HCL.HR

Middle-earth: Shadow of War

  • 39 Odgovora
  • 22885 Hitova
*

Mrky

  • **
  • 260
Middle-earth: Shadow of War
« : 27. Veljača, 2017., 15:18 »
Ponosno otvaram temu za "Middle-earth: Shadow of Mordor" nadolazeci sequel "Middle-earth: Shadow of War"  :clap:

Za one koji neznaju, Middle-earth: Shadow of War je nadolazeci nastavak na kutni naslov "Shadow of Mordor" koji je osvojio vise od 50 industrijskih nagrada i dobio Game of the Year izdanje, 2015. D.I.C.E nagrade, i BAFTA za game design. U "Shadow of War" igraci ce imati moc novog prstena da savladaju nadolazece protivnike. Napokon cemo imati priliku poraziti Saurona i nezaboravnog Nazgula u borbi za Middle-earth.

Ja se nadam da se i vi radujete nadolazecoj Middle-earth igri koja dolazi na XBOX ONE, PS4, i na vase PC racunare 8/22/17

Za vise informacija na sluzbenoj Shadow of War stranici:
https://www.shadowofwar.com
« Zadnja izmjena: 27. Veljača, 2017., 15:24 Mrky1337 »

Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #1 : 27. Veljača, 2017., 19:05 »
Kao prvo mogao si staviti trailer u objavu
I moje misljenje, kao veliki fan gospodara prstenova, procitao sam sve knjige, pogledao sve filmove i slicno i videvsi sve ovo u traileru na korak sam od pre ordera igre iako to nikad nisam radio
I radujem se jako nastavku, od prve igre nisam nista ocekivao posto su sve prije nje bile ispod prosecno smece, ali je ova igra ugodno iznenadila, jedina mi je zamerka glavne misije koje su bile vecinom tutorijali sve do kraja igre sa osrednjom pricom
Nadam se da ce to popraviti u ovom nastavku
I da, nisi napomenuo Balroga  :D :D :D
HYPE IS REAL
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2017., 00:29 hacksor1234 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #2 : 27. Veljača, 2017., 19:16 »
Meni je ovo ostalo u sjecanju kao odlicna igra, prva dva djela nisam ni igrao.

http://youtu.be/R4L6C3AIxhQ

Inace takoder obozavam LOTR filmove, procitao sam knjige i sve, ali Shadow of Mordor mi nije bas sjeo, odustao sam jako brzo od igre. Neznam nije me bas privukla niti malo u prvih sat, dva i odustao sam tek tako.

Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #3 : 27. Veljača, 2017., 19:31 »
S vremenom te lagano uvuce u svoj svijet igra, ni meni se nije cinilo nesto vau prvih sat vremena

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #4 : 27. Veljača, 2017., 19:33 »
Ja sam odma se uzivio u igru, i uradio sve u 20 sati igranja, ostalo mi jos par achivmenta, i huntinga, a pricu i side questove sve sam uradio u 20 sati igranja, sve u svemu igra je jako kratka, ali je jako dobro iskustvo.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #5 : 27. Veljača, 2017., 20:11 »
20 sati igranja i igra je JAKO kratka!?!? DFQ?
Ne, Mordor nije bio RPG, već akcijska avantura i trajnost od 20 sati nema veze sa JAKO kratkim!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #6 : 27. Veljača, 2017., 20:19 »
Mordor mi je bio i više nego solidan, ali od nastavka očekujem ipak nekakve novitete, a ne samo poboljšan Nemesis i novo okruženje.

Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #7 : 27. Veljača, 2017., 20:37 »
Ja sam je preskocio,opalio koji sat al nije mi legla,doduse ne gotivim nesto lotr djir pa mozda i zbog toga.
Nabavio sam je u biti da kompenzira cinjenicu sto mi se tada jako igrala ryse son of rome kad nije uspjela u 3 sata napravit to prestanem...Mislim da sam se zajebao,nije losa igra i trebao sam je prekucat.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #8 : 27. Veljača, 2017., 22:31 »
Shadow of Mordor sam prešao kad je izašla i pamtim je samo po dobrom. Takođe sam veliki fan Tolkiena, tako da sa nestrpljenjem čekam nastavak. Samo da ne razočara i ja zadovoljan.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #9 : 27. Veljača, 2017., 23:13 »
Ja sto ocekujem u novoj igri, posto kazu da ce se moc sakupljat vojska, ja bih volio ogromne battle kao u filmovima, barem 100  protiv 100, nesta po cemu bih igru pamtio.

Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #10 : 28. Veljača, 2017., 00:21 »
U Shadow of Mordoru sam komplet  odradio prvu mapu i tu stao, odnosno na početku druge mape. Razmišljam da krenem ispočetka da se malo obnovim i da budem spreman za drugi nastavak, iako ima još poprilično dosta mjeseci do izlaska, ali jednostavno kad sam vidio trailer došao mi je gušt

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #11 : 28. Veljača, 2017., 11:49 »
Ja nemam potrebe, jel sam igru po prvi put presao prije mjesec dana, ali zato radim na platini, koja je izuzetno teska. Jel nemesis system je kompliciran i uvijek me gleda sprijecit da uradim tocno ono sta sam planirao.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #12 : 02. Ožujak, 2017., 00:47 »
za 6 dana gameplay reveal.

Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #13 : 02. Ožujak, 2017., 18:21 »
Deluje jako zanimljivo, zao mi je sto nisam odigrao prvi deo. Ipak na osnovu necega sto sam citao o prvom delu i traileru za drugi, vidim da dosta toga nije povezano sa istorijom LOTR-a ili je izmenjeno.

Odg: Middle-earth: Shadow of War
« Odgovori #14 : 03. Ožujak, 2017., 17:00 »
Zao mi je sto lore nema veze sa vezom al nema veze, svejedno cu je kupit  XD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9