HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98174 Hitova
*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2018
« Odgovori #180 : 18. Listopad, 2017., 14:28 »
Jest, ubodem silvera i to ako mi se posreći..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #181 : 18. Listopad, 2017., 17:43 »
Jest, ubodem silvera i to ako mi se posreći..

Hahaha :) Ja sada imam 19 crnih i oko 50 gold, silvere samo posebne cuvam za lvl.2 team tipa Rashford, Rafa Silva, Romero, Kessie ...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #182 : 19. Listopad, 2017., 06:08 »
@Hrvatina - nisi dobro postavio baner, samo ti je slika, nije link. Ili je to do mene možda.  :kava:


Zašto imati nepotrebne linkove? Fora mi je samo potpis kao takav jer mi vrti trofeje i pozadine. Nemam namjeru ikoga reklamirati i stavljati linkove na neki drugi site, ipak smo na HCL-u.


A ovo s tim novčićima gdje je minimum zlatna lopta mi se totalno isplatio. Zadnje što sam dobio je Pique, Mandžukić, Džeko, Jao Mario.


Što mi je super. Sada stvarno imam solidnu momčad. Uz to da ja nikada ne stavim najjače igrače u jednu momčad.
Igram na način da balansiram između dvije momčadi.
Jedina konstanta je golman (Buffon) a ostali svi moraju imati zamjenu za svaku poziciju + i 3. opciju u slučaju ozljeda.
neka udarnija momčad mi je 4-3-3


Draxler    Mandžukić    Nani


Jao Mario   Badelj   Dembele


Alex Sandro Javi Martines Pique Vrsaljko


                 Buffon




Znači u jačoj momčadi mi je jedina srebrna lopta Vrsaljko koji je sada narastao na 81


A i druga mi nije postava loša, no ima srebrne lopte na DL, DR i RMF


I imam još jednu crnu loptu u obrani, al sam sada zaboravio tko je u pitanju.


Od napada je tu još B. Gomis koji je tek lvl 15 i R. Falcao koji je lvl 27 i oni su nekek zamjene u slučaju da se nešto dogodi.


U obrani su još A. Rami, Ivan Marcano i još neki.


Ono sve u svemu solidne 2 momčadi, ali daleko od hrpetine crnih lopti ili ikakvih velikih zvijezda ili legendi.

Odg: PES 2018
« Odgovori #183 : 19. Listopad, 2017., 09:04 »
Pa nije to reklamiranje sajta, to je link na tvoj PSN profil. To kao da kažeš da je link na tvoj Steam profil reklamiranje Steama.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #184 : 19. Listopad, 2017., 09:21 »
Krivo. To nije uopće moj službeni profil niti stranica od Play Stationa.
Službeni profil ti je na linku: https://my.playstation.com/Hrv4tin4_HCL


A ovo je reklama od drugog sitea. Uostalom, sviđa mi se samo banner, zašto ga ne bih mogao kao takvog koristiti?!? Možda ni ne želim da ekipa samo tako klikne tamo i vidi sve. Fora mi je taj banner i to je to. Ako znaš html kod zašto bih i linkove embedao ako ne moram?!?


Uglavnom, ovo nema veze s temom PES 2018.


I danas vrtim zadnju loptu s novčićima pa će pasti barem još jedna zlatna lopta :D
A zanima me i koji će special agent stići ovaj tjedan.


Inače kakvi ste s GP-ovima? Ja svoje ne spuštam ispod 80.000 tako da uvijek imam za sve plaće i druge cake.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #185 : 19. Listopad, 2017., 11:26 »
Evo i moj skromni tim, danas prvo okretanje Reus, drugo Ederson Moraes, trece Wijnaldum :)
Ja planiram skupiti oko 300 tisuca za legende, a oko 50 je dovoljno za normalno igranje bez razmisljanja.


Odg: PES 2018
« Odgovori #186 : 19. Listopad, 2017., 12:09 »
Hrv4tin4, ma sve 5, nemoj ništa zamjeriti. Samo sam htio pomoći, odnosno upozoriti te da link ne radi.


Što se tiče mog mycluba, pokupio sam sve trofeje, što je i bio moj cilj, tako da se uskoro bacam na Online divisions. Moram samo još par ostalih trofeja pokupiti prije toga i onda krećem.

U PES-u igram samo Online divisions i Versus kada mi pajdo dođe.

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2018
« Odgovori #187 : 21. Listopad, 2017., 13:40 »
PES na PCu se ne može više normalno igrati zbog cheatera..
Odigram danas četiri utakmice, prve dvije igram protiv istog lika, u prvoj vodim u 80. minuti 4-3, počne štekati, pukne veza, nikom ništa (ne stavim ga na match block listu jer ajde možda je do servera..), druga utakmica, zabijem 3 gola u prvom poluvremenu, u 50. minuti opet isto, pukne veza. Zatim treća utakmica, vodim 2-0 u 60. minuti, opet isto, te slično tako i četvrta utakmica.
Sumnjam da ovo ima ikakve veze sa stabilnosti PES servera jer mi se ovo nije događalo ovih mjesec dana, te gotovo uvijek tako kada počnem voditi sa 2 ili više golova razlike.
Sada ili pričekati par tjedana da se počne čistiti tu ekipu koja vara ili se živcirati i bezveze gubiti vrijeme.. Mislim da je prva  opcija pametnija.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #188 : 21. Listopad, 2017., 15:55 »
Samo prijavljuj, dijele banove masovno za vise prijava. Na XBox One sam sam upratio vec 3 lika iz top 10 da su samo nestali, a vidim i po ES forumima se pise o tome.

Odg: PES 2018
« Odgovori #189 : 24. Listopad, 2017., 10:41 »
Primjetio sam da mi ponekad, kada stisnem lijevo dodavanje i nabac dodaje i nabacuje udesno, odnosno vraća loptu (obrnute smjerove isto).
Zašto se to događa i ima li to veze s onim manual kontrol sto ste spominjali?

Ali po meni, bez obzira na manual ili ne, nikako nebi smio vratiti loptu u desno ako sam usmjerio dodavanje u lijevo.  :chair:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #190 : 24. Listopad, 2017., 11:38 »
Da li se to desava u sprintu ili nabacivanje iz mjesta? U ovom PES-u puno se igra tijelom i ako nisi na vrijeme pripremio i okrenuo igraca, ako ne pazis je li desnjak ili ljevak i slicno desavaju se takve stvari. Je li ti analog u redu btw? :)

Odg: PES 2018
« Odgovori #191 : 24. Listopad, 2017., 11:46 »
Ma pomislio sam i ja na položaj tijela, no čak štoviše, on se i okrene na tu krivu stranu kada dodaje. Ne događa se često na svu sreću, no nekih 5 puta sigurno je.

Analog je ok, ostalo radi normalno. Čak sam par puta i zadržao prste na mjestu dok sam gledao u ekran da se uvjerim da nisam možda ja lud. :D

Lijevo usmjerim i dodajem, on doda desno. Ne objašnjivo.  :ne:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #192 : 24. Listopad, 2017., 13:14 »
Cudno. A koji pass assist level koritis?

Odg: PES 2018
« Odgovori #193 : 24. Listopad, 2017., 13:17 »
Nisam ništa podešavao, mislim da je level 3 po defaultu.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #194 : 24. Listopad, 2017., 13:54 »
Lvl je 1 po defaultu, ptovjeri, ako je lvl3 onda je zbog toga.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9