HCL.HR

NBA 2K14

  • 161 Odgovora
  • 67228 Hitova
*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #135 : 13. Veljača, 2014., 13:36 »
Na kojoj težini igraš i kakve su ti postavke slidera? Umor se najčešće događa silovanjem turba i konstantnim korištenjem dribble poteza (iako Heat i nema baš neke igrače sa dobrim handleom :mrgreen: ), pogotovo na simulation postavkama. Pokušaj malo promijenit rotaciju i koristi starse samo u clutch situacijama ako je umor toliko očit. Sretno :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #136 : 16. Veljača, 2014., 05:34 »
Najveća težina, plus slideri namješteni tako da mi još dodatno otežavaju igranje (slabiji postotak šuta, razne uspješnosti i slično).

Game 5

Promjenio totalno taktiku i više odmarao LBJ, dok u prvi plan ušao Pierce.
Takva taktička promjena rezultirala je 41 košem Paula Pierca kojemu je ovo daleko najbolji učinak u svojoj prvoj sezonu u Miamiju.
Na kraju rutinska pobjeda od 13 razlike.

Game 6

Utakmica u kojoj sam ih doslovce razbio kao nijednu momčad u playoffu.
Cijela momčad je bila raspoložena i serija je izjednačena.
Pobjeda od 37 razlike.

Game 7

U sedmu utakmicu konferencijskog finala nisam ušao ni približno koliko sam htio.
Cijelo prvo poluvrijeme lovio utakmicu, sa 15 i više razlike, na kraju 2Q uspio se približit i smanjit zaostatak, kako bi ostao u igri...



4Q otvaram jako loše i gubim 10 razlike...



Ali za samo jednu jedinu minutu i 20 sekundi...



U OT ulazim sa rezultatom 119:119, a završavam sa 136:134 i zadnjim napadom, gdje Allen ne uspijeva pogodit tricu za pobjedu u zadnjoj sekundi.
Toliko shrvan i ljut, zatvaram prekrasnu godinu provedenu u Miamiju ispadanjem u sedmoj utakmici konferencijskog finala.
Sreće koje sam prije imao u završnicama, sada su došle na naplatu...
Postoji video zadnjih 7 minuta 4Q i OT-a, ali nemam baš volje ponovo se prisjećati s time...

Moram dodat još samo da Chicago Bullsi su osvojili NBA naslov protiv Denver Nuggetsa.
Podnosim ostavku i u sljedećem riportu ću obznanit koji sam klub preuzeo.

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #137 : 16. Veljača, 2014., 23:39 »
podnosi ostavku :hihi:

Ja krenuo igrat konačno career mode tj association mode sa Pheonix Sunsima

Prva tekma protiv branitelja naslova Miami Heata
Prvo što sam ostao iznenađen je div Gortat. Prvu četvrtinu trga frajer praktički solo pod košem i završavam četvrtinu sa 28:14 vodstvom.
Očekivao da ću toliko gubit, ostao ugodno iznenađen, nisam baš fan Sunsa niti ih pratim previše... al upozno ih malo kroz par tekmi. Također konačno imaju šanse za doiugravanja i imaju odličnu sezonu u RL pa me malo to ponukalo da njih piknem.
Gortat odličan centar, praktički nezamjenjiv, Dragić brz, dribler, sazrio igrač dobar asistent i tricaš, Caron Butler dosta solidan tricaš, vrlo brz Eric Bledsoe ko god si ga može kupit neka ga dovede iz Sunsa frajer je prebrz i lomi koš. Imao dva "anckle breakera na Wadeu ispalo je savršeno, jednom frajer pao na pod šteta što nemam snimljeno.
Rula mi to što je tu još uvijek Beasley daje visinu solidan šut al spor je ko pužev kurac. :wildboy:
Na kraju dobivam tekmu 109-104. Gortat 36p 18sk
Uništio je doslovce. Haslem i Bosh ostali na 5 poena i 7-8 skokova kombinirano.
Puno trica pogađao. Ono što me izživciralo je naravno Lebron. Frajera jednostavno ne možeš zaustavit. Znam da je prejak al frajer mi je doslovce 10 puta zakucao. I to ne u onome smislu imao je dabr dan. Nego baš overpowered i pomalo debilno kolikom brzinom i lakoćom prolazi. No ko ga j... na kraju dobio tekmu.
Ohrabljen idem dalje. Iduća tekma Portland.
Igram na 11 minuta i dopizdilo mi nakon 23-24 na kraju prve četvrtine simuliro do kraja uspio dobit 125-105
Treću tekmu igram cijelu i dobivam treću zaredom kod kuće Orlando Magic 123-100
Kreču 3 tekme u gostima. Dolazim prvo Oklahomi. Naravno ne prolazim njih. Westbrook i Durant su jednostavno imali večer i strgali me, a mrtvi Fisher pogađa čak 2 buzzer beater trice :(. Na poluvremenu je bilo još samo +3 za njih na kraju gubim tekmu sa nekih 20 minusa.
Ono što mi je postalo jasno je dosta tanka klupa Phoenixa, naročitu i "višim" redovima. Rješavam se nekih lapana i grabim veterane Odoma i Jamisona sa free agent liste. Zovem i Mcgradya al pička neće doć igrat za Sunse :wildboy:
Nebitno ova dvojica su se fino uklopila i omogućila minute odmora Gortatu i Marquis braći.
Pelicansi iduće gostovanje. Ne sjećam se detalja al gubim sa nešto sitno razlike utakmicu.
stanje na početku sezone : SUNS 3:2, Spursi 1:4, Oklahoma 3:0, Lakersi 1:4 (isto kao u rl će sukat ovu sezonu xd) itd

nažalost ni u jednoj od ovih tekmi nisam imo fraps upaljen jer sam debos
iduća utakmica zadnja u gostima u nizu je kod San Antonia koji su katastrofalno otvorili sezonu i htjet će domaću poobjedu protiv mene i nju definitvno slikam i snimam jer će bit vatreno.
Eto, mali tekstualni report potrudit ću se sliknut i posnimit kroz iduće tekme.

:piva:
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2014., 03:09 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #138 : 19. Veljača, 2014., 19:36 »
Nakon šta sam malo lutao po momčadima koje ću preuzeti poslije jednogodišnje epizode u Miamiju odustao od tekuće sezone.
Naletio sam na par odličnih modova, koji igru u PC verziji dosta približavaju izgledom onoj sa nove generacije konzola.
Znoj, neke teksture, face i još hrpu sitnica, kao i nove dresove te najnovije updatane rostere.

NBA SEASON 13/14 - REPORT (5/5 DIFFICULTY, 11 MIN QUARTER)

Da bi sve to mogao upogonit u tzv. asocijaciji, odnosno karijeri, morao sam ju pokrenuti iz nova i odlučio preuzeti Cleveland Cavalierse.
Okupit neke željene igrače i od njih sa par rošada u momčadi napravit ekipu koja treba uspijet ono što nije sa Lebron Jamesom; osvojit NBA naslov.

       

Prošlogodnišnji skor 24-58 je nešto što svi navijači Cavsa pokušavaju što prije zaboraviti.
Da ozbiljno razmišljam o završnici playoffa, obavio odličnu kupnju i pametne tradove sa nekim igračima koji nisu prepopularni.
Za iste znam da će napravit prijekopotrebnu kvalitetnu širinu.

PG
# 2  K.Irving 89
#20 T.Douglas 74
#00 M.Dellavedova 66
#23 T.Murry 65

SG
#13 J.Harden 87
# 3 D.Waiters 77

SF
#34 P.Pearce 85
# 6 C.Eyenga 68
#10 E.Clark 68

PF
# 5 Q.Acy 77
#11 A.Bennett 73

C
#41 D.Cousins 85
# 8 B.James 66
#14 H.Sims 62

Igru fokusirati na Hardena, Pierca i Cousinsa, a sve bi trebao povezati Iriving, koji je uz to i sjajan šuter i all-rounder.
Douglas i Waiters, te Acy imaju dovoljno kvalitete da iznesu važne poene u važnim trenucima ako itko zakaže.
U nastavku sneak peek prve utakmice na otvaranju sezone.

Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers | Day 1 - Regular Season - Preview Recap
Odigrao fantastičnu utakmicu na otvaranju sezone.
Već sada vidim da sam napravio posao godine sa Hardenom i Cousinsom, potonji će biti najjači centar lige, ako ne ove, zasigurno iduće godine.
Obrambeno i napadački maestralan. Dok sam prošle godine bio u Miamiju, nisam niti jednom imao ovako dobru statistiku.
Obratiti pozornost na najveće vodstvo Brooklyna i statistiku slobodnih bacanja.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #139 : 20. Veljača, 2014., 20:18 »
Sretno Cole,ubacio sam si u igru one otežane realnije slidere i planiram započeti sa nekom slabijom ekipom da se borim za Playoff,trenutno su mi Celticsi izbor broj 1 no razmislit ću..

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #140 : 21. Veljača, 2014., 15:15 »
NLSC Top10 Week 4
Završio na 3.poziciji što i nije loše :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #141 : 21. Veljača, 2014., 15:54 »
Nakon što sam sezonu otvorio pobjedom nad Netsima, sljedeću utakmicu gubim identičnim rezultatom od Bobcatsa.
U trećoj utakmici gubim 91:81 od Indiane. Protiv Minnesote gubim također cijelu utakmicu, da bi pred kraj 4Q okrenuo utakmicu u svoju korist, ali i izgubio ju, tj. izjednačenje u zadnjem napadu.
Briljirao je Harden sa 35 poena te Irving koji je dodao 26 koševa. Sezona je krenula daleko od idealnog, ali vidim i osjećam puno prostora u igri za potencijalni hit lige.

Fokusiranje na trice kod nekih igrača se uspostavio kao promašaj, makar su solidni šuteri izvana.
Ipak nije to rang jednog Raya Allena i LBJ koji su me razmazili šutevima izvan painta.

Vjerujem kako već od iduće tekme počinjem tjerat vodu na svoj mlin.
Petorka je strašna, još samo da se malo uigraju i da se klupa posloži i onda će krenut pobjede u serijama.
Zasada 1-3 što je loše i pomalo neočekivano.











Po ovim screensima se vidi da su grafička poboljšanja sa modovima, približila PC verziju onima novih X1 i PS4 konzola.
Igra izgleda baš jako dobro.

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #142 : 21. Veljača, 2014., 16:32 »
Mene zanima kako si ti doveo Hardena, Acya, Cousinsa, Piercea? :loludara:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #143 : 21. Veljača, 2014., 17:28 »
Dao Denga, Jacka, Varejaoa, CJ Milesa, Thompsona, Geea...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #144 : 23. Veljača, 2014., 23:32 »
Nakon tri poraza zaredom, došli su bolji dani za Cavse...
Pali su redom Bucksi, doma i u gostima 76ersi, Bullsi, Minnesota, Bobcatsi, Wyzardsi također doma i u gostima, Pelicansi, Spursi i Miami za 10 pobjedu u nizu.
Imao veliku sreću da su aktualni prvaci protiv mene igrali bez Lebrona, te unatoč valjda najgorem otvaranju utakmice ikad, uspio pobjediti sa 103:100.

Dao:

PG #23 T.Murry 65 za PF # 4 J.Tyler 65 iz Atlante.
Te povukao C/PF #19 D.Jacksona 68 iz free agenta, no pustio C #14 H.Sims 62.

Od ovih 10 pobjeda zaredom, barem sam u 6 utakmica lovio više od 10, pa čak i više razlike većinu utakmice, kada bi uspio slomit otpor skoro svaki put u zadnjem Q.
Dečki su čudo, prva petorka je baš brutala i svako tko ima svoj dan u stanju je zabiti preko 30, dok se ipak najviše ističe Harden. Ali definitivno najdraži u momčadi je Kyrie <3.
Taj crossover i dribling su čudo; jedino šut bi mogao biti bolji za igrača koji ulazi u 90+ rating kategoriju, no i to se da poboljšat.

Kyrie Irving vs Miami




*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #145 : 25. Veljača, 2014., 17:13 »
Nakon 10 pobjeda zaredom, dogodio se poraz koji sam najmanje očekivao.
Protiv Bostona sam loše igrao i jedva izborio produžetak, koji se igrao koš za koš te u kojem sam u zadnjem napadu dobio koš za poraz.
Na kraju 129:130 za Celticse.

Sljedeću utakmicu protiv Bullsa dobivam tricom sa sirenom za pobjedu za konačnih 97:95.
No otkriće sezone leži u mladom playmakeru Matthew Dellavedovi čiji overall rating od 62 neznači ništa.
Odličan pod košem, u driblingu i sa sjajnim postotkom šuta. Baš zasjenio lošeg Tonya Douglasa (73) koji ima katastrofalan šut koliko god prilika dobivao, a inače uopće nije loš.

Jednu od boljih utakmica (bar u nastavku) igram protiv Nuggetsa.
Otvaram dosta loše i Denver biježi i zaostatak raste, na čak 18. Radim veliku grešku kada u prvom poluvremenu ostajem bez Hardena i Irvinga koji imaju po 3, odnosno po 4 osobne pogreške.
Ali tada na scenu stupa Tony jebeni Douglas koji ne samo da smanjuje prednost Denvera, već pogađa 8 šuteva zaredom.
U 3Q nakratko uvodim Hardena i Kyriea no oboje rade prekršaje i vraćam ih obojicu na klupu zbog 5 osobnih.

Douglas i Waiters osvajaju ključne lopte i brzim kontrama okreću rezultat i Cavsi su u vodstvu.
Pet minuta prije kraja vraćam Hardena i Irvinga i u tim trenucima visokim postotkom šuta privodim utakmicu kraju.
Harden je na kraju isključen tri minute prije kraja, sa impresivnih 20 poena, s obzirom koliko je bio na parketu.
Irivng gađa zadnjih 3 od 3 šuta (jedna trica) i završavam utakmicu sa 116:108 za Cavse!


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #146 : 27. Veljača, 2014., 16:38 »
NBA SEASON 13/14 - REPORT (5/5 DIFFICULTY, 11 MIN QUARTER)

 

Poslije Denvera u goste dolazim Atlanti koju imam prilike poniziti sa najvećom razlikom jer sam u jednom trenutku vodio sa čak 34 koševa razlike.
No Hawksi se bude i u zadnjem Q rade seriju 22-4 u svega par minuta. Briljira Kyrie Irving sa 17 koševa i rekordnih 21 asista.
Harden popravlja svoju statistiku po pitanju PPG-a.



Nakon odlične predstave u Atlanti, dolazi drugi poraz sezone pred domaćim navijačima u Quicken Loans Areni.
Imao par puta u utakmici vodstvo, no sjajni Los Angeles Clippersi predvođeni Paulom i Blake Griffinom popili su mi sve živce sa svojom maštom i alley-oopovima.
Nisam imao šanse unatoč raspoloženoj večeri Hardena sa 32 koša, Cousinsa sa 25 i 17 skokova te Irvinga sa 22 koša i 18 asistencija.
Trener Mike Brown je poslije tekme bio vidno nervozan i odlučio prigovoriti i iskritizirati obranu Cavsa koja nije imala svoj dan.



U nastavku pogledajte koš mjeseca po izboru fanova Cavsa.
Kyrie Irving...

Kyrie Irving vs Atlanta Hawks | selfie alley op







Odg: NBA 2K14
« Odgovori #147 : 01. Ožujak, 2014., 12:57 »
Evo da se i ja pohvalim.

Plejof



Statistika glavnih igrača + all-nba ekipe







MVP Finala...po meni je trebao biti Kobe jer je puno puno imao utakmicu 10 poena, 6 asista i 6 skokova do zadnjih 5 minuta i onda eksplodira do 30 poena i pobjedim zbog njega.






*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #148 : 18. Ožujak, 2014., 11:12 »
U zadnjem riportu pobjedio sam Atlantu Hawks u gostima, a onda su uslijedila 4 poraza zaredom.

Domaći poraz protiv Clipersa 124:119.
Najteži poraz pred svojim gledateljima protiv NY sa 118:83, te onda dva gostovanja, kod Orlanda 123:119 i u Miamiu, gdje Heatersi uzvraćaju za poraz u studenom. 126:110.
Nikako zadovoljan Darnell Jacksonom šaljem ga među free agente. Te dajem rookia Anthony Bennett za Kendricka Perkinsa, no KP se nije dugo zadržao u QL areni.
Njega sam pak tradeom za Spencer Hawsea koji je IRL igrač Clevelanda. Tonya Douglasa kojim nikako nisam zadovoljan mjenjam za Allana Andersona iz Netsa.

A Tonya mjenjam radi par loših utakmica u kojima mu je prvu zamjenu uzeo Matthew Dellavedova koji je time postao među najboljim rookijima u NBA ligi i no sreća u nesreći je da ispred sebe ima Kyriea Irvinga.
Prva zamjena Pierceu na njegovoj poziciji nije dorastao dobrom šestom igraču, a riječ je o Christianu Eyengi, pa će puno bolja opcija biti Anderson.
Time sam napravio dobitnu rošadu u rosteru i mislim da za ovu sezonu više neću napravit niti jedan trade.

Allan Anderson, bivši Cibonaš već u prvoj utakmici napravio je solidan učinak i doprinio pobjedi nad Trail Blazersima.
Nakon te pobjede usljedila su nova dva poraza protiv Bucksa doma 89:88 i protiv Bullsa u gostima 120:114, fantastičnu momčad ima Chicago.
U toj utakmici briljirao je Anderson sa 27 koševa u 21 minutu, dok je Irving dodao visokih 20 asistencija.

Poslje dva poraza ukupno 6 u 7 utakmica, slijedi Cavsov preporod i redom padaju:
Detroit 143:135, Atlanta 104:97, Boston 100:97, Golden State 129:91, Indiana 127:119 te Orlando 127:105.
Protiv Orlanda u ranoj fazi utakmice Kyrie kupi 3 brza prekršaja i odlučujem ga ovu utakmicu malo odmoriti i pružiti priliku Matthewu Dellavedovi "Dellyu".
Delly za 20 minuta uzvraća sa 26 koševa, 8 asista i 2 osvojene lopte, savršen učinak za rookia koji je savršeno opravdao minutažu i glavni odgovrni za pobjedu protiv magičara.







Do kraja doigravanja ima još točno 50 utakmica, a Cavsi su u zavidnom položaju, na drugom mjestu sa skorom 22-10, te streakom od 6 pobjeda zaredom.
Dosta koševa dajem (najviše u ligi), ali dosta i primam.

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #149 : 28. Travanj, 2014., 12:27 »
bok pozdrav, posto sam neki dan uzeo Ps4 i naravno sa njime Nba 2k14 i jednostavno se odusevio, volio bi dA me ko doda ko frenda pa da bacimo koju tekmu psn id mi je Zule 007

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9