HCL.HR

Pikmin 3

  • 37 Odgovora
  • 17651 Hitova
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #15 : 08. Kolovoz, 2013., 11:37 »
jel ga ima u algoritmu?
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #16 : 14. Kolovoz, 2013., 16:58 »
Ne znam za Algoritam trgovine, ali na webu im ga nema.

Uglavnom, ništa od mog Pikmina 3 - prednarudžba sa zavvi.com nije nikad došla i nakon što sam ih kontaktirao u vezi toga, na kraju su mi ju i otkazali jer više nemaju Pikmina 3. Svašta. Uzet ću digitalno na kraju s eShopa... a baš htio imat ovo u kutiji :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #17 : 16. Kolovoz, 2013., 10:55 »
Uzeo inače prije dva dana preko eShopa, 4GB download... ukucao oko 3-4 sata u igru do sada, na 12-tom danu sam... nemam neko konkretno mišljenje još iskreno :)

Jako simpatičan svijet, većinom izgleda jako lijepo - iako te muljave teksture znaju uništiti dojam tu i tamo, interesantno istraživanje svijeta... čisto zato jer je svijet tako simpatičan - to me definitivno vuče nazad. Ali gameplay me nije baš impresionirao do sada, fali mi malo izazova u svemu tome, malo preciznosti s kontrolama.

Igra još netko?

Odg: Pikmin 3
« Odgovori #18 : 24. Kolovoz, 2013., 20:55 »
Pozdrav! Eto ja isto uzeo sa eShopa i vidim da sada možemo uzeti i Wonderfull uz popust :clap:.
Isto sto Ementaler kaže malo su kontrole zeznute - točnije zeznuto je ciljati neprijatelja i bacati pikmina točno tamo gdje želiš (da ne pričam o onim letećim "bubama" koje me izlude). Sa druge strane nesvidja mi se se Pikmini znaju "zaštekati" pa se mora vraćati po njih.

Inače osim toga, igra je simpatična, zabavna i lijepa sa odličnom idejom. Malo je potrebno logike upotrijebiti i organizirati istraživanje svijeta tako da nije za "najmanje" uzraste (kao što sam je ja kupio za sina od 5g). On se zakačio na Pikmina sa Nintendo Landa, pa sam eto morao kupiti i 3-ojku.

Odg: Pikmin 3
« Odgovori #19 : 26. Kolovoz, 2013., 19:50 »
pa jel igrate wiimoteom, miša vam?
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Pikmin 3
« Odgovori #20 : 11. Rujan, 2013., 11:46 »
Evo igram i ja; genijalno. Jedina zamjerka je kaj mi jednom (prvi put) zamrznuo WiiU. Vjerojatno nije do igre.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #21 : 09. Kolovoz, 2014., 05:34 »
Hellou,
skinuo i ja gratis Pikmine napokon.

Jel svima pričaju na japanskom, pa stavljaju titolove na engleskom?

Igram na Gamepadu, ali je to tak, ciljaj, vuci, stiskaj, i onda se fula.
Koja je bolja varijanta za igranje?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #22 : 09. Kolovoz, 2014., 08:28 »
Hellou,
skinuo i ja gratis Pikmine napokon.

Jel svima pričaju na japanskom, pa stavljaju titolove na engleskom?

Igram na Gamepadu, ali je to tak, ciljaj, vuci, stiskaj, i onda se fula.
Koja je bolja varijanta za igranje?

Ne pricaju na Japanski koliko ja znam nego na njihovom izmisljenom jeziku...kao npr simsi :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #23 : 10. Kolovoz, 2014., 08:25 »
Aha, a ja mislio da sam nešto krivo skinuo. :)

HTC x


*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #24 : 10. Kolovoz, 2014., 09:19 »
Gamepad Touch kontrole su najbolje za Pikmin 3. Moraš imat patch koji je stigao neposredno nakon Mario Kart 8, i onda uključit to nekako u opcijama.
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #25 : 10. Kolovoz, 2014., 10:43 »
Gamepad Touch kontrole su najbolje za Pikmin 3. Moraš imat patch koji je stigao neposredno nakon Mario Kart 8, i onda uključit to nekako u opcijama.

Di skinuti taj patch?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #26 : 11. Kolovoz, 2014., 11:18 »
Ma svi patchevi ti se automatski skidaju, tako da ako si updateo igru na zadnju verziju već imaš taj patch.

Odg: Pikmin 3
« Odgovori #27 : 10. Ožujak, 2015., 21:19 »
Od kud bi mogao naručiti igru, osim eShopa. Vidim da je u HR dućanima nema. A ni na stranicama baš

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Pikmin 3
« Odgovori #28 : 11. Ožujak, 2015., 19:46 »
Provjerio UK dućane? Da, čuo sam da je neka vrsta nestašice Pikmina 3 zavladala u trgovinama iz nekog razloga prije par mjeseci :/

Odg: Pikmin 3
« Odgovori #29 : 11. Ožujak, 2015., 19:51 »
Naso sam na 365 games-u.
Valjda me nebudu zaje... :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9