HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98209 Hitova
Odg: PES 2018
« Odgovori #75 : 26. Kolovoz, 2017., 23:24 »
@BHLazio, to su glasovali isti ljudi koji su za Mario & Rabbids Kingdom Battle stavili za najbolju strategiju i
najbolju casual igru? Stvarno su ovakvi rezultati kao da se djeca u vrtiću igraju.
Da ne navodim još barem 5 ostalih smiješnih pobjednika po kategorijama.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #76 : 26. Kolovoz, 2017., 23:48 »
Nagrada je tu, sad ko je i zasto glasovao ne bih da ulazim.
Sve u svemu vrijeme je pred nama, pa ćemo ubrzo vidjeti koliko su i jedna i druga igra napredovale.
Idu demoi, PES sam vec narucio, za FIFA imam EA Early Access pa možda i nju naručim. PES u beti je bio odličan, ako poprave sitne nedosttke i ostave sve ostale biće definitivno pun pogodak.

Odg: PES 2018
« Odgovori #77 : 31. Kolovoz, 2017., 11:59 »
Kao jedan od najvećih fanova Fife na ovom portalu moram reći jednu stvar-
Ne znam što mi se dešavalo sa betom PES 2018, nebitna stvar ali ipak sam skinuo demo i moram reći
da je ovo najbolji nogomet kojeg sam probao do dana današnjeg.

Ne znam što se promijenilo, možda sam se napio alkoholnih para makar ne konzumiram alkohol ali
ovakav gameplay mi odgovara kao nokat prstu.
Ne znam što bih rekao, zbunjen sam u potpunosti jer beta mi nikako nije odgovarala.
Nakon puno godina što kupujem Fifu a PES brišem odmah nakon demoa majke mi ako sam siguran da će i ove godine tako biti.
Problem sa PESom mi je i dalje što je online spor i na sve načine mi je i dalje lošija igra ali definitivno je ovaj demo pokazao
i ne samo pokazao nego još povećao sve mane koje znam da Fifa ima.

Ne mogu vjerovati da ovo govorim ali demo kojeg sam skinuo ima neke faktore koje ne mogu opisati tehničkim riječima...
jednostavno uživam u tom gameplayu više nego u Fifi17, makar ta igra i dalje nije najbolja u serijalu.
Ali, ovaj demo mi je bolji i od Fife 12 a to nisam mislio poslije bete da je moguće.
Mislim da će ove godine sve krenuti na stranu PESa. Sumnjam da će Fifa izgubiti većinu svojih fanova jer znam kako to
sa nama ide, testiranje PESa je uglavnom nešto neizrecivo ali ove godine privremeno, barem do dolaska Fife 18
koja to vjerojatno neće promijeniti moram teška, vrlo teška srca, makar sam sretan na neki način, priznati da je
demo PES 2018 vjerojatno najbolji virtualni nogomet kojeg sam igrao zadnjih par godina.
Ne znam dal je ovo trenutak ludila ali eto... Stvarno sam iznenađen a ne znam niti što su promijenili, možda ništa.
Možda sam samo imao neke tehničke probleme kojih nisam bio svjestan.

GG, PES 2018. Stvarno ono, neočekivano dobar gameplay kojeg sam prije par tjedana popljuvao. Osjećam se kao vjetrenjača !

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #78 : 31. Kolovoz, 2017., 12:42 »
Koji si ti lik.

Inače, ako vam je upitnik nad glavom gdje je demo za PC - navodno stiže tek 15. 09.

Odg: PES 2018
« Odgovori #79 : 31. Kolovoz, 2017., 14:34 »
Ne znam šta da ti kažem...

Igram sada malo Fifu malo demo PESa...
PES definitivno manje nervira, ima neku logiku u svemu, nije toliko...slučajan.

Makar i dalje mislim da ste prošle godine krivo procijenili ocjene tih igara :P

Možda je najpametnije da od sada najdalje budem tiho oko ovog ali znamo da se to neće dogoditi

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #80 : 31. Kolovoz, 2017., 15:22 »
Još jednom, prebaci se na full manual (dodavanja i pucanje) ako već nisi... Fifa ima slajdere, ali full manual je divota.

Uglavnom, ne mislim da će ove godine nešto posebno biti drugačije. Fifu tek trebam odigrati, ali sve upućuje na to da će prezentacija biti bolja, modovi također, ali taj gameplay... ako opet budem morao stavljati na slow da mi to iole liči na nogomet...

Odg: PES 2018
« Odgovori #81 : 31. Kolovoz, 2017., 20:12 »
Offline PES bude dosta drugaciji od online komponente, presuduje tu dosta faktora kao u prijasnjim godinama, predpostavljam da si u beti samo online mod igrao

Odg: PES 2018
« Odgovori #82 : 01. Rujan, 2017., 10:36 »
Evo od mene tutorijal za finte za ovu godinu sa detaljnim objasnjenjem i animiranim gejmpedom  :clap:
http://youtu.be/lDEXwnFQ3a8

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #83 : 02. Rujan, 2017., 08:00 »
Okej, odigrao sam malo više utakmica i sad ja imam suprotno mišljenje, baš kao i baDarmageddoN... Ali sad se meni ne sviđa igra  :fpalm:

Tj. sviđa mi se i dalje kontrola nad nogometašima i loptom, ali težina igre i AI... kakav promašaj... Do te mjere da će se ovo isplatiti igrati jedino online i eventualno uz full manual kontrolu.

Napravio i video s nekoliko stvari koje podupiru ono što govorim.

http://youtu.be/CBOb1wVxebw

Bog zna da ja nikad nisam bio naročito dobar igrač PES-a, jedne godine mi hrvatina očitao lekciju s 4-0 u prvoj utakmici; ali ako je vjerovati ovoj demo verziji, spreman sam za najtežu postavku težine, i pritom ću rasturati na njoj... sa slabijim timovima protiv jačih. Stvaranje akcija je tako jednostavno, obrana također... Okej, nisu rezultati uvijek odraz toga, ali mislim da je to više rendom jer na assisted igra sama određuje kad ću promašiti a kad pogoditi. Slično i kao s protivnikom. Više bi volio da je rezultat odraz mog truda i moje vještine nego ovako.

Ali za to očito trebam online.

Odg: PES 2018
« Odgovori #84 : 02. Rujan, 2017., 08:59 »
Mislim da su to sve stvari koje bi trebale biti ispravljene u full verziji, težinu je lahko tweakovat.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PES 2018
« Odgovori #85 : 02. Rujan, 2017., 13:41 »
Pes 18 je jednostavno neigriv nakon dvi tekme. Na fifi bar odigram u karijeri pola sezone pa nakon nakon toga odustanem od igre 😁😂.

Odg: PES 2018
« Odgovori #86 : 02. Rujan, 2017., 14:56 »
@Bembo... Da, čim više igram demo tim više te shvaćam.

AI Fife i PESa se ne može mjeriti, kod Fife je već na semi-pro teže nego u PESu na TOP ali nije to ništa toliko
novoga. Meni se i dalje sviđaju stvari iz PESa gdje se daleko lakše dodavati, obrana AIa je gluplja i to mi trenutno više odgovara jer nemam vremena svaki dan igrati Fifu da ne izgubim osjećaj- jednostavno, trenutno mi je lakše- bolje.

Jbg, treba mi godišnji od posla. Pretpostavljam da ću odmoran biti više za Fifu pošto je teža i izazovnija ali trenutno mi se sviđaju ove laganini PES utakmice. Bolje nego kada gubim :P

Odg: PES 2018
« Odgovori #87 : 02. Rujan, 2017., 18:12 »
To je subjektivan stvar, možda ti više leži PES ili ga igraš assisted a Fifu na manual. Inače PES ima kompleksniji gameplay i ne može bit jednostavniji za igrat od Fife.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #88 : 05. Rujan, 2017., 12:26 »
Postavi na superstar i manual control. Inace AI u PES-u je los po meni, 1 na 1 ili online je nesto drugo. Protiv com igram samo sa nekim idiotskim timom master league npr., a ne kupujem igrace preko 70 overall i onda je zanimljivo.

Btw, 18 mi je vec na konzoli, sad cekam 12. Otkazao sam FCB Edition i uzeo obicni preorder na US store, daleko jeftinije, PES me izasao sa prepaid karticama oko 52 dolara

Odg: PES 2018
« Odgovori #89 : 05. Rujan, 2017., 21:08 »
Mislio sam da ce biti dobar.Odigrao desetak utakmica i vec mi dosadio.Kao sto je Zoran rekao Ai je skroz los ali moje subjektivno misljenje je da je igra previse spora i ne znam zasto uvijek upali fora da prodes na bok ubacis u sredinu i gol.Dribling mi je malo tezak ali se da nauciti dok su dodavanja laka i ima za mene izrazito puno golova iz kontri.Ove godine preskacem i fifu i pes i uzimam 2K18.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9