HCL.HR

NBA 2K19

  • 19 Odgovora
  • 6236 Hitova
NBA 2K19
« : 03. Rujan, 2018., 18:57 »
Najbolja kosarkaska simulacija se ponovo vraca.Ove godine jos bolja nego prosle sto se gameplay i modova tice.
Nekoliko novih stvari i promjena od kojih vecina za Mycareer.Mycareer izgleda puno zanimljivije nego prosle godine i fanovi su napokon dobili skippable cutscenes :ave: sto je i mene odbijalo da radim igraca u 2K18.
Myteam je dobio nove stvari i posebne karte koje ce pratit real life meceve igraca pa ce imati +- ovr s obzirom kako je igrac igrao i dodano je dosta face scanova za legende i jos nekih igraca poput Brandon Roy i Gilbert Arenas.My team je takoder dobio i 3v3 mod koji se cini dosta zabavan.
Takoder reworkali su sistem krade lopti i sutiranje tako da nema vise wide open suteva koji budu contested ili smothered ako je lik 2 metra od vas ili iza vas kao sto je bio slucaj u 2k18 i jos su dodali shot meter na layupe tako da se nadam da nece vise biti layup cheese kao u 2k18 gdje si mogao forsirati ulazak i pogadati layup.Evo vam svi trailere i  gameplay od Chris Smoovea.
https://youtu.be/cIxzmr9sid4 NBA prvi trailer za 2K19
https://www.youtube.com/watch?v=hlP0EBwLlhI trailer za Mycareer
https://www.youtube.com/watch?v=y1bieSqvNvM  Broadcast trailer za 2K
https://www.youtube.com/watch?v=q5Fog0TRg2E  trailer za reworkani Neighborhood
https://www.youtube.com/watch?v=9PCHjuqEuUc trailer za My team
https://www.youtube.com/watch?v=he_GPRdhFuU gameplay od Chris Smoove i kreiranje igraca
« Zadnja izmjena: 03. Rujan, 2018., 19:03 demolisher »

Odg: NBA 2K19
« Odgovori #1 : 04. Rujan, 2018., 09:43 »
shot meter za layupe je vec bio u 2k17, ocito su ga odlucili vratiti

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #2 : 04. Rujan, 2018., 21:54 »
I ofkors se da isključit.

Odg: NBA 2K19
« Odgovori #3 : 05. Rujan, 2018., 15:37 »
Ma samo da ne bude tezak grind kao u 2k18 i biti ce lako.Po svemu sudeci VC nece biti tesko zaradit ali me brine REP i koliko ces ga trebati na vecim overallima.
U 2K18 sam skupio masu VC ali na kraju sam dosao na nekih 52-53% dovoljnog REP za otkljucavanje 92 OVR s svojim prvim myplayerom.
Chris smoove objavio video s vise detalja o mycareeru i zaradivanju VC : https://www.youtube.com/watch?v=8Qw2ILyeKlo

Odg: NBA 2K19
« Odgovori #4 : 05. Rujan, 2018., 21:57 »
igram samo i isključivo My League..i mene osobno nikakvi VC i nikakvi dosadni My Playeri ne zanimaju...jbg

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #5 : 25. Rujan, 2018., 01:55 »

Nova iteracija najbolje košarkaške simulacije s 20. izdanjem sama je sebi protivnik, konkurent i uzor u svim segmentima.
Pitanje je kako bi danas izgledale košarkaške simulacije da EA Sports od NBA Live serijala napravi nešto više od pokušaja konkurentnosti 2K-ovoj košarkaškoj simulaciji i bi li se NBA 2K toliko glorificirao kao što ga dižemo u nebesa svakom novom igrom.




Svake godine gledamo koliko je aktualan naslov uznapredovao u odnosu na prošlogodišnje izdanje i na temelju toga donosimo uglavnom isti zaključak – napredak je prisutan. No, imamo li 20. godinu za redom razloga posegnuti u novčanik i opet potrošiti novac da bismo igrali evoluciju prošlogodišnje igre s manjim izmjenama? Ili se u slučaju NBA 2K19 ipak radi o proizvodu koji nudi mnogo više od spomenutoga? Odmah da se bacim na ono važno: plaćeni napredak je najveći problem NBA 2K igara. 2K i Visual Concepts ne odustaju od mikrotransakcija, jer bi izbacivanjem istih izgubile hrpetine dobrostojećih fanova koji na prvi dan izlaska igre žele imati lika sa maksimalnim atributima. Naravno da svima ostalima to nikako ne odgovara jer je za napredovanje bez plaćanja potrebno jako mnogo grindanja da biste dobili poštenog igrača.



My Court iliti cijeli kvart s košarkaškim terenima, dućanima i razno raznim sporednim aktivnostima pun je igrača koji su bacili velike pare kako bi njihovi likovi imali maksimalan level. Ja tu s manje od stotinjak sati grindanja nemam šanse, tj. nemam što raditi s njima. Umjetno pojačavanje igrača jednostavno nije fer i stvara dvije krajnosti te nezadovoljstvo među onima koji žele platiti samo punu cijenu igre i ništa više od toga.

"Plaćanje napredovanja stvarnim novcem stvara dvije krajnosti i izaziva zavist među igračima.


Grindanje igrača virtualnim coinsima (VC) koje zarađujemo u gotovo svim modovima igre neznatno je i nedovoljno unaprijeđeno od prošle godine. Jedina stvar koja donekle malo ubrzava sam proces je endorsements sustav u MyCareeru. Ulaganje sponzora u košarkaša napravljeno je na simpatičan način. Kako napredujemo i dižemo atribute našem liku, tako i sponzori se pojavljuju s različitim zadacima, poput reklama i eventima na kojima bi ih morali reklamirati te sukladno s odrađenim zadacima dobivamo popriličan broj VC-a. To je jedina novost gdje kod grindanja imamo neku vrstu ubrzanja u odnosu na standardne načine sakupljanja bodova.



MyCareer mod ponovno je centralna točka igre. Treba pohvaliti Visual Concepts za priču koja nas vuče da u ovom modu provedemo daleko najviše sati. Inače nisam fan My Career moda upravo zbog mikrotransakcija i sporosti napredovanja, no prezentacija priče ove me godine uvukla kao nekakva popularna serija! Ove godine dali su si puno truda u prezentaciji, priči i općenito cijela ta „moja karijera“ pod naslovom „The Way Back Story“ izgleda uvjerljivo i zanimljivo.

"MyCareer mod provest će vas od Kine do SAD-a u iznimno bogatoj i zanimljivo odrađenoj priči.


Kao svakom mladom košarkašu u SAD-u, cilj je nakon koledža zaigrati u NBA ligi. No, nekad u životu ništa ne krene onako kako si zamislimo, pa se tako vaš košarkaš nađe u kineskom Šangaju umjesto na američkim parketima. Prve profesionalne minute odigrao sam u kineskim BEARS-ima, potencijalnom osvajaču kineske prve lige. Mislim da se u tom „kineskom“ uvodu zadržimo kakvih dva-tri sata ovisno kako nam ide, a iako NBA 2K19 nema kinesku košarkašku licencu, poprilično uvjerljivo su prezentirali cijelu epizodu u Šangaju. Dvorane, dresovi, navijači ekvivalent su atmosferi koja nas čeka i u uvodima NBA utakmica.



Stvarno sam se iznenadio koliko su dobro pogodili s tim uvodom, koji se odmakao od već pomalo dosadnih „koledž“ priča. Nakon Šangajske epizode, taman pred NBA draft i početak sezone, dolazim do novog životnog razočaranja, gdje nisam biran ni od jedne NBA momčadi, te svoj put do NBA-a moram pronaći kroz NBA G League. Druga epizoda traje gotovo jednako kao ona kineska i dodatno nas priprema za sve ono što nas čeka u najjačoj ligi svijeta.

Sama priča je kompleksna i opširna, pa ćemo osim raznih aktivnosti poput intervjua, razgovora s trenerima i suigračima, biti i na hrpi nevažnih i slobodnih aktivnosti poput druženja, odlaska u kafiće, na klope i cuge i na još mnogo mjesta koja su odmak od košarkaških terena. Za one igrače kojima to ne predstavlja bit jedne košarkaške simulacije, dobro je znati da se sve animacije mogu prekinuti, odnosno ne moraju gledati. No, po mom sudu, MyCareer mod je taj dio igre koji opravdava kupnju NBA 2K19 jer donosi nešto novo što u prethodnim izdanjima ne možete iskusiti.



Kao i svake godine, gameplay u NBA 2K-u pomalo evoluira, no čini mi se kako je ove godine taj napredak najmanji do sada. Postojeći gameplay ispeglan je do svog savršenstva, što će više cijeniti igrači koji su upoznati s njim nego oni koji se s NBA 2K serijalom susreću po prvi put. Najveći pomak zapravo je taj što su riješili prošlogodišnji problem prolaskom jednog igrača kroz drugog prilikom kolizije, pa to ne narušava imerzivnost.

"Najveći pomaci u gameplayu ove su godine ispravci onoga što nije valjalo u prethodnom izdanju.

Od nekakvih promjena u samom gameplayu samo bi naglasio dinamičniju i redefiniranu obranu koja djeluje još bliže pravim ljudskim reakcijama, nešto agresivniju obranu računalnog suparnika te korištenje presinga na naš napad. Ako mislite čekati zadnje sekunde napada stojeći s playmakerom na trici – zaboravite na to jer ćete zasigurno izgubiti loptu. Doduše zamjerka ide na to da je presing sveprisutan kod svakog napada pa dozi do frustracija ako želimo imati mirniji napad.



Novih modova nema, pa tako nema ni novosti. MyLeague mod, koji najviše igram iz godine u godinu, također nije doživio nikakve promjene te se točno vidi da nije u fokusu 2K-a, budući da ga recikliraju iz godine u godinu. Neighborhood iliti kvart u kojem boravimo je malo redizajniran u odnosu na prošlu godinu, no osim nekoliko novih mini igara i dalje ne nudi ništa novo vrijedno spomena. I dalje je po meni prisutan problem dizajna tih terena i kako ćemo pristupiti utakmicama. Više volim klasičan lobby stil u igrama pa s hrpom opcija definiramo pravila, nego otrči na teren, nađi prazan teren i čekaj ekipu da se skupi ili čekaj već započeti meč koji se igra i čekaj poraženog da se makne.

Sve u svemu, NBA 2K19 ponovno je jedina košarkaška simulacija koju vrijedi igrati. Možda ne vrijedi tražene cijene ako ne planirate igrati MyCareer mod (a od njega bi vas ionako mogle odbiti mikrotransakcije), ali ako želite čaroliju na parketu, i to onu s aktualnim rosterima, nije da imate poštenu alternativu. Dakle, ovo je pomalo reciklirani proizvod, ali kad se reciklira ono što je već dobro – to ne može biti jako loša ponuda.




Odg: NBA 2K19
« Odgovori #6 : 15. Studeni, 2018., 21:52 »
ako ima zainteresiranih za igranje NBA2k19 na PS4, javite mi se u inbox...
imas nas 12-13 i vec se odigralo dosta sezona (sto bi znacilo da nije tek sada startalo i da su to već stalni članovi)
pa eto...ako imate volje i vremena, te volite nba .....

Odg: NBA 2K19
« Odgovori #7 : 06. Siječanj, 2019., 16:00 »
Pozdrav svim ljubiteljima NBA i same igrice NB2K19...


Nas nekolicina košarkaških fanatika još od 2011 godine igramo 2K serijal online (na početku se krenilo igrat na PC, a kasnije kako su se svi polako prebacili na PS4 krenilo se na toj konzoli igrat pa evo sve do danas)
Trenutno igramo sezonu broj 25! Regularni dio sezone nam je završen i ovih dana nam kreće playoff pa otpuštanja igrača i kupovina novih. Pa bi smo htjeli naš community malo proširiti
Do sada nas je bilo 18, ali smo broj prošili na 22-23, pa je nekakva želja doći do 30 (najviše što se može imati u 2k igrici je 36)
Igra se naravno sa custom ekipama pa svi imamo podjednako snažne ekipe, naravno onaj tko bolje poznaje NBA i samu igricu i igrače može si boljim ''skautiranjem'' dovesti bolje i vrijednije igrače za manje novce...
Na startu smo svi krenuli sa salary cap-om 100mil, (plus sto se dodaju nekakvi bonusi jos na to ovisno o plasmanima itd) pa je cilj sastaviti ekipu čija vrijednost ne prelazi spomenutih 100mil (svaki igrač ima svoju vrijednost baziranu na samom 2k razingu tj overallu tog igraca)
potpisivanje free agenata je izuzetno zaninmljivo, igrače se dobija putem licitacija/bidanja...npr ako jedan igrac ima pocetu vrijednost 10mil i netko ga zeli uzet, postavi ga i onda ostali imaju pravo bidanjem povecavat itd...i 24h nakon zadnje ponude, igrac koji je zadnji ponudio dobiva tog igraca itd itd..ima tu puno zanimljivih stvari koje bi bolje objasnili nekome tko je zainteresiran

Mozda se na prvi pogled nesto cini komplicirano, ali sve je vrlo jednostavno za shvatiti...
Koliko je netko dobar ili los u 2K je najmanje bitno..više nam je cilj prikupiti fair play igrače te one koji su aktivni...
Što se tiče samog odigravanja utakmica i vremena koje je potrebno za to, evo malo o tome...
Igrate s bilo kojim clanom lige kad god zelite, tj kad god se dogovorite (za sve dogovore imamo Whatsapp grupu u kojoj se svi nalazimo i cesto druzimo sa raznim kosarkasim i izvankosarkaskim temama, sto se pokazalo kao pun pogodak i podosta diglo ligu na visu razinu)

Druga stvar, vrijeme koje vam je potrebno da bi ste uspjeli sve odigrat na vrijeme.
Odmah da kažem da to uopće nije ništa zahtjevno (svi smo mi većinom stariji sa obiteljima...žena,djeca itd)...
Utakmice igramo na 5min četvrtina (možda moguće povećanje na 6min ako to većina lige želi) radi veće ujednačenosti i da nebi bilo puno blowout utakmica
Prosječno je potrebno odigrat 3 do 4 utakmice tjedno (svaka utakmica traje 20min, s timeoutima i taktickim postavkama recimo 25)...znali tjedno vam je potrebno samo sat i po vremena,maximalno 2 sata...
Dosta nas ima i malo više vremena pa igramo prijateljske utakmice, imamo i svoju pro am ekipu sastavljenu od članova lige itd...
Ali za samo igranje lige, kao što kažem...svatko bi bez problema stizao...kad se nekad nema vremena, uprava lige sva normalna opravdanja uvijek uvažava, tako da npr unatoč i blagdanima i puno privatnih obaveza podosta igrača, apsolutno sve utakmice smo odigrali na vrijeme :)

Playoff se igra na 2 pobjede (osim finala koje je na 3 pobjede), imamo i Kup također...

Ovdje možete vidjeti trenutno stanje regularne sezone

http://2kadriatic.com/calendar/bpl-nba-s24-rezultati

Ovo nam nije homepage stranica od lige (tako da se za to javite ili vamo u topic ili jos bolje meni u inbox)
Ovo nam je stranica samo za statistiku, ali stranica će nakon ove sezone dobiti totalni update sa mnostvom statistike (za apsolutno sve igrace i klubove ce biti detaljni statsi)

Tu je naravno i godišnji draft kojeg održavamo par dana prije pravog NBA drafta...(tako da će pravi skauti tu doći na svoje, pa potpisati super igrace za moguce male ugovore )

Sto se tice samih igraca i ugovora, e tu dolazimo do jedne zanimljive stvari...
Kad igrača ostavljate u klubu i za sljedeću sezonu, tj produžujete mu ugovor, ugovor mu raste iz sezone u sezonu za 10% tako da je onemogućeno beskrajno držanje superstarova u svojoj ekipi...

Primjer Lebron Jamesa uzmete i pocetni ugovor mu je 33 mil...sljedece se biti 36,3...godinu poslije toga oko 40 itd..kad ga otpustite u Free Agentse, vraća mu se ona početna cijena od 30mil...

Kažem rado ćemo zainteresiranima sve detaljno objasnit, ovako je to samo malo ugrubo..svi zainteresirani za igranje NBA2K19 na PS4 su dobrodošli :)

još 7 klubova je slobodno ! :)

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #8 : 01. Lipanj, 2019., 01:16 »


Bez obzira na problem sa opremom, dotični je ubacio 20-ak poena.. :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #9 : 01. Lipanj, 2019., 11:24 »
 :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #10 : 16. Lipanj, 2019., 19:45 »
Uzeo neki dan igru na 70% sniženju na PS storeu, jer je za nijansu igra igrivija i bolje napravljena na PS4. Plus na PC-u ne dobivam dovoljno stabilan broj FPS-a uz lagani povremeni stuttering koji riješim ako par detalja smanjim. No glavni razlog zbog kojeg sam uzeo igru jest, jer PS4 ima odličan software snimanja, što mi je vrlo bitno bilo. I odigram ja nekih desetak sati igru i snimim ja nešto video materijala i uploadam na You Tubu i kad ono šok! Zadnje tri igre uključujući i ovu na konzolama 2K je banirao zvuk. Dakle jedini zvučni efekt koji se čuje u fucking videu jest sučeva zviždaljka. Popizdio sam; valjda jedina igra koja neda da se snima zvuk zbog prava i kod streamanja i kod ovakvog normalnog capturea. A da bi stvar bila komična, na PC-u je dozvoljeno snimit gameplay sa zvukom kao i kad bih imao capture karticu na konzoli. DEBILNI 2K i njihova retardirana filozofija...

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #11 : 16. Lipanj, 2019., 22:19 »
Fakat glupost to sa zvukom, koji k 2K.
Ja nemam takvih problema na PC-u, meni baš radi sve kako treba od prvog dana, što je jako čudno jer sam prijašnjih godina uvijek morao čekati mjesec ili dva da sve pokrpaju da radi kako spada.
A uložio sam nekih 50-ak sati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #12 : 16. Lipanj, 2019., 23:09 »
Ma na PC-u imam preko sto sati u igri, ali igra stvarno bolje radi i ljepše se igra, čak i neke poteze na PS4 se izvode pa ispadnu prirodniji. Možda nabavit capture karticu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #13 : 23. Lipanj, 2019., 16:21 »
In the 2019 playoffs, the Raptors won their first Eastern Conference title.
Advanced to the franchise's first NBA Finals, where they defeated the Golden State Warriors in six games to win their first championship.
In doing so, the Raptors became the first non-American team to win the NBA title and the first non-American team to win a championship...




Air Canada Centre - Att. 19.800 | Nick Nurse - Head Coach
2019–20 Toronto Raptors season | 1x NBA Champions 
To be continued...





Van ovog virtualnog života sam se stvarno zaljubio u Raptorse ove sezone, iako sam i prije gajio simpatije prema ekipi DeRozana, svejedno sam ih smatrao chokerima u ključnim playoffs. trenucima. Bilo kako bilo kupio sam PS4 verziju igre i nastavljam u igrinom modu NBA Today, pa sam preuzeo Raptorse točno u momentu nakon što su osvojili naslov. Odličan mi je taj mod, jer igra zapravo registrira da je aktualna sezona završena. Neće biti nikakvog velikog rebuilda momčadi, tek neke sitne razmjene nekih igrača, no core momčadi ostaje, uz jednu iznenađujuću akviziciju!



Dap! Potpisao Luku Dončića! Dallas je akvizirao Devona Bookera. Ima tu velikih promjena u rosterima u cijeloj ligi. Najveći novi contender su Lakersi. Nakon što su potpisali Davisa, doveli su Kyria Irvinga te Johna Walla; bolestan frontcourt. Bucksi potpisali Cousinsa, Spursi Butlera. Vučević u Kingsima, Utah nakon što je dobila Conleya, potpisali su vjerojatno najbolja dva PG-a u ligi Kembu Walkera u kombu naravno. Boston je nakon što se riješio "destruktivca" Kyria, doveo Derrick Rosea.



Iako mi je Gasol zahvalan igrač i bio je jedan od ključnih ljudi u osvajanju naslova, radim prostora za ipak nešto mlađu ekipu pod košem. JaVale McGee i Bam Adebayo su nove centarske zvijezde Raptorsa; uz Ibaku bit će ovo sjajni trio za novu sezonu! Lowryu i Kawhiu će se u organizaciji igre pridružiti Luka Dončić koji je uz Antony Davisa najzvučnije ime prijelaznog roka. Jeremy Lina sam zamjenio s Shelvin Mackom, Jodie Meeksa i Bouchera za Buddie Hielda, te dao priliku Vince Carteru da se oprosti od NBA karijere u najdražem dresu, dresu u kojem je sve počelo...















Nažalost brzo mi se ozljedio Fred VanVleet i Serge Ibaka, pa su neki drugi momci morali podebljat minutaže!







Trenutno na 17-4 omjeru uz 11 pobjeda u nizu. Prvi sam na Istoku; dok na zapadu iznenađenje priređuju Oklahoma City Thunderi; 17-2 skor i prvo mjesto zapada. Drugi su Lakersi s 15-4 omjerom, dok trostruki NBA prvaci Golden State Warriorsi se bore s 12-9 omjerom. Neide im baš dok nema Thompsona i Duranta, plus što su se morali riješiti Cousinsovog ugovora. Potpisali od "zvučnijih" imena jedino J.R Smitha, koji je opet dobar šuter. No Lakersi su mi baš zanimljivi! Bit će ovo zanimljiva sezona...









A evo i posebnog videa s MEGA CLUTCH situacijama protiv Spursa; obavezno pogledat! Nažalost 2K neda na konzolama snimat zvuk, pa sam morao improvizirati...


10 PTS IN 45 SECONDS! CLUTH!: San Antonio Spurs - Toronto Raptors - YouTube

Trenutna petorka...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #14 : 28. Lipanj, 2019., 08:39 »
Novi report! U zadnjem još reportu sam zaboravio spomenut tekmu s Rocketsima u kojoj smo kombinirano dali preko 300 koševa i preko 50 trica i to uz 62% uspješnosti...



Još u listopadu sam imao dva neočekivana poraza protiv Sunsa i Cavsa u OT-u i od tada nižem same pobjede, manje više nijedna vrijedna nekog pretjeranog spominjanja, do utakmice s Warriorsima! U utakmici gdje se napokon vratio dugoočekivani povratnik Klay Thompson samo je jedno ime bilo na svijetlu pozornice! Steph Curry, koji je unatoč bolnom porazu odigrao jednu od najboljih NBA utakmica ikad. Bio je apsolutno nezaustavljiv, šutirao više od 50% svojih šuteva kroz udvajanja i blokove. U prvom poluvremenu je razbio NBA rekord po tricama u utakmici! A evo i slika koje govore više od riječi...



















To je bio ujedno i šesti poraz za redom Warriorsa, no ovu zadnju i utakmicu prije vratio se i Cousins, pa su Warriorsi izuzev Duranta kompletni. No za mene najgore se desilo u 4Q kada mi se ozljedio MVP i najbolji igrač momčadi, navodno da će izbivati 2-4 tjedna s parketa. A Curry? Curry je u ovom porazu zabio 78 poena i 21 tricu za 48 čitavih minuta provedenih na parketu uz šut iz igre 28-46, ali mu je moj game winner uništio savršenu večer!


Luka Dončić game winner in historic Steph Curry 78 pts game! - YouTube

13 pobjeda zaredom. Ozljeđeni Kawhi, sada već trojica u "ambulanti" mjenjam startere, a rookie Theodore Saxton je možda i najbolje što mi se desilo za ovu sezonu! Čovjek je beast! Uvjeren sam da će biti uz Pascala Siakama najjači dvojac pod košem u NBA ligi! A nakon 13 pobjeda zaredom sljedi buđenje i Antiša Giannis Antetokounmpo. Bucksi me fino ohladili a grčki freek spustio na zemlju, bilo kako bilo idemo dalje. Kako sam spomenuo dvojac Siakam - Saxton, neznam šta ću s Ibakom pored Bat Adebaya, hoću li ga se riješiti, il će mi biti back up, mislim da nositelj NBA prstena neće pristat na garbage time, pa ću ga prosljediti negdje...









#11 SAXTON "the beast" C/PF



Nakon poraza od Bucksa i male škole košarke Antiše, idemo dalje. Oporavljam se još jednom fantastičnom pobjedom u produžetku. Protiv Denvera gdje Jokić ponovno pokazuje svoje All-Star mogućnosti! Utakmica u kojoj s dva igrača uspijevam postići triple double! Nakon što sam nafilao i Clipperse koji su angažirali Carmela Anthonya imam zanimljiv raspored! Warriorsi mi dolaze po osvetu! Nakon Warriorsa i Jokić te Denver, a na kraju šlag na tortu Bojan Bogdanović s Pacersima, s kojima još nisam igrao ove sezone...














 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9