HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 195586 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #630 : 20. Rujan, 2015., 19:26 »
Meni se nije otključala, imam još 3 side ops misije (sve važne su riješene) imam buddy like na 100% s Quiet i DD, imam bazu upgradeanu do kraja i nema ništa od te famozne 46. misije...

Jedino nisam prelazio one "glavne misije" u kojima ponavljaš ono što si već prešao, ali na težoj raziini.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #631 : 20. Rujan, 2015., 20:06 »
Ja sam presao "teze glavne misije" i imam otkljucanu 46. misiju i nisam presao sve side ops misije.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #632 : 20. Rujan, 2015., 20:56 »
Zar te zbilaj tjeraju da ponavljaš "story misije" na većoj težni da biš otključo kraj?
Kakvi debili!

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #633 : 20. Rujan, 2015., 21:03 »
I ja sam kupio igru pa da nabacim prve komentare.Znaci igra je savrsena!!!i to kazem bez imalo preterivanja,prolog je epski,stalno imam upitnike oko glave kao npr koji je onaj vatreni i ono drugo sto sam Bog zna sta je.open world je dobar i jako mi se sviđa unapređivanje baze i sve te dodatne opcije i jako mi se sviđaju fulton baloni.Sve u svemu,favorit za GOTY,ali će ove godine konkurencija biti jako teška za to :clap::clap::piva:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #634 : 20. Rujan, 2015., 21:06 »
Ne tjeraju, ali očito je rendom šema kad se pojavljuje ta 46. misija.

Inače, ako vam nije stalo do toga da ju završite i pokupite achievment, nemate vremena, ne mislite igrati poslije još ili nešto drugo... radije si pogledajte kraj na youtubeu... jer ste tu misiju zapravo već prešli - to je uvodni dio igre u bolnici - samo što kad izađete iz nje i slupate se autom dobijete drugačiju animaciju.
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2015., 21:08 wyzard »

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #635 : 20. Rujan, 2015., 21:07 »
Dobijes dosta vise GMP od obicnih misija, a i isplati se zbog 46. misije.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #636 : 20. Rujan, 2015., 21:10 »
Ne tjeraju, ali očito je rendom šema kad se pojavljuje ta 46. misija.

Inače, ako vam nije stalo do toga da ju završite i pokupite achievment, nemate vremena, ne mislite igrati poslije još ili nešto drugo... radije si pogledajte kraj na youtubeu... jer ste tu misiju zapravo već prešli - to je uvodni dio igre u bolnici - samo što kad izađete iz nje i slupate se autom dobijete drugačiju animaciju.
Olakša mi život.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #637 : 20. Rujan, 2015., 22:28 »
Bio sam fasciniran igrom i bila mi je najbolja igra ove godine nakon Witchera 3...Dok nije dosao chapter 2. Prica se razvodni, dosta stvari ostane nerijeseno, misije se pocnu ponavljati (doslovno), nove se nekome otkljucaju a nekome ne. I onda da bi pohvatao neke bas bitne i kljucne dijelove price moram slusati hrpu audio zapisa od kojih su neki dugacki i po 10 min. Bas cudna neka rjesenja.

Cini mi se da je ovo jos jedan primjer igre koja je morala biti zavrsena na brzinu zbog nekog razloga, pa je onda kraj sklepan samo da se zavrsi. Steta jer je gameplay vrhunski.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #638 : 20. Rujan, 2015., 22:38 »
Na yt ima 51. epizoda koju su  izbacili iz igre, a objasnjava dosta toga pa ako netko zeli neka pogleda.
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2015., 22:43 ZareCro »

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #639 : 21. Rujan, 2015., 06:33 »
Glup sam... Nisam uopće pogledao ove zadnje postove :chair:
Onda ću valjda pozvat helić da to riješi jer ovo sa granatama i bazukama nije islo... Nakon te misije idem odma nabavit neki upgrade za nevidljivo odijelo i fulton upgrade ;)

Sumljam da možeš pozvati helikopter kao backup, jer čim oni izađu meni se dizala oluja, i ovaj odbije fire support.

Ja sam prvo naknadno nabavio upgrade za fulton, i imao nevidljivo odijelo.

Prvo prema kamionu se zaletiš iz nekog smjera gdje ima trave, prepreka itd. Čim završi scena sa iskakanjem skullsa, legni i aktiviraj nevidljivost. Ne vide te, ali osjete i lagano ko zombiji hodaju prema tebi. Odmah si pozovi helikopter ali kao PICK UP opciju, te se zaleti do kamiona i extraktaj ga fultonom. Sad čim to napraviš, nevidljivost ti više ne pomaže, ovi te vide. Ja sam trčao do helikoptera i sa bacačem granata ove gađao. Ubiti nisam niti jednog mogao, prejaki su.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #640 : 21. Rujan, 2015., 08:11 »
Sve ovisi kako tko igra... Ja sam ih sve skucao u bazi, nisam im dozvolio niti da krenu.
Prvo sam ih sve taggao s okolnih brda i samo sam bombardiranje polsao na tenkove.

Svi su otišli tamo dok sam ja nesmetano se ušuljao u bazu pokraj kamiona i izvukao Skullse dalje od kamiona i sredio ih granatama i rocket launcherom! I na kraju s fultonom podigao kamion u zrak, prošetao se po bazi i pokupio dobre vojnike...

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #641 : 21. Rujan, 2015., 11:37 »
Nemogu sad proguglati kako, no ima ona fora sa cardbox kutijom - da kad si u njoj, jednostavno možeš ispuzati van a ona ostane na zemlji.

Kako to postići?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #642 : 21. Rujan, 2015., 11:56 »
Nemogu sad proguglati kako, no ima ona fora sa cardbox kutijom - da kad si u njoj, jednostavno možeš ispuzati van a ona ostane na zemlji.
Kako to postići?

X na xbox gamepadu.. Probit će kutiju, a ona će ostat na mjestu..
Isto tako kada smo u kutiji, ali u stojećoj poziciji i trčimo kada se stisne X Boss se baci na kutiju i "slajda" nizbrdo..

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #643 : 21. Rujan, 2015., 13:36 »
šta inače taj "X" radi na xboxu? :hihi:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #644 : 21. Rujan, 2015., 13:48 »
Hvala na savjetu!

« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2015., 23:36 Cryster »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9