HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519696 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1590 : 04. Lipanj, 2017., 21:36 »
Ako moze neka preporuka za igricu za djecu uzrasta od 8 godina? Ja nista ne mogu naci a da je zanimljivo i normalno trebam za ps4 hvala

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1591 : 11. Lipanj, 2017., 16:07 »
Pozdrav ekipo,
jos malo pa ce konacno i taj raspust i mnogo vremena za igranje igrica. Ali kako mi na balkanu imamo problem s plitki novcanikom, moramo da koristimo neke druge opcije za igranje isytih  :D :D :D
Dajte predlog za neku dobru multiplayer igru koju mogu pikati sa ortacima, po mogucstvu free to play.

Hvala unapred! :D :D

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1592 : 11. Lipanj, 2017., 23:27 »
Pozdrav ekipo,
jos malo pa ce konacno i taj raspust i mnogo vremena za igranje igrica. Ali kako mi na balkanu imamo problem s plitki novcanikom, moramo da koristimo neke druge opcije za igranje isytih  :D :D :D
Dajte predlog za neku dobru multiplayer igru koju mogu pikati sa ortacima, po mogucstvu free to play.

Hvala unapred! :D :D
Ugrabi payday 2 na steamu dok je jos besplatan i imas dobru mp igru..  :thumbs:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1593 : 14. Lipanj, 2017., 15:34 »
S obzirom da ovih dana defintivno kupujem novo mid range računalo, zanima me mišljenje ovog foruma oko ove dvije igre.
Naprimjer što vam se više sviđa,dali je competitiv u OW toliko bolji od casual gameplaya u BF i dali igrači u jednoj ili drugoj igri imaju više skilla.
Iskreno OW smatram odličnom igrom i kad bi je kupovao već bi imao par prijatelja s kojima bi igrao,makar mi se ne sviđa taj sistem heroja i sve to toliko(unatoč odličnoj priči koju su razvili).
Battlefield mi se nekako više sviđa radi relativne realnosti i vozila ,ali bih ga igrao sam ili možda sa jednom do dvije osobe.

Dosada sam igrao svakakve vrste pucačina od polovine CoD serijala pa čak i Bad Company 2 što se tiče BF.Također sam i igrao neke competitv igre kao Warface makar je ta igra sad uništena.

Želim ćuti vaše mišljenje stvarno bi mi pomoglo.  :ave:



Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1594 : 14. Lipanj, 2017., 17:53 »
S obzirom da ovih dana defintivno kupujem novo mid range računalo, zanima me mišljenje ovog foruma oko ove dvije igre.
Naprimjer što vam se više sviđa,dali je competitiv u OW toliko bolji od casual gameplaya u BF i dali igrači u jednoj ili drugoj igri imaju više skilla.
Iskreno OW smatram odličnom igrom i kad bi je kupovao već bi imao par prijatelja s kojima bi igrao,makar mi se ne sviđa taj sistem heroja i sve to toliko(unatoč odličnoj priči koju su razvili).
Battlefield mi se nekako više sviđa radi relativne realnosti i vozila ,ali bih ga igrao sam ili možda sa jednom do dvije osobe.

Dosada sam igrao svakakve vrste pucačina od polovine CoD serijala pa čak i Bad Company 2 što se tiče BF.Također sam i igrao neke competitv igre kao Warface makar je ta igra sad uništena.

Želim ćuti vaše mišljenje stvarno bi mi pomoglo.  :ave:
Ja koji sam utukao više od 120 sati u BF1 mogu ti preporučit OW. Jednostavno se ne isplati kupovat to "obično" izdanje bf-a ako želiš igrat više od 70 sati u ovoj igri. Rađe onda još kupi season pass jer jedino tako će te igra držat na duže vrijeme. Problem je to što season pass košta 300-350kn.Meni se nije svidio taj program od EA i kako podjeljuju bf community. Ispada sada da ako nemaš Season pass nemaš pola igre i vjerovatno će ti igra dosadit nakon što izigraš tih 9-10 mapa i možda 2 moda(Operations i Conquest) koje ćeš jedine i igrat nakon 60 ranka.Zato i drastično pada player base od bf1-a na svim platformama. Možda će neki reć da je to zbog toga što je igra stara dobrih 7 mjeseci ali to nije istina.. Pogledajte samo R6 siege i njihovu politiku oko dlc-eva.. Jedna od najboljih stvari šta je Ubisoft napravio u zadnjih 10 godina.Ako već razmišljaš o fps igrama ja ti toplo preporučujem R6. Igra ima odličan community,healthy player base,DLC-evi se ne plaćaju nego se operatori zarađuju putem isključivo igranja same igre ,a i igra se update sa svježim contentom svakih 2,3 mjeseca.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1595 : 14. Lipanj, 2017., 19:39 »
+1 za OW

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1596 : 14. Lipanj, 2017., 20:12 »
Razmišljao sam i o kupovanju Rainbowa,makar za to moram još i na nove sluške(jer je mikrofon krepa) trošit novac,a to trenutno neman volje.
EA je nakon trojke počela bit kurva,ja iman već oko 700h na BC2 koji ima nekih 12-15 mapa ukupno,tako da mi mape nisu toliki problem.
Ugl odmah da kažem da imam 200 kuna max za potrošit,i sad mislio sam prvo uzet BF4(ima još igraća a samo je 5 eura)i onda još Overwatch,ali je popust prošao jbg,pa jel zna neko kada bi sljedeći popust trebao biti na toj igri.
Sad sam tek vidio da je Rainbow starter 15 eura,razmišljam se da uzmem to i BF4.
« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2017., 20:38 teroxcro »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1597 : 30. Lipanj, 2017., 14:22 »
Treba mi neka igra koja je slicna igri "Stronghold Crusader" takav smisao taj vek to sve samo da imam slobodan svet da mogu da istrazujem i tako to ako me razumete

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1598 : 01. Srpanj, 2017., 09:08 »
Treba mi neka igra koja je slicna igri "Stronghold Crusader" takav smisao taj vek to sve samo da imam slobodan svet da mogu da istrazujem i tako to ako me razumete
Postoji brdo igara na taj fazon, od Age of Empires, Total War igara, Rise of Nations, Age of Mythology itd..
Ovo je malo zbunjujuće jer većina RTS igara je ograničena s mapom za određenu fazu  :kava: ("da imam slobodan svet da mogu da istrazujem")
Možeš li nam pojasniti malo bolje  :thumbs:

*

strong636

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1599 : 01. Srpanj, 2017., 20:59 »
Znaci ovako ljudi.Ja i drug trenutno nemam pojma sta da igramo i  sto bi nam olaksalo ovu dugu noc  :D
Pa ako neko ima ideju koju bi igru mogli da igramo u dvoje.Ako je ikako moguce da je free i da ne zahtjeva neke jace specifikacije.Do sad smo igrali;counter strike,lol,dotu nismo al je slicna lolu..
Pa predlozite  :chair:

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1600 : 02. Srpanj, 2017., 09:42 »
Znaci ovako ljudi.Ja i drug trenutno nemam pojma sta da igramo i  sto bi nam olaksalo ovu dugu noc  :D
Pa ako neko ima ideju koju bi igru mogli da igramo u dvoje.Ako je ikako moguce da je free i da ne zahtjeva neke jace specifikacije.Do sad smo igrali;counter strike,lol,dotu nismo al je slicna lolu..
Pa predlozite  :chair:
Probajte Warframe ako volite makljažu sa svemirskim ninjama, Dota 2 odlična igrao je dugo pa prestao zbog nedostatka vremena, Paladins, Smite, Team Fortress itd..  :clap:
Imate i dosta MMO igara ako ih volite  :thumbs: 

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1601 : 12. Kolovoz, 2017., 15:59 »
Zna li neko mozda, imal slicne igre poput zelda breath of the wild  ? :)

*

Makica

  • n00b
  • 3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1602 : 18. Kolovoz, 2017., 13:39 »
Imate mi nes preporucit za igranje? Sve sam izigrala/izbiflala itd...

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1603 : 18. Kolovoz, 2017., 14:38 »
The Saboteur je meni ostao u sjećanju kao dragulj kojeg je rijetko tko igrao.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1604 : 18. Kolovoz, 2017., 14:40 »
Uf, predobra igra, prešao sam ju uzduž i popreko, jedino što je jako loše ostarila, al znam da mi je tada bila vrhunska


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9