HCL.HR

Max Payne 3

  • 380 Odgovora
  • 91006 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #315 : 08. Srpanj, 2012., 11:33 »
Baš završio SP i mogu reći da sam oduševljen Rockstarovom vizijom Max Paynea.
Kad je igra najavljena bio sam (kao i večina ljudi vjerujem) skeptičan oko ovako drastične promjene settinga, kao i promjena na samom Maxu.
Istina je da zbog toga igra stilom odskače od prve dvije, ali je kvalitetna izvedba večine elemenata stavlja uz bok legendarnih prethodnika.
Kraj igre mi je odličan, što zbog završetka priče kakve volim, što zbog impresivne grafičke/gameplay izvedbe same završnice.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #316 : 08. Srpanj, 2012., 12:02 »
Ljudi, bacite okoslava na naslovnicu portala ;) Pod odjeljkom recenzije

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #317 : 08. Srpanj, 2012., 12:05 »
?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #318 : 08. Srpanj, 2012., 12:08 »
Valjda nije htio polinkati, jer zna da ja to uvijek radim  :hiha2:

Mda, recenzija je upravo objavljena. Prva od tri  :ementaler:

RECENZIJA: Max Payne 3

Wyzardov alternativni stav i moja video recenzija multiplayera doći će naknadno u taj tekst ili kao zasebni tekstovi. Sve to kroz sljedeći tjedan, a za sada - bacite oko i kakav komentar/ocjenu na Freddyevu recenziju.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #319 : 09. Srpanj, 2012., 18:54 »
Može help,instalirao sam igru,te sve bi super dok nisam pokušao pokrenut,onda mi se kompjuter sruši i pokaže blue screen,svi su driveri driveri updejtani a pokrećem ga na Win7x64,pa ako neko zna riješenje nek pomogne :D

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #320 : 09. Srpanj, 2012., 19:07 »
legalnu ili ilegalnu? jesi spojen na net? koju gresku javlja skrin?

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #321 : 09. Srpanj, 2012., 23:14 »
Sređeno,nisam imao servis pack,instalirao sam ga i mogu reći da je igra odlična :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #322 : 11. Srpanj, 2012., 05:56 »
Zorane zašto si tako frustriran.  :wildboy:
Mene ništa od toga što si nabrojao ne smeta, naprotiv paše mi.  :D

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #323 : 11. Srpanj, 2012., 07:37 »
ne kužim zašto bi ikome pasale te animacije...mislim nisam igro igru al ono, ne berem, realno to zvuči užasno
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #324 : 11. Srpanj, 2012., 10:58 »
Prezirem ideju forsiranja animacije bez ikakve povezanosti s pričom. U čitavoj igri valjda ima jedna jedina scena koja nije odrađena animacijom - level na stadionu kad Pesos ispituje onog lika - i to djeluje "prirodno" kako bi i trebao djelovati u jednoj igri. Ostalo je kao da gledam nekakav interaktivni video na jutubu.

Kako ti to može pasat, jebemu. Zamisli da se jednog dana spoji tisuću animacija Max Paynea i Splinter Cellovo on-rails automatsko napucavanje bez ikakvog nišanjenja; pa da se igranje igara svodi na pritiskanje jedne tipke i promatranje onoga što se događa nakon toga. Ne bi te smetalo to?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #325 : 11. Srpanj, 2012., 11:11 »
A zamisli ono, da smetalo bi. Kritičan si dosta što se tiče gameplay elemenata koji su većini iskusnih igrača sjeli ko budali šamar. Neznam zašto, pogotovo jer je isti napravljen baš onako kako se i igra Max Payne, cover sistem je tu ubačen radi standarda, a ja ga nisam baš pretjerano koristio. Žalosno mi je malo da nitko ne spominje hit detection, koji je najbolji ikad u igrama valjda (ne gledam sad simulacije arma, of itd.).

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #326 : 11. Srpanj, 2012., 11:19 »
ne znam, ako razmisljam da su tu animacije da zamjene loading screen, onda cak ni ne smetaju, jer je ipak zanimljivije gledat nesto nego crtu koja ide po ekranu i brze prodje vrijeme. meni su gori dijelovi u kojima nema nikakve kontrole a "kao" u principu ima, tipa kad ga upucaju u ruku i pola nivoa prohodas drzeci jednu tipku a on se baca od zida do zida, razlog zasto nijednom vise nisam odigrao doticnu misiju, a neke sam igrao preko 10 puta. isto, cudno da nitko ne spominje scene koje mozda uopce nisu trebale biti u igri, tipa pretjerano napucavanje u gliserima i na aerodromskoj pisti di samo imas kontrolu nad pucanjem i ono najgore - bezvezno gadjanje granata u zraku. ok, one dvije KRATKE scene di upucas raketu iz bacaca su mi ok, ali gadjanje 10ak granata u zraku na par scena izgubi smisao.

opet, same animacije su mi vrhunske, vjerojatno zbog kuta kamere koji je odlican u svakoj, ono sto bi bilo dobro je da su kod replaya misije ukljucili neku opciju tipa : "skip (no loading) animations" da bi mogao samo igrati. svejedno, ako vam se igra max payne bez sjeckanja animacijama, mogu reci da ja stvarno uzivam u multiplayeru, probajte od nekog ko ga ima, a i jos je vece zadovoljstvo kad nekog zivog upucas. naravno, ako mozete prozvakati matchmaking sustav
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2012., 11:31 Lord of Destruction »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #327 : 11. Srpanj, 2012., 11:33 »
A zamisli ono, da smetalo bi. Kritičan si dosta što se tiče gameplay elemenata koji su većini iskusnih igrača sjeli ko budali šamar. Neznam zašto, pogotovo jer je isti napravljen baš onako kako se i igra Max Payne, cover sistem je tu ubačen radi standarda, a ja ga nisam baš pretjerano koristio. Žalosno mi je malo da nitko ne spominje hit detection, koji je najbolji ikad u igrama valjda (ne gledam sad simulacije arma, of itd.).

Kad god sam pokušao igrati igru na isti način kao i prethodne dijelove poginuo sam u roku od pet sekundi. Tako da ne možeš tvrditi da je gameplay isti i da ne koristiš zakon. Temeljna je razlika u tome što si u prijašnjim igramao išao jednim zacrtanim putem naprijed i tamanio si neprijatelje kako dolaze. A dolazili su po trojica-četvorica. Prostor je bio slobodniji i kad bi se bacio ne bi udario u nešto sa strane, bullet time je bio fluidniji i nije bilo situacije da ti reloadanje oružja troši bullet time jer se reload vršio animacijom maxova okreta. U trojci, s druge strane, gameplay je osmišljen tako da se borba odvija po lokacijama. Imaš jednu lokaciju gdje te čeka oko desetak i više neprijatelja, nakon nje pauzu pa onda sljedeću. Savršen primjer za to ti je ona misija u Brancovoj zgradi. Imaš jednu prostoriju, zaskoči te deset neprijatelja, rješih ih i ideš u sljedeću gdje te čeka isto toliko. Kužiš što hoću reći? Dok si u prethodnim igrama nekako mogao "trčati u susret" neprijateljima, ovdje je koncept takav da te oni zarobe u jednom dijelu prostorije i da ih tamaniš iz zaklona. Kad te okruže (što često rade) prisiljen si bježati i to je jedina prilika da "kreativno" iskoristiš bullet time.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #328 : 11. Srpanj, 2012., 11:38 »
Opet ponavaljam da nisam pretjerano trošio zaklon. Baš smo tu počeli imat dobru raspravu oko igre. Prihvaćam kritiku po pitanju animacija i prezentacije koja tebi očito smeta, no MP se može igrat onako kako se treba igrat, a to mi je najvažnije.

edit: Kruto i tromo upravljanje mi nikako nije jasno.  :solidus:
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2012., 11:44 Cole »

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #329 : 11. Srpanj, 2012., 11:49 »
Meni nisu toliko zasmetale te cut scene i ostale novine koje navodite. Mene ubija sama težina igre. Casual sam gamer i smeta mi što igru na very easy postavka sam jedva prešo te prije toga puko od frustracije ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9