HCL.HR

Medal of Honor: Warfighter

  • 192 Odgovora
  • 35789 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #120 : 24. Listopad, 2012., 19:25 »
nez kako je moguće da je čoletu ovako dobra igra ako kažu da je tolko smeće?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #121 : 24. Listopad, 2012., 19:34 »
 :hiha: :hiha: :hiha:

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #122 : 25. Listopad, 2012., 00:49 »
ROFL Pa u SP i nema sta fail-at ... Solidna prica,nabacali nove lokacije,Frostbite *(za one koji boluju samo od grafike  :fpalm:) gg .... MP =  :fpalm: :fpalm: :fpalm:
PS:Ako je netko imao zivaca odigrat SP kampanju i od onog proslog MOH-a skidam mu kapu stvarno  :ave: ,ni MP nije nesto bolji ali eto srednja zalost,moze proci nekako,ocito ove godine obrnuto
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2012., 00:52 xPh4rIm »

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #123 : 25. Listopad, 2012., 06:42 »
MOH je po meni bio jedan zanimnjiv naslov.SP je bio dobar ali prekratak.MP je bio solidan.I nadam se da ce Warfighter biti sve sto njegov prethodnik nije bio.
Suspect

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #124 : 25. Listopad, 2012., 14:08 »
Zasad, gdje god sam pročitao, svugdje su feedback-ovi dobri, tako da ovo sigurno kupujem.
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2012., 14:10 mod7x2 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #125 : 25. Listopad, 2012., 16:42 »
Preporučam igranje na hard težini i nikakav rambo pristup. Skupljam headshoote od početka do kraja. Baš mi rula sporo igranje. Sviđa mi se što igra na momente u nekim situacijama uspori gameplay, odnosno kretanje igrača. Oduvijek mi je to smetalo u COD igrama, ta brzina kretanja. Neprijatelji su dovoljno izazovni da se ne priča o glupom AI-u. Dakle on nije bolja strana igre, ali nije ni loša. Čujem da je mnogima koji su probali (kolege i recenzenti) ne paše priča, što me posebno rastužuje, jer je u baš sjajno pogođena i prezentirana. Budući da 99% igre je bazirano na stvarnim misijama i priči, rula mi maksimalno. Zadnja misija je neka vrsta rekonstrukcije hvatanja Bin Ladena i jedan član te stvarne operacije (u mirovini poslje toga) je sudjelovao u kreiranju te zadnje misije. Jedina veća zamjerka mi je ta nemogućnost isključivanja HUD-a. Rijetko koji FPS naslov prelazim drugi puta odmah po završetku. Neznam što smeta ljudima koji toliko negativno pljuju po njoj.




Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #126 : 25. Listopad, 2012., 19:52 »
igrao sam malo. cini se jos jedna igra u nizu, iako bolja od mw2 i svih slicnih izaslih nakon nje, ukljucujuci bf3 (single player). svidja mi se da nije "holivudski" kao COD, nego kolko-tolko utemeljen na nekim stvarnim operacijama. nasrecu i nema toliko ekspolozija kao COD. svidja mi se prva voznja, ustvari nista posebno, ali meni je najzabavnija u nekoj FPS igri (mozda pretjerujem ali mi je trenutno takav dojam). zapravo mozda je zabavna jer kontroliras auto, a ne tipkas jednu tipku dok netko dugi vozi. grafika je jako dobra

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #127 : 25. Listopad, 2012., 20:28 »
Preporučam igranje na hard težini i nikakav rambo pristup. Skupljam headshoote od početka do kraja. Baš mi rula sporo igranje. Sviđa mi se što igra na momente u nekim situacijama uspori gameplay, odnosno kretanje igrača. Oduvijek mi je to smetalo u COD igrama, ta brzina kretanja. Neprijatelji su dovoljno izazovni da se ne priča o glupom AI-u. Dakle on nije bolja strana igre, ali nije ni loša. Čujem da je mnogima koji su probali (kolege i recenzenti) ne paše priča, što me posebno rastužuje, jer je u baš sjajno pogođena i prezentirana. Budući da 99% igre je bazirano na stvarnim misijama i priči, rula mi maksimalno. Zadnja misija je neka vrsta rekonstrukcije hvatanja Bin Ladena i jedan član te stvarne operacije (u mirovini poslje toga) je sudjelovao u kreiranju te zadnje misije. Jedina veća zamjerka mi je ta nemogućnost isključivanja HUD-a. Rijetko koji FPS naslov prelazim drugi puta odmah po završetku. Neznam što smeta ljudima koji toliko negativno pljuju po njoj.





Pa jesi li igrao MP ? lol ... Vecina voli dozivjeti i neki challange,neko vece iskustvo,ne samo SP -.- (BTW cuo sam kako govore da je igra "prespora" sporija od BF3) ROFL  :fpalm:
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2012., 20:30 xPh4rIm »

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #128 : 25. Listopad, 2012., 20:33 »
Jel valja sta MP? Vrijedi li kupovati ili pricekati BO II?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #129 : 25. Listopad, 2012., 20:37 »
Mišljenja su podijeljena tako da ono provjeri po jubito da li ti se sviđa pa odluči.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #130 : 26. Listopad, 2012., 09:54 »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #131 : 26. Listopad, 2012., 13:24 »
Trajanje jedne misije u MoH-u
MOHW

slobodno pogledajte, nema spoilera ako nema konteksta (a nema ga jeli.)
strašno... 2:08 trajanje?  :wildboy:

Kaže čovjek s Reboota, inače fanboy MoH-a da je razočaran potpuno... da cijela kampanja na Hard traje tek 4 sata i 30 minuta... pa ovo je neispreriva sramota s Danger Closeova imena

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #132 : 26. Listopad, 2012., 13:32 »
0/1000

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #133 : 26. Listopad, 2012., 14:24 »
Super s obzirom da sam ja igrao igru 7 sati.  ;)

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #134 : 26. Listopad, 2012., 14:46 »
Modern Military Shooters in a nutshell

i meni se to dogodilo, ali tako je u svim novim igrama.

Trajanje jedne misije u MoH-u
MOHW

slobodno pogledajte, nema spoilera ako nema konteksta (a nema ga jeli.)
strašno... 2:08 trajanje?  :wildboy:

Kaže čovjek s Reboota, inače fanboy MoH-a da je razočaran potpuno... da cijela kampanja na Hard traje tek 4 sata i 30 minuta... pa ovo je neispreriva sramota s Danger Closeova imena


dobro jutro svima, ne znam zasto su se svi tako negativno napalili na novi moh, kao da dosad niti jedan novi (pogotovo military) shooter nije imao linearnu, skriptiranu, recikliranu i kratku kampanju, potpuno lisen bilo kakve slobode. zapravo, kao da su napokon svi odjednom progledali. moh zasluzuje potpuno jednaku ocjenu, kao primjerice mw2 ili mw3, dapace, ja bi mu dao malo vecu. ili tocnije receno: mw2 i mw3 (primjera radi) zasluzuju nesto manju ocjenu nego novog moh. zasto sad najednom svi mogu biti kriticni i iskopavaju detalje, a prema svetim kravama gaminga (neovisno o zanru, ima masu primjera...) se ne moze izvuci niti jedna negativnost koja postoji, a i cesto je veca.

btw, primjer one misije iz moh, je kao da ja izvucem misiju aftermath iz cod4 (koja mi je jedna od najboljih igara). traje jos krace i jos manje ima za napraviti. osvjezite pamcenje:
Call of Duty 4 - Act I - Aftermath

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9