HCL.HR

NBA 2K14

  • 161 Odgovora
  • 67240 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #60 : 11. Studeni, 2013., 23:47 »
Nisam htio radit velike riportove za malo tekmi, pa sam odlučio sačekat kraj sezone.
Završio regularnu sezonu, ali onu kraću od 58 utakmica, naravno plasirao sam se u NBA playoffs. Nisam imao nikakvih problema i čak sam napravio seriju od 12 pobjeda zaredom.
Osvojio brdo ačivmenta. Jedino što sam izgubio u par navrata živce sa pojedinim igračima, koje ću sigurno zamjeniti na kraju sezone.



Prvu utakmicu playoffa protiv Knicksa, sam razbijen sa 20 koševa razlike.
Bilo je čak 31 koš razlike u korist NY-a, no uspio sam nekako ublažit poraz. Za taj poraz sam im se osvetio u petoj tekmi serije, sa čak 44 koševa razlike.
U zadnjoj tekmi sam ih ubio presingo po cijelom terenu i nakon izgubljene prve trećine, u nastavku preokrenuo rezultat i do kraja samo rutinski priveo utakmicu kraju. Sa pobjedom 72:66

U polufinalu istoka, očekuje me "debitant" u NBA ligi - Brooklyn Nets.
Nakon serije od 3:1 očekivao sam lagan prolaz u finale istoka, no stvari su se jako zakomplicirale ozljedom Pierca.
Nakon izjednačenja serije Netsa na 3:3, mjestu za paniku nisam imao, jer sam igrao kod kuće u domaćoj atmosferi. LBJ i KG, su obrambeno uništili Netse, te odveli Heat u finale istoka.





Prije samog playoffa (10-ak tekmi), izgubio sam živce sa Odenom, koji jednostavno nemože pogoditi slobodna bacanja, pa ga mjenjam za R.Turiafa (72) i dovodim O'Quinna (71) kao zamjenu KG-u.
Nažalost Turiaf mi se ozljedio na 5-7 tjedana, pa ga neću vidjet sigurno do zadnjih utakmica finala istoka, a možda i finala NBA lige...
Zasada playoff izgleda ovako...



Odg: NBA 2K14
« Odgovori #61 : 12. Studeni, 2013., 21:18 »
Igrao sam kratko,nije mi nista posebno s obzirom na proslu godinu,malo kretnje igraca su realnija i obrana je puno bolja,blokiranje je jako poboljsano nema vise one gluposti da kad igrac ude u animaciju zakucavanja da ga ne mozes zaustaviti.Ostalo se i nije promjenilo,ali svejedno cu izgubiti sate na ovome.
Iako za next gen trailer izgleda bolesno,gameplay mi nije nesto posebno drugaciji.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #62 : 12. Studeni, 2013., 22:04 »
Jao kakvu utakmicu jučer odigrao Bullsi protiv Spursa prvu četvrtinu gubim 18 razlike,Rose mi za kurca i na kraju polako polako rezerve Hinrich i Dunleavy me drže sa fantastičnim omjerom trica u igri i na kraju izgubim 3 razlike Rose koji se nije vidio promaši šut za produžetke :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #63 : 12. Studeni, 2013., 22:21 »
Nadam se da ste stavili gameplay na simulation (slidere)...
Trebaju se još malo doraditi (otežati), no daleko prirodnije izgleda košarka.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #64 : 13. Studeni, 2013., 19:23 »
Čini mi se da NBA 2K14 rula jako na novim konzolama, 89/100 od IGN-a, grafika je savršena :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #65 : 13. Studeni, 2013., 19:48 »
Si vidio video ranije u temi?
Grafika je čudo. Rekao bi nešto najbolje ikad tog tipa...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #66 : 13. Studeni, 2013., 20:19 »
Da, baš su poboljšali igru u odnosu na trenutnu generaciju, iako nisam preveliki ljubitelj košarke, ovo bih čak mogao zaigrati :ementaler:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #67 : 13. Studeni, 2013., 21:17 »
Vizualno prelijepo izgleda,šteta što su PC igrači ostali uskraćeni za tu next-gen verziju svejedno za mene i dalje kao što sam rekao par puta sportska igra godine,nikada nisam imao niti najmanji problem jednostavno uživam u igru od onog dana kada sam je kupio.
Cole također igram "simulacijski" samo što još ne znam igrati kvalitetnu obranu pa me muče prekršaji..

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #68 : 16. Studeni, 2013., 19:56 »
U četiri godine koliko igram ovu igru nisam doživio utakmicu kao ovu znači Grizzlies protiv Nuggetsa utakmica fenomenalna ja koš oni koš i tako sve do 3.četvrtine kada uspjevam pobjeći na 10 poena prednosti no u 4.četvrtini su me slomili u zadnjih pola minute pravim čuda i uspjevam doći do prvog produžetka gdje ista scena 45 sekundi prije kraja a ja gubim 7 razlike i opet čuda radim te vučem do drugog produžetka gdje minutu prije kraja Nuggetski imaju vodstvo od 6 razlike i vraćam se nevjerovatno i sa zvukom sirene GASOL zakucava i pobjeđujem,pravi razlog zašto uživam u igri ! ! !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #69 : 16. Studeni, 2013., 21:49 »
Htio detaljno napisat osvrt oko playoffa, ali sam stavljao neke modove, pa sjebao save.
Tako da sam odigrao sezonu, nastavio u drugu i morao krenut ispočetka...



Na kraju izgubio 108:95 iako sam se trudio kao nikad da uzmem naslov.
Minnesota koja je osvojila naslov pozvana je u WH.

2K Sports NBA 2K14 11 12 2013 06 21 30 07
:hihi::hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #71 : 27. Studeni, 2013., 21:31 »
Eto instalirah NBA 2k14 na komp nakon desetak tekmi protiv frenda na PS3.
Nakon nekih 5-6 utakmica, itekako zadovoljan moram priznat.
Opet jednostavni i pregledni izbornici (mislim da su u 2k13 ili 12 izbornici bili očajni), čak bi rekao i dosta kvalitetan soundtrack no cenzura totalno ubija par pjesama naročito Jay to the izzo lol pjesma mu je 50% mucanje zbog cenzure :hihi:
Ima i sranja al neke poput Get lucky spašavaju OST.
Puno lijepih realnih pokreta, puno teže proć igrača, puno teže ukrast loptu, puno lakše izgubit loptu, dobro sve se da to rihtat u sliderima no eto to su mi dojmovi na prvu.
Nema više ni prolaska kroz igrače engine realno prkazuje sudare tijela, blocking faulove, nije sve to savršeno al puno bolje od prošle i pretprošle godine.
Čak ni na rookie nema više da Lebron uzme loptu i da prođe trojicu i zakuca, svaka akcija mora biti osmišljena, pozvana i realizirana skoro pa savršeno i češće nego ikad napadi traju skroz do samoga kraja uz čest zvižduk shot clock violationa.
Malo se osjećam zakinuto jer mi na kompu nećemo dobit next gen engine no iovako lijepo izgleda igra, publika osobito, bolje nego ikad. I PC verzija se nekako bolje ponaša od PS3 verzije te mrvicu bolje izgleda.
Nazvao bih ju updejtanom 2k13 ali itekako dobar posao je opet napravio 2k.
Nekako mi se čini da su komentatori brbljaviji nego ikad što je dobrodošao plus iako su ta ista 3 komentatora već dobar niz godina oličenje kvalitete unutar igre.
Također sav taj dnevni updejt je jako dobro realiziran.
Eto ubacim još koji dojam i koju slikicu kasnije al za sada nekih 8.5/10
« Zadnja izmjena: 27. Studeni, 2013., 21:36 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #72 : 27. Studeni, 2013., 22:01 »
:hug

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #73 : 27. Studeni, 2013., 23:10 »
U 2k13 ti je bio isti preglednik kao i sada,no da pregledan je i brz pa i nemam neke primjedbe.. Nego samo deri siguran sam da ako voliš košarku igra će ti biti sasvim zadovoljiva pa i više od toga  :winknkiss:

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #74 : 27. Studeni, 2013., 23:24 »
Onda su u 2k12 bili oni kockasti užasni izbornici (ne preglednik lol), 2k13 sam isprobao u dućanu na 3 minute.
Naravno da volim osim 2k12 i 2k13 igrao baš sve 2kNBA naslove.

e i da GG im definitivno ide za Euro Ligu :piva:
« Zadnja izmjena: 27. Studeni, 2013., 23:39 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9