HCL.HR

NBA 2K18

  • 162 Odgovora
  • 49529 Hitova
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #120 : 26. Studeni, 2017., 18:09 »
Prije nego išta napisem da se odma izvinem ako je tema na pogresnom mjestu , ali mi je potrebna pomoc hitno. Igram nba2k18 my player pa bi htio da kupim vc medjutim , kada odem tamo u onaj shop u samoj igrici i ukucam sve podatke jednostavno izbaci mi da broj kartice nije tacan , eh sad neko od prijatelja mi je rekao da jos uvijek nije moguce kupovati tako kod nas , inace sam iz sarajeva , imam psn koji sam kupio u prodavnici i koji je HR pretplata. Sad me znima da li postoji šansa da to kupim. Koristim unicredit karticu , sa kojim inace kupujem bez problema u worl of tanks shopu.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #121 : 28. Studeni, 2017., 21:44 »
Moze biti da je do toga provjeri je li ti itko od prijatelja moze kupovati vc iako ja sam nekako protiv VC sto se myplayera tice.Vec na ovr od 75 mozes biti medu top 5 za mvp sezone u karijeri a PRO AM takoder ako znas igrati.Postaje lakse nakon sto sklopis ugovore s Gatorade,onim pahuljicama i ugovor za tenisice,ali ajde tko zeli nek kupuje vc.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #122 : 30. Studeni, 2017., 01:31 »
@demolisher , ma imao sam 450 000 vc sve od online play now , i 3 puta sam pravio my player potrisio sve i na kraju nije mi se svidjao nijedan igrac. Saznao sam kako mogu uplacivati , uglavnom hvala na pomoci.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #123 : 30. Studeni, 2017., 22:35 »
Ako si da zabacimo koji puta PRO AM add me na psnu Demol151isher.Igram Shot Creating-Slasher PG tipa nesto kao Derrick Rose/Russell Westbrook.Zasad ok avg imam 11.4ppg i 4.4 ast uz 32W i 32L.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #124 : 01. Prosinac, 2017., 09:37 »
@demolisher , vazii druze upravo sam te add , nick mi je lbj23elviir.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #125 : 01. Prosinac, 2017., 09:51 »
Jel vama šteka online? Nisam igrao još igru, ali mi lega kaže da online šteka, a i čuo sam da je i 2017 štekao.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #126 : 01. Prosinac, 2017., 11:08 »
@dinodinix , na pocetku kada je igra tek izasla stekalo je jako , serveri su bili uzasni i nakon patcha 3 ili 4 popravljeno je , desi se nekad bas kad ima puno zakucavanja da zasteka na par sekundi i to je to ali nista strasno.

*

Gru1

  • n00b
  • 4
NBA 2k18
« Odgovori #127 : 01. Prosinac, 2017., 23:57 »
Pozdrav svima, novi sam na forumu, pa se nadam da sam usao u ispravnu rubriku za ovo pitanje. :) Zanima me da li je moguce da 4 igraca igraju NBA 2K18 play offs mode svako sa svojim timom u kombinaciji local/online play?

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #128 : 02. Prosinac, 2017., 10:48 »
Ja sam na lan kablu i nisam imao problema u svim modovima osim my parku gdje ima neki određeni delay button.

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #129 : 03. Prosinac, 2017., 09:30 »
@josip146 puno je brze sa lan kablom nego wifi kad si spojen , mada ja imam problema sa pucanjem konekcije.

*

Gru1

  • n00b
  • 4
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #130 : 04. Prosinac, 2017., 00:22 »
Da li je moguce u myleague online modu izbaciti CPU timove? Npr ako nas imas 6 igraca, da se amo tih 6 timova nalazi u ligi?

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #131 : 04. Prosinac, 2017., 10:44 »
prosle god nije moglo..za ovaj 2k nisma siguran,ali 99% mislim da ne moze

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #132 : 13. Prosinac, 2017., 08:06 »
U siječnju me čeka devet utakmica, a počinjem sa gostovanjem kod 76-ersa. Bez Irvinga, Browna i od ranije Greena i Haywarda! Četerdesetak minuta na parketu provode Luka Dončić i Ante Žižič. 26 koševa Luke nisu bili dovoljni za pobjedu, kao ni novi triple double učinak Žiže s 11 koševa, 17 skokova i 10 asistencija! Clutch performans Embiida u zadnjim minutama uništio me i u obrani i u napadu. A čak sam i vodio 12 koševa razlike u trećem kvoteru. 30+ koševa klupe u usporedbi s mojih 14 je napravilo razliku u utakmici. Treći poraz za redom!









Poslje tri poraza ugošćujem Pelicanse. Hrvati su okrenuli Pelicanse naglavačke, počupali im perje i spremili ih za večeru! Novi triple double učinak Žiže; 17 skokova uz 19 koševa kao i brat mu Damjan Rudež s rekordom karijere! 19 koševa za Damjana uz tri trice od šest pokušaja. I to sve za 16 minuta koliko je proveo na parketu! 30% za tricu glavni je krivac poraza Pelicansa. Rudež me posebno oduševio ovu utakmicu. U jednom trenutku je bio toliko vruć, da nisam mogao vjerovat, da mu ranije nisam pružio više minuta! Ludi Damo! Slijedi ponovno utakmica sa Philom!









Rastavljanje Phile na proste faktore nitko nije očekivao, a najmanje ja! Žiža u odsudstvu Kyria je vođa ekipe! Rookie igra košarku života i postoje glasine, da možda završi kao prvi rookie na all-staru nakon jako puno godina! 18 koševa, 18 skokova, 12 skokova! Triple double mašina za ovu sezonu! Ante ima duplo više TD učinka od Russella Westbrooka ove sezone! Boston je predvodio Dončić s 20 koševa. Razlog užasne igre 76-ersa leži u 11 koševa kombiniranom učinku Reddicka, Šarića i Covingtona; zajedno su zabili koš više od Rudeža! Phila rastavljena na atome i molekule! Druga pobjeda zaredom malo vraća pobjednički ritam. Teški trenuci bez glavnih igrača u momčadi!







Protiv Orlanda mi se vratio Kyrie, ali ja nisam mogao sastavit normalnu igru; a to me pokopalo uz katastrofalan šut za tri; 32% i 13-41, za razliku od Orlandovih također 13 trica, od 25 pokušaja i 52% za tri poena. Triple double učinak Kyria bio je apsolutno nevažan u ovome porazu; 32 poena uz 10 skokova i asistencija. Tri minute prije kraja Kyrie krivo staje i obnavlja ozljedu koja je tek zaliječena!? Nadam se da nije ništa strašno i da se radi o preventivnom izlasku s parketa. Jedna od najboljih utakmica Elfrida Paytona za Orlando za 32 minute, 30 koševa, uz sjajno dirigirane napade! Orlando je bio daleko raspoloženija momčad ovu večer, nisam im mogao ništa!







Protiv Lakersa sam mislio ponovit ono što sam radio Phili neki dan! No sve je bilo teže od očekivanog! Kyrie se vratio i nema nikakvih tegoba! 36 poena za 40 minuta na parketu uz 7 trica, no desio mi se novi poraz a za njega je kriv ni manje ni više Lonzo Ball; kakva partija! Pet trica od šest pokušaja i 28 poena za mladog rookia iz BBB porodice! Inače ga ne podnašam, no ovu tekmu je odigrao - zvjerski! 19 izgubljenih lopti je glavni razlog zašto sam izgubio ovu tekmu protiv Lakersa! Nedopustivo!







Protiv Clippersa morao sam promjeniti taktiku i odigrati više timski, jer zadnje dvije utakmice sa solo forsiranjem Kyria nisu dobro prošle. I to ne zbog Kyrievih mogućnosti ili nemogućnosti, nego se ostatak ekipe nije razigrao i čim sam promjenio pristup, stvari su išle u dobrom smjeru! Šestorica igrača dvocifrenog učinka! Sličnu stvar su i Clippersi radili cijelu utakmicu, no nemaju taj kvalitet u rosteru koji parira nama! A sada slijedi obračun s aktualnim prvacima NBA lige; Golden State Warriors i BIG 4! Najvažnija stvar koju sam zaboravio spomenut, jest povratak Jaylen Browna!














*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K18
« Odgovori #133 : 21. Prosinac, 2017., 15:32 »
U odsudstvu Haywarda, Brown i Tatum morali bi biti najveća snaga frontcourta Celticsa, a izgleda da će tako i biti. Brown je strašno falio za širinu i općenito njegova lucidnost, snaga i mladost je prevaga u većini utakmica. Bez njega Celticsi izgledaju puno lošije! U goste odlazim Warriorsima koji su na trenutačnom streaku od 5 pobjeda. Raspoloženi Curry sa 48 poena i 14 trica, nije bio dovoljna prevaga na strani Warriorsa. Triple double i forma za NBA Finale Kyria Irvinga utišala je navijače GSW-a. Sjajna igra u trećem kvoteru te performans karijere Jaylena Browna s 28 poena u isto tako rekordnih 45 minuta provedenim na parketu!









http://youtu.be/qQs2dr3obIQ
Protiv Nuggetsa dolazim jako optimističan, jer sam upravo porazio najjaču momčad lige, aktualne NBA prvake. Nikola Jokić i Nelson bili su posebno raspoloženi! A iako su iz polja dobro gađali i Kyrie i Brown (26pts) te Tatum i Smart, ostatak momčadi je bio užasan. A spomenutu dvojicu koji brane boje Denvera nije bilo moguće ukrotiti ovu utakmicu. Cijelu tekmu pokušavao sam ih slomiti, no nisu se dali! Iznenađenje za mene i moju momčad!







Protiv New York Knicksa, mislio sam smanjiti malo minutažu nekim igračima, no nekima je i manja minutaža bila dovoljna da naprave snagu u brojevima. Primjerice Ante Žižićev novi triple double za samo 26 minuta, 12 koševa, 14 skokova i 10 asistencija! No najviše me obradovao učinak karijere The Birdmana; Chrisa Andersena! 22 jebene minute; 22 koša! Uz 11 kokova, 3 asistencije i 1 ukradenu loptu, jebeni Vintage Performanse - 39 jebenih godina ovog luđaka! Strašno! Luka Dončić predvodi NBA Ligu s uspješnosti za tri poena!










Odg: NBA 2K18
« Odgovori #134 : 23. Siječanj, 2018., 16:06 »
ispričavam se odmah, ali neda mi se čitati svih 9 strana. uglavnom, dobio online code na steamu, i idem probat zaigrat online, neda se igrat koliko trza. nakon 10 utakmica, ne vjerujem da baš svim šteka internet, moja brzina je 30/6, vjerujem da je dovoljno.
šta da radim, pušim bezveze jer gubim volju nakon tri napada
hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9