HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 51055 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #135 : 21. Travanj, 2013., 23:01 »
Da malo osvježim temu.
Pes 2013 FC Stuttgart Amazing Goal !
xd ja se igrao malo

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #136 : 21. Travanj, 2013., 23:50 »
Sviđa mi se način na koji Cole prezentira svoj klub u FIFI pa sam ja odlučio svoj Atletico Madrid u PES-u..
Da vas uvedem u početak naime nakon 3 uspješne sezone na klupi Borussie Dortmund krenuo sam dalje odnosno u Atletico de Madrid..
Kako nebi opisao sve utakmice koje sam dosada odigrao odlučio sam to malo skratiti.
Odnosno u ligi je 5 kola iz nas u kojem sam ostvario 2 pobjede,1 remi te 2 poraza,u Ligi Prvaka izvukao sam ne toliko tešku grupu odnosno Inter,Ajax i Bate Borisov..
Što se tiče Lige prvaka u prvom kolu sam teškom mukom savladao Inter sa 2:1 u zadnjim minutama..
Što se tiče drugog kola eh tu priča već počinje tačnije malo kasnije ćemo pričati o drugom kolu,utakmica protiv Bate Borisova..
Što se tiče sastava ekipe on izgleda ovako ,ekipu sam jedino pojačao sa veoma dobrim Gundoganom iz Borussie koji igra na poziciji centralnog veznoga..
Pa da krenemo sa jučerašnjom utakmicom u drugom kolu Lige prvaka protiv neugodnog Bate Borisova..

Utakmica je krenula kao iz snova,5 je minuta prva prilika na utakmica vezni igrač Atletico Madrida Arda Turan prolazi na lijevoj strani,mlako ali ipak neugodno šutira te lopta završava u golu domaćeg Bate Borisova..
U nastavku igre počinje biti zanimljivo Bate me pritišće sa svih strana,odbrana mi ispada iz igre kao da je nema ali definitivno moj najbolji igrač odnosno golman ove sezone Courtois brani nemoguće te u tri do četiri prilike spašava ekipu..
Ipak sav taj presing domaće ekipe se isplatio u zadnjoj minuti prvog poluvremena loptu šutira igrač Bate Borisova te ona sretno ulazi u gol gostujuće ekipe..
Drugo poluvrijeme je krenulo naravno sa velikim presingom moje ekipe,krenuli smo čvrsto te se probijali sa svih strana ipak najvažniji igrač Falcao je ostao bez snage pa sam ga morao zamjeniti..
I dalje je ekipa nastavila igrati čvrsto ali i dalje nije bilo golova.
U 89 minuti dešava se slijedeće Filipe Luise lijevi bok moje ekipe pravi prekršaj nad igračem Batea te fauliranog igrača odnose van terena..
4 minute sudijske nadoknade sa igračem više bilo je više nego dovoljno da moja ekipa složi dobar napad,što se je i desilo C.Rodriguez  rezervist ekipe vodi napad te šalje loptu ka krilu ona mu se vraća te on neugodno šutira te lopta ulazi u gol Bate Borisova i onda počinje ludilo,zadnja minuta rezultat je 2:1 za Atletico de Madrid..

Uefa Champions League Standings
Liga BBVA Standings

Nadam se da vam se sviđa,pravit ću ovakve stvari kad su bitnije utakmice ekipe,pa se vidimo....


« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2013., 21:59 Armin44 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PES 2013
« Odgovori #137 : 22. Travanj, 2013., 06:46 »
Centrirani tekst. :wildboy:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #138 : 22. Travanj, 2013., 21:33 »
Šta fali ? :geek:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PES 2013
« Odgovori #139 : 22. Travanj, 2013., 21:43 »
Nečitljivo je.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #140 : 22. Travanj, 2013., 22:02 »
Bolje sada ?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #141 : 22. Travanj, 2013., 22:03 »
Centrirani tekst. :wildboy:

Frajeru, to ti radiš sa slikama. :mrs:

Armine, probaj manje opisivati svaku utakmicu sa prilikama, a više toga zapravo reć o situaciji, stanju na ljestvici itd. :ementaler:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #142 : 22. Travanj, 2013., 23:04 »
Ekipa mi trenutno igra odlično,3,4 pobjede zaredom u ligi sada sam na 3. mjestu iza Barcelone i Reala igrači igraju odlično,svi su u dobroj formi,odlično se bore na terenu mada su mi malo štoperi spori pa ako se nađe brz centarfor u protivničkoj ekipi lako mi odbrana ispadne..
Cole hvala na savjetu,mislio sam okačiti neke slikice ali imaju 3mb pa ne mogu naći uploader koji pruža da se toliko mb može uploadati..

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #143 : 28. Travanj, 2013., 20:17 »

Odlučio sam se za 2 vrste pisanja reportova: "Match report" sve je jasno znači uzbuđenja sa neke bitnije utakmice,to ću uraditi ovako sa dosta slika i opisivanja nekih prilika i događaja u tijeku utakmice te "Mjesečni report" to će biti svaki mjesec i obuhvatat će najzanimljivije stvari ovog kluba u cijelom mjesecu..

Inter vs Atletico de Madrid

I tako polako ali sigurno smo došli do 5 utakmice u skupini G u Ligi prvaka,definitivno utakmica mjeseca bila je protiv Intera,utakmica je imala veliko značenje iz tog razloga što je odlučivala pobjednika skupine odnosno ekipu koja će biti na prvoj poziciji..
Do sada je Atletico Madrid bio prvi sa 10 bodova a nama iza leđa njega Inter sa neugodnih 9..
I utakmica je počela Inter je imao incijativu na terenu prvih 15. minuta sa par jako dobrih prilika ali opet više nego raspoložen vratar na golu Atletica Courtois brani sve moguće i nemoguće..
Ipak neočekivano u 17.minuti Atletico dolazi do vodstva,odličan pas Gundogana sa lijeve strane ka Adrianu Lopezu koji je fantastično prima te zabija u gol Intera za 1:0.
Zadovoljsto se vidjelo na treneru gostujuće ekipe..
Utakmica se nastavila i ovaj put Inter pokušava iz nekih kontri doći do gola ali raspložena odbrana Atletica nije dopuštala da kraj njih prolaze neke "lagane" lopte tako da je to izgledalo prilično dobro na terenu..
I manje više to bi bilo to od prvog poluvremena bez nekih većih prilika ali sa rezultatom od 1:0 za Atletico Madrid..
Drugo poluvrijeme bolje je počelo za Atletico,preuzeli su incijativu na terenu te stvorili par dobrih prilika ali bez gola..
Ipak u 68 minuti kada već Inter igra najbolje iz jedne gledano ne opasne prilike odbrana Intera ispada te Falcao to posprema u mrežu za 2:0..
Do kraja utakmice preostalih 20 minuta Inter konstantno napada nebi li barem umanjio prednost Atletica ali bez uspješno rezultat je pripao Atletico de Madridu 2:0
Trenutni poredak u grupi G..

Kratak opis jer je bila utakmica bez nekih većih šansi a i igrao sam je prije nekih 3 dana pa sam zaboravio minute i šanse koje su bile kraj njih ipak statistika kaže da je Atletico imao 2 šuta,a Inter 3 što sve govori koliko je utakmica bila "napeta"..
Album sa slikama sa utakmice koje bi vas mogle zanimati..

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: PES 2013
« Odgovori #144 : 13. Svibanj, 2013., 22:09 »
Promijenio sam patch na jedan puno bolji,pa počeo opet sa Master ligom,opet sam uzeo Atletico Madrid i već u trećoj utakmici u Finalu Super kupa protiv Chelsea pobijedio 3:1 te osvojio trofej :clap: :clap:
Da ne duljim sa detaljima samo pogledajte neke sličice slavlja..



Odg: PES 2013
« Odgovori #145 : 17. Svibanj, 2013., 01:17 »
sa jenky pečom perverzija živa
pipl must plej gejms

Odg: PES 2013
« Odgovori #146 : 10. Travanj, 2015., 12:16 »
Pozdrav. Tek sam nedavno kupio ps3  pa sam novi u tom sbjetu. Dosad sam igrao dvojku a to je posve nešto drugo. Trenutno sam nabavio PES2013 pa me zanima kako se mogu igrati nacionalne lige. Još bih volio znati postoji li koji patch da je za ovu sezonu i kako se instalira. Hvala.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9