HCL.HR

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

  • 68 Odgovora
  • 22618 Hitova
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« : 07. Kolovoz, 2015., 11:02 »
Glupi americki sustav datuma. Vidim na traileru 2.9. i poveselim se da ce me barem nova Naruto igra spasit od iscekivanja Boruto: Naruto the movie i onda saznam da igra zapravo izlazi u drugom mjesecu 2016. godine. I kao samar jos dobijem da su Boruto i Sarada playable characters ekskluzivni za preorder.... Imam osjecaj da cu poludit, zadnjih par dana konstantno gledam jedno te iste trailere za taj novi film. I NEED MORE!!!!!!!!!!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #1 : 07. Kolovoz, 2015., 11:33 »
Ok. Mogao si barem ljudima malo predstaviti igru, a ne liječiti svoje frustracije...:bonk:

Ovo je ako se ne varam 3. Naruto igra koje će biti prisutna i na PCu, dok su svi ostali nastavci izlazili za konzole.
Završio sam Ultimate Ninja Storm 3 i bila mi je fenomenalna igra, te sam radi nje pogledao sve filmove i serije.
E sad kakva će biti 4.?!? Ako bude priča dobro ispričana kao u 3. biti ću oduševljen i vjerojatno će ići i preorder bez problema ;)

Igra dolazi samo na konzole nove genracije (PS4 i XONE) i na PC.
Datumi izlaska su različiti za svaku regiju:
Japan - 04.02.2016.
Europa - 05.02.2016.
Amerika - 09.02.2016.

http://youtu.be/zUk1iIY1-ho

Inače gameplay Naruto igara je u stilu story tellinga gdje se odvijaju povremeni quick time eventi i naravno borbe koje su već specifične za Naruto igre.
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2015., 12:37 Hrv4tin4 »

Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #2 : 07. Kolovoz, 2015., 12:02 »
Kao sto mozes vidit nisam bas puno na forumu pa nisam naviknut kako to funkcionira, ako cu jos koji put radit sigurno cu uredit bolje post.

Premda sam relativno nov u Naruto svijetu (poceo sam gledat polovicom treceg mjeseca, a zavrsio polovicom cetvrtog, a gledo sam sve fillere) igrao sam samo Ninja storm 3. Gameplay mi je odlican i kad mi dodju frendovi znamo ga igrat po nekoliko sati bez prestanka (Hinata i Itachi ftw :D, s njima najvise igram). U story modu sam dosao do boss fighta sa Kuramom, ali mi ga se nije dalo prolazit jer sam sve vec pogledo/procito sve u Narutu (zapravo nisam sve ostalo mi je jos 3 Naruto Hiden novele), a cutscene su uzasno duge. Ali cetvorku cu definitivno proc. Mozda im i nije toliko cilj odgodit jer moraju peglat igru, mozda zele uskladit izlazak igre sa krajem anime-a.  Glavna stvar koja mi smeta kod pre-order bonusa je jer ne znam hoce li npr Infomark davat tu verziju ili je to digital/gamestop ili tako nes only. Sad se vracam ponovnom gledanju Naruta (ovaj put fillerless :D)

+poceo sam nabavljat mangu za sada imam samo prvi volume, a 2, 3 i 4 su na svome putu :D
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2015., 12:05 R4iden »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #3 : 07. Kolovoz, 2015., 12:40 »
Malo sam uredio post. Igra izlazi nešto ranije za Europu!

Isplati se sve pogledati (serije i filmove) jer se stalno likovi isprepleću i u novijim serijama ima strašno puno poveznica na sam početak Naruta i upoznavanja s mnoštvom drugih likova!
Nadam se da će me ova igra isto držati prikovanog kao što su me i druge držale.
Uspio sam u 3. sve otključati i pokupovati, pa se veselim novom nastavku priče, jer ova zadnja igra je slična arena modu, a ne pravoj punokrvnoj Naruto priči.

Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #4 : 07. Kolovoz, 2015., 13:43 »
Ako pricas o Revolutionu on mi se svidio samo zbog mecha Naruto price (puno je bolja u igri nego u Animeu).  Takav je bio i Generations ja mislim. Oni su napravljeni samo zato da dobiju extra novce. Nisu mogli svako malo izbacivat punokrvni nastavak jer prica nije gotova. 

Premda je CC2 rekao da im je ovo zadnja Naruto igra, volio bi da napokon uspiju ozivit DBZ igre. Nisam nabavio niti jednu nakon Ultimate tenkaichia jer je bio smece (mrzim kamen,skare,papir mehaniku). Kako sam se nahypo na trailer i onda saznam da je 2016 :(

Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #5 : 16. Kolovoz, 2015., 14:28 »
Zanima me vase misljenje. Planiro sam radit Naruto amv, ali nisam ga jos pogledo jos drugi put. Imam ideju za prvih 25 sec. Znam da ovaj Painov govor zvuci robotski (moram to poptravit, odvajo sam govor od pozadinske muzike iz anime-a)
http://www.youtube.com/watch?v=XmLc2ixW7Js#
« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz, 2015., 15:03 Hrv4tin4 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #6 : 16. Kolovoz, 2015., 15:04 »
Odvratno = engleski :chair:

Naruto i japanski anime se gleda isključivo na japanskom s engleskim titlovima. Ovo ostalo je sve preloše i odmah serija dobiva drukčiju (lošiju) dimenziju...
Jesi ti gledao na japanskom bar malo?

Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #7 : 16. Kolovoz, 2015., 15:42 »
Ne znam kako itko moze rec da je glas od Troy Bakera odvratan. Gledo sam dub dokle sam mogao ioba su mi dobra.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #8 : 16. Kolovoz, 2015., 15:55 »
Probaj pogledati Naruto od početka i gledaj na japanskom! To je totalno drugi svijet, drugi izrazi, puno više fora. Probaj Naruto 3 odigrati s japanskim glasovima.
Jednostavno neprocjenjivo. Počeo sam gledati par epizoda i jedan film na engleskom i teška smijurija...
Jednostavno to više nije Naruto. To je isto kao da živiš u Italiji i imaš apsolutno sve filove sinhronizirane... Kao da mi netko kaže da terminator bolje zvuči na talijanskom...
Jedan je orginal i zna se koji je. Ovo sve ostalo je koma.

Probaj, kao što ti kažem, i vidjeti ćeš Naruta onakvog kakav i treba biti. Drukčija boja glasa, drukčije emocije i itd, a usput malo naučiš i japanskog i bude zabavno.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #9 : 16. Kolovoz, 2015., 18:10 »
Potpisujem gledanje Naruta (a i animea općenito) na Japanskom s titlovima. U 99% slučajeva bolja atmosfera.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #10 : 08. Siječanj, 2016., 16:25 »
Upravo sam napravio pre order za Naruta!!!
Jedva čekam, još samo mjesec dana!  :clap:

Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #11 : 08. Siječanj, 2016., 18:18 »
Upravo sam napravio pre order za Naruta!!!
Jedva čekam, još samo mjesec dana!  :clap:

E od kud si prednarucio. Zanima me od kud da narucim i da dobijem Boruto i Sarada playable characters

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #12 : 08. Siječanj, 2016., 19:16 »
g2play za 35€

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #13 : 25. Siječanj, 2016., 13:16 »
Izgleda fenomenalno!


http://youtu.be/W9_pWE7yIrk


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
« Odgovori #14 : 04. Veljača, 2016., 16:57 »
Fora izgleda par tih fightova. Očekujem super igru i super ispričanu priču kao i uvijek.
Inače igram s japanskim voice actingom i jedva čekam ponovno čuti glas nekih likova!
Još samo danas, a sutra već očekujem key na mailu i navečer krećem igrati :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9