HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 76723 Hitova
*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: PES 2016
« Odgovori #30 : 22. Kolovoz, 2015., 11:10 »
Subjektivnost od mene:
                                                                        Fifa 15                                                                                                                                PES 16 demo
Prezentacija i izbornik                     
IzbornikPregledan, jednostavan, ozbiljanPomalo djetinjaste boje ali isto pregledan
GrafikaDetaljna ali izgleda pomalo "robotska"Izražajna ali pomalo glinasta
AnimacijeVećinom dobre ali ponekad traljaveNajbolje u serijalu, nemam nekih zamjerki
Fizika lopteLopta je taman kakva treba biti, savršeno pogođen felšLopta je taman ali štopanja su prelagana, tu im fali fifin First Touch da bude zanimljivije
Brzina lopte u odnosu na brzinu igračaIgrači su malo prebrzi u odnosu na loptu pa treba biti pametan i brz kod dodavanjaBrzina igrača je nešto sporija pa su dodavanja točnija i brža
Fizika igračaUmjereno realna, dosta je bitna masa igračaTu negdje u rangu FIFE, podjednako dobro
AIPonekad kao da se trude ne "čitati" igruNajbolji u serijalu, u nekim stvarima pametniji od FIFAinog
AI golmanaNedosljedan( malo predobar, mnogo preglup), loše postavljanje i nemar za posjedNajbolji u svim nogometnim igrama ikad, moram teška srca priznati
AI sudacaNema "osjećaja" za igru i nije dosljedan kod faulovaPušta igru kada treba ali isto nije dosljedan kod faulova
GoloviTko zna FIFAinu manu taj može zabiti ono što se u stvarnosti dešava jako, jako rijetkoNajbolji u serijalu, teže za pogoditi iz daljine nego na FIFI i me like it!!
Građenje igreProblem odnosa brzine igrača i lopte to otežava ali ipak je mogućeNešto lakše na prvu ali AI ponekad uspješno presječe loptu pa treba paziti
OnlineProblem stabilnosti međutim modovi su vrlo dobriDemo ga nema ali još se ne zna kakav će biti u punoj verziji

U svakom slučaju, meni najbolja FIFA i meni najbolji PES od 2003. godine kada sam zaigrao ta dva serijala. U mnogim stvarima ovaj PES demo me jako
pozitivno iznenadio i vidi se da su se jako potrudili ove godine. Ako još srede online mod, ako naprave nešto bolje od FUTa a to je vrlo moguće ovo će biti velik iskorak za serijal!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2016
« Odgovori #31 : 22. Kolovoz, 2015., 13:56 »
fina usporedba :thumbs:

Odg: PES 2016
« Odgovori #32 : 22. Kolovoz, 2015., 17:03 »
Ne zanima me pretjerano. Od Pesa 2013 se nisam ozbiljnije upustio u igranje virtualnog nogometa, mislim da ni neću. Ako i budem jednog dana vjerujem da će se igrat fifa na novoj konfi ili možda konzoli. :(

Odg: PES 2016
« Odgovori #33 : 22. Kolovoz, 2015., 17:25 »
Danas ps4 spojio na sony KD55X850 4K tv i ono... Rapsodija uzitaka. Slika vrhunska, kontrole brze ko sam vrag (game mod ukljucen) ma divota. Jedna sasvim nova dimenzija. Ono kaj sam skuzil u ovom nastavku (negativno nazalost) jest da na opcijama kontrolera pod pass assistance i level 1, komp preuzima kontrolu kao level 3 u pesu15. Uzas. A ispod te opcije je manual pass koji je dost tezak za uhvatiti. Tak da il moram trpit gluposti dodavanja il se mucit manualnim nacinom.. Steta!

Odg: PES 2016
« Odgovori #34 : 22. Kolovoz, 2015., 19:03 »

U svakom slučaju, meni najbolja FIFA i meni najbolji PES od 2003. godine kada sam zaigrao ta dva serijala. U mnogim stvarima ovaj PES demo me jako
pozitivno iznenadio i vidi se da su se jako potrudili ove godine. Ako još srede online mod, ako naprave nešto bolje od FUTa a to je vrlo moguće ovo će biti velik iskorak za serijal!

Ok usporeba al mislim da nije nesto sto se može uspoređivat možda kad izađe demo fife 16 ali ovo baš nema smisla to je moje mišljenje svakako..

Mislim da je pes napravio veliki iskorak u gameplayu... ostale stvari koje su po meni bitne je samo da stabilnost veze radi... A modovi i sve ostalo pogotovo u offline modu mi nisu bitne jer tko danas igra nešto poput pes-a offline (jedino ako doe društvo) ...
Mislim da su sa golmanima pogodili više no ikad.... I da je to ono što je možda najveće poboljšanje u ovom serijalu tj bar je tako ne demu stignu sjebat još :-)


#lepiakadodo
ne kužim što si želio reci sa pass supportom obzirom da sam vidio da se i na ovom pesu može mjenjati sa 1-2-3 razinama.?


*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: PES 2016
« Odgovori #35 : 22. Kolovoz, 2015., 20:11 »
marac1112, znam i vjeruj da jedva čekam i demo od FIFE ali budimo si iskreni, 16ica neće biti toliko različita od 15ice i ja sam si dopustio
da usporedim demo novog PESa i "staru" FIFU. Neka netko drugi radi usporedbe kada i fifin demo dođe, ja sam samo htio istaknuti da je
 PES vrlo dobra igra, u mnogim stvarima čak (što me je jako začudilo) zahtjevnija od FIFE a u nekim stvarima i bolja- golmani  te omjer brzine
lopte i samih igrača.

Ne, ove golmane ne smiju sjebati. U fifi je samo Neuer i eventualno Courtois na približnoj razini. Vau, dobra igra.

Odg: PES 2016
« Odgovori #36 : 22. Kolovoz, 2015., 20:26 »
marac1112, znam i vjeruj da jedva čekam i demo od FIFE ali budimo si iskreni, 16ica neće biti toliko različita od 15ice i ja sam si dopustio
da usporedim demo novog PESa i "staru" FIFU. Neka netko drugi radi usporedbe kada i fifin demo dođe, ja sam samo htio istaknuti da je
 PES vrlo dobra igra, u mnogim stvarima čak (što me je jako začudilo) zahtjevnija od FIFE a u nekim stvarima i bolja- golmani  te omjer brzine
lopte i samih igrača.

Ne, ove golmane ne smiju sjebati. U fifi je samo Neuer i eventualno Courtois na približnoj razini. Vau, dobra igra.


ma kužim ja šta si htio reći ali fifa 14 i 15 su prakticki iste igre... mislim da ce PES ove godine biti daleko bolja igra naravno za onog tko zeli vise simulaciju nego arkadu

Odg: PES 2016
« Odgovori #37 : 22. Kolovoz, 2015., 20:37 »
#marac1112

Tako je, u ovom pesu ima pass support 1-2-3 te manualno. Ono sto je po deaultu namjesteno je 1, jel tako? I igram ja s jedinicom i kroz igru skuzim da je totalno ali totalno kompjuterizirano dodavanje. Sta ocu rec: u proslom nastavku kad si stavio slider na 1 crticu, imao si punooo vecu kontrolu dodavanja na nacin da odredia i jacinu i smjer, a komp ti je pomagao utoliko da nemoras pogodit smjer 100% nego npr 80%. I to ti daje prednost da odigras duze i sporije ili krace i brze dodavnje. Ono gdje se to najbolje vidi jest sljedece: dva napadaca mi idu u kontru skoro jedan iza druoga. I stisnem L1 TROKUT za visoki for i napunim ga na 80% i ocekujem loptu isturenijem igracu, kad ovaj moj igrac dodaje onom zadnjem. Ma za krv pisat. I tako skuzim ja da je pass otisao kvragu. Ono sto me u 15-ici veselilo sad su totalno pokvarili. Danas sam igral i opet stisnem trokut da lopta ode daleko u for, kad ovaj moj odigrava loptu iza leda. Pa je.bo.te kompjutor!!!! I sad moram sve na manual jer je ovo za izludit. Nadam se da si me shvatil..

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: PES 2016
« Odgovori #38 : 22. Kolovoz, 2015., 21:48 »
Ne, muž... skroz si u krivom. Fifa 14 i 15 su totalno drugačije igre. Da ih odigraš jednu poslije druge, znao bi. Razlika između tih igara je veća nego
 između PES 16 demoa i FIFE 15. A ovo simulacija-arkada nema smisla komentirati uopće, nema poante. meni su obje igre arkadne a koja je više
uopće me nije niti najmanje briga jer to je više subjektivno mišljenje nego stvarno stanje. Obje igre imaju neke dobre i loše strane.
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2015., 11:14 IaMarmageddoN »

*

Richy

  • *
  • 25
Odg: PES 2016
« Odgovori #39 : 04. Rujan, 2015., 14:25 »
Da li zna neko kave ce licence imat Pes 16 oce imati iste ko 15 ili bolje posto pola igraca,klubova,stadiona... u 15 nije imalo licencu?


*

LiquidSnake

  • *
  • 6
  • War has changed
Odg: PES 2016
« Odgovori #40 : 04. Rujan, 2015., 23:01 »
Da li zna neko kave ce licence imat Pes 16 oce imati iste ko 15 ili bolje posto pola igraca,klubova,stadiona... u 15 nije imalo licencu?


Imat ce Man Utd od engleskih.3 ekipe iz Bundeslige Bayern,Wolsburg,i B`Monchengladbach

Odg: PES 2016
« Odgovori #41 : 12. Rujan, 2015., 14:51 »

Odg: PES 2016
« Odgovori #42 : 13. Rujan, 2015., 08:15 »
Konami i ove godine zaobilazi falsifikatora maminja i Dinamo, a moguce je i to da nemaju srca u igru staviti igrace s najlosijim ocjenama, tipa jozo simunovic... Najveca ocjena bila bi mu trcanje po petama-49!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2016
« Odgovori #43 : 13. Rujan, 2015., 11:55 »
:hihi:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #44 : 14. Rujan, 2015., 10:10 »
Stigle i prve recenzije i jako su pozitivne:

Gamespot – 9/10
Videogamer – “the greatest football game of all time”
Games Radar – 4.5/5
Ars Technica – “an instant classic”

Naš primjerak nam još nije došao :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9