HCL.HR

Medal of Honor: Warfighter

  • 192 Odgovora
  • 35437 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #105 : 25. Rujan, 2012., 01:26 »
Zašto uć u sobu i scoop in?  :fpalm:

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #106 : 06. Listopad, 2012., 19:06 »
izasla je beta ekskluzivno za X360
Xbox 360 Multiplayer Beta Now Available - Medal of Honor Warfighter
neko probao?
No cover all man.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #107 : 07. Listopad, 2012., 11:40 »
A PC beta?
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #108 : 07. Listopad, 2012., 11:59 »
A PC beta?
nema, niti ce je biti
No cover all man.


*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #110 : 12. Listopad, 2012., 13:51 »
Ja ću vjerojatno kupiti MoH: Warfighter (ne samo zbog Bin Ladena ili Bosne), nego zato što mi se čini da neće razočarati.

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #111 : 22. Listopad, 2012., 21:24 »
Dali bi mogao igrati normalno multiplayer s ovom konfom:

2GB
6450 HD
AMD Dual Core 3.0GHz

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #112 : 23. Listopad, 2012., 19:40 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #113 : 24. Listopad, 2012., 18:39 »
Odigrao SP kampanju i jako sam zadovoljan, baš onako jako. Možda najbolja SP kampanja ove tematike (jača i od prvog MW-a).
Jako dobar posao je napravio Danger Close s ovom igrom. Daleko od toga da je igra bez mana, ali te mane u odnosu na dobiveno iz ovoga naslova su nezamjerive.
Bilo bi poželjno odigrati predhodnu Medal Of Honor igru, što zbog atmosfere, što zbog priče.
Inače baš sam prije nekoliko tjedana odigrao original, odnosno igru iz 2010. i sjela mi je jako dobro, ali pati od jedne velike dvije mane -  trajnost i manjak epičnosti.



Čim započnete igru vidi se da je grafika na vrlo visokom nivou, baš u rangu sa prelijepim Battlefieldom 3 što i ne čudi s obzirom na isti engine. Cijelokupna prezentacija je fantastična.
Prelijepe animacije koje dijeluju kao stvarni snimci, zvukovi koji su na mojim slušalicama toliko jaki, da se vrlo lako uživit u virtualno bojište.
Zvuk je kao i u BF3 vrh vrhova FPS žanra. Odlična glazbena podloga i OST samo upotpunjuju sjajnu atmosferu ove igre. Lokacije su stravično vjerno prenesene u igru i izgledaju brutalno dobro.



On-rails misije nisu zatupljene i nevjerno napravljene kao u COD serijalu, nego stvarno dobro izgledaju.
Kada sam čuo da će u igri moguće biti voziti auto, pomislio sam omg zašto to?! Aliiiii stvar funkcionira i više nego dobro.
Vožnja automobilom napravljena je fantastično s obzirom da ovo nije racing igra.
Potjere su priča za sebe, kao i sakrivanje tokom jednog dijela igre od hrpe neprijatelja u autima koji su okružili jedno veliko naselje i tragaju zamnom.
Jako sam ugodno iznenađen sa ovim tipovima misija.



Stealth misija ima dovoljno i jako mi je drago da nisu pretjerali s njima, jer se često osjeti pretjerana linearnost i skriptiranost.
Većina misija su ili inspirirane stvarnim misijama i događajima ili stvarne misije prenesene do zadnjeg detalja u igru. Igra ima 13 misija i različitost je bogatstvo i vrlina ove odlične SP kampanje koja traje između 7 i 8 sati ovisno o težini na kojoj igrate. Cijela kampanja je odlično osvježenje u žanru, jer ne kopira nikoga, a ima svoj prepoznatljiv šarm i kulnost.



Sarajevo je također priča za sebe i nešto što me najviše razveselilo, šokiralo i napalilo.
Neprijatelji ne samo da bubnu tu i tamo neku riječ na domaćem jeziku, nego ima tu strašno puta dobacivanja, psovki - pička ti materina, (morao sam pdn), pa čak i dovikivanja imena palih suboraca, kao i osvetničke rečenice. Neznam, jednostavno fantastičan dio igre. Nisam siguran, ali isto mislim da sam načuo bosanski radio i nekakvu emisiju, možda sam zabrijao, možda načuo i rendom razgovor neprijatelja, ali mi je baš zvučalo kao radio prijenos.



Priča i likovi su jaka strana ove igre i meni osobno ovo je bilo jako imerzivno iskustvo.
Kao mane bi spomenuo nemogućnost isključivanja iritantno velikog HUD-a, kao i ogroman crosshair. Isto tako kod ponavljanja pozicije, nemogućnost prekidanja animacija.
Stvarno bi bilo poželjno da se prije ovoga odigra predhodnik, kao uvod i napaljivanje na ovaj jako dobar atmosferičan naslov.
MP dio igre tek treba odigrati, ali uopće ne sumnjam u kvalitetu istoga. Dojam zasada poslje pređene kampanje je jako dobar i nadam se da će ga "multi" samo dodatno upotpuniti.
Medal Of Honor: Warfighter sigurno se neće svidjeti svima i mnogi ga neće ni prihvatiti i cijeniti poput mene, ali svaka preporuka na ovaj FPS naslov, što zbog odlične mehanike, što zbog odlične atmosfere koja prati igru od početka do njezinoga kraja.

9.1 (bez MP komponente, editiram ocjenu ako će biti potrebno i promjeni ili nadopuni već odlično iskustvo).
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2012., 18:41 Cole »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #114 : 24. Listopad, 2012., 18:45 »
ne vjerujem ti. tebi je i battlefield 3 bio orgazmično iskustvo  :mrs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #115 : 24. Listopad, 2012., 18:53 »
Sa BF3 sam se zaletio i baš jako krivo zabrijao u vidu SP kampanje.
Ali ti mi se javljaš sa MW2 9.3 receznijom.

 :hihi: :wildboy:

Vidim da nisam spomenuo AI koji je na trenutke loš, a većim dijelom dosta dobar, jer koristi cover i zna pucat iz zaklona nerijetko.
Još jedna stvar mi je odlična u igri, a to je pucanje iz leana - odlično funkcionira stvar.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #116 : 24. Listopad, 2012., 19:09 »
Jedine dvije recenzije na Metacriticu (Destructoid i Eurogamer) opisuju igru kao srednju žalost, ocijena 50 (X360 i PS3).
Igra je jučer izašla, kaj nebi trebalo bit više recenzija? I barem jedna PC verzije.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #117 : 24. Listopad, 2012., 19:11 »
Jedine dvije recenzije na Metacriticu (Destructoid i Eurogamer) opisuju igru kao srednju žalost, ocijena 50 (X360 i PS3).
Igra je jučer izašla, kaj nebi trebalo bit više recenzija? I barem jedna PC verzije.

http://www.vg247.com/2012/10/24/medal-of-honor-warfighter-reviews-begin-all-the-scores-here/

Eurogamer – 5/10
NowGamer – 6.5/10
Games Thirst – 6/10
Destructoid – 5/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #118 : 24. Listopad, 2012., 19:20 »
Na IGN-u i Gamespotu user feeback je poprilično visok 89/80...
Neznam meni kampanja rula jako. Sada neznam još nisam probao MP, ali vjerujem kako je nemoguće da je toliko loš.
Napucavanje je izvedeno jako dobro i to prebacivanje sa red dota na scope je savršeno nekako.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #119 : 24. Listopad, 2012., 19:23 »
Sve ove recenzije se odnose na singleplayer kolko sam vidio. Najvise zamjerke zbog duzine. Iako ne razumijem kak onda jednom MW3 daju vecu ocjenu al ajde.

Multy jos niko nije recenzirao, jer kolko znam svi su cekali ili cekaju onaj day one patch pa ce nakon njega izbacit recenzije. To jest danas ili sutra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9