HCL.HR

Medal of Honor: Warfighter

  • 192 Odgovora
  • 35434 Hitova
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #60 : 16. Travanj, 2012., 20:38 »
hahahaha
Ja mislim da će MoH biti plagijat BF3....Možda će biti dobro,ali neće unijeti nikakvu svježinu u FPS žanr

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #61 : 09. Svibanj, 2012., 17:43 »
Igra nam dolazi 23.10. ove godine. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #62 : 09. Svibanj, 2012., 18:00 »
Dodao datum u prvi post, mogli bi to radit i u ostalim temama kad se objave datumi.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #63 : 19. Svibanj, 2012., 23:32 »
I Warfighter je večeras dobio novi trailer:

Medal of Honor Warfighter: World TV Premiere Trailer
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #64 : 05. Lipanj, 2012., 10:16 »
Medal of Honor: Warfighter Gameplay E3 EA Conference

A ono, izgleda dobro i sve, ali nekako bez duše. Jesam ja jedini kojemu je već dopizdio ovaj military speech preko šugavih radija?
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2012., 15:05 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #65 : 07. Lipanj, 2012., 12:09 »
Meni baš solidno izgleda ovaj MoH, kao i onaj prošli reboot.
Nula duše i nula inovacija, ali to što ima kako tako zadrži igrača pred ekranom.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #66 : 07. Lipanj, 2012., 13:01 »
meni su FPS military shooteri s aktualnim/dokazanim oruzjima (bf3, cod 4, cod bo) sam vrh shootera (pa moze i TPS - novi max payne) uz klasicne run&gunove s izmisljenim oruzjima. tu ne spadaju mw2 i mw3 s oruzjima koji su u prototipovi koji se niti ne koriste, zato su mi i losi. nadam se da ce novi moh imati dobar izbor oruzja. oruzja su mi 50% shootera, druga polovica je gameplay. glavni razlog zbog kojeg sam kupio bf3 je aks74u  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2012., 13:02 Lord of Destruction »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #67 : 07. Lipanj, 2012., 15:04 »
Kao prvo nemoj ovo smatrat kao napad/kritiku na tvoja želje/očekivanja, ali imaš sasvim zatupljujuć popis onoga što tražiš u ovakvim igrama. Meni osobno je najbitniji hit detection, ono u čemu novi Max Payne briljira, nešto u čemu je Half Life 2 briljirao, dok čak svi Call Of Dutyi fejlaju u istom. Smrači mi se kad u skriptiranim scenama tipa (brod koji tone u prvom Modern Warfareu) likvidacije vojnika koji spavaju - naciljate njihovo stopalo, a likovi poginu. Općenito mi se skriptirane scene gade više. Igre koje žele biti filmovi.  Uz to mi mora biti homogenizirana priča da to opet ima nekoga smisla, da su likovi zanimljivi i da ima nešto što vas zadrži pred monitorom do završetka igre. Predhodnik ove igre, je fejlao u osnovnom - gameplay mehanici te nezanimljivim misijama. U igrama ovakvog tipa toga nesmije bit.

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #68 : 07. Lipanj, 2012., 16:39 »
kod ovih novijih igara koje sam nabrojao iskljucivo sam mislio na multiplayer, kad pogledas sve nabrojane igre gore su one koje se i baziraju na MP. kakav hit detection mislis? registracija pogotka? i po cem cod fejla u tom? cod-ovi imaju drugaciju (jednostavniju) mehaniku pucanja - hitscan/instant hit.

ako cemo preciznije, meni bitno - dobra oruzja (bilo realna ili izmisljena, u osnovi to je ono na cemu se FPSovi baziraju, medju ostalim zato i vidis oruzje na ekranu dok u masu sutera ne mozes si vidjeti noge a trebao bi, recimo), i ucinak na ono na sto pucas (max payne? soldier of fortune? novi sniper elite?)


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #70 : 11. Srpanj, 2012., 10:49 »
Ako ništa drugo izgleda puno bolje i eksplozivnije nego MoH mp.

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #71 : 11. Srpanj, 2012., 10:51 »
Samo da opet snajperi ne budu zajebavali ;)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #72 : 11. Srpanj, 2012., 10:55 »
Izgleda jako dinamično. Igramo sam malo Moh MP poslije izlaska i osim snajpera smetao me radijus eksploziva, tj. RPG nije bilo ni potrebno koristit ako se nije baš točno pogodilo metu. Ako poslije izlaska bude na nekom popustu, vjerovatno ću ugrabiti.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #73 : 11. Srpanj, 2012., 11:15 »
Izgleda poprilično dobro. Malo mi se bljuje od toga da trailer je toliko sličan BF3 po zvuku, kao da nije dosta BF grafika i engine.

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #74 : 11. Srpanj, 2012., 18:11 »
Zbog engine me previse podsjeca na BF, ali nadam se da nece tako biti :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9