HCL.HR

PES 2019

  • 142 Odgovora
  • 34723 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2019
« Odgovori #135 : 13. Ožujak, 2019., 16:51 »
Uzeo sam ovu igru na popustu za 80kn, igrao ju malo i kad sam vidio FIFU isto na popustu i nju sam uzeo.
Otkad sam Fifu upalio ne gasim je. Udaljila me od RDR2, mislim da je to dovoljan primjer koliko FIFA odudara od glupog PES-a.
(iako sam strastveni igrač pes-a čak od Winning Elevena).



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #136 : 14. Ožujak, 2019., 01:52 »
Uzeo sam ovu igru na popustu za 80kn, igrao ju malo i kad sam vidio FIFU isto na popustu i nju sam uzeo.
Otkad sam Fifu upalio ne gasim je. Udaljila me od RDR2, mislim da je to dovoljan primjer koliko FIFA odudara od glupog PES-a.
(iako sam strastveni igrač pes-a čak od Winning Elevena).

Igra je apsolutna katastrofa, ako nastave ovim smjerom predviđam ubrzo kraj serijala. Izgubili su sve ono što je PES imao najbolje i uništili ga. Od kako je FIFA izašla ušao sam par puta u PES i samo pokušao odigrati neku tekmiu, većinom sam se smijao, ne vjerujući da neko može izbaciti ovakav flop u prodaju.

Odg: PES 2019
« Odgovori #137 : 16. Ožujak, 2019., 19:35 »
a koliko ti mozes srat jebote...ako ti se ne sviđa, nemoj igrat i to je to...
i ja mrzim fifu i ne shvacam kako netko moze igrat tu sugavu arkadu pa ne dolazim svaki dan srat i pljuvat...tko hoce,nek igra...jebe mi se

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #138 : 17. Ožujak, 2019., 01:14 »
a koliko ti mozes srat jebote...ako ti se ne sviđa, nemoj igrat i to je to...
i ja mrzim fifu i ne shvacam kako netko moze igrat tu sugavu arkadu pa ne dolazim svaki dan srat i pljuvat...tko hoce,nek igra...jebe mi se

Ko ti drma kavez?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2019
« Odgovori #139 : 19. Ožujak, 2019., 06:02 »
a koliko ti mozes srat jebote...ako ti se ne sviđa, nemoj igrat i to je to...
i ja mrzim fifu i ne shvacam kako netko moze igrat tu sugavu arkadu pa ne dolazim svaki dan srat i pljuvat...tko hoce,nek igra...jebe mi se

Vjerujem kad bi ste vi počeo FIFU 19 igrat ne bi se nikad odvojio od nje dok se PES ne promjeni.  :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2019
« Odgovori #140 : 19. Ožujak, 2019., 18:20 »
Vjerujem kad bi ste vi počeo FIFU 19 igrat ne bi se nikad odvojio od nje dok se PES ne promjeni.  :kava:
Ja vjerujem da je ljudima Fifa zabavna ali realno morate priznat da je baš arkadetina. Nije ni da je PES punokvrna simulacija ali je ipak mnogo ozbiljniji, nezz ako bi pravili neke glupe komparacije onda bi mogli reći da je Fifa ono što je CoD među pucačinama a da je PES npr. Red Orchesetra, jedna je nerealistično fast-paced i mnogo je popularija a druga je više zagazila u simulaciju i samim time valjda manje zabavna širim masama. Lično PES ima dosta problema ali ako mi se igra e-fuca upalim njega, da ga nema ne bi uopće igrao fudbalske igre jer mi Fifa nije alternativa. Zadnja 3 PES-a su sasvim korektni i nadam se da će ostat na ovom pravcu bez većih eksperimentiranja (tipa PES 2011 ili 2014).

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2019
« Odgovori #141 : 19. Ožujak, 2019., 18:48 »
PES vise ne doživljavam simulacijom, previše ima nedostataka u gameplayu, previše bugova i nerealnosti. FiFA gameplay takodjer nije ni blizu simulacije, ali ima nekih super realističnih stvari koje PES da samo prekopira bio bi simulacija i po. Generalno nijedna igra nije na zadovoljavajućem nivou, ali ako ćemo govoriti o zabavi, sadržaju i da ponuđeno radi PES tu nema šanse.
Scripting ubija, sadržaj svake sedmice isti, lag u svim modovima nepodnošljiv. 99% vremena u PES-u sam igrao myClub, a isto i na FIFI igram UT, tako da sve što pišem većinom se odnosi na te modove.
I dalje sam veliki fan PES-a, to je ljubav koja traje preko 20 godina, ali ovo što su uradili natjeralo me da nadjem ljubavnicu FIFU koja trenutno nudi sve što moja stara ljubav nema, i mnogo više.  :ave:

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: PES 2019
« Odgovori #142 : 19. Ožujak, 2019., 21:47 »
Ne znam za vas ali ja uzivam u 19-ci. Igram master ligu svaki dan i nikad mi ne dosadi. Toliko volim ovaj mod da to nije realno. Jedini nedostatak koji meni ovaj PES ima (igram offline samo) su mozda golmani. Djeluje mi kao da su bili mnogo bolji u 17 i 18.  :kava:
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9