HCL.HR

Anketa

Vjerujete li u preporod PES serijala?

Vjerujem, novi PES će rulati
15 (53.6%)
Ne vjerujem, svake godine ista priča...
13 (46.4%)

Ukupno Glasova: 28

Pro Evolution Soccer 11

  • 197 Odgovora
  • 33280 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #105 : 15. Rujan, 2010., 12:37 »
Možda zato što su tupani zabranili pristup postavkama u demo verziji....

ili možda što ti je teško otić do settingsa u direktoriju gdje je igra instalirana.

enivej, čekam sad fifa demo da usporedim.

edit: eno dostupan je. jeeej.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #106 : 15. Rujan, 2010., 12:49 »
Jedina stvar s kojom se mogu složit jesu golmani i malo sjebano pucanje, komentatora nikad nema u demo verziji, a što se tiče grafike/rezolucije sve se da poštimat u settingsu u folderu od igre, navijanja su ti loša? I ovako i onako PES je igra koja ima možda i najviše editinga koji prati kakvo je stanje stvari u realnom svijetu, od mreža, dresova, rukavica, stadiona, liga, rostera, tako i navijanja, tako da ništa od toga nije minus... Bio bi minus, kada bi Konami zabranio editing njihovog proizvoda, zato i stave uvijek mogućnost editinga fajlova... Uglavnom nadam se još boljoj finalnoj verziji igre  =D>

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #107 : 15. Rujan, 2010., 18:05 »
Dojdem maloprije doma, palim PS3 i napokon ugledam apdejtani PSN, jaci nego ikad!
Dvoumim se izmedu PESa i Fife, a skidam NBA :)
Onda ide PES pa Fifa...
I dojmovi naravno
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #108 : 16. Rujan, 2010., 10:29 »
Upravo se igra instalirava..Nadam se da se necu razocarati..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #109 : 17. Rujan, 2010., 14:17 »
dojmova malo još, diste?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #110 : 17. Rujan, 2010., 14:24 »
Odigrao puno tekmi, i sve to super izgleda, pass igra jebena stvar i maksimalno poboljšanje, prvi put duge lopte imaju smisao, daju se fini golovi zabit, ali nekako mi tu u demu taj šut loše izveden, no demoi od pesa su uvijek imali neku falingu, te bi finalnim prozivodom ispravljene neki nedostatci ali mislim da ove godine na pc-u prvi put fail u usporedbi sa Fifom, nikad nisam vjerovao da ću to izjavit al ae...  :wildboy:

ovak i demoa:

PLUSEVI:
- pass igra
- 360 kretanje i animacije igrača
- grafika
- gameplay


MINUSI:

- šutevi
- lošiji nogomet od fife
- licence (iako će sve to editing team ispravit; imena, dresovi, stadioni, navijanja itd.)

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #111 : 17. Rujan, 2010., 14:25 »
Ne znam, čudno mi je. Pasevi su dobri i treba se naviknut na njih, ali mi je šut užasan, lopta je prespora i nekak se nerealno kreće ponekad. Golmani i sudac standardno loši. Grafika i animacije dobre.

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #112 : 17. Rujan, 2010., 14:27 »
Zašto dabl postaš?

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #113 : 17. Rujan, 2010., 15:07 »
Odigrao 5-6 tekmi na profesional. Sve s Bayernom. Olić trpa ko lud  :ementaler:

Iako većina tekmi završi 1:1 ili 2:2, neda se Barca.
Okej vidi se dosta poboljšanja, dodali su brdo novih animacija. Passevi su odlični. I u noge i u for treba odabrat jačinu i dok se ne spraksaš sve završava u protivničkim nogama. Šut je okej. Ne znam na kaj se žalite.

Demo je pa nema komentatora niti publike.
Iritirajući video isključite pod settings u instalacijskom folderu.

Grafika je tak-tak, ista ko i 2010. Kretanje za 360 iako se to ne može isprobat na tipkovnici dobro kao na gamepadu. Razlika je nebo i zemlja. Spojio jedan 360 gamepad, nije ga prepoznala igra. Sony-ev od plejke prek USB-a mi se nije dalo spajat. Igram na tipkovnici. Golmani su retardirani, ali to je oduvijek.
Sporiji i pritom realniji gameplay je uvelike pozdravljen i neizmjerno paše.
Licence su oduvijek minus.

Uglavnom sve me nekako pere više onaj plus osjećaj nego minus.
Čeka se puna igra. Bit će i više nego solidan nogomet.
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2010., 16:12 Bela »

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #114 : 17. Rujan, 2010., 15:20 »
Ovaj PES je gori od prošlog. Šutevi su katastrofa, pasovi zahtjevaju kiruršku preciznost gljivom, sudac i golman su ritualno loši i još k tome mi često igrač zna prestat trčat za loptom (bilo obrani ili napadu) iz samo konamiju poznatih razloga. :tired:

I onaj bar za jačinu šuta je retardiran. Smeće loše od igre. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #115 : 17. Rujan, 2010., 17:23 »
 :wildboy:  :kava:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #116 : 17. Rujan, 2010., 19:40 »
Ovaj PES je gori od prošlog. Šutevi su katastrofa, pasovi zahtjevaju kiruršku preciznost gljivom, sudac i golman su ritualno loši i još k tome mi često igrač zna prestat trčat za loptom (bilo obrani ili napadu) iz samo konamiju poznatih razloga. :tired:

I onaj bar za jačinu šuta je retardiran. Smeće loše od igre. :wildboy:


šutevi su realniji, napokon nema toga da je svaki šut sa 30ak metara gol
pasovi ne moraju biti kirurški precizni, treba samo uhvatiti osjećaj
sudac napokon svira ona naguravanja i manje griješi nego prije
za golmane se slažem, još uvijek imaju retardus mod
u ovom nastavku su maknuli auto-run funkciju u svim situacijama, moraš se naviknuti na to

slažem se za bar, no isto smatram da se treba naviknuti na njega...

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #117 : 17. Rujan, 2010., 21:51 »
Vraga auto run, držim sve tipke potrebne, al svejedno mi kod switcha prestane trčat ko retard. Isto je bilo i u prošlom PESu.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #118 : 17. Rujan, 2010., 22:33 »
Vraga auto run, držim sve tipke potrebne, al svejedno mi kod switcha prestane trčat ko retard. Isto je bilo i u prošlom PESu.

šta, stane i onda ponovno krene, kao da se scima? da, zna se tak desit. ja to rješavam promjenom cursor settingsa na semi-assisted iako je retardirano što to nije popravljeno

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #119 : 17. Rujan, 2010., 22:54 »
Da, točno to. Prebacim se na obrambenog i umjesto da mu uzmem loptu, ovaj stane na trenutak i ovaj mi ode kilometar iza leđa. Krasno. :wildboy:

Ja sam prije igrao na tome da mi nikad ne mijenja automatski kursor, al onda mi ne mijenja ni kad dodajem pa dodam cpu upravljanom suigraču, a retardno mi je stiskat šaltanje igrača odmah poslije dodavanja. Naravno, onda je tu semi - automated s kojim onda imam ove i slične probleme. Semi automated me tjera da grizem kontroler u bijesu. Nikako na zelenu granu s tim postavkama. :tired:  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9