HCL.HR

Need for Speed

  • 125 Odgovora
  • 41886 Hitova
*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Need for Speed
« Odgovori #120 : 31. Svibanj, 2016., 17:24 »
Imal ko da bi zajmio akaunt da pređem ovaj need for speed?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: need for speed 2016
« Odgovori #121 : 31. Svibanj, 2016., 17:28 »
znaci ovako kada ujdem u need for speed ovo mi se izbaci nakon 5 sekundi the origin account currently logged in does not have access to the installed language for this game please reinstall the game in allowed language or log in with a differant account  a ulogiran sam u svoj akaunt na originu i puno puta briso igru i ponovo instaliravo i opet isto hvala vam unaprijed


Odi na origin support chat. Bit ćeš brzo gotov i ekipa će ti sve rješiti u kratkom roku. Do sada samo izuzetno pozitivne stvari sam od njih doživio!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Need for Speed
« Odgovori #122 : 07. Listopad, 2017., 13:12 »
Baš se sjetio da trebam napisat dojam i o ovoj igri, jer igra zaslužuje da je se zakuca u smeće. Malo sam prestrog, ali frustracije koje mi je ova igra izazvala su abnormalne. Prvo da se dotaknem odluke da ubace manualno šaltanje brzine i podršku za volan; bravo za njih, ali volan je podržan ne prek kurca, nego valjda najgora podrška za volan koju sam probao. Bolje da nisu to ni radili. Manualno mjenjanje brzina je samo šminka koja uopće nema neku ulogu u smislu, bit ću brži ako ću manualno šaltat. Općenito taj NFS ketchup idiotizam mi se s ovom igrom popeo na vrh glave. Sama igra mi je bila frustrirajuće neinteresantna. Jedino što joj se može priznat, da zna dobro izgledati. No i taj izgled je monoton i dosadan. Isprobao dosta autiju i gotovo svaki ima isti feeling; malo modificiraniji vozni model od auta do auta čine nevjerojatnu reciklažu. A da ne govorim koliko mi je ovaj NFS užasan po pitanju utrkivanja. Kada pokrenem Forzu Horizon 3, imam osjećaj da sam upalio 20 godina napredniju igru. Zbog ove igre sumnjam da ću probat ijedan NFS sve dok taj jedan javnost ne glorificira kao MUST PLAY naslov. NFS je tamo još s Hot Pursuitom iz 2010 postao sama sprdnja. Ovaj naslov sam uzeo kao naslov koji će biti CSR recenzija, no igra me toliko frustrirala da sam je odbio recenzirat iako sam odigrao preko desetak sati.

« Zadnja izmjena: 07. Listopad, 2017., 13:26 Cole »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Need for Speed
« Odgovori #123 : 07. Listopad, 2017., 13:18 »
Ma meni je NFS bio cista arkada i glupost al sa zabavnim voznim modelom, pojam mi je Underground 2 jer je imao hrpu toga za nadogradivat i vozni model je bio taman, teska arkada al dobar. Svi NFS naslovi koje sam odigrao poslje su mi smece totalno, jedino Most Wanted sta je bio dobar, al Underground 2 im je vrhunac, od tada sve ide tamo, vamo.

Ovaj iz 2015. mi je izgledao kao polovicno dovrsen naslov.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed
« Odgovori #124 : 07. Listopad, 2017., 13:20 »
Jel ovo tvoj fotošop  :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Need for Speed
« Odgovori #125 : 07. Listopad, 2017., 13:23 »
Da, užasan je, namjerno kao i igra. :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9