HCL.HR

Mirror's Edge

  • 134 Odgovora
  • 34023 Hitova
*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Re: Mirror's Edge
« Odgovori #120 : 07. Veljača, 2009., 17:24 »
\:D/ \:D/ igrica rula na sve nacine ;) EA gg :ave:  :thumbs:

misliš igra..... :tired:
e ak ja kazem da je igrica onda je igrica. ok?
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Mirror's Edge
« Odgovori #121 : 07. Veljača, 2009., 17:26 »
Ovaj neki opasan...

Re: Mirror's Edge
« Odgovori #122 : 07. Veljača, 2009., 20:03 »
A pusti dijete, pa odrast ce jednog dana...

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Re: Mirror's Edge
« Odgovori #123 : 07. Veljača, 2009., 20:19 »
A pusti dijete, pa odrast ce jednog dana...
u pravu si, ja ću odrasti, a ti neš nikad \:D/
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Mirror's Edge
« Odgovori #124 : 08. Veljača, 2009., 01:45 »
Igrao par sati.
Boguje. Stil, prezentacija, kontorle, akcija..sve zakon.


Priča je tragična, animacijice između igranja također očajno jeftine...


Al igra je fantastična. I brijem da ju ljudi krivo kuže. Naime, nije to parkur FPS kurac...ne, ne..to je old skul platformer. Zakon.  \:D/
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Mirror's Edge
« Odgovori #125 : 09. Veljača, 2009., 00:46 »
nebih se bunio za drugi dio otvorili su novu stranicu u igrama sa ovom igrom i tu se da ubaciti još milion stvari da igra bude bolja ali igra i kao ovakva je sama po sebi nešto jako inovatvno i dobro osmišljeno....

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Mirror's Edge
« Odgovori #126 : 09. Veljača, 2009., 00:57 »
ZAREZ

Re: Mirror's Edge
« Odgovori #127 : 09. Veljača, 2009., 01:05 »
DUJO, ZAKLATČUTE

Re: Mirror's Edge
« Odgovori #128 : 09. Veljača, 2009., 01:46 »

Re: Mirror's Edge
« Odgovori #129 : 09. Veljača, 2009., 07:34 »
Dosadi nakon nekog vremena u PM  :(

Reko sam vam ja
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #130 : 23. Srpanj, 2013., 19:32 »
Nakon drugog prelaska sam podosta razočaran zapravo, ali ne zbog igre. Nego čisto zbog toga što je pamtim kao savršenu, ali kratku. U drugom prelasku sam shvatio da su mi se kriteriji malo povečali, ali i da igra ima dosta praznina i mana. Grafika je dan danas izaziva vau efekat, ali samo na prvu. Paleta boja savršeno je pogođena, ali je cijelokupan dizajn užasno monoton, pa same boje igraju ulogu varljive raznolikosti. Borba prsa o prsa dosadi nakon 20-ak minuta, kao i oduzimanje oružja u QTE stilu. Priča je djetinjasta kao i animacije pa stoga ne čudi da rade igru koja će biti svojevrstan reboot ili ponovo ispričana priča na malo ozbiljniji način. Igri kronično fali višak sadržaja u bilo kojem obliku. Za ukupan dojam je i dobro da je igra kratka. Idealna za jedno slobodno popodne.



7.5

Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #131 : 23. Srpanj, 2013., 19:40 »
same boje igraju ulogu varljive raznolikosti.

Dobijem proljev svaki put kad napišeš nešto ovakvo. Otprilike jednom dnevno, dakle.


Plus, krivo igraš igru.
To se igra na hard, bez korištenja oružja i s isključenim pomagalima.  :faca:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #132 : 23. Srpanj, 2013., 19:43 »
 
Nakon drugog prelaska sam podosta razočaran zapravo, ali ne zbog igre. Nego čisto zbog toga što je pamtim kao savršenu, ali kratku. U drugom prelasku sam shvatio da su mi se kriteriji malo povečali, ali i da igra ima dosta praznina i mana. Grafika je dan danas izaziva vau efekat, ali samo na prvu. Paleta boja savršeno je pogođena, ali je cijelokupan dizajn užasno monoton, pa same boje igraju ulogu varljive raznolikosti. Borba prsa o prsa dosadi nakon 20-ak minuta, kao i oduzimanje oružja u QTE stilu. Priča je djetinjasta kao i animacije pa stoga ne čudi da rade igru koja će biti svojevrstan reboot ili ponovo ispričana priča na malo ozbiljniji način. Igri kronično fali višak sadržaja u bilo kojem obliku. Za ukupan dojam je i dobro da je igra kratka. Idealna za jedno slobodno popodne.

(Klikni za pregled slike.)

7.5
Imaš većinom pravo osim priče.Prema mojoj teoriji mislim da je priča više ono da ne bude bezvezno skakanje.

Citat:
To se igra na hard, bez korištenja oružja i s isključenim pomagalima.  :faca:
Zašto bi se igralo na hard,to se radi  samo ako se hočeš malo iživcirati.


Mislim da bi trebali staviti neki sandbox mod za malo opuštanja,samo kažem bilo bi fora,ali što ostali misle???
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2013., 19:45 manjamax »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #133 : 23. Srpanj, 2013., 20:05 »
Evo i ja je danas završio. Zabavna i osvježavajuća igra sa odličnom i originalnom idejom ali koja je mogla (i trebala) biti mnogo bolja.

Za početak ću reći pozitivne strane igre: nevjerovatno dobra grafika i animacije za 2008. god, veoma lijep minimalistički art-style, cool muzika, zabavan gameplay (parkour i platformisanje nisu nigdje kvalitetnije urađeni).

Igra pati od nekoliko ozbiljnih nedostataka: "trial and error" priroda gameplaya (checkpoint mi se učitavao kao u svim igrama zajedno, i to najčešće radi nekih sitnih gluposti, znalo mi se desiti za propadnem 10 puta uzaludno pokušavajući se negdje popeti iako bih po svoj logici morao da uspijem da bi na kraju skontao da developeri nisu zamislili da se na taj način popnem jer ima drugi "jedini ispravni" način :chair:), prelinearnost i skriptriranost (igra je toliko linearna da te crvena boja vodi kroz igru tj. možeš ući samo na crvena vrata, okrenuti samo crvenu cijev, čak postoji i posebna tipka kojom te igra usmjeri gdje trebaš ići :bonk:, stvarno je šteta što igra nije barem malo više sandbox orjentisana), užasno napucavanje (za ne povjerovat je da je igru radio DICE), pust i beživotan svijet igre (ući ćete u stotinu zgrada i prostorija a niti u jednoj nećete naići na živu dušu, jedini koga ćete susretati će biti policajci koji vas gone), cartoon cut-scene itd.

Šteta, jer igra je imala potencijal da postane epska a ovako je samo "vrlo dobra". Igra je pokratka ali to je dobro jer da je duža postala bi dosadna, moja ocjena: 7,7.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2013., 20:24 Adam Jensen »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mirror's Edge
« Odgovori #134 : 23. Srpanj, 2013., 21:34 »
same boje igraju ulogu varljive raznolikosti.

Dobijem proljev svaki put kad napišeš nešto ovakvo. Otprilike jednom dnevno, dakle.


Plus, krivo igraš igru.
To se igra na hard, bez korištenja oružja i s isključenim pomagalima.  :faca:

Težina ispod i bez oružja i pomoći.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9