HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519849 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1680 : 06. Srpanj, 2018., 15:33 »
Ljudi pomagajte. Ponovo sam zapao u gejmersku depresiju.
NEMAM KAJ IGRATI, točnije neznam kaj igrati.

Neki dan prošao Hellblade:Senuas Sacrifice, prekjučer po drugi put u 3 mjeseca Fallout 4 (napokon probao i Institute kraj).

Doom (2016) obrisao, odličan je, ali meni osobno nije sjeo.

Imam želju ponovo igrati Far Cry 5 (neznam zašto), ali radije bi nekaj treće.

Bacite bilo koju preporuku, ideju...bilo šta.

;)

ME Andromeda?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1681 : 06. Srpanj, 2018., 15:55 »
Vidiš, mogao bi probati. Nerealno sam veliki fan Mass Effecta, ali nisam ni pokušao Andromedu igrati nakon svih problema koje je imala po izlasku...nisam htio kvariti dobar okus trilogije.
Pošto je puno vremena prošlo, mogao bi krenuti dalje.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1682 : 06. Srpanj, 2018., 16:14 »
Nemoj. Naročito ako si fan originalne trilogija kao i ja. Updejt je maknuo probleme i tih par bugova oko kojih su svi vristali ali igra je opcenito "too plain and boring"

Na doslovno stotine dosadnih questova a ni glavni quest ni glavni antagonist nisu zanimljivi ni približno kao Saren ili čak recimo Shadow Broker...s obzirom da smo svi imali očekivanja baš zbog prvih ME igara ovo je ispalo ok. Ali samo ok, dosta dosadno i neuzbudljivo.

S tim da je i inkvizicija takva možda malo bolja, sad shvacam zasto im opako treba popularnost i dobra prodaja za Anthem. Trebaju se nakak isčupat i samo OK igara...
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Geth2A93

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1683 : 14. Kolovoz, 2018., 22:21 »
Ako netko zna više o ovim igrama pa da baci komentar zašto je jedna bolja od druge i obrnuto .

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1684 : 18. Kolovoz, 2018., 20:43 »
Svaka igra ima nesto za kupit, tako da na kraju koliko god igrate ispadne da nemas sanse protiv ljudi koji bacaju 10$ dnevno. Jeli uopce postoji multiplayer strategija koja nije p2w?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1685 : 22. Kolovoz, 2018., 12:43 »
Mozeli preporuka koju igru da uzmem od ove dvije navedene a to su:
UNCHARTED: The Lost Legacy
Uncharted 4: A Thief’s End

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1686 : 22. Kolovoz, 2018., 12:45 »
Kakav je to izbor ?

U tom slučaju se uzimaju obje  :hihi:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1687 : 22. Kolovoz, 2018., 13:51 »
Kakav je to izbor ?

U tom slučaju se uzimaju obje  :hihi:
Uzeo sam obje igre :)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1688 : 22. Kolovoz, 2018., 14:30 »
Pametno  :faca:

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1689 : 23. Kolovoz, 2018., 08:48 »
Svaka igra ima nesto za kupit, tako da na kraju koliko god igrate ispadne da nemas sanse protiv ljudi koji bacaju 10$ dnevno. Jeli uopce postoji multiplayer strategija koja nije p2w?

moje mišljenje je da su moba igre koje nisu p2w recimo nisam imao iskustva sa puno njih odnosno jedno vrijeme sam igrao Heroes of the storm tamo sve što moš kupiti moš i u igri zaraditi znaci kupujes skinove banere sprayeve itd. e sad sve je stvar ukusa zelis li igrati ili ne
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Duje0506

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1690 : 25. Kolovoz, 2018., 11:13 »
Pozdrav,
Prvi post, možda ne i zadnji :) Valjda je na pravom mistu, ispravite me ako nije. ;)

Ugl. Prije dva dana završija Nier:Automata. Neću puno o njoj, ovaj post je znak koliko mi se igra svidila.
Dakle, ako ima ko kome je Nier bija odličan, ili ko ja, kome je ovo najbolja igra (do sad) neka preporuči što igrati nakon? Tražim bilo što otkad je igara, PS4 ili PC ili nešto na emulatoru, ma čak i Android ako nešto postoji.
Ako razbijamo na neke osnovne karakteristike: Priča (karakterizacija likova) >Gameplay > Glazba (zvuk) > Grafika
Evo moj top 5 najdražih igara, možde bude od koristi.

1. Nier: Automata
2. MGS 1 (pa 3, 2, 4)
3. Bloodborne
4. Shadow of Colossus
5. Portal 2

Fala i živili!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1691 : 25. Kolovoz, 2018., 14:03 »
Sam si dao odgovor u svojoj listi. Ako nisi igrao MGS V onda ga svakako odigraj!
Ako te više zanima priča (kao imene) probaj još i igre od TTG-a (The Walking Dead, Game of Thrones, Batman, Wolf among us, itd.), Quantum Break, Witcher 3, Dishonored serijal, Prey...

*

Duje0506

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1692 : 25. Kolovoz, 2018., 18:16 »
Odigra MGS V...iako bi volija da mogu reć da me oduševija moram priznati da sam osta razočaran...i nema to veze s famoznim chapterom koji navodno fali, niti s Konamijem, niti štatijaznam čim...ovo je već tema za sebe pa neću previše o tome..

The Walking Dead sam odigra prve 2 sezone. Moga bi dovršit priču. Ove prve 2 sezone su mi bile OK, zabavne. Ostalo od TTG-a ne planiram. Možda jednom kad bude ljuta suša.
Witchera odigra. Nisam igra prva 2 pa sam vjerojatno osta dosta zakinut. Nisam se nikako moga uživit u priču niti mi je bilo stalo do ijednog lika. Laga bi kad bi reka da isto nisam uživa igrajući.
Quantum Break ništa... sumnjam da mi komp more to pokrenit :) PC mi je više za indie gaming ili neke klasike.

Dishonored ili Prey bi moga. Fala ;)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1693 : 25. Kolovoz, 2018., 21:24 »
The last of us,Tomb raider,dark souls serijal,prey

*

habo

  • *
  • 20
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1694 : 21. Rujan, 2018., 15:15 »
Mozete mi preporuciti neku dobru pucacinu za PC iz treceg lica?

Moze biti i starijeg datuma

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9