicna. Mozda zato kaj su ovo depresivni dani u godini pa se razumijem sa svojim kolegom Maxom  :wildboy:

Sve u svemu jedan od najboljih TPSova koje igrah,ako ne i najbolji  :ementaler:

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #278 : 12. Lipanj, 2012., 09:44 »
Ma ti su najjači kaj zapale igru jednom i onda izjave da je ista CoD. :chair: :chair:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #279 : 12. Lipanj, 2012., 09:49 »
ovo ****** veze sa ******* COD-om nema...
"Women don't respect salad eaters."

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #280 : 12. Lipanj, 2012., 10:37 »
Ne znam dal je itko od vas igro prva dva dijela. Atmosfera u trećem nema veze s onom iz prva dva, a gameplay je meni loš, 5 minuta pucanja, onda par skriptiranih animacija, pa filmić, pa opet ispočetka. Akcija je čak i dobra, ali ona me najviše i podsjeća na CoD, tj. nemrem ju nikak povezat s maxom. Vožnja gliseorm po rijeci dok te napada bezbroj likova. Ne, uopće nije ko CoD  :hihi:
Mislim, i u prvom i u drugom maxu si imo bezbroj likova koji te oće pobit, al to je sve bilo uklopljeno u neko sivilo noir NYa, pa je rulalo.
Cover sistem mi nikak ne paše, nekak se s njim gubi vrijednost bullet timea, al valjda je to posto standard sad u svim TPS igrama.  :hiha2:
S druge strane, optimiziranost rula.
Eda, onaj dio u new jerseyu je npr. meni dost dobar, jer ne odskače od prva dva dijela. Nezz, nikak mi ne paše ovaj setting novog maxa.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #281 : 12. Lipanj, 2012., 11:19 »
ja sam igrao, meni nije bitna sad ona noir atmosfera, dapace, meni su u trojci misije koje se odvijaju u proslosti najlosije (daleko od toga da su lose, ali s obzirom na sve misije ove bi stavio na kraj svoje liste), nekako mi u max payneu nije do atmosfere nego do samog lika, glavno da je max ludjak, a dok god cuga i uzima painkillere to i je. plus brijanje glave. slazem se da neke scene, recimo ko taj gliser mozda previse traju, pa zato je osjecaj da pucas bezveze. cover ne trebas koristiti, ja ga ne koristim i po meni je bezveze da je to uopce implemetirano u igru jer vidim po netu hrpu filmica novopridoslih igraca koji se hvale kak su igru presli na hard ("vau kak sam kul"), a u videu stalno su zaljepljeni za cover, a bullettime nista i shootdodge nista, to jednostavno nije max payne. a bullettimea ima nekako premalo, tako da se vecinom akcija svodi na shootdodge
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2012., 11:20 Lord of Destruction »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #282 : 12. Lipanj, 2012., 11:21 »
A gle, nisu mogli u metropoli više ostavit radnju, onda bi bilo previše isfurano. Bilo je dosta skepticizma kad se saznalo da radnja igre skače u prašumu, ali ispalo je da nije promašaj. Definitivno su nivoi raznovrsni: malo ureda, pa prašume, pa new jersey, pa sao paulo...

Cover sistem je falio, istina da postaje standard u svim RTS-ovima, ali to je ipak nešto što teži k realnosti, a i može biti jako zabavan. To je kao da si pred 10 godina rekao kako su previše počeli uvoditi ručnu kočnicu u igricama s autima...

To sa cutscenama čak bude i zanimljivo, daje igri onaj filmski štih. Niti jednom nisam došao u napast da prekinem cutscenu, dok u masi drugih igara prekinem svaku kada je dosadni monolog/dijalog.

Bug se tu i tamo koji nađe, i ne mogu reč da nije iritantan jer ti se tak uhvati da pogineš, ali nije nešto što jako utječe na gameplay.

Jedino što sam malo više očekivao su oružja. U starom Maxu si imao, koliko se sjećam običan colt, pa desert eagle, i još revolver neki. Ovdje je samo jedan klasični pištolj i revolver.


Nego, ono na što sam prokleto nahajpan, je novi GTA. Rockstar definitivno zna na što se publika pali. Skidam im kapu, najjači su developer danas postali.
"Women don't respect salad eaters."

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #283 : 12. Lipanj, 2012., 21:09 »
Upravo prešo i ostajem pri svojem. Da se igra zvala Die Hard nebi niš rekao, al ovo mi nikak ne sjeda ko nastavak Max Paynea.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #284 : 12. Lipanj, 2012., 21:19 »
Da se igra zvala Die Hard nebi niš rekao

Ti si svjestan da je to zapravo pozitivna izjava, ili?  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9