HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196332 Hitova
*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #675 : 07. Listopad, 2015., 12:17 »
Evo jednog streama uživo Metal Geara Online.
! No longer available
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #676 : 07. Listopad, 2015., 12:24 »
Koliko čitam stvar je očajna.

Matchmaking ne radi, prikazuje da ima mjesta u lobbyu, iako ga zapravo nema.
Dok čekate da vas igra spoji na neki server baci vas u malu zatvorenu mapicu na kojoj lutate, ali vam ne daje informacije koliko dugo čekate ili što konkretno igra radi (tipa joining lobby, looking for players ii td)
Još jedna, meni najbitnija stvar, je sam gameplay.
Ova igra nije stvorena za multiplayer. To nije pucačina nego taktičko šuljanje u kojem koristimo razne gadgete kako bi zavarali protivnika i uspjeli doći do cilja.
Mislim da je sam deatmatch mod osuđen na propast jer neće odgovarati niti ljubiteljima fpsa, niti ljubiteljima stealth igara...
Mislim da bi bilo najbolje da su stavili kakav coop u igru umjesto nekih modova koji se ralno kose sa svim principima Mteal Gear Solid igre.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #677 : 07. Listopad, 2015., 14:07 »
Da si igrao MGO vidio bi koliko to sranje može biti zabavno.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #678 : 09. Listopad, 2015., 23:19 »
Nemam nikakvih problema sa matchmakingom :ementaler:
Tek sam poceo igrat jucer tako da ne znam kako je bilo prva 2-3 dana ali meni na ps4 ide sve glatko,nema izbacivanja iz matcha,matchmaking je brz itd. Super su to obavili momci i djevojke iz Konami-a :clap:
BTW Postajem ovisan o MGO-u hahaha tolikao je zabavno se nekome iskrast iza leda,prebit ga i fultonat :mrgreen:

*

LiquidSnake

  • *
  • 6
  • War has changed
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #679 : 11. Listopad, 2015., 14:00 »
ima ko da bi igro MGO da igramo skupa napisite psn

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #680 : 12. Listopad, 2015., 08:36 »
trenutno sam valjda na jednoj od zadnjih misija, onu gdje Quiet branim od napada tenkova itd.

Izginuo par puta, nije mi se više dalo.

Čim završim, bacam se na Witcher 3. Šteta što su nakon first chaptera toliko ukenjali priču i igru, samo ponavljaš misije itd.

Bodove skupljam na starim misijama, da mogu razviti što više opreme da uopće i vidim čime to raspolaže igra.
Kao da ima neki replay value da ju ponovno igraš da možeš vidjeti svu top opremu što možeš dobiti.

Mother base mi na 3/4, osim command platform, on je 4/4. Skupljam resurse jer nedostaje za dograditi bazu.

Iskreno, teško da ću igrati iznova igru, iako evo da priznam - jučer ponovno pokrenem prvi misiju, spašavanje Millera, tek toliko da mogu skullse fultonirati radi parasite suita.

I točno se javi onaj osječaj kako je igra kuull \:D/ haha.

Kasnije sve polako pada u vodu, radi repetivnosti.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #681 : 21. Listopad, 2015., 07:38 »
Obrisana igra, nemam ja volje igrati nešto repetitivno u smislu da samo nadograđujem bazu, oružja i ostale gadgete da se mogu njima diviti. Koliko god sam se trudio, nisam uspio razviti niti 60% oružja do kraja igre, iako sam skužio što treba raditi za razvoj novih oružja, ali mi se to nije radilo (čitaj : ponavljanje misija najviše).

Jučer sam u biti dobio volju, reko idem još ulupati nešto sati da otključam i razvijem sva oružja.
I krenem se prvo zezati u bazi sa onim side ops misijama gdje mete uništavaš.
I hebem se sat vremena, ponavljam jednu misiju jer nisam mogao jednu metu pronači bla bla, i ostane mi samo jedna jedina trening vježba - i ja slučajno se pustim sa visine, opadnem, poginem, digne mi checkpoint - kad ono uopće nije snimilo napredak u trening misijama :ne:

E onda sam totalno popizdio, pobrisao igru, reko dosta mi ovoga, prevelika šteta što nije ta igra ispala drugačije, mogla je biti sigurno najveći hit ove godine.

Upalio Amnesiu,malo se zasro 20 minuta i otišao spavati.

Sad čekam da mi Iskon uvede svoj flat kroz par dana, pa napadamo Witcher svijet.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #682 : 21. Listopad, 2015., 08:20 »
Istina je to što pričaš.
Ja sam za prelazak igre koristio stalno ista 3 loadouta s istim gadgetima i ništa mi više nije trebalo.
Jedino sam razvijao oružja gdje bih dobio bolji prigušivač ili tako neke sitnice.

Igra nakon nekog vremena postane zamorna. Ja ju nisam igrao već neih mjesec dana, no planiram se kasnije vratiti u taj svijet, pogotovo da se pripremim za Metal Gear online 3...

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #683 : 21. Listopad, 2015., 08:55 »
Što se tiće nekih mojih mišljenja, toj igru uopće nije trebalo open world tretman.

Moglo se napraviti recimo samo 30-tak odličnih lokacija za misije, i pusti ljude neka uživaju. Pošto to tako i je, putuješ svijetom samo da bereš neku travurdaču, spasiš divlje životinje i riješiš prelagane outpostove.

Lokacije za misije jesu odlične, ima stvarno par odličnih lokacija, odabereš od kuda pristupaš i kreneš sa taktikom.

Doslovce se puno toga zasralo, i to je veliko šteta. Meni je mehanika i sve ostalo odlično.

Nadam se nekom DLC-u ili barem nastavku na istoj osovini.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #684 : 21. Listopad, 2015., 09:59 »
Poserem se na open world,svaka igra s tim konceptom postane besmislena nakon main questa.Gta,RDR,Far cry odradis main quest i lagano postane dosadno bez obzira kakvim stvarima su nakrcali taj svijet.Jedina koja me drzala jako jako dugo nakon prelaska svim relevantnih questova jeste Skyrim.Nakon main q,onih kao tipa za guildove opet si mogao nabasat na praznu grobnicu,neki blesavi quest al i to nakon nekog vremena dosadi a meni je to bilo 300+ sati :)

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #685 : 21. Listopad, 2015., 10:45 »
meni je Skyrim dosadio nakon 10h...

Gta 5 nakon main story, ostalo sam igrao tek toliko..Sad ga upalim, idem se zezat malo, po nekako mi sve sivo.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #686 : 31. Listopad, 2015., 18:49 »
Pitanje, nako sto sam poslao zarazene vojnike u "QUARANTINE" jel bi smio poslije ekstraktovat ikog u Africi dok se ne izlece?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #687 : 31. Listopad, 2015., 19:22 »
Ja nisam tada nikoga uzimao nego sam požurio s glavnim misijama kako bih se riješio te boleštine.
Inače će ti svako malo vojnici biti zaraženi.
Radije riješi glavne misije i makni bolest inače ćeš ostati bez pola ekipe u bazi.


*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #688 : 31. Listopad, 2015., 20:59 »
To i radim, mada je zajebano, posto nesmijem ekstraktovat nikog, a vojnici se brzo probude, sreca pa mi je ostala jos jedna misija prije lijeka. Kojima mrtvi troller, ovo mu nije prvi put..:wildboy:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #689 : 04. Studeni, 2015., 18:28 »
Evo da i ja malo prokomentiram igru.. Čak sam se i registrirao na forum jer negdje moram istresti svu gorčinu koja se skupila.. Igra je krenula odlično, mnogo sati sam utrošio u nju i nisam našao nikakve mane. A onda su krenule ponavljajuće misije na većoj težini u chapter 2 i tu mi je sve puklo.. Ajd preživio sam ponovnu borbu s Quiet, ali kada me je dočekala Metallic Archaea (extreme), e tu mi je do**zdilo. Pa u čemu je smisao ubacivati te ponavljajuće misije ??? Ajde da je u nekom New game + mode-u ali da ako hoću pratiti priču moram ponovno prelaziti isto... Loše... Prežao mi je da tako dobra igra završi na takav način, jer mislim da ju dalje neću ni igrati.. Nema smisla.. Inače igri ne mogu pronaći druge zamjerke.. Priča je na mjestu iako nije na nivou dosadašnjih MGS-a. Možda malo živcira neoriginalnost Kojime što se tiče priče ( za koliko je likova koji su poginuli u MGS svijetu rečeno da zapravo nisu poginuli, već je neka tajna organizacija uzela njihovo tijelo i radila eksperimente na njima - u ovom nastavku Volgin, ali u svakom nastavku ima barem po jedan..). Eto morao sam se malo istresti ali stvarno mi je žao da je jedan slavan serijal ovako završio.. Veliki je paradoks što je igra zapravo perfektna ali nemam ni snage ni živaca ni vremena da ju odigram do kraja. Možda je problem i u meni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9