HCL.HR

Metro 2033

  • 133 Odgovora
  • 32255 Hitova
Odg: Metro 2033
« Odgovori #90 : 09. Travanj, 2012., 18:55 »
:((( ok, evo sta si htio: Ova igra me natjerala da poserem sve sta sam pojeo u zadnjih dvije godine, atmosfera je jebeno jeziva, grafika je fucking epic, puske su ko gromovi, cudovista izgledaju ko mama od mog frenda kad popije bocu rakije

Sve u svemu, igra je super
Pshyco

Metro 2033
« Odgovori #91 : 02. Siječanj, 2013., 16:23 »
Pozdrav momci

Ukoliko sam pogrijesio podforum molim moderatore da postave temu u pravi :D

1. Sretna vam nova godina i sve najljepse zelje

2. Vidio sam da se ovaj metro 2033 dijelio na facebooku za jedan like . Naravno kao i uvjek ja nisam osoba koja nesto dobije dzaba pa vas pitam jel ima neko ko je napravio koji lajk vise da ima key da mi pokloni . Ukoliko nemoze poklonit ja mu imam ponuditit dotu 2 :)

Hvala svima koji procitaju ovo

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Metro 2033
« Odgovori #92 : 02. Siječanj, 2013., 18:25 »
Imaš sreće, ja sam bio ugrabio dva keya pa ću ti dat jedan. :ementaler:

EDIT: evo poslano na pm.


Odg: Metro 2033
« Odgovori #93 : 02. Siječanj, 2013., 18:29 »
Ne znam je li do mene ( nisam normalan ) ili je igra tako dobra da je ovo treci put da sam je prekucao :)

Odg: Metro 2033
« Odgovori #94 : 02. Siječanj, 2013., 19:01 »
Imaš sreće, ja sam bio ugrabio dva keya pa ću ti dat jedan. :ementaler:

EDIT: evo poslano na pm.


Hvala

Ispostovao me i poslao mi igru , aktivirana i sve je uredu  igra radi :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metro 2033
« Odgovori #95 : 02. Siječanj, 2013., 21:40 »
Svaka čast rajderu. :ementaler:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Metro 2033
« Odgovori #96 : 03. Siječanj, 2013., 11:48 »
Evo ljudi, Metro vam je 5€ sad tijekom winter salea na Steamu, a to bu trajalo još... pojma nemam, vjerojatno još samo jedan dan. Ja sam igru ugrabio na THQ humble bumble, no i prije sam ju nekoliko puta igrao, ali nikad prešao.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Metro 2033
« Odgovori #97 : 06. Siječanj, 2013., 22:02 »
Pozdrav momci..

Vidio kolega ovaj moj metro na steamu i nalozio se sad da je i njemu da igra :)

Ako ko hoce trade dotu 2 ili cak dvije kopije da mu posaljem u zamjenu za metro neka se javi ispod :)

njegov steam je hameexx a moj xnerx07 :)  zainteresirani adddddddd

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metro 2033
« Odgovori #98 : 18. Svibanj, 2013., 14:07 »
Odigrao drugi put, taman da se malo podsjetim pred Last Light. Trebalo mi je 9 sati za prelazak, što smatram dosta zadovoljavajućim. Atmosfera je stvarno nešto posebno i uz setting najzanimljiviji dio igre. Preporuke svima da igraju original i nastavak na izvornom ruskom s titlovima. Sjećam se gotovo svega što se dešavalo, pa sam i titlove isključio. Voice acting na ruskom je daleko uvjerljiviji i bolji od engleskog koji zvuči dosta mlako i mladenačko (barem u Artyomovom slučaju).

Cijela priča je jako zanimljiva za pratit i uz vrlo zanimljive misije pravi je užitak biti priljepljen uz ekran i proć igru u dahu. Ono što pri prvom prelasku nisam sam sebi htio priznat je napucavanje, koje je uz nerijetko loš AI najlošija strana igre. Osjećaj pogotka ovdje kao da ne postoji, što dosta narušava ukupan dojam, te nešto preko čega se nemože tako lako preći, za razliku od umjetne intelegencije koja je već nekako žanrovski standardna pod lošom kritikom. Neprijatelji nekada znaju ić iz krajnosti u krajnost te tako nekada su pametni i bježe, koriste zaklon, bacaju granate, a nekada vas ne kuže iako svijetlite kao tri zelene lampice Sama Fishera. Šteta za te poveće mane, jer bi igra spadala u sam vrh FPS ponude, a ovako je samo neiskorišteni hit fantastične atmosfere, okruženja i priče.

Genijalno mi je zapravo koliko stvari u igri pridnosi atmosferi. Od socijalizma, lootanja, ruskih pušaka i custom oružja, ruske glazbe i razgovora između neprijatelja i Artyomovih suboraca. Likovi tokom igre su mi isto jako dobro sjeli te mi je dio sa malim Sašom izmamio veliki osmijeh na lice. Općenito sav taj svijet oko Metroa je briljatno dizajniran kao cijelina igre. QTE scene nisu iritantne kao u ostalim igarama žanra, već su nekako prihvatljive i ne zamjenjuju gameplay pod punom kontrolom već su tu da podignu vizualni dojam. Prezentacijski dojam uz zvučni je za svaku pohvalu. I prava je šteta što se AI i napucavanje nisu uklopili u tu kvalitetu. Neprijatelji su vizualno dosta dobro osmišljeni, no vođeni lošim AI-em su topovsko meso koje imaju loše balansirane hit decetion sectore (isto registrira pogodak u glavu i u tijelo), pa mi je tako Nosalis najviše muke pružio, jer sam potrošio pola streljiva da bi jednog gada od 150 kg srušio i poslao u vječita lovišta. Kretanje živina zna dosta nezgrapno dijelovat i nerijetko se pojave glichevi zbog njihovog zbunjujećeg kretanja. No ne živcira previše...

Oružja su mi fantastična, od bacanja noževa, custom shotguna, kalašnjikova sa optikom, AUG-a sa prigušivačima i ostalim čudima. Najviše sam zavolio VSV (VSK-94) automatski snajper sa prigušivačem koji vrlo jako oružje i od kojeg svi neprijatelji padaju vrlo brzo. Uz oružja, stavke poput gas maske i mjenjanje filtera pazeći na vrijeme koje imam dok ne ostanem bez zraka, pravih healthova u obliku šprica te stealth leveli u kojima se pazi na zamke kao što su konzerve, wire triggeri, razlomljena stakla, baš su nešto što izdvaja igru od prosijeka pa unatoč dosta velikim manama zaslužuje vrlo visoku ocjenu.




8.7

Odg: Metro 2033
« Odgovori #99 : 08. Studeni, 2014., 20:28 »
Skinuo jučer igru sa Hundle Bundle, instalirao, i kad pokušam pokrenut igru na Steamu samo mi piše "Preparing to launch Metro 2033" i ništa, nema nikakvog znaka, da li neko zna u čemu je problem.

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Metro 2033
« Odgovori #100 : 09. Studeni, 2014., 12:10 »
Skinuo jučer igru sa Hundle Bundle, instalirao, i kad pokušam pokrenut igru na Steamu samo mi piše "Preparing to launch Metro 2033" i ništa, nema nikakvog znaka, da li neko zna u čemu je problem.
Probaj ovo http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1833068

Odg: Metro 2033
« Odgovori #101 : 09. Studeni, 2014., 22:00 »
Skinuo jučer igru sa Hundle Bundle, instalirao, i kad pokušam pokrenut igru na Steamu samo mi piše "Preparing to launch Metro 2033" i ništa, nema nikakvog znaka, da li neko zna u čemu je problem.
Probaj ovo http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1833068

Odg: Metro 2033
« Odgovori #102 : 09. Studeni, 2014., 22:05 »
Skinuo jučer igru sa Hundle Bundle, instalirao, i kad pokušam pokrenut igru na Steamu samo mi piše "Preparing to launch Metro 2033" i ništa, nema nikakvog znaka, da li neko zna u čemu je problem.
Probaj ovo http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1833068
Još ništa ali svejedno hvala

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metro 2033
« Odgovori #103 : 09. Studeni, 2014., 22:15 »
Reinstaliraj Steam. 

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Metro 2033
« Odgovori #104 : 09. Studeni, 2014., 22:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9