HCL.HR

NBA 2K15

  • 85 Odgovora
  • 28468 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #45 : 27. Studeni, 2014., 22:59 »

Nakon uspješne sezone barem za mene u Torontu gdje smo izborili 4.mjesto u konferenciji te ispali u prvom krugu play-offa od strane Cavailersa 4:2,
karijeru nastavljam upravo u Clevelandu.
Strašna ekipa:James,Irving,Love,Waiters,Varejao i strašno pojačanje M.Smith.
Inače igram svaku utakmicu i uživam u Carrer mode-u jedina stvar koja mi malo smeta je to što imam veću minutažu
od L.Jamesa i ostatka ekipe jer nisam ni blizu na istom nivou kao oni. LOL

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #46 : 30. Studeni, 2014., 17:09 »
Cole to je uvjerljivo najbolja kamera zbog preeglednosti , pick and rolla i trica iz kuta ...

*

sjor-bepo

  • *
  • 63
  • Fensi Pijanac
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #47 : 02. Prosinac, 2014., 17:14 »
jel zna netko kako u My Playeru vidjet sve tradeove koji su se dogodili, nigdje nac

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #48 : 12. Prosinac, 2014., 02:02 »
Počinjem franšizu sa Utah Jazzom.
Pošto što sam kupio original i nakon što sam bezuspiješno pokušao pokrenut svoj stari save sa "jogurt" verzije, koji mi se na kraju i koruptirao.
Čim sam krenuo iznova, a nisam htio opet ponovo s Netsima, imao sam viziju u glavi kako bi trebao izgledat sastav koji će jurišat na svoj prvi NBA naslov.
Naslov koji je izmakao velikanima poput Karla Malonea i Johna Stocktona.



Ideja je bila napraviti momčad sa mladim valovima koje će bodriti stara garda veterana NBA lige.
Doveo legendu Jazzera, već pomalo frustriranog u Brooklnyu Derona Williamsa, Pierca, Webstera i Nenea iz Washington Wyzardsa.
A najveće nade polažem u Drummonda kao glavnog centra. Allen je upotrijebljiv i na SF, kao i Nene kojeg mogu koristiti kao podršku Drummondu i Blatcheu.
Pa uz mlade Burkea, Drummonda, Burksa, Acya i Webstera, stoje veterani Carter, Ray Allen i Paul Pearce koji su pristali na pakt 1+1 sezone.

PG - Williams, Burke
SG - Burks, Allen, Carter, Blue
SF - Pierce, Webster, Novak
PF - Nene, Acy, Gooden III
CF - Drummond, Blatche

Savršena momčad, baš po mojem chefu.
A za sljedeću godinu ovisno o uspijehu u regularnom dijelu i situaciji u playoffu, će se posegnut za MVP kandidatom.
Uz prekaljene i preiskusne veterane, mladostu u Burksu i Burkeu bi trebala biti od presudne važnosti.







Odmah nakon prve utakmice u EnergySolutions Areni dobio sam strahopoštovanje prema svojoj momčadi.
Je u domaćinstvo došao je potencijalni kandidat za NBA naslov, Houston Rockets sa savršenom petorkom i osjetno jačom ekipom nego lani.
Veliku većinu utakmice stizao rezultat da bi na kraju uspio izvuči OT i u produžetku pobjediti sa 128:123



Savršeno otvaranje sezone pobjedom protiv velikih favorita.
Nene i Drummond su čudo pod košem. Skakački gotovo savršeni. Kombinirano 31 koš njih dvojica.
Moglo bi se reći da je Houston izgubio bitku u skakačkom dijelu...
Andre Drummond “Big Penguin”...




*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #49 : 16. Prosinac, 2014., 20:30 »
Dok pripremam sažetke jedne fenomenalne utakmice protiv Cavsa i Big Three (James, Love, Irving) kratki izvještaj kako mi ide...
Nakon uvodnih pobjeda Houstona kod kuće i Dallasa u gostima, usljedila su dva poraza. Prvi protiv Phoneixa i nije tako strašan, dok drugi spada među najteže u franšizi.
Izgubio sam gostovanje kod Clippersa u Staples Centru sa čak 42 koša razlike. Doslovce nisam mogao ništa. Nisam mogao zabit koš, polaganje, zakucavanje. Svega 78 koševa u cijeloj utakmici.
Imao tri igrača koji su dobili fouled out. A petorka LAC-a me doslovce razguzila da su mi guzovi bili kao u crvenkapice...

Lav se ne dira kad je razjeban, a to sam dokazao u videu kojeg trebam uploadat.
Velika utakmica Jazzera protiv Clevelanda i Lebronovih frendača...



Petorka za velike stvari, kažem ja vidjet ćete.
U sljedećoj utakmici opet pobjeđujem Dallas i trenutni skor mi je 4-2. Polako ispirem ljagu i sramotu iz Los Angelesa.
A jedan segment te tekme ulazi u povijest, kako Utahe tako i Derona Williamsa. Deron je definitivno na pragu najbolje košarke karijere, a to pokazuje i njegov career high.



Nevjerovatna predstava Derona.
Jazzeri su zapaljeni, a osmijesi se ponovo nalaze na licima ljudi u EnergySolutions Areni.
Zagrijavanje za ovu utakmicu mu i nije bilo neko. Utakmicu prije toga zabio je 13, a prije toga 1 poen svega.



U sljedećoj utakmici idem u noge Detroitu te nakon što je prva petorka odigrala poslije LAC-a najlošiju utakmicu, na scenu dolazi VC15.
Vince Carter u 37-oj godini odigrava najbolju utakmicu sezone ubacivši 28 poena, za svega 29 minuta. Old school is hard bitch sometimes.
Sljedeća utakmica je protiv trenutno najbolje momčadi NBA lige...









Ovaj Alec Burks je najveće otkriće od kada igram serijal.
Overall mu je narasao za 2 i sad je na 80, a ulazi pod koš, dribling, zakucavanje, late winneri i clutch su na razini MVP igrača.
Bit će čudo jedno narednih sezona. Garantiram mu ulazak u 90+ rejting. Baš protiv Pacersa odigrao drugo poluvrijeme kao igrač sa 10 godina iskustva.
Ubacivši u prvom poluvremenu nula koševa za 8 minuta igre, da bi u drugome ubacio 20 za 22 minute provedene na parketu.
Bit će sigurno most improved player...



To be continued...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #50 : 20. Prosinac, 2014., 18:54 »
Utah Jazz (2-2) vs Cleveland Cavaliers (3-0) | Amazing game - YouTube
Za audio treba poglasnit, jer mi je steam bio nešto stišan u odnosu na ostatak audia.
Kvaliteta videa je dosta loša, jer sam eksperimentirao sa novim konverterom i video editorom.
No šteta je ne pogledat ovu vrhunsku utakmicu, gdje se točno vidi Jazzerova snaga.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #51 : 27. Prosinac, 2014., 23:40 »
U lovu na petu pobjedu zaredom, idem na noge Hawksima.
Na opće iznenađenje dobivam popriličnu porciju zbog totalne neraspoloženosti mojih igrača. Izgubio 94:88.
Nisam mogao zaustaviti Teaguea i Millsapa...








U sljedećoj utakmici odrađujem novo gostovanje u New Yorku. Knicksi imaju nevjerovatan start od 8-1.
No svađa između Derek Fishera i Quincya Acya se osjetila prije tekme, za vrijeme tekme, a bogami QA je imao na kraju najviše razloga za zadovoljstvo.









Kakva večer Quincya Acya. Career high 19 poena i to za samo 16 minuta igre. Alec Burks 29 poena, Pearce 21 te Williams 20 uz 14 asista.
Razbijeni brzi vlak NYK-a uz očajnu igru Carmelo Anthonya. Petu i posljednju utakmicu ovog petodnevnog road tripa završavam u Torontu, pobjedom u zadnjoj sekundi.
Čak sam i snimao utakmicu, ali taman zadnje dvije minute više nisam imao MB na HDD-u pa je snimka završila u smeću. Zadnja sekunda ubačaj Williamsa na vrhu reketa, uz njegovih 29 poena.





Napokon kod kuće u EnergySolutions Areni. No u goste mi dolazi OKC i nije dobro...







Nezaustavljivi KD i Russell Westbrook...
Protiv GS Warriorsa prekidam njihov 3 win streak i to uvijerljivom pobjedom 131:117.
Isto tako i protiv New Orleansa 121:101. A sada slijedi uzbudljiva utakmica protiv Chicago Bullsa te u nastavku pogledajte zanimljivih zadnjih pet minuta utakmice.

http://youtu.be/Ho-X6WtBbcc?list=UUFIHHF-MgcbU6lRPOgDNMlA
Fantastična pobjeda iako sam cijelu utakmicu jedva stizao veoma raspoložene bikove.
Nakon tri pobjede zaredom pun samopouzdanja idem probat osvetit lošu utakmicu protiv OKC u Chesapeake Energy Areni.
Nakon Josh Smitha koji je potpisao za Houston nakon što se praktički izbačen iz Pistonsa. Na redu je najveći trade godine, onaj Cousinsa u OKC.
DaMarcus je trejdan za Stevena Adamsa i sada petorka OKC-a izgleda daleko opasnije i Thundersi postaju glavni favorit za osvajanje ovogodišnjeg prstena.



Iako sam nabrijan te dajem sve od sebe, ovakav OKC je nemoguće pobjediti, jednostavno rulaju na svim pozicijima.
Kada su ovako raspoloženi Durant i Westbrook, ostali im i netrebaju. Kombinirano su postigli 75 koševa. Perverzija od momčadi. Ubijen sam totalno.
Društvo mi je utrpalo 141 koš što je stvarno nevjerovatno. 20 razlike za peti poraz ove sezone.







Tek sad vidim da unatoč dobrom stanju na playoof slici vjerovatno neću imaš šanse prismrdit finalu konferencije.
Tako da ću pokušat biti što bolji, a onda za sljedeću godinu dovesti nekog mlađeg MVP kalibra ili SG ili SF poziciji, jer ovi dečki se mogu nositi s većinom, no za finale nisam siguran.
Sljedeća tekma protiv Clippersa kod kuće u EnergySolutions Areni.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #52 : 28. Prosinac, 2014., 02:21 »
Cole s tobom uvijek neizvjesno ali neka zanimljivije je.
inače započeo sezonu s Raptorsima,stvorio veoma moćnu ekipu i brijem da mogu bar do polu-finala,bacim neki "statistički report" nakon što odigram još par utakmica,za sada 6:1.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #53 : 30. Prosinac, 2014., 23:42 »
TORONTO RAPTORS SEASON 2014/15 REPORT 7MIN




Roster:
PG: K.Lowry,G.Vasquez.
SG: D.DeRozan,L.Williams.
SF: T.Ross,J.Green,J.Johnson,L.Fields,B.Caboclo.
PF: J.Sullinger,A.Johnson,D.Motiejunas.
C:   J.Valanciunas.

Trades:
-Raptors trade: Chuck Hayes
 Rockets trade: Donatas Motiejunas.
-Raptors trade:Patrick Patterson,Tyler Hansbrough,17 1st Round
 Celtics trade:Jared Sullinger,Jeff Green.

Box Score:
Toronto Raptors vs Atlanta Hawks 73:68 - MOTM:K.Lowry 21pts,4reb,3ast,2stl,2blk
Orlando Magic vs Toronto Raptors 71:82 - MOTM:K.Lowry 19pts,2ast,1stl
Miami Heat vs Toronto Raptors 93:87 Nakon produžetka.
Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder 88:83 - MOTM:D.DeRozan 23pts,1reb,5ast,1stl
Boston Celtics vs Toronto Raptors 80:81 - MOTM:A.Johnson 15pts,6reb,1ast,4blk
Toronto Raptors vs Washington Wizards 82:72 - MOTM:J.Sullinger 20pts,4reb,1ast,1stl
Toronto Raptors vs Philadelphia 76ers 100:58 - MOTM:D.DeRozan 19pts,2reb,7ast,1blk
Toronto Raptors vs Orlando Magic 80:75 - MOTM:J.Sullinger 19pts,7reb,2ast,1blk
Toronto Raptors vs Chicago Bulls 73:90








Pisao za drugi forum no postavljat ću i ovdje statističke reporte,za sada dosta jaka ekipa i vjerujem da može daleko dogurati iako nakon utakmice s Bullsima nisam toliko siguran.
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2014., 23:45 Armin44 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #54 : 30. Prosinac, 2014., 23:51 »
Pa koliko to minuta igraš?
Aha vidim 7 minuta. Stavi si onu opciju da ti minute pretvara u stvarne, radi bolje statistike...
Nego, nije li ti to premalo minuta? :(

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #55 : 30. Prosinac, 2014., 23:58 »
cole igram na pc my career i zanima me s kojeg patcha si skinuo da imas takve dresove ako mi mozes reci?

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #56 : 31. Prosinac, 2014., 00:40 »
Pa koliko to minuta igraš?
Aha vidim 7 minuta. Stavi si onu opciju da ti minute pretvara u stvarne, radi bolje statistike...
Nego, nije li ti to premalo minuta? :(
Nemam baš puno vremena,ali budem stavio na 10min dovoljno za jednu,dvije tekme dnevno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #57 : 31. Prosinac, 2014., 01:14 »
cole igram na pc my career i zanima me s kojeg patcha si skinuo da imas takve dresove ako mi mozes reci?

To je ingame.

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #58 : 31. Prosinac, 2014., 15:03 »
cole igram na pc my career i zanima me s kojeg patcha si skinuo da imas takve dresove ako mi mozes reci?

To je ingame.
jel mi mozes reci neki dobar patch za pc ako je izasao, ja tražim ali još nisam nasa neki bolji a i ima ih malo?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #59 : 31. Prosinac, 2014., 15:10 »
Ne kužim, kakav patch?
Ako misliš na modove koje radi ModdingWay ekipa?
Što se tiče službenih patcheva iliti updatea, oni dolaze izravno preko igre na Steamu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9