HCL.HR

PES 2019

  • 142 Odgovora
  • 34716 Hitova
*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #120 : 01. Listopad, 2018., 18:16 »
Na skali od 1-100. Koju ocjenu PES-u? Iskreno i uzmi u obzir i online i offline.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #121 : 01. Listopad, 2018., 18:21 »
Na skali od 1-100. Koju ocjenu PES-u? Iskreno i uzmi u obzir i online i offline.

Najiskrenije za ovaj PES ocjena 39.

Polomljen online, bez apsolutno ičega novoga u offline, definitivno izgleda kao nedovrsen produkt sa kojim se požurilo na tržište, igra je trenutno za online igranje apsolutno smeće.

Neke stvari će moći popraviti patchevima, neke ne, licno po meni najgori PES do sada, nešto kao 14, njega su patchevima ispolirali nadam se da će i ovaj.

« Zadnja izmjena: 01. Listopad, 2018., 18:37 bhlazio »

Odg: PES 2019
« Odgovori #122 : 04. Listopad, 2018., 19:22 »
igra li tko na PCu?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #123 : 17. Prosinac, 2018., 15:24 »
Ovo je najidiotskija i najdebilnija igra svih vremena, ne samo PES serijala, nego svijeta igara uopće.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: PES 2019
« Odgovori #124 : 18. Prosinac, 2018., 08:20 »
Kako to da PES 19 nema demo za Xone? Jel ima za plejku?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #125 : 18. Prosinac, 2018., 09:43 »
Kako to da PES 19 nema demo za Xone? Jel ima za plejku?

Što će ti demo? Imaš besplatnu lite verziju, još jedan šamar vjernim dugogodišnjim kupcima koji pretplate igru na startu. Trenutno je problem pronaći protivnika na PS4, iz prijašnjih iskustava mislim da je situacija na X1 deset puta gora. Ja ionako ne igram, samo se čudim kako je Konami jednu perspektivnu franšizu uspio totalno uništiti.

Odg: PES 2019
« Odgovori #126 : 30. Prosinac, 2018., 17:58 »
A
Kako to da PES 19 nema demo za Xone? Jel ima za plejku?

Što će ti demo? Imaš besplatnu lite verziju, još jedan šamar vjernim dugogodišnjim kupcima koji pretplate igru na startu. Trenutno je problem pronaći protivnika na PS4, iz prijašnjih iskustava mislim da je situacija na X1 deset puta gora. Ja ionako ne igram, samo se čudim kako je Konami jednu perspektivnu franšizu uspio totalno uništiti.

Apsolutno se slazem s tobom. Godinama sam igrao PES, od 2002 mislim. Al ove godine sam presao na FIFU, u kombinaciji s PS4....perverzija. Gust je igrat. A taj lite je bas glupost. Uopce se ne isplati davat 60 eura za full verziju jer je kauc multiplayer izumro(nazalost)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #127 : 31. Prosinac, 2018., 10:39 »
A
Kako to da PES 19 nema demo za Xone? Jel ima za plejku?

Što će ti demo? Imaš besplatnu lite verziju, još jedan šamar vjernim dugogodišnjim kupcima koji pretplate igru na startu. Trenutno je problem pronaći protivnika na PS4, iz prijašnjih iskustava mislim da je situacija na X1 deset puta gora. Ja ionako ne igram, samo se čudim kako je Konami jednu perspektivnu franšizu uspio totalno uništiti.

Apsolutno se slazem s tobom. Godinama sam igrao PES, od 2002 mislim. Al ove godine sam presao na FIFU, u kombinaciji s PS4....perverzija. Gust je igrat. A taj lite je bas glupost. Uopce se ne isplati davat 60 eura za full verziju jer je kauc multiplayer izumro(nazalost)

Ma PES je propao samo iz jednog razloga, idioti apsolutno ne slušaju community. Gledam BF V i problem sa TTK, odmah riješeno, gledam FIFU kako se sluša feedback i mijenjaju stvari, a Konami po svome. Ja sam im poslao sam desetine mailova i dobio desetine generičkih odgovora i na kraju odustao. Ljudi idu u propast a ubijedjeni da idu naprijed. Samo malo da poslušaju šta zajednica želi bili bi na vrhu. Ovako, sada kada aktivno igram FIFU, kada pokrenem PES kao da sam se vratio u kameno doba, iako ni FIFA nije toliko dobra koliko je PES los, ali nudi najbitnije: beskrajnu zabavu.

Odg: PES 2019
« Odgovori #128 : 05. Siječanj, 2019., 03:50 »
Kod mene situacija obrnuta... Na pesu sam počeo davno dok još nitko za fifu nije ni znao, bar ne na ovim prostorima... Onda sam se prebacio na fifu od 12og nastavka, da bih se ove godine opet vratio na pes.. Unatoč tome što fifa ubija pes u svim segmentima izvan terena (modovi, licence, marketing....), pes je po meni puno bolji tamo gdje je najbitnije, a to je na terenu.. Činjenica je da pes ima daleko realniji i "stvarniji" nogomet, ali to je stvar ukusa kome je šta bolje.. Ako vise voliš realniji nogomet u kojem moraš bit strpljiviji, planirat taktiku, shodno tome i slagat formaciju, igrat ces pes... Ako više voliš arkadu i ne zamarat se previše sa detaljima oko taktike, igrat ćeš fifu.. Kad sam igrao fifu, to su uglavnom bile utakmice 5-3,6-2,5-4 i tako obično ti "vaterpolo rezultati".. To govorim za multiplayer, što online kroz divizije ili FUT, što sa frendovima lokalno, singleplayer uopće ni ne igram u sportskim igrama... Dok je kod pesa skroz druga stvar, do sad sam imao masu utakmica sa ishodom 0-0 ili 1-0, dakle šahovska bitka do samog kraja... To na fifi nisam doživio u ovih 7 godina što sam ju igrao što ne mora značit da je "lošija" od pesa nego da je namijenjena za "širu publiku", pogotovo sad kad su još dobili uefina natjecanja.. Činjenica je da fifa u prodaji ne da ubija pes, nego mu neda ni da guta prašinu za njom, neću ulazit jel to zasluženo ili ne, ali EA, kao i uvijek, radi odličan posao s marketingom, tako da me nit ne čude prodajni rezultati... Uglavnom, da ne bih pretvorio ovu temu u PES VS FIFA, niti mi je to bio cilj.. Samo sam se htio nadovezat na temu kao igrač koji je igrao obje igre..

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #129 : 05. Siječanj, 2019., 08:56 »
Gameplay je bio nešto što je mene držalo u PES-u preko 20 godina. Ali ove godine su, posebno online, uništili i gameplay. Na stranu devastirani myClub, svi online modeovi imaju strašnih problema u gameplayu koji se donekle prenose i na offline. Nerensponzivne komande i lag koji izazivaju komediju na terenu, problem sa prebacivanjem igrača, AI radi katastrofalne greške i to su kao popravili ali sada je još gore, scripting, skokovi gdje jedan Messi bez problema nadskoci Van Dijka, igrači koji u visokim loptama idu kao na tračnicama kao i u 1-2 dodavanjima gdje uvijek izbacis čitavu odbranu bez problema, low cross bug koji uvijek završava golom, retardirani golmani ... i mogao bih nabrajati do beskraja. Dosta ovih stvari se vuče već godinama, ali ove godine su najizraženije. Ja strasno volim PES, i uopšte me ne zanima nista osim terena, i iskreno se nadam da će naučiti lekciju, ali teško.

Odg: PES 2019
« Odgovori #130 : 08. Ožujak, 2019., 17:08 »
Ova igra se može iskoristiti samo na jedan način: igranje u Versus modu s nekim.
Sve ostalo nije vrijedno spomena. Online toliko šteka da je neigriv (komande kasne sekundu), modovi ne postoje, kao ni licence.
Čak je i soundtrack katastrofa (inače je bio dobar) i glavni meni je užas. Dobro pa sam dao samo 76 kn. Mislim da ni ne vrijedi više s obzirom da samo "kauč mod" valja.

 :fpalm:

Odg: PES 2019
« Odgovori #131 : 08. Ožujak, 2019., 17:29 »
Apsolutno se slažem. Da nije bila ta cijena, ne bih ni uzimao igru. Prijatelj i ja smo uzeli da napravimo upgrade od 2018., ali ovo mi ne izgleda tako.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #132 : 08. Ožujak, 2019., 19:09 »
Ovo je najgori PES ikada, a igra vjerojatno ulazi u uži izbor najgore ikada barem kada su u pitanju AAA naslovi. Žalosno, ali end of story.

Odg: PES 2019
« Odgovori #133 : 08. Ožujak, 2019., 22:32 »
Da, čak je i starija verzija (pes 2018) bolje ušminkana.

*

HenryjZG

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2019
« Odgovori #134 : 12. Ožujak, 2019., 19:08 »
Od ovih PES-ova zadnjih godina definitivno mi je 2017. najbolji, najbalansiraniji.

Skinuo sam Lite za PS4, kontrole u offline i online blagi uzas, najvise nervira trzavo prebacivanje igraca. Automatski bi igrac najblizi lopti trebao bit u kontroli, tako je prijasnjih godina bilo da ti automatizmom prebaci kod brzih protivnickih akcija kontrolu. Protivnik radi dijagonalu preko terena, moj igrac na sredini par desetaka cm od lopte i ne zeli ga aktivirat lopta prode kraj njega iako bi morao preuzet kontrolu. Naravno pokusavam manijakalno trzat L1 da samostalno prebacim na njega i dobijem samo neku trzavu animaciju gdje se igrac mid animation pokusava pokrenut i samo tupo prati loptu.

S druge strane nervira me kod pucanja sto loptu s efejom prakticki nije moguce obranit jacim igracima, dovoljno da ti protivnik trzne s boka prema unutra i zavitla loptu u suprotni kut, kao sestarom iscrtano lopta ide uz stativu i mozes se slikat

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9