HCL.HR

Need for Speed

  • 125 Odgovora
  • 41746 Hitova
Odg: Need for Speed
« Odgovori #105 : 20. Studeni, 2015., 22:19 »
Ja bih rekao max 75, nekako mi nisu ostavili dojam da im se previse svida igra.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Need for Speed
« Odgovori #106 : 20. Studeni, 2015., 22:23 »
To ti oni malo glume, kao ono nije baš nešto sjela igra kako treba kad ono bum... 85 u recenziji pa da opet ideš pogledati sve prethodne
klipove što su stavili na youtube. Tako ti se lova stvara.

Šalim se naravno i vrlo je moguće da si u pravu. A možda igra i zaslužuje 75, ja fakat sam od sebe ne znam što bih joj dodijelio. Ono najbitnije a to je vožnja mi je dobra
a sve ostalo... mlako. I ja jedva čekam recenziju i Igorovu vožnju, to je kao šlag na tortu :D

Odg: Need for Speed
« Odgovori #107 : 20. Studeni, 2015., 22:37 »
Haha sve je to biznis, lako moguce.

A gle,  igra je poprilicno dobra u nekim segmentima, dok je u drugim poprilicno losa,  arem po mom misljenju, mozda sam zbog prevelikog hypea ocekivao previse, tko ce ga znati, bas me zato i zanima sto oni kazu o tome. Ipak je Igor majstor za Golfa, vaservage i ultra trashy zlatne felge hah

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Need for Speed
« Odgovori #108 : 20. Studeni, 2015., 23:52 »
Ukusi su različiti, Igor je samo jedan :P hahaha

Need For Speed 2015 mišljenje o igrici
« Odgovori #109 : 22. Studeni, 2015., 14:54 »
Poštovanje ljudi pozdrav,zanima me vaše mišljenje o novom NFS koja je vaša ocjena da li vam je dobar ovaj novi NFS itd.Ja pratim stalno na youtube igrače koji igraju NFS i moram da kažem da je igra pre brutalna moje mišljenje je da je ovo najbolji NFS svih vremena gledajući sa širokog aspekta evo 1 video pa pogledajte stvarno impresivno
https://youtu.be/tBJx-JTFhGg :))

Odg: Need for Speed
« Odgovori #110 : 03. Prosinac, 2015., 14:34 »
Presao sam igru ali nisam dobio Style Icon trofej.Zna li tko koji bi mogao biti razlog zasto?Samo mi fali on za platinum \:D/

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Need for Speed
« Odgovori #111 : 03. Prosinac, 2015., 14:35 »
Oce bi recenzija za ovo?

Odg: Need for Speed
« Odgovori #112 : 10. Prosinac, 2015., 14:16 »
igra tko nfs ovih dana?s novim updejtom kada sam cuo staru mjuzu jaoo=D>

Odg: Need for Speed
« Odgovori #113 : 10. Prosinac, 2015., 16:03 »
Jel ima negdje opcija da se muteaju pozivi ili automatski se ugase.Ja nigdje nisam nasao opciju,ako neko zna nek javi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Need for Speed
« Odgovori #114 : 15. Ožujak, 2016., 16:31 »

Odg: Need for Speed
« Odgovori #115 : 15. Ožujak, 2016., 17:26 »
Da ga nisam dobio u trial verziji nakon bete ne bi ga sigurno igrao jer osim ljepote grada u suton ( i to smatrajte sa zadrškom
jer ima jako malo detalja u tom gradu) ovo mi dođe taman kao oni PS+ naslovi što se dijele za ps4.
Mali broj automobila i što je gore nebitno kojeg voziš jer nema nikakve razlike od auta do auta...
Cut-scene su najgore u povijesti ovog serijala. Debelo najgore.
Uništavanju nije mjesto u ovoj igri jer je toliko arkadna da ne vidim razloga zašto bi me zid uništio.
Zabavna mi je igra bila nekih 5 sati na beti prije koji mjesec a sada mi je otprilike za 4 sata dosadila tj. vidio sam sve
što se može vidjeti i to je to. Kraj.
Ona sranja što te AI namjerno čeka ili sustiže kvare svu atmosferu i nema potrebe da se igrač mora truditi, niti malo.
Pozivi tijekom vožnje nerviraju nevjerojatno puno, ne znam što im je to trebalo. Mislim, da su barem važni...
Driftanje je zabavno, sve drugo mi je nezanimljivo. Ima nešto novih vrsta misija u odnosu na betu što pozdravljam
ali opet AI radi to da su i ti modovi nezanimljivi.
Costumizacije na prvi pogled ima puno ali Performance dijelovi su razbacani na više vrsta što na kraju ne radi neku jako bitnu
razliku... Sa vizualne strane je OK, nemjerljivo sa npr. Carbonom ili U2.
To što je open world igra mi je uvijek plus. Allways online mi ne smeta dok mi ne pukne net (što se desi samo noću).
Onaj tko nije odigrao Driveclub ili F. Horizon (jedan ili dva, nebitno), pa čak i The crew: WIld run može si misliti da je ovo
dobra igra ali je na skoro sve moguće načine za današnje standarde jednostavno nedovoljno dobra da ju platim više
od tih 4$ što plaćam za OriginAccess.
Mislim da je ovo najdosadnija NFS igra koju sam igrao a igram ih već 16ak godina... 
Ponavljam svoje mišljenje da je to dobra igra za neka dva, tri sata ali sve iznad toga je jednostavno previše.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Need for Speed
« Odgovori #116 : 22. Ožujak, 2016., 16:21 »
Pet sati sam proveo u igri i moram priznat da sam ugodno iznenađen kvalitetom igre.
Istina ima tu punopreviše prostora za napredovanje i nije igra niti blizu najboljih u žanru, ali za ovo što smo dobili u odnosu na launch za konzole, je i više nego dobro.
Prvo da spomenem kako me apsolutno smara glazba i cijela ekipa u RL animacijama, kao i ta atmosfera...

Pa onaj Undeground, Most Wanted prvi i Carbon su imali puno bolju atmosferu, pice i likove nego ovaj reboot.
Onda i glazba ide u istom tom pravcu. Doslovce svaka druga pjesma je psihodelija neka i uopće mi ne paše. Moguće da ću se malo priviknut, ali...
Navigacija menijem i općenito navigiranje svih postavki je dosta zbunjujuće i nepregledno.

Trebali su mi sati, da sve pohvatam u rutinu...

Koja bi to bila win win situacija za igru, serijal i žanr da su ubacili kokpit pogled, da su se full potrudili oko interijera automobila.
Baš bi u ovaj engine i u ovakvu grafičku prezentaciju kokpit došao kao budali šamar. Tugica.
Da ne nabrajam samo nedostatke i šta se sve moglo bolje, da spomenem ono dobro.

Forsbite; grafika; vizualno odlično.
Volan; manual shifting; opcije asistencija, handlinga općenito i postavke volana.
Grad; iako to sve izgleda klasično pusto na NFS način, sve izgleda predivno. Od autoputa, do gradskih lokacija.
Selekcija automobila je vrhunska, taman su pogodili odlične modele u ovu igru.

Ima igra u ovoj "full" PC ponudi glavu i rep, na volan se dosta dobro vozi.
Ako itko krene ovo igrat na volan, neka se igra dosta sa opcijama u igri oko postavka volana, kao i onima van igre.
Ja sam morao van igre spustit "sve efekte volana" za 40%, kako bi dobio "lako" okretanje volana, pošto je igra arkada.
I oko drifta treba dosta vremena, što zbog vašeg skilla, što zbog postavki drifta.

A jednom kada se mastrira, postaje pravi užitak driftat po ulicama ili zavojima raznoraznih obilaznica.
Veliki plus ide i na kamere, jer ona kamera koja paralelno sa autom prati drift, će mnoge kao i mene neopisivo smetati.
Tako da ima mislim 5 kamera na biranje, a samo jedna je ta neka "drift feature" kamera.

Ima jedan super event gdje uz pomoć AI kolege morate skupit timski drift EXP, to je naštetu teška pušiona.
Jer je AI dosta loše napisan, pa sa strane AI-a ta vožnja do zavoja je poprilično spora.

Ono što ja imam reć u obranu igre, jest, da je ovaj NFS najbolje nakon onog iz 2010.
Da sam proveo pet sati u igri, a samo sam se zagrijao. Te da će gotovo sigurno igra se nać i u recenziji CSR Portala. :)
Uskoro napravim jedan video kompilacije vožnji...

Odg: Need for Speed
« Odgovori #117 : 30. Ožujak, 2016., 17:40 »
Znači isplati se kupiti? Sad je na nekoj Easter (egg) akciji, 199 kn za PS4.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Need for Speed
« Odgovori #118 : 30. Ožujak, 2016., 20:55 »
Nitko ne igra PC verziju?
Nakon sedam sati igranja, tek sam sada gotov s prvim automobilom.
Subaru BRZ moja edicija, zadnja utrka prije umirovljenja...

Need for Speed | Subaru BRZ Cole Edition 16' - YouTube

need for speed 2016
« Odgovori #119 : 31. Svibanj, 2016., 17:01 »
znaci ovako kada ujdem u need for speed ovo mi se izbaci nakon 5 sekundi the origin account currently logged in does not have access to the installed language for this game please reinstall the game in allowed language or log in with a differant account  a ulogiran sam u svoj akaunt na originu i puno puta briso igru i ponovo instaliravo i opet isto hvala vam unaprijed

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9