HCL.HR

Mirror's Edge: Catalyst

  • 83 Odgovora
  • 38463 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Mirror's Edge: Catalyst
« : 13. Lipanj, 2013., 12:00 »


Nastavak odlične igre iz 2008 i nije baš nastavak i neće sadržavati 2 u naslovu imena, već se radi o rebootu igre koja će zadržati neke elemente predhodnika i dodati neke nove kako bi ova open world avantura dobila još veći i zančajniji identitet. U nastavku pogledajte gameplay trailer u kojem se vidi kako je igra zaista evoluirala pod palicom DICE-a u naprednom Frostbite engineu.

Mirror's Edge Announcement Teaser Trailer - Official E3 2013
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2015., 12:26 WEAPONX »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #1 : 13. Lipanj, 2013., 12:13 »
IMHO gluplja odluka od imena Xboxa One :hiha:

Napraviti reboot tako rano, dok se prvi Mirror's Edge još uvijek aktivno igra, a potom ga nazvati jednako kao i prethodnika. Previše zbunjujuće i osobno mi nije jasna takva odluka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #2 : 13. Lipanj, 2013., 12:17 »
Da su stavili umjesto 2 bilo kakav naziv bilo bi pametnije.
No opet ako žele razviti serijal samo sa brojevima, nekako je logičnije. Uglavnom jako se veselim.

Originalu je trebalo par sati više kampanje te bolje animacije i priča. Sve ostalo je bilo spektakularno.

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #3 : 13. Lipanj, 2013., 12:38 »
Baš bezveze, ko da bi nekom smetalo to kaj se zove Mirror's Edge 2.

Ma bila je okej priča u jedinici, kaj bi ti ? Setting ni ne daje baš nekog prostora priči.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #4 : 13. Lipanj, 2013., 13:41 »
Slažem se, ovo je trebao biti punokrvni nastavak, a ne reboot. A bome nije niti bitno kako će se zvati. Hype je ogromni tu naravno, ali na kraju krajeva je bitno samo da igra sama po sebi bude dobra, i da nema baš poveznica sa originalnom (Osim grafičkog stila i Faith). Ono.. potpuno nova priča za sebe.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #5 : 13. Lipanj, 2013., 13:46 »
ne može se zvat samo mirror's edge :hihi:

nisu toliko glupi. vjerojatno će imat neki podnaslov.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #6 : 13. Lipanj, 2013., 13:50 »
Neće.

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #7 : 13. Lipanj, 2013., 14:01 »
Al vjerojatno bi i mogao, jer još nikakvo ime nisu službeno potvrdili, niti su ga stavili u trailer ovaj. To su samo mediji zaključili da će se tako zvati - puke glasine. No nisam niti siguran da je sigurno riječ baš o rebootu. Najavili su ga kao "all-new origin story", no to može značiti da će biti i nekakav prequel.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #8 : 13. Lipanj, 2013., 14:03 »
Čole uz 100km dnevno na bajku i noćnu u tiskari radi i za DICE pa Wyz mojne sumnjat uopće da Čole "zna" :loludara:

Bez uvrede Čole na ovaj moj glup post al fakat kak ti to znaš ? Jeste dosad to objavljeno al do izlaska je vjerovatno puno puno vremena i mogu promijenit ime u Mirror's Dick ak žele.
I vjerovatno će imati neki podnaslov isto sumnjam da će imati dvije Mirror's Edge igre identičnog naslova i žanra u razmaku od par godina.

Otvaram faking bet da će do izlaska Mirror's Edge dobit neki podnaslov ili prefiks. Čole si za ? :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #9 : 13. Lipanj, 2013., 14:04 »
Ne kuzim bas poantu ovog, kao da nekakav patch pretvore u novu igru...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #10 : 13. Lipanj, 2013., 14:06 »
U interviewu je rečeno da se radi o rebootu i od tuda identičan naziv.

LINK 1
LINK 2

 :tired:

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #11 : 13. Lipanj, 2013., 14:09 »
Da al stari to je u ranim fazama i kad dobe pun k komentara na ofišl forume za Mirror's edge 2(bmk ja cu ga tak zvat jer je faking zbunjujuće) koji se tek otvorio vrlo vjerovatno će dodat neki podnaslov....

Pa ima primjera igara kojima se mijenjao i nadopunjivao naslov tijekom razvoja.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #12 : 13. Lipanj, 2013., 14:11 »
Ja ne kužim. S kim se ti boriš cijelo vrijeme u životu?
Zapravo se slažem sa tobom, al do tada ili zauvijek će naziv igre biti Mirror's Edge, isto tako i naslov ove teme.

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #13 : 13. Lipanj, 2013., 14:14 »
:hihi:

Sam ja reko da trebate kaj mijenjat ?
Naravno da će se dotad zvat tema tak kak se zove ja samo izražavam vjerovanje da će do izlaska promijenit to jel eto nema baš nekog smisla. A DICE mi slovi za smisleniju firmu.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #14 : 13. Lipanj, 2013., 14:15 »
Izjava DICE-a:
Citat:
“There are probably about five or six new IPs that are fully owned and we haven’t announced yet,” he said. “Mirror’s Edge, a cult, classic great fan reaction at the show. We’re bringing Faith back in this open-world action adventure game. We introduced Mirror’s Edge and Faith to gamers five years ago, and we’ve waited for the right moment to reunite them,” said Sara Jansson, Senior Producer, DICE. “Thanks to the Frostbite engine and a new generation of platforms, we are now able to deliver a richer world that players will be able to explore with a new level of freedom in both movement and action.”

Ajde mi molim te nađi gdje tu piše da je to striktno reboot i ništa drugo, te da su potvrdili da će se zvati samo "Mirror's Edge". Kao što rekoh, ne zna se još potpuno.

Citat:
So it’s either a reboot of the first one, and extended revamped version or Mirror’s Edge 2.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9