HCL.HR

Osiris - Novi Prince of Persia?

  • 15 Odgovora
  • 4259 Hitova
Osiris - Novi Prince of Persia?
« : 30. Siječanj, 2013., 08:47 »


Jeste li kojim slucajem vidjeli ovo? Rijec je o tech demou, traileru in the making za novu Ubisoft igru koja je po svemu sudeci zapravo novi prince of persia (egypt).

Pretpostavljam da bi trebala izaci za next gen konzole, odnosno da ce biti predstavljena na ovogodisnjem E3 ili nekom slinom dogadaju.
Ako se mene pita, bas sam hype... Assassins creed je super ali fali mi Prince of Persia. Pogotovo kad se sjetim prelijepe 2008 igre u kojoj sam bas uzivao

http://vimeopro.com/user12793828/mark-kilian/video/48410769

« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2013., 09:15 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia
« Odgovori #1 : 30. Siječanj, 2013., 09:13 »
Imali smo vijest o tome prije.

VIJEST: Očekuje li nas novi Prince of Persia?

Tada se nije znalo za taj video koji si polinkao i koji prikazuje valjda snimanje motion capturea za taj teaser trailer...

U svakom slučaju, ono što sada znamo u vezi toga je da to NIJE novi Prince of Persia, nego vjerojatno potpuno novi IP, a najvjerojatnije je namijenjen za next-gen konzole. Ne bi imalo previše smisla da novi IP vežu za konzole na zalasku (Watch Dogs je iznimka, ajde).

Zašto NIJE Prince of Persia? Zato je Ubisoft kaže za IGN da je POP kao franšiza na pauzi. A i Jordan Mercer je na Twitteru samo rekao nešto tipa "to nije POP", kada su ove slike iz teasera prvi put leakale.

Inače, iz IGN-ova članka:
Osiris was an ancient Egyptian god, usually identified as the god of the afterlife, the underworld and the dead.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2013., 09:16 Ementaler »

Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #2 : 30. Siječanj, 2013., 09:33 »
To da nece izaci za stare konzole to nema sumnje. A da ce biti novi IP ne znam... nekako sam skeptican, ako bude nesto na tragu AC-a bilo bi im glupo raditi novi IP jer bi imali slicnu igru sto bi moglo dovesti do kolizije brendova. Uostalom znas i sam kako je Assassins creed zapravo stvoren iz Prince of Persia tech demoa.
Vidio sam bas to kako je Ubi rekao da je trenutno pauziran, ali pauziran za javnost... postoji uvijek mogucnost da je ovo upravo ta igra koju u pauzi stvaraju, koja ce biti dio PoP serijala.

Ne zaboravi da je Egipat bio dio Perzije :))

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #3 : 30. Siječanj, 2013., 10:01 »
Sličnu igru kao AC? Ma ne zvuči meni ovo ni približno slično kao AC.

Uglavnom, ne vjerujem da je novi Prince jer se ne uklapa sve ovo dosad viđeno u tu teoriju. Prince nikad niej bio veliki nabildani buzdovan... nego elegantni, agilni lover-boy.

Lik na slici gore je gotovo-sigurno glavni lik (ovaj novi "making of" video to potvrđuje više manje), a on se u takav profil Princa ne uklapa nikako.

Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #4 : 30. Siječanj, 2013., 10:09 »
Hm.. ako je reboot u pitanju ni ne treba odgovarat stereotipima prince of persia glavnog lika. Mozda su odlucili razmisljat VAN KUTIJE :hiha: Nezz, vidit cemo... sto god da je, hajpa me jer volim povijesnu tematiku u igrama ( a da nije drugi svjetski rat jel)

Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #5 : 30. Siječanj, 2013., 10:29 »
Po ovoj slici izgleda apsolutno ko AC. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #6 : 30. Siječanj, 2013., 10:56 »
Baš to, no opet ni to nebi imalo nekog smisla.
Slažem se s Igorom u vezi ovog. Navjerovatnije se radi o novom IP-u, a sama ova neizvjesnost oko toga je dobrodošla.
Očekujem nešto savršeno. =)

Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #7 : 30. Siječanj, 2013., 11:34 »
Novi IP sigurno. A i ako nije, vjerojatno će biti eventualni spin off, a ne punokrvni nastavak. No uz AC franšizu, malo bi bilo apsurdno raditi novu povijesnu sandbox (?) parkour igru.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #8 : 30. Siječanj, 2013., 21:04 »
PoP mi je jedna od najdražih franšiza i stvarno bih se obradovao novom nastavku, ali i ako ne bude PoP ja sam zadovoljan što ću konačno imati priliku zaigrati igru koja će biti smještena u drevni Egipat (meni najfascinantnija civilizacija). Nadao sam se da će ACIII biti ta igra ali nije nažalost bio.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2013., 21:06 Adam Jensen »

Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #9 : 30. Siječanj, 2013., 21:07 »
Slažem se, Egipat je setting za beskonačno/10.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2013., 21:12 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #10 : 30. Siječanj, 2013., 21:08 »
taj video je u prvom postu :fpalm:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #11 : 30. Siječanj, 2013., 21:10 »
Sumljam da je prince of persia. Ubisoft Montreal CEO je izjavio da je PoP u 'pauzi'.  Prince of Persia Franchise ‘Paused’


Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #12 : 30. Siječanj, 2013., 21:11 »
Je*em vam ja linkove za videe. Popravljeno. :(
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #13 : 30. Siječanj, 2013., 22:37 »
Ne znam ali volio bih kada bi bilo rijec o novom POP-u!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Osiris - Novi Prince of Persia?
« Odgovori #14 : 30. Siječanj, 2013., 22:43 »
:wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9