HCL.HR

eFootball PES 2020

  • 76 Odgovora
  • 25872 Hitova
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #30 : 13. Kolovoz, 2019., 22:33 »
Nemam nikakvih problema s bukom konzole, a igram na ps4 iz 2014. Upravo sto je naveo dame92, lopta je zasebni objekt i skace i odbija se svuda po terenu, te nije zaljepljena igracima za noge. Ovo sto je barca partner igre, nema nikakve veze sa samim igracima, trebaju to malo dovest u red. Evo i danas sam proveo jedno 90min igrajuci demo i stvarno je zabavan. Tim vise jer ima dosta tekmi nerijesenog rezultata, i na superstar razini komp ne davi loptu nego pokusavaju nekaj i odigrat. E sad ima jedna mana koju sam uocio: komp je sa arsenalom igrao dosta otvoreno da ne kazem sasavo. Pustim ih, a oni odmah loptu dodaju lacazetu ili aubameyangu, i tu gube loptu jer sam ja brojcano nadmocniji u fazi obranr nego oni. Cim sam ja zatvorio mogucnost prodora lopte toj dvojici, krenuli su se dodavat i sirit igru. Nekako mi se cini da malo brzaju doc u realizaciju, al opet i to mi je bolje nego da se bjesomucno dodavaju na svojoj polovini terena.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #31 : 13. Kolovoz, 2019., 23:03 »
Problemi su striktno na PS4 Pro, konzol hoće da poleti.
PES vs com je jedna, online druga igra. Sve što valja u offline u online izgleda komično i igra se u 90% slučajeva pretvara u komediji. Kada bi Konami zakupio dedicated servere i malo ispolirao igru sitnim stvarima zakucao bi konkurenciju, ovako još uvijek kaska iako je u mnogim segmentima bolji. Fali im jednostavno taj jedan drastičan iskorak.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #32 : 18. Kolovoz, 2019., 09:51 »
Sjajan fudbal ove godine, jedva cekam full da zaigram Master Ligu.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #33 : 18. Kolovoz, 2019., 11:00 »
Sjajan fudbal ove godine, jedva cekam full da zaigram Master Ligu.

U Master ligi ces sigurno uzivati.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #34 : 20. Kolovoz, 2019., 10:19 »
Juce mi bio drugar, peglagli 1 vs 1 ceo dan, skoro ovako dobar PES nije bio.
Satisfeksn level 100! Toliko sitnica je sredjeno u odnosu na PES2019, koje znacajno menjaju i uticu na fudbal. Sutevi i pasovi su zakon sad.
PES 2017 i PES 2018 sam cele godine igrao na Full Manual kontrolama, jer mi na assisted jedna crta bilo previse automatski i nije imalo smisla, sad je bas po meri! Nemam potrebe vise za full manual.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #35 : 20. Kolovoz, 2019., 14:48 »
Tačno. Mislim da će ovo biti jedan od boljih, ako ne i najbolji PES do sad.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #36 : 20. Kolovoz, 2019., 16:54 »
Slažem se takođe. Iako se svake godine ponavlja vrlčo slična priča, mislim da stvarno ove godine PES ima odličan potencijal da bude fantastičan.

Zadnjih par dana igram Demo i stvarno mi leži. U poređenju sa 19-kom nebo i zemlja. Tempo je pogođen vrhunski, dodavanja ovaj put nisu teledirigovana i ne možeš povezati 5-6 dodavanja petom ili bez gledanja već naprosto moraš malo razmisliti kome i kada dodati.
Matchmaking i dalje najslabija karika, nekada uopšte ni ne može da me spoji sa protivnikom ali to je jedina mana koju sam primijetio do sad. Takođe nove animacije su jako vidljive i za divno čudno od pomoći ovaj put, što mi se jako sviđa.

Vrhunski fudba za sad, samo se nadam da će tako i ostati u finalnoj verziji ali i u MyClubu (teško, ali treba biti optimista  :mrgreen: ). Nadam se takođe da će obezbijediti još koju licencu za ML, kao i u Seriu A ubaciti scoreboard, možda i koji stadion da pojačaju atmosferu, u suprotnom baš i nema nekog većeg efekta.  :thumbs:

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #37 : 20. Kolovoz, 2019., 17:55 »
Mislim da će ML biti prava šminka ove godine. Samo bih volio kad bi ubacili rezultate ostalih utakmica na poluvremenu ili da se pojavljuju kako se mijenjaju u toku meča. Nekoliko puta sam izgubio titulu zbog toga :/
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #38 : 20. Kolovoz, 2019., 19:26 »
Svake godine velike najave, na kraju c/p prošlogodišnje verzije. Bumo videli...  :(

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #39 : 20. Kolovoz, 2019., 20:51 »
Ovo za rezultate bih i ja stvarno volio da ponovo vidim. Ako se ne varam PES 13 je zadnji koji je imao tu opciju, i nemam pojma zašto su je izbacili. Baš u PES-u 19 su me rezultati u zadnjem kolu koštali titule u ligi..   :fpalm: Takođe hvala bogu dragom da su napokon ubacili novi sistem transfera i cijena igrača, nema smisla više da dovodim Hazarda u West Ham za 20ak miliona  :hihi:

Nadam se da ove godine finalna verzija neće razočarati.. treba imati optimizma nakon svih ovih godina  :wildboy:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #40 : 21. Kolovoz, 2019., 11:38 »
Ja sam toliko puta razocaran bio bombasticnim najavama i razlikom demo i finalne verzije da uopste me vise ne mogu zainteresovati nijednom najavom. PES dolazi u obzir samo nakon sto izadje Lite verzija i licno se uvjerim da je to to, onda cu sa gustom kupiti najskuplju verziju.

Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #41 : 22. Kolovoz, 2019., 18:49 »
Isprobao sam demo i gameplay mi je odličan. Igrači se prirodnije kreću, nisu ukočeni i napokon primaju i lopte koje im dolaze s leđa (ne odbija im se lopta od petu kao od čunja). Igrači se kreću u svih 360 stupnjeva s loptom.  :thumbs: Kamera tekme je odlično postavljena i djeluje prirodnije nego prije. Baš kao da s tribina gledaš tekmu.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #42 : 23. Kolovoz, 2019., 10:43 »
Isprobao sam demo i gameplay mi je odličan. Igrači se prirodnije kreću, nisu ukočeni i napokon primaju i lopte koje im dolaze s leđa (ne odbija im se lopta od petu kao od čunja). Igrači se kreću u svih 360 stupnjeva s loptom.  :thumbs: Kamera tekme je odlično postavljena i djeluje prirodnije nego prije. Baš kao da s tribina gledaš tekmu.

Kamera se mogla tako namjestit u prijšanjim nastavcim, ja mslm.  :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Beli

  • *
  • 91
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #44 : 30. Kolovoz, 2019., 22:00 »
Vec su napravili bug sa preorderima, nevjerovatni su. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9