HCL.HR

No Man's Sky

  • 373 Odgovora
  • 98305 Hitova
*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #360 : 26. Srpanj, 2018., 09:35 »
Koliko god bilo đubretarski od hello gamesa prodavati muda pod bubrege i drito lagati ljude u facu za originalni release - NSM je od jučer, vrlo vjerojatno, i više nego što su najavljivali u releaseu. Solidne performanse, stabilna igra, nema retardiranih životinja koje hodaju po trepavicama, planeti izgledaju fantastično, a sad je još dodan i multiplayer. I dalje smatram da igra ne vrijedi 60$, al za 20-30$ za koliko se da naći na akciji je apsolutna preporuka (pod uvjetom da ne tražite space sim u stilu Elitea ili X serijala - NMS je više survival arkadica)

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #361 : 26. Srpanj, 2018., 12:47 »
Igra je super, ali sve samo ne stabilna, multiplayer je trenutno katastrofa što se tiče bugova.
Neda mi se sad pisat ponovo na hrvatskom, ali ovo je sažetak najgorih stvari koje sam jučer susreo u igri:
Citat:
So, I met a random guy in creative mode, we became friends, I got into his freighter and my game crashed. The matchmaking connected me back to him somehow, thank god. I got inside his ship that he parked on the rock next to his base and then I ended up with 2 ships, but he was still able to summon his ship. My ship in singleplayer turned to his ship as well but other people were seeing it as a starter ship in multiplayer apparently. Then I crashed again in the freighter corridor when the doors opened (oh and I forgot to mention the freighter hallway was tilted 30 degrees and I was unable to get in the command room). After I crashed I got connected to a random lobby with my friend 700k light years away. Then I flew into that new guys' base I crashed my ship into it and it materialized around me (i guess I flew to the planet too quickly). Then I used the exocraft and laser got stuck on firing. When I interacted with the NPC ship that landed on the guys' landing pad my camera flew away with the ship. I had to restart the session. I couldn't see their freighter, I just saw one guy floating in space trying to build something. After that, they kicked me and game connected me to them again. I tried leaving but I got connected to them like 3 more times. I started normal save and was playing in a lobby with 3 other people who were frozen and I couldn't open any containers or interact with the machinery (realized lobby is glitched after like 10 min off farming stuff to repair my ship) the other dude's ship was broken and 3 meters in the air. I also saw animals despawning while I try to scan them, and they were not even that far away. When you are in the galaxy map you are clicking around your ship is actually shooting in multiplayer you might accidentally attack someone. Build menu is also annoying because some item get placed when you press the up arrow (and you need to press the up arrow to navigate the menu). Discovery menu is offline 80% of the time and so I need to upload some stuff multiple times. This is just some of the stuff I encountered. This game needs a few patches. This is why weekly updates will be good and you don't develop an update for 1 year straight without any mass testing.

toma_hr nisam stavio najavu, stavio sam patch notes, tamo realno sve što su promijenili ili dodali piše.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2018., 13:12 TypicalHog »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #362 : 26. Srpanj, 2018., 14:56 »
Weird. vidio sam postove na temu crasheva i bugova sa multiplayerom. Mene su očito zaobišli onda. Možda ima veze na koga se spajaš. Znam da Elite radi preko P2P konekcije i doslovno ako si spojen na nekog ko ima užasan internet možeš očekivati brutalni rubberbanding, teleportanje po svemiru i crasheve

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #363 : 26. Srpanj, 2018., 23:17 »
Igrao sam danas i bilo je sve super.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #364 : 27. Srpanj, 2018., 16:28 »
Očekivao sam da je multiplayer nešto slično MMOu, a ne co-po zapravo... Razočarala me spoznaja da ostale igrače možemo vidjeti, ali samo kao svijetleće kugle. Mislim da bi bilo odlično iskustvo u tako ogromnom univerzumu nasumično naletiti na druge igrače. Smatram da je to propuštena prilika. Ionako je galaksija toliko velika da bi zamisljeni core igre i dalje bio 90% isti - solo istraživanje.

*

Kikindo

  • n00b
  • 2
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #365 : 27. Srpanj, 2018., 22:08 »
Za sve koji igraju igru No Man's Sky neka uđu u steam grupu: https://steamcommunity.com/groups/NMSBalkan#
Pa da se okupimo i zaigramo kao ekipa.

*

Kikindo

  • n00b
  • 2
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #366 : 27. Srpanj, 2018., 22:09 »
Pozdrav evo napravio sam grupu na steamu za sve igrace No Man's Sky-a.
Ovdje je link od grupe: https://steamcommunity.com/groups/NMSBalkan# svatko sa ovih prostora je dobrodosao :)
Nadam se lijepom i ugodnom druzenju i zajednickom otkrivanju galaksije!

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #367 : 28. Srpanj, 2018., 01:40 »
Očekivao sam da je multiplayer nešto slično MMOu, a ne co-po zapravo... Razočarala me spoznaja da ostale igrače možemo vidjeti, ali samo kao svijetleće kugle. Mislim da bi bilo odlično iskustvo u tako ogromnom univerzumu nasumično naletiti na druge igrače. Smatram da je to propuštena prilika. Ionako je galaksija toliko velika da bi zamisljeni core igre i dalje bio 90% isti - solo istraživanje.

Ako se dobro sjećam rekli da će još proširit multiplayer u budućnosti, trebalo bi također dodat neke mehanike koji bi omogućile češće susrete među igračima.
Ova igra nikad vjerojatno neće biti MMO zbog tehničkih limitacija, ali smatram da je multiplayer sa 16 vidljivih igrača s kojima su moguće interakcije samo pitanje vremena. Ne sviđa mi se samo to što su u patch notes napisali "full multiplayer experience" kad to nije istina, barem ja tako smatram.
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2018., 01:42 TypicalHog »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #368 : 28. Srpanj, 2018., 15:15 »
Očekivao sam da je multiplayer nešto slično MMOu, a ne co-po zapravo... Razočarala me spoznaja da ostale igrače možemo vidjeti, ali samo kao svijetleće kugle. Mislim da bi bilo odlično iskustvo u tako ogromnom univerzumu nasumično naletiti na druge igrače. Smatram da je to propuštena prilika. Ionako je galaksija toliko velika da bi zamisljeni core igre i dalje bio 90% isti - solo istraživanje.

Kugle su bile u prošlom patchu, ne u trenutnom. Sad imaš doslovno character customization screen i uredno vidiš kako svog tako i druge ljude. Multiplayer se svodi na joinanje jedan/drugom. Ne mora bit nužno co-op. Niko ti ne brani zgenkat lika koga nađeš

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #369 : 28. Srpanj, 2018., 17:30 »
Evo 2 screenshot-a koja sam danas uslikao.




Odg: No Man's Sky
« Odgovori #370 : 28. Srpanj, 2018., 19:08 »
Očekivao sam da je multiplayer nešto slično MMOu, a ne co-po zapravo... Razočarala me spoznaja da ostale igrače možemo vidjeti, ali samo kao svijetleće kugle. Mislim da bi bilo odlično iskustvo u tako ogromnom univerzumu nasumično naletiti na druge igrače. Smatram da je to propuštena prilika. Ionako je galaksija toliko velika da bi zamisljeni core igre i dalje bio 90% isti - solo istraživanje.

Kugle su bile u prošlom patchu, ne u trenutnom. Sad imaš doslovno character customization screen i uredno vidiš kako svog tako i druge ljude. Multiplayer se svodi na joinanje jedan/drugom. Ne mora bit nužno co-op. Niko ti ne brani zgenkat lika koga nađeš

Mislim da nije tako. Ako sam dobro shvatio opis patcha, vidjeti možeš svoja 3-4 suigrača s kojima si joinan. Ako naletiš na nekoga drugog s kime, konkretno, nisi joinan, njega vidiš kao svjetleću kuglu. Kažem, nisam 100% ziher, ali mislim da su svjetleće kugle i u NEXTu. Ok, naravno da multiplayer ne treba biti na razini MMOa, ali tipa do 50ak igrača bi bilo zadovoljavajuće. Više prostora za ekonomiju i ostalo...

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #371 : 03. Kolovoz, 2018., 06:46 »
Evo zgodne Android aplikacije za pomoć pri craftanju i rafiniranju. Ima čak i shopping listu za organizaciju kasnijih kupnji.
https://play.google.com/store/apps/details?id=biemann.android.craftingnms

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #372 : 03. Kolovoz, 2018., 08:13 »
Evo zgodne Android aplikacije za pomoć pri craftanju i rafiniranju. Ima čak i shopping listu za organizaciju kasnijih kupnji.
https://play.google.com/store/apps/details?id=biemann.android.craftingnms

Odlično! Hvala!

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #373 : 03. Kolovoz, 2018., 09:33 »
A ovdje se nađe dosta zgodnih tips&tricks za NMS:N
http://www.gamersheroes.com/category/game-guides/no-mans-sky-guides/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9