HCL.HR

PES 2015

  • 110 Odgovora
  • 28129 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #45 : 03. Rujan, 2014., 18:33 »
Another question. :mrgreen:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2015
« Odgovori #46 : 03. Rujan, 2014., 19:01 »
Čak i ne izgleda loše,zašto su face igrača ovako plastične liče više na lutke ?

Kakve su tek one u Fifi

*

giftwho

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2015
« Odgovori #47 : 11. Rujan, 2014., 18:25 »
pes 2014 je jedan od boljih pes-ova ikad, samo da je osta onakav kakav je bija poslin prvog  DLC-a!! svalo malo su nesto dirali i izgubija je na igrivosti! tribalo je malo mozganja  i pametnog igranja, promisljenih poteza, svaki je botun ima svoju funkciju,  ne ka Fifa zaljubljenici svaki udarac ide u gol! jedino mi je zao licenci, sta pes nikako da poboljsa! to je moje misljenje!!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #48 : 11. Rujan, 2014., 18:48 »
pes 2014 je jedan od boljih pes-ova ikad, samo da je osta onakav kakav je bija poslin prvog  DLC-a!! svalo malo su nesto dirali i izgubija je na igrivosti! tribalo je malo mozganja  i pametnog igranja, promisljenih poteza, svaki je botun ima svoju funkciju,  ne ka Fifa zaljubljenici svaki udarac ide u gol! jedino mi je zao licenci, sta pes nikako da poboljsa! to je moje misljenje!!

Gle, igram PES još od ISS-a.
Ovaj PES 2014 je bio u nekim stvarima dobar, ali ima i katastrofalnih stvari... Inače stvarno obožavam PES, a zadnja FIFA koju sam igrao bila je 2000.
U igri možeš na bilo kojoj težini sve pobijediti sa forom duplog pasa i prebacivanjem lopte preko obrane...
A o optimiziranosti i gubitku fpsa u ponovljenim snimkama kod gola...
PES 2014 ima više minusa, nego pluseva, no to ne znači da nisam uživao u njemu.

Osobno jedan od jačih PES serijala mi je 2011 kada sam igrao online (sve dok se nije nakupila hrpa cheatera i onda sam odustao)

Veselim se novom PESu, no svake godine me strah hoće li izbaciti i one stvari koje su meni bile dobre, jer svake godine neke "inovacije" izbace, ali vrate čak neke stare fore iz prijašnjih PESova koje su izbacili...

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: PES 2015
« Odgovori #49 : 14. Rujan, 2014., 22:16 »
pes 2014 je jedan od boljih pes-ova ikad, samo da je osta onakav kakav je bija poslin prvog  DLC-a!! svalo malo su nesto dirali i izgubija je na igrivosti! tribalo je malo mozganja  i pametnog igranja, promisljenih poteza, svaki je botun ima svoju funkciju,  ne ka Fifa zaljubljenici svaki udarac ide u gol! jedino mi je zao licenci, sta pes nikako da poboljsa! to je moje misljenje!!

Gle, igram PES još od ISS-a.
Ovaj PES 2014 je bio u nekim stvarima dobar, ali ima i katastrofalnih stvari... Inače stvarno obožavam PES, a zadnja FIFA koju sam igrao bila je 2000.
U igri možeš na bilo kojoj težini sve pobijediti sa forom duplog pasa i prebacivanjem lopte preko obrane...
A o optimiziranosti i gubitku fpsa u ponovljenim snimkama kod gola...
PES 2014 ima više minusa, nego pluseva, no to ne znači da nisam uživao u njemu.

Osobno jedan od jačih PES serijala mi je 2011 kada sam igrao online (sve dok se nije nakupila hrpa cheatera i onda sam odustao)

Veselim se novom PESu, no svake godine me strah hoće li izbaciti i one stvari koje su meni bile dobre, jer svake godine neke "inovacije" izbace, ali vrate čak neke stare fore iz prijašnjih PESova koje su izbacili...

Jesi probao koju FIFU bar od 2000? Mislim, jel nije igraču u cilju da proba ponuđeno, pa izabere jedno koje je bolje? Ja svake godine probam PES i nakon utakmicu-dvije zaboravim da uopće postoji. Ali probat ću i ove godine i nadam se da će Konami uskoro prestići EA, jer će se onda EA morati truditi da digne letvicu na novu razinu i privuče nazad igrače kojima je igra bitnija od naslova. E sad, kad bi većina ljudi gledala prvo igru, ili barem probala obje, prije nego zaključi da je PES bolje jer je bio vrh od ISS2 do PES 6, onda bi se i te kompanije valjda primile posla i trudile se svake godine zadržati ili pridobiti dio igrača boljim naslovom. A ne ovako, svake godine izlaze identična sr*nja s par poboljšanja i uvijek istim defektima od kojih igrači gube kosu.
Meni je trenutno FIFA bolja, a kad izađe PES 15 probat ću i njega, ali daleko od toga da je i FIFA savršena.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #50 : 15. Rujan, 2014., 07:39 »
Probao sam i nove FIFE, al (FFA 14)i...

Ja sam osoba koja kupuje igre i nema mi smisla davat u bilo kojoj sportskoj simulaciji novce za ikakav DLC... Tu mi se automatski EA zgadio i ne bih ga nikada kupio. U PES serijalima uvijek sve dobijem uključeno u cijenu cca 180kn.
Moj stil igre se dosta razlikuje i volim sporiju igru s puno paseva i laganim pritiskom, ne igram atraktivno, nego pokušavam igrati realno. U PESu se znaš dobrano namučii kada igraš na najvećoj težini s lošim klubom protiv boljega, dok u FIFI nisam imao takvih "problema".

Nekako mi PES odaje veći dojam realizma u kretnjama igrača i lopte, ali to je sve samo moje subjektivno mišljenje... Dobra stvar kod FIFE je što su kopirali prije nekoliko serijala kontrole iz PESa pa mi se bilo lakše naviknuti. No nakon 3 utakmice sam ju maknuo s računala i opet se vratio na PES.

Na PESu imam sve licence riješene preko PESpatcha i još k tome patch ne smeta za online igranje...

Ne znam, ovaj demo FIFE koji je izašao mi izgleda katastrofalno... Igrači izgledaju kao da imaju 2,5 metra i da su svi sasušeni kao motke. Kretnje su mi koma i itd...

Ali možda tu vrijedi i ona: Ne možeš starog konja naučit novim trikovima... :ne:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2015
« Odgovori #51 : 15. Rujan, 2014., 08:12 »
šta su molim te čiteri u pesu? kako cheataš u pesu?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2015
« Odgovori #52 : 15. Rujan, 2014., 08:19 »
šta su molim te čiteri u pesu? kako cheataš u pesu?

Kad igraš online frajeri kad počnu gubiti onda internet konekciju opterete do maksimuma ili ju limitiraju s određenim programima na tek toliku količinu da imaju donekle konekciju i da ih igra ne izbaci. A igra se ili uspori ili stoji. Većina ljudi onda odustane i gubi lovu i itd ili ako si uporan stojiš u tom meniju (pauzi) ili direktno tekmi i po pola sata. Na žalost isti je cheat ostao na svim PESovima od 2011...

https://www.youtube.com/watch?v=eJU2A3B9upI


Odg: PES 2015
« Odgovori #53 : 15. Rujan, 2014., 22:23 »
Fifa 14 je zakon...zato po oglasniku, ovdje na buy&sell, njuskalu, bugu ima za pridati 50-ak fifa 14!
Cak i ja prodajem koliko je dobra igra!
Onaj tko je igrao pes igrat ce ga i dalje, onaj kome pase fifa i kune se da je super, prodat ce je...amen!

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: PES 2015
« Odgovori #54 : 16. Rujan, 2014., 00:43 »
prodaju se jer stize 15 :)

*

giftwho

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2015
« Odgovori #55 : 16. Rujan, 2014., 20:56 »
citeri u pesu su likovi koji gube od slabijeg i onda zadnjih 5 minuti stave pauzu i pocne trzanje slike tj. kako san cuo stave nekakav download na compu da opterete vezu, igrica izbaci radi tog nazovimo opterecenja i pise da e prekinuta radi signala!!! lik je neki ima skor na pes-u 2014 68-0-0!!! jel to moguce???

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #56 : 16. Rujan, 2014., 23:11 »
Ovo izgleda brutalno dobro, moram probat ovogodisnji pes...

http://youtu.be/sMAXUUyMa5U

Odg: PES 2015
« Odgovori #57 : 16. Rujan, 2014., 23:37 »
Nadam se da će sredit mrtve transfere u master ligi  :tired:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2015
« Odgovori #58 : 17. Rujan, 2014., 05:59 »
Kaj s njima ne valja?

Odg: PES 2015
« Odgovori #59 : 17. Rujan, 2014., 09:22 »
Određivanje šanse u postocima, ne možeš slati vlastitu ponudu za igrača,,,
Trejdanje igrača 0 bodova, nema niti onog sistema pare + igrač za nekog igrača.

:kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9