HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 97807 Hitova
*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2018
« Odgovori #285 : 19. Travanj, 2018., 01:41 »
Od 200 odigranih sati ove godine sam potrošio otprilike desetak sati na SP modove, a sve ostalo na myClub, co-op i igranju s društvom tako da mi to gubljenje Uefine licence ne znači puno. Ali sam siguran da ove godine u 9. mjesecu neću dati 30 eura (koliko sam dao za PES 2018) za igru čiji će meni najzanimljiviji mod za dva mjeseca biti F2P.

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: PES 2018
« Odgovori #286 : 20. Svibanj, 2018., 19:16 »
Prva legenda u ovogodišnjem PESu  :D


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #287 : 22. Svibanj, 2018., 16:56 »
Prva legenda u ovogodišnjem PESu  :D

(Klikni za pregled slike.)

Opa, dobbbbar :) Meni "sletio" Del Piero, sad imam tim od legendi :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #288 : 22. Svibanj, 2018., 17:56 »
Ja čekam da sleti "2019" 30.8. :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #289 : 22. Svibanj, 2018., 22:02 »
Mene legende baš i neće potrefiti. Uhvatio Romaria pred koji tjedan i to je sve. A ciljam na Del Piera već duže

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #290 : 23. Svibanj, 2018., 01:25 »
Mene legende baš i neće potrefiti. Uhvatio Romaria pred koji tjedan i to je sve. A ciljam na Del Piera već duže

Ja sam ga dobio, zvijer je. A prosli put kad je bio ovaj agent slomio se, stjerao pool na 33 igrača i ništa, ni njega ni Nedveda. Upravo sam povukao i Stankovica, sad imam 10 legendi: Keegan, Ronaldinho, Del Piero, R. Carlos, Stankovic i 5 Borussijinih.

@dinodinix, Beckham edition već pre-orderana :D

Odg: PES 2018
« Odgovori #291 : 23. Svibanj, 2018., 11:22 »
Haha, brz si!  :thumbs:

Odg: PES 2018
« Odgovori #292 : 28. Srpanj, 2018., 16:47 »
Kada sam krenuo igrati PES online, poceo sam si svake sezone zapisivati broj meceva, pobjeda, poraza, itd...
Danas sam jednostavno pokidao taj papir jer uopce nema smisla. Zašto?

Prvu partiju izgubim, okej, idemo dalje. Vodim iduću 2:0, naravno lik ladno ispadne iz igre i nikome ništa (prljavi trik sa narančastim kabelom iz videa na HCL).
Do sada sam to zanemarivao i dalje vodio evidenciju, no dalje nema smisla.

Čini se da ni pes 19 neće takve stvari sankcionirati. Treba im dati ban na mjesec-dva pa neka onda stišću taj "ključ za garažu".

Takva osoba će se vjerojatno pohvaliti prijatelju kako online ima stats 50:5 i takva osoba se naziva gejmerom. Ne shvaća da time upravo uništava igru koju igra.

FUJ!  :fpalm: :fpalm:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #293 : 30. Srpanj, 2018., 17:12 »
Kada sam krenuo igrati PES online, poceo sam si svake sezone zapisivati broj meceva, pobjeda, poraza, itd...
Danas sam jednostavno pokidao taj papir jer uopce nema smisla. Zašto?

Prvu partiju izgubim, okej, idemo dalje. Vodim iduću 2:0, naravno lik ladno ispadne iz igre i nikome ništa (prljavi trik sa narančastim kabelom iz videa na HCL).
Do sada sam to zanemarivao i dalje vodio evidenciju, no dalje nema smisla.

Čini se da ni pes 19 neće takve stvari sankcionirati. Treba im dati ban na mjesec-dva pa neka onda stišću taj "ključ za garažu".

Takva osoba će se vjerojatno pohvaliti prijatelju kako online ima stats 50:5 i takva osoba se naziva gejmerom. Ne shvaća da time upravo uništava igru koju igra.

FUJ!  :fpalm: :fpalm:

Vjerovao ili ne, u nekoliko stotina meceva sam imao zanemariv broj idiota. Postavi network filter na lvl.3, malo se strpi dok ti CA rating dodje na triple A i ne bi trebalo biti problema.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2018
« Odgovori #294 : 30. Srpanj, 2018., 17:25 »
Ma nebitno, Konami treba bojkotovat dok to ne srede. Zar je toliko teško da onaj sa čije strane je pukla konekcija dobija ubilježen 0-3 poraz i riješen problem. Čak i ako nisi cheater ko ti je kriv što imaš karinu net pa time drugima kvariš igru. Ili barem da naprave da ako ti se izgububi konekcija a gubio si da se piše poraz, u tom slučaju si 100% siguran da niko nije oštećen.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #295 : 30. Srpanj, 2018., 17:59 »
Ma nebitno, Konami treba bojkotovat dok to ne srede. Zar je toliko teško da onaj sa čije strane je pukla konekcija dobija ubilježen 0-3 poraz i riješen problem. Čak i ako nisi cheater ko ti je kriv što imaš karinu net pa time drugima kvariš igru. Ili barem da naprave da ako ti se izgububi konekcija a gubio si da se piše poraz, u tom slučaju si 100% siguran da niko nije oštećen.

S obzirom da ne koriste dedicated servere nego p2p, nemoguce.
Ako ih bojkotujem nemam sta igrati, drazi mi je ovakav PES nego FIFA.

Odg: PES 2018
« Odgovori #296 : 30. Srpanj, 2018., 20:32 »
Naravno da treba pisati 0-3 poraz, ko ti kriv sto si cheater ili nemas novaca za wifi, ne moras zato meni unistiti igru. I još im ban dati uz to pa ti sinko kupi novi ruter ako ti net steka.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #297 : 31. Srpanj, 2018., 00:06 »
Naravno da treba pisati 0-3 poraz, ko ti kriv sto si cheater ili nemas novaca za wifi, ne moras zato meni unistiti igru. I još im ban dati uz to pa ti sinko kupi novi ruter ako ti net steka.

Koliko znam, kada je u pitanju p2p konekcija, uopste ne mogu vidjeti ko je kriv, zato se i desavaju sranja.

Odg: PES 2018
« Odgovori #298 : 31. Srpanj, 2018., 08:52 »
Jučer sam odigrao otprilike pet utakmica i samo je jedna tekma bila normalno odigrana, znači bez ikakvih problema, iako sam izgubio  :bonk:

Sve ostalo neka sranja, najviše zbog loše konekcije. Spoji me s nekim iz p. materine i treba nekoliko sekundi samo da registrira dodavanje.

Budem sretan kad mogu normalno odigrati tekmu, pa makar izgubio. Morat ću malo iskorigirati taj network filter, iako sam par puta probao, pa je dosta dugo trebalo da me spoji s nekim.

Druga sorta problema su rage quitteri.
U jednoj tekmi vodim 2-0 i na poluvremenu lik quitao. Da je bilo 5, 6 golova razlike pa bih možda i razumio frustraciju, ali na ovaj rezultat, to je smiješno. I to je mislim bio lik iz Hrvatske ako se dobro sjećam.

I još nešto. Čitam malo ne netu o scriptingu. Da li je to prisutno ovdje?
Neki dan u jednoj utakmici koju sam izgubio 3-1 a protivnik je puno lošiji od mene bio. Pogodio sam nekoliko stativa i to sa Suarezom s nekih desetak metara, a ima finishing skoro pa 97? dok je protivnik pogađao bez problema.
Da se razumijemo, i mene tako nekad posere, ali kad sam na gubitničkoj strani onda nije baš tako smiješno  :hihi:

Odg: PES 2018
« Odgovori #299 : 31. Srpanj, 2018., 11:31 »
Meni se isto nekada čini da sam puno bolji i ne mogu zabiti, dok on zabije iz neke totalne gluposti. Ne znam...
Ovo za rage quit mi je ok, neka on izađe kada hoće, samo neka meni upiše pobjedu. Što se tiče traženja igrača, nekada čekam i po 10 minuta, dok mi recimo na Fifi 17 nađe za pola minute.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9