HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 76740 Hitova
Odg: PES 2016
« Odgovori #60 : 20. Rujan, 2015., 13:24 »
Pes je bas popularniji nego proslijih godina, prodao sam dosta na steam, mada meni licno se vise svidja fifa.
Jeste bolji nego prije al ipak nije to to :)..

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #61 : 20. Rujan, 2015., 13:27 »
Ovisi što ti paše. Niti jedna igra nije "dovoljno dobra" i svaka ima svojih mušica. Ja sam uzeo prošle godine i PES i Fifu i proveo sam preko 100h u svakoj od igara i niti jedna mi nije dala kompletnu sliku.
U nekim stvarima je bolja Fifa u drugima je PES i kada bi se našao netko tko bi uzeo najbolje iz obje i spojio...

Ovako su obje igre dobre. PES je više simulacija, iako ove godine počinje vući na arkadu jer su im golmani u banani... Zabijem iz skoro svakog udarca u gol...

Odg: PES 2016
« Odgovori #62 : 20. Rujan, 2015., 15:13 »
Da ne povjerujes koji gol... Bravo. Inace upalio sam myClub al nisam jos igrao nikakav division i sl..
Inace, ako netko zeli igrati online peseka, moze me pronaci pod lepi_aka_dodo pa da bacimo koju...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #63 : 20. Rujan, 2015., 15:16 »
Budemo nabacili koju! Treba samo otvoriti private match lobby!
Aj pošalji mi zahtjev na Steam. (imaš ga u linku ispod mog profila).

I usput upravo sam naletio na cheatera u myClubu! Nakon 4 gola mi frajer prekine... Sad uploadam video i poslao sam prijavu Konamiu! Frajer već sad ima B rating... To me užasno živcira, ali dobra je stvar da je to 1 na 40 odigranih utakmica...
Kad se vide uoploada stavim ga ovdje.
Frajer samo zakoči konekciju, igra poništi match i niti dobiješ bodove niti lovu niti agenta za igrače... :chair:

Odg: PES 2016
« Odgovori #64 : 20. Rujan, 2015., 15:22 »
Ja igram na ps4. Ti na pc-u ne? Ili? Sory na offtopicu..

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #65 : 20. Rujan, 2015., 15:24 »
PC...

Jel ima cheatera na PS4?

Odg: PES 2016
« Odgovori #66 : 20. Rujan, 2015., 15:28 »
Ja nisam iskusio. Evo veli frend nije ni on vidio. Makar par igraca na forumu reboota (se smije javno to napisati?) veli da su se susreli s takvima. Ali vele cim veza pukne od strane drugoga, tebi se pise pobjeda... Pa ajde bar nekaj. Al trebali bi uvest puno bolje kontroliranje i kaznjavanje igraca cheatera...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #67 : 20. Rujan, 2015., 15:31 »
To onda nije cheater ako se tebi piše pobjeda. Možda je lik u ljutnju igasio PS4 ili nešto.

Na PCu uz pomoć nekih programa uspore vezu i onda igra počne polako legati i na kraju izbaci poruku kako se utakmica ne može nastaviti radi pogoršane konekcije između igrača i utakmica bude poništena... :chair:
Uglavnom kada se upload završi budeš i sam vidio...

I usput i 4. gol mu je pao iz slobodnjaka. Obožavam PES i slobodnjake od uvijek. Znao sam provesti i nekoliko sati vježbajući slobodne udarce, ali sve ovisi s kim pucaš jer je svaki igrač drukčiji i za svakoga treba prilagođavanje i učenje.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2016
« Odgovori #68 : 20. Rujan, 2015., 19:11 »
To samo treba rješavat da igrač čija konekcija pukne piše mu se 3-0 poraz i kraj priče. Zar im (Konamiju) je toliko teško skontat neke stvari.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #69 : 20. Rujan, 2015., 19:25 »
Slažem se, ali njemu ne pukne konekcija nego namjerno smanji brzinu koja je ipak dovoljna da održi vezu sa serverom, a opet nedovoljna za odigravanje utakmice.
I to traje od PES 2010 onlinea! Svake godine ista pjesma...

Evo na početku videa njegovo ime i na kraju kako je disconectao!

http://youtu.be/0c3t6nYCkL4

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #70 : 20. Rujan, 2015., 20:56 »
Ugodno iznenađen ovim... više od dema čak. Rekao bih da su digli težinu igre što je dobro.

Sviđa mi se što ovdje taktika prevaguje možda čak i više nego vještina. Kad se dobro posloži formacija odmah i šanse dolaze. Svejedno definitivno ima manje prilika nego u Fifi, ali zato se i više cijene. Nikad nisam siguran ni sa 2-0 vodstvom, uvijek do samog kraja utakmice na rubu stolca.

Tu i tamo udarci znaju izgledati nerealno malo, i sustav obrane je super arhaičan i dosadan, tu je Fifa sa svojim tactical defendingom miljama daleko; ali fizika na terenu, i AI protivnika - jako dobro. AI ovdje radi nešto što u Fifi nisam vidio dugo vremena - drži loptu dok ne vidi najbolju opciju. AI u Fifi je čista robotika - maksimalno dva-tri dodira s loptom pa dodavanje kao da uvijek znaju gdje se tko nalazi.

Cole daj probaj ovo, baš me zanima tvoj stav.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: PES 2016
« Odgovori #71 : 20. Rujan, 2015., 22:03 »
Ne... Što se AIa tiče Fifa je napredovala ali u PES- toliki napredak u odnosu na 15 nisam očekivao. Odigrao sam malo kod frenda... Jedina mana ove godine koju mogu naći je to loše online iskustvo. Sve osim toga me je toliko pozitivno iznenadilo u odnosu na PES zadnjih godina da možda uz FIFU i PES kupim, tj. kupio bih ga da im online valja.
Fifa je opet kompletnija igra ali sam gameplay je IMHO tu negdje osim što je AI golmana na PESu malo uvjerljiviji.
Ono što mi je sigurno bolje u FIFI je First touch Control gdje jednostavno ne možeš očekivati da će ti igrač štopati loptu i lako se griješi dok ovdje kada znaš
napraviti par dobrih brzih pasova si kao barcelona i ne moraš se baš toliko pomučiti i u odabiru kome dodaješ, kako dodaješ i kada dodaješ.

U obje igre formacija nešto znači, mozak igrača nešto znači i građenje igre napokon nešto znači. Jedva čekam recenziju da igri dam visoku ocjenu makar
sam odigrao samo 3 tekme pune verzije. Meni dovoljno :D

Odg: PES 2016
« Odgovori #72 : 21. Rujan, 2015., 12:28 »
Baš sam se nadao ca će popraviti online na PES-u napokon, naravno da nisu ništa poboljšali. Igram myClub i odustajem i službeno. Matchmaking radi dobro ali ubija me što svaki puta kada vodim na utakmici internet veza polako usporava i na kraju naravno pukne pa se utakmica poništava i nikom ništa, kada gubim sve je OK. Od sada samo offline sa prijateljima igram uz pivicu i to je sve. Mislim da je ovo zadnji puta da sam kupio neku Konamijevu igru. :(

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #73 : 21. Rujan, 2015., 12:31 »
Stavi ih na blok listu i prijavi Konamiu.
Uz to na Steamu sam otvorio temu popis cheatera pa nabaci imena i dokaze tamo.
Tako ćeš ih se polako riješiti.
Ja sam do sada u 50 utakmica imao 2 cheatera i sve je na YouTube-u i prijavljeno Konamiu

Odg: PES 2016
« Odgovori #74 : 21. Rujan, 2015., 12:49 »
OK. Hvala na odgovoru, probat ću kako si napisao. Stvarno su me izludili, u 10 utakmica mi se 4 puta dogodio. Od sada i ja počinjem snimati. Hvala na savijetu  Hrv4tin4. Lp. :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9