HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 50869 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #90 : 20. Rujan, 2012., 15:20 »
Isto govno ko i prije 4 godine. Nabijem ih. Mislim, sumnjam da će FIFA puno toga dodat u odnosu na prošlu godinu, ali će i dalje bit jebeno kvalitetnija od ovog šljama. Dajem pun kurac  golda  :hiha: iz godine u godinu nadajući se nekim novitetima, a sve što dobijem je jedan kurac u ustašca. Igrači su i dalje retardirani. To je dovoljan razlog zbog kojeg nikad više neću ni lipe dati za ovo govno od serijala. Ja ne znam, ovo treba zabranit, pas mater.

Što je najbolje, prednarudžba se ne da poništiti više  :hiha2:
Ja stvarno ne znam šta je vama ljudi, shvatam da dosta ljudi smatra da je bolja fifa, ali to ne znači da je pes loš. Ispravno bi u tom slučaju bilo reći da je pes vrlo dobar ali da je fifa odlična (iako je kod mene obrnuto) ali glupo je reći da je pes "šljam", "govno od serijala", to je isto kao kad bi fan Battlefielda 3 (koji je bolji) rekao za CoD da je sranje od igre, ko voli blisku borbu više mu se sviđa CoD, a ko više voli veće mape njemu BF3. To su sve razlike u ukusima, po mom ukusu (volim igrati pas igru kao arsenal) meni je pes bolji i realniji. Dok neko ko npr. voli brazilski nogomet koji je pun egzibicija njemu bi više odgovarala fifa.

 :fpalm:
Daj mi samo reci na kojoj si ti razini igro fifu kad pricas kao da mozes prec cijelu momcad i zabit gol? Pas igra je itekako razvijenija u Fifi, pogotovo sada u 13. Ne mozes rec da je PES realniji kad svaki potez igraca je neprirodan, od dodavanja, pucanja, padanja. A o fizici lopte da ne pricam.
Sine gdje ti u ovome mom postu vidiš da piše da na fifi mogu prec cijelu momčad i zabit gol. Pas igra jest poprilično razvijena u fifi ali ne kao u pesu (ipak pes ima dužu tradiciju kad je riječ o pas igri, kad se na pes-u 3 mogao raditi dodavanja kroz 2 protivnička igrača (through ball) i duge precizne pasove na fifi 2003 si mogao samo dodati prvom igraču do sebe)
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2012., 15:22 Adam Jensen »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #91 : 20. Rujan, 2012., 15:24 »
prestani se sramotit
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #92 : 20. Rujan, 2012., 15:25 »
Jel to frajer upravo iz rukava izvukao potpuno relevantne PES3 i FIFA 2003?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: PES 2013
« Odgovori #93 : 20. Rujan, 2012., 15:45 »
Sine gdje ti u ovome mom postu vidiš da piše da na fifi mogu prec cijelu momčad i zabit gol. Pas igra jest poprilično razvijena u fifi ali ne kao u pesu (ipak pes ima dužu tradiciju kad je riječ o pas igri, kad se na pes-u 3 mogao raditi dodavanja kroz 2 protivnička igrača (through ball) i duge precizne pasove na fifi 2003 si mogao samo dodati prvom igraču do sebe)

I kakve sad ovo veze ima s bilo čim :hihi:

Odigro par tekmi prije par dana, stvarno neznam kom bi se ovo dalo igrat više :(

Odg: PES 2013
« Odgovori #94 : 20. Rujan, 2012., 18:03 »
Isto govno ko i prije 4 godine. Nabijem ih. Mislim, sumnjam da će FIFA puno toga dodat u odnosu na prošlu godinu, ali će i dalje bit jebeno kvalitetnija od ovog šljama. Dajem pun kurac  golda  :hiha: iz godine u godinu nadajući se nekim novitetima, a sve što dobijem je jedan kurac u ustašca. Igrači su i dalje retardirani. To je dovoljan razlog zbog kojeg nikad više neću ni lipe dati za ovo govno od serijala. Ja ne znam, ovo treba zabranit, pas mater.

Što je najbolje, prednarudžba se ne da poništiti više  :hiha2:
Ja stvarno ne znam šta je vama ljudi, shvatam da dosta ljudi smatra da je bolja fifa, ali to ne znači da je pes loš. Ispravno bi u tom slučaju bilo reći da je pes vrlo dobar ali da je fifa odlična (iako je kod mene obrnuto) ali glupo je reći da je pes "šljam", "govno od serijala", to je isto kao kad bi fan Battlefielda 3 (koji je bolji) rekao za CoD da je sranje od igre, ko voli blisku borbu više mu se sviđa CoD, a ko više voli veće mape njemu BF3. To su sve razlike u ukusima, po mom ukusu (volim igrati pas igru kao arsenal) meni je pes bolji i realniji. Dok neko ko npr. voli brazilski nogomet koji je pun egzibicija njemu bi više odgovarala fifa.

 :fpalm:
Daj mi samo reci na kojoj si ti razini igro fifu kad pricas kao da mozes prec cijelu momcad i zabit gol? Pas igra je itekako razvijenija u Fifi, pogotovo sada u 13. Ne mozes rec da je PES realniji kad svaki potez igraca je neprirodan, od dodavanja, pucanja, padanja. A o fizici lopte da ne pricam.
Sine gdje ti u ovome mom postu vidiš da piše da na fifi mogu prec cijelu momčad i zabit gol. Pas igra jest poprilično razvijena u fifi ali ne kao u pesu (ipak pes ima dužu tradiciju kad je riječ o pas igri, kad se na pes-u 3 mogao raditi dodavanja kroz 2 protivnička igrača (through ball) i duge precizne pasove na fifi 2003 si mogao samo dodati prvom igraču do sebe)

Ne kao u PES-u? Ti mora da se salis. Ne znam koju si Fifu uopce zadnji put igrao. A to da je usporedjujes s Brazilskim nogometom i dajes takve usporedbe je smjesno. Na legendary MOZDA mogu proc dva igraca u nizu, al treceg nemogu sigurno. Odigraj koju tekmu, nemoj zakljucivat na temelju youtubea.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #95 : 20. Rujan, 2012., 19:59 »
Pa ako sam uspoređivao s brazilskim nogometom to nije zbog driblanja nego što ti fifa omogućava da daješ ovakve golove (kakvi se daju samo na futsalu): FIFA 12 | Top 5 Goals of the Week #43
P.s. Ovakve golove ne bi ni pes-ov golman primao
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2012., 20:00 Adam Jensen »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #96 : 20. Rujan, 2012., 20:01 »
A dobro sad, isti golovi se mogu dat i na PES-u.

Odg: PES 2013
« Odgovori #97 : 20. Rujan, 2012., 20:14 »
Dok igram fifu izgleda mi kao da igra nije završena u potpunosti, nešto mi tu fali. Igre jeste super, ali nema "to" nešto što bi mene privuklo. Još dodatno nimalo nisam navikao na taj cijelokupni sistem u fifi, taj gameplay, te kontrole i sve to... pa me vjerovatno takve stvari još vežu sa PESom koji mi je savršenstvo, ali svako ima svoj ukus i bez veze je sad zaspamati ovu temu o borbi između ova dva naslova.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #98 : 20. Rujan, 2012., 20:20 »
A dobro sad, isti golovi se mogu dat i na PES-u.

Okej, dosta sad. Nijednom na Pesu nisam zabio takav gol, možda eventualno jednom slučajno.

OT: Krećem večeras igrati. Igrao sam jedanaesticu zadnje dvije godine jako aktivno, nadam se nečemu sličnom.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: PES 2013
« Odgovori #99 : 21. Rujan, 2012., 10:49 »
Meni je pes 12 bio totalno bezveze, dok je pes 13 dosta popravljen sto se gameplaya tice, i dalje treba cekati patcheve da bi igra mogla da se igra.

Odg: PES 2013
« Odgovori #100 : 21. Rujan, 2012., 14:35 »
Pa ako sam uspoređivao s brazilskim nogometom to nije zbog driblanja nego što ti fifa omogućava da daješ ovakve golove (kakvi se daju samo na futsalu): FIFA 12 | Top 5 Goals of the Week #43
P.s. Ovakve golove ne bi ni pes-ov golman primao
Pa ako sam uspoređivao s brazilskim nogometom to nije zbog driblanja nego što ti fifa omogućava da daješ ovakve golove (kakvi se daju samo na futsalu): FIFA 12 | Top 5 Goals of the Week #43
P.s. Ovakve golove ne bi ni pes-ov golman primao

Sve smjesniji i smjesniji si. Kazem ti opet. Odigraj igru, nemoj gledat te golove tjedna od KSI-a. To su online golovi u UT gdje je gameplay ubrzan i ako imas tim pun 5* skillera i znas finte radit dobro onda ces zabijat tako nerealne golove. U h2h online modu se igra realan nogomet, takticki nogomet i driblinzi ne prolaze tako. A u offline kad igras protiv CPU-a nemoguce je zabit ovakve golove. Barem ne na legendary.
Najlakse je naci neki random video s yt i pravit se pametan kako je Fifa nerealna igrica napravljena za one koje zele atraktivnost.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #101 : 23. Rujan, 2012., 13:14 »
Igram ovo non stop zadnja dva dana, Master Liga s Man. Cityem.

Samo da spomenem, igru uspoređujem sa PESom 11, jer 12 nisam igrao lol.

Prva stvar koja mi se ne sviđa jest Football Life. Znači izbačeno je League/Cup, tako da sada možete igrati kao igrač ili kao menadžer nekog kluba (tj. Master Liga).
Meni je solidno napravljen, nije konfuzan kao onaj u FIFI, lako se snaći.
Grafika je zamuljana, i to užasno. Face igrača su okej, pokreti i animacije su solidni, iako ima par nerealnih padova pri fauliranju. Ali grafika je baš očajno zamuljana. ;(

Licence su i dalje katastrofalne, u Premiershipu ima možda 3-4 klubova čija su imena ista kao i u stvarnom Premiershipu, dok je ostatak totalno drukčije nazvan. Soundtrack igre se usmjerio na skroz drukčiji žanr od prijašnjih PESova, ali to je okej kad imamo Mišel Telja =). Komentatori su i dalje očajni, mislim da nisu rekli nijedan novi komentar još tamo negdje od PESa 2008. Uglavnom, već nakon dvije tekme potpuno sam isključio komentatore, budući da sam već unaprijed znao što će reći.

Igrivost je odlična. Kretanja su malo finije odrađena od jedanaestice, igrači se ne kreću ko da imaju metlu u čmaru. Pas igra je medalja s dvije strane. Igrači puno preciznije bacaju loptu u prazan prostor, tj. puno je efikasnije igrati dodavanjem u prazan prostor ispred igrača. Meni osobno lošija strana jest obično dodavanje. Igrači jako često dodaju veoma slabe lopte, a ubacivanja sa strane su i dalje automatizirana, tako da ne možete kontrolirati jačinu gdje će završiti vaše ubacivanje sa strane. Onaj novi sustav gdje vidite strelicu je malo zbunjujuć. Ne igram igru na kontroleru, pa je dosta teško istovremeno držat nekoliko tipki i odredit smjer gdje će ići dodavanje/šut. Al okej je napravljen sustav za kontrolere.

AI vara. Igram na Superstar fkors, i imam osjećaj da protivnici unaprijed znaju gdje će ići moje dodavanje i u kojem smjeru će driblati moj igrač. Suigrači dobro popunjavaju prostor, traže loptu u prazan prostor i ubacuju se gdje treba tijekom kornera. U obrani i dalje znaju biti nespretni i prouzročiti koji autogol, ali to im se može oprostit.

Za kraj, nisam fenboj PESa, nego sam neuk u nogometu. FIFA jest realnija (i uvijek će biti), ali PES meni osobno ima ono nešto što te drži uz ekran. Zato i igram jedanaesticu zadnje dvije godine ;___; Uglavnom sviđa mi se, defintivno će se ovo halati do izlaska NBA 2k13.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2013
« Odgovori #102 : 23. Rujan, 2012., 13:18 »
Ne igram igru na kontroleru

nebitan si

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #103 : 23. Rujan, 2012., 14:56 »
Ali totalno.  :wildboy:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #104 : 23. Rujan, 2012., 17:08 »
Durr hurr, vjerovatno budem probao igru i na boxu.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9